Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 7 foto
  GRANDE PUNTO FULL PANORAM
  Vetura

  GRANDE PUNTO FULL PANORAM

  SHITET GRANDE PUNTO FULL PANORAM VITI 2008 MANUALE 6 MARSHA 1.9 NAFT SUPER E SHPEJT LETRA T PAGUARA

  Berat Dje, 09:56
  4.000 €
 • 2 foto
  CL 63 AMG
  Vetura

  CL 63 AMG

  cl 63 amg full opsion krah anglez mundesi ndrimi

  Berat Dje, 09:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi a4 2.0tdi 2010
  Vetura

  Audi a4 2.0tdi 2010

  Shitet Audi a4 2.0 tdi me km 184369 ika te vetat me disqe 18 me goma te reja 100% posa të bër shërbi

  Berat Dje, 09:16
  9.500 €
 • 6 foto
  Pjes motorash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes motorash

  Shiten

  Berat Dje, 09:04
  160 Lek
 • 6 foto
  Renault Clio
  Vetura

  Renault Clio

  Makina eshte super gjendje si motorike dhe xhenerike, e paster si jashte dhe brenda, letra te paguar

  Berat Dje, 08:24
  1 €
 • 1 foto
  Blihet pjes per kubota
  Autopjese dhe paisje

  Blihet pjes per kubota

  Kerkoj kete pjesen per traktor kubota L1 38 kuajfuqi kush ka kamje per pjes me dopjo freksjon te me

  Berat Dje, 05:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Golf 6 1.4 Benzine Automatike 2009
  Vetura

  Vw Golf 6 1.4 Benzine Automatike 2009

  Shitet&Nderrohet Vw Golf 6 1.4 Benzine 2009 TSI Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+3556955688

  Berat Dje, 00:40
  6.999 €
 • 5 foto
  Benz 813
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 813

  Ne gjendje te mir 6 pistona karroceri duralumin 4.8 × 2.4 gjatsi gjersi Goma 80 behind motorists gje

  Berat 23 maj 23:02
  1.500 €
 • 11 foto
  Mercedez Benz 204 2007 cdi panorama
  Vetura

  Mercedez Benz 204 2007 cdi panorama

  Shes Mercedez benz 204 i vitit 2007 cdi panoramik me sensor me kseno automat.220 . me dogane te pagu

  Berat 23 maj 22:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes C200 cdi bluetec
  Vetura

  Mercedes C200 cdi bluetec

  Mercedes C200 cdi bluetec, makina eshte ne gjendje te mire, ka 240000 km, viti prodhimit 2009, manua

  Berat 23 maj 21:02
  7.600 €
 • 6 foto
  Mercedes E 200 Cdi Bluetec FULL
  Vetura

  Mercedes E 200 Cdi Bluetec FULL

  Mercedes E 200 Cdi Bluetec, Makina eshte me dogan te paguar dhe e patarguar, eshte full opsional dhe

  Berat 23 maj 21:02
  12.500 €
 • 9 foto
  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat

  Seat Leon,Kamjo Automatik+ sekuenciale DSG, motor 2000 nafte, sedile meshini dhe me ngrofje, baxha p

  Berat 23 maj 21:01
  6.300 €
 • 11 foto
  GLK 220 SPORT PACKET
  Vetura

  GLK 220 SPORT PACKET

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka :MERCEDES BENZ 📁Modeli : GLK SPORT PACKET 📁Viti Prodhimit : 11/

  Berat 23 maj 20:28
  13.300 €
 • 5 foto
  Volkzwagen Sharan viti 2006
  Vetura

  Volkzwagen Sharan viti 2006

  Volkzwagen sharan Viti 2006 Super gjendje Km 25000 origjinale mund ti kontrolloni ku te doni Kambj

  Berat 23 maj 18:57
  6.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik

  Mercedes Benz Sprinter. 315cdi. Frigoriferik

  Berat 23 maj 18:57
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi Viti 2006 Me dogan te paguar Super gjendje

  Berat 23 maj 18:57
  850.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter te sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar

  Berat 23 maj 18:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkzwagen caddy Maxi 1.9
  Vetura

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9Tdi Makina ndodhet ne gjermani per 10 dit vjen ne shqiperi Km origjinale Me

  Berat 23 maj 18:57
  7.500 €
 • 3 foto
  Motorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorri

  Motorri esh ne gjendje te mir

  Berat 23 maj 18:22
  450 €
 • 7 foto
  Shitet motorr honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr honda

  honda astra Me dekumenta me t gjitha n rregull. sherbimet te sapo bera. disqe alumin dhe diskofren

  Berat 23 maj 17:02
  1 Lek
 • 7 foto
  Altin
  Vetura

  Altin

  Faleminderit per kohen edhe interesimin e ketij postimi.mjeti shitet per aresye mose perdorimi.mjeti

  Berat 23 maj 17:02
  3.800 €
 • 3 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Makina esht ne gjendje shum te mir motor 2 mish naft teper ekonomike ne harxhim . Shum e paster nk k

  Berat 23 maj 12:33
  2.890 €
 • 5 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Range Rover Sport super full super gjendje goma te reja sherbime te bera cdo gje me garanci p

  Berat 23 maj 12:01
  11.500 €
 • 4 foto
  Motorr Nipponia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Nipponia

  Motorr nipponia shume pak i perdorur. Me dokumenta te rregullta.

  Berat 23 maj 07:13
  1.200 €
 • 2 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet

  Berat 23 maj 02:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda CR-V 2001 , benzin gaz ,kamio automatike
  Vetura

  Honda CR-V 2001 , benzin gaz ,kamio automatike

  Te gjitha dokumentat e rregullta , impiant gazi edhe ne lejen e qarkullimit ,model amerikan. Shitet

  Berat 22 maj 22:21
  3.000 €
 • 5 foto
  shitet Rang Rover Sport
  Vetura

  shitet Rang Rover Sport

  Shitet Reng Rover Sport 3.6 naft me te gjitha sherbimet e kryera.

