Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 6 foto
  EVO 320 pa taks luksi
  Vetura

  EVO 320 pa taks luksi

  full. letra te sa po bera per xhdo dhe merni ne tel

  Berat 8 maj 23:33
  6.800 €
 • 2 foto
  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE
  Autopjese dhe paisje

  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE

  SHITEN 2 AMORTIZATOR TE PARE ME PRESION GAZI TE RINJ NE KUTI PER MITSUBISHI COLT LANCER VITI 1992-20

  Berat 8 maj 22:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Makina esht ne gjendje shum te mir.Te gjitha sherbimet e kryera.Shum e paster brenda e jasht.Goma te

  Berat 8 maj 21:13
  13.000 €
 • 6 foto
  Nissan Navara
  Vetura

  Nissan Navara

  Shitet nisan navara per arsye mosperdorimi, mjeti eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhener

  Berat 8 maj 16:34
  6.100 €
 • 7 foto
  E 220
  Vetura

  E 220

  Shes E 220

  Berat 8 maj 16:27
  14.500 €
 • 7 foto
  E class
  Vetura

  E class

  Shitet E class 220

  Berat 8 maj 16:27
  14.500 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Focus tdci 1.8 naft
  Vetura

  Shitet Ford Focus tdci 1.8 naft

  Ford focus tdci 1.8 naft Viti 2000-2001 Shitet 1.000€ Me taksa kolaudim te paguar deri ne janar 2021

  Berat 8 maj 14:31
  1.000 €
 • 8 foto
  Okazion Shitet Vw caddy 1.9 2008
  Vetura

  Okazion Shitet Vw caddy 1.9 2008

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike Motorr nafte 2.0 Kondicioner Letrat

  Berat 8 maj 14:07
  3.950 €
 • 4 foto
  “Okazion” benzin gaz
  Vetura

  “Okazion” benzin gaz

  Shes hundai acent 1.4 benzin gaz kambio manuale viti 2000.makina eshte ne gjendje te mire me te gjit

  Berat 8 maj 11:30
  2 €
 • 4 foto
  C220
  Vetura

  C220

  MERCEDES BENZ C CLASS ✔Viti: 2001 ✔Kambio MANUHAL ✔KM: 250.000 ✔Naft CDI ✔AVANGARD ✔Go

  Berat 8 maj 08:27
  3 €
 • 2 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorr honda 110cc Ne super gjendje Sherbimet te sapo bera Disqe akumini te sapo ven,koperton

  Berat 7 maj 23:17
  9.999.999 Lek
 • 3 foto
  Bmw GS Adventur 1200
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw GS Adventur 1200

  Ne gjendje perfekte ,letrat e rregullta dhe per jasht ,sherbimet e sapobera 42 mij km originale ,shi

  Berat 7 maj 22:44
  6.800 €
 • 4 foto
  Shitet + nderim
  Vetura

  Shitet + nderim

  Reno shenike viti 2000 motor 1.9 naft me sherbime te bera ne gjendje te mir me letra te prera per 1

  Berat 7 maj 21:07
  1.700 €
 • 6 foto
  Audi A6 2.7 naft quattro s-lind
  Vetura

  Audi A6 2.7 naft quattro s-lind

  Makina esht full opsion sendilje me ngrohje sensor shiu etj.goma te reja sherbimet t gjitha te bera

  Berat 7 maj 20:58
  5.300 €
 • 11 foto
  Volvo XC 90
  Vetura

  Volvo XC 90

  Shitet Volvo xc90 viti 2005 me naft ne gjendje shum te mir . Cmimi 6500 euro. Tel 0696714911.

  Berat 7 maj 18:51
  6.500 €
 • 12 foto
  LAND ROVER discovery 2 td5
  Vetura

  LAND ROVER discovery 2 td5

  Shes LAND Rover discovery 2 td5 ne gjendje shum te mir. Cmimi 4500euro. Tel 0696714911

  Berat 7 maj 18:46
  4.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj motor benzi c class benzin 200cc
  Vetura

  Kerkoj motor benzi c class benzin 200cc

  Kerkoj motor benzi c class benzin 200cc

  Berat 7 maj 15:04
  300 Lek
 • 1 foto
  Honda glx 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda glx 125 cc

  Shitet motori me grup 125 cc Ne gjendje perfekte I gatshem per cdo lloj prove Cmimi I diskutuesh

  Berat 7 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Mercedes 200.manuale.nafte.viti 1987.