  Berat 22 maj 15:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  makina posedo disqe M 17,xhama te zinj me leje te paguar,sendilje meshin me fryrje dhe me ngrohje,ek

  Berat 22 maj 12:20
  6.300 €
 • 2 foto
  Aprilia atlantic 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia atlantic 250cc

  Motori ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike shitet ose mundesi nderimi

  Berat 22 maj 11:08
  1.000 €
 • 3 foto
  Renault-Scenic
  Vetura

  Renault-Scenic

  Shes renault scenic 1.9 nafte i vitit 2000 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike gomat jan

  Berat 22 maj 10:58
  1.300 €
 • 11 foto
  E class 270
  Vetura

  E class 270

  Makina eshte ne gjendje shume te mire

  Berat 22 maj 09:35
  4.800 €
 • 8 foto
  Shitet + nderohet. Mercedes benz e class
  Vetura

  Shitet + nderohet. Mercedes benz e class

  Super gjendje...viti i prodhimit dhjetor 2004 ...motor i zi ..ne gjendje shume te mire ..shume e pas

  Berat 21 maj 22:12
  4.700 €
 • 4 foto
  Kontinier 750 metra gjat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier 750 metra gjat

  Kontinier mercedes me letra per nje vit

  Berat 21 maj 22:00
  1 €
 • 9 foto
  Mini cooper Automatike
  Vetura

  Mini cooper Automatike

  Mini Cooper,1.6 benzin,kamio Automatike+Tip Tronic,model 2003,FULL OPSION,klima,navigator,komanda ne

  Berat 21 maj 21:18
  3.900 €
 • 0 foto
  Fener porch cayen
  Autopjese dhe paisje

  Fener porch cayen

  Fener cayen 2006 majtas shume I paster

  Berat 21 maj 20:32
  1 €
 • 3 foto
  Audi A6 2.0tdi S line full
  Autopjese dhe paisje

  Audi A6 2.0tdi S line full

  A6 -2009 vetem per pjes full S line 2.0tdi me 130 mi kilometra me garanci

  Berat 21 maj 20:19
  1 €
 • 3 foto
  Motor te ndryshm
  Autopjese dhe paisje

  Motor te ndryshm

  Motora te ndryshen dhe te gjitha pjest etjera nga 2004-2017 kryesisht gjermane dhe japoneze pranojm

  Berat 21 maj 20:15
  1 €
 • 5 foto
  A8 -3.0tdi2008 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0tdi2008 per pjes

  A8-3.0tdi 2008 full esapo ardhur vetem Per pjes super gjendje Timon druri fenera S8

  Berat 21 maj 20:13
  1 €
 • 0 foto
  Tuareg 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Tuareg 2.5tdi

  Tuareg 2.5tdi 2005 sapo ardhur ne gjendje shumte mire

  Berat 21 maj 20:13
  1 €
 • 2 foto
  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi
  Autopjese dhe paisje

  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi

  Kemi kami golfi 5 Audi Skoda seati 2.0tdi pasati 2003 -2015

  Berat 21 maj 20:11
  1 €
 • 1 foto
  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012

  Mercedes Benz 212 viti 2012 -220cdi isapo ardhur shitet vetem per pjes .

  Berat 21 maj 20:11
  1 €
 • 1 foto
  Audi S5 V8
  Autopjese dhe paisje

  Audi S5 V8

  Shiten pjeset S5 V8 te gjitha pjeset 2009 super gjendje.

  Berat 21 maj 20:10
  1 €
 • 6 foto
  shitet124
  Vetura

  shitet124

  arsye emigrimi letrat deri ne fund te korikut

  Berat 21 maj 19:20
  800 Lek
 • 6 foto
  VW Polo
  Vetura

  VW Polo

  makines i esht ber per merak rrip faze set bateri e re rripi dinamos i ri gomat ne gjendje te mir m

  Berat 21 maj 15:42
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E class 280 EVO SUPER GJENDJE
  Vetura

  Mercedes Benz E class 280 EVO SUPER GJENDJE

  Shitet E280 EVO nafte . Motor 3000 pa takse lluksi. Viti 2007 me sherbimet e kryera, goma te reja ,

  Berat 21 maj 13:02
  7.200 €
 • 8 foto
  *VW CADDY 1.9 NAFTE - MANUALE 2006 Okazion
  Vetura

  *VW CADDY 1.9 NAFTE - MANUALE 2006 Okazion

  Shitet makina Volswagen Caddy ne gjendje shume te mire. Motori Nafte 1.9 Perfekte per perdorim Bi

  Berat 21 maj 11:30
  2.800 €
 • 0 foto
  Audi A3 S-Line
  Vetura

  Audi A3 S-Line

  Makina ne gjendje shume te mire . E importuar nga zvicra . Cmimi i diskutueshem

  Berat 21 maj 01:11
  5.000 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz c classe 220
  Vetura

  Mercedes-Benz c classe 220

  Mercedes-Benz c-classe 220 Viti 2011 Km origjinale Feneret Full Led Bixeno Xhamat e zinj Origjinal

  Berat 20 maj 18:39
  10.000 €
 • 0 foto
  Audi A3 S line
  Vetura

  Audi A3 S line

  Makine eshte ne gjendje shume te mire . E importuar nga zvicra . Shitet per arsye mosperdorimi . Cm

  Berat 20 maj 16:28
  5.000 €
 • 0 foto
  Audi A4 dizel
  Vetura

  Audi A4 dizel

  Cmimi pake I diskutushem

  Berat 20 maj 14:31
  2.700 €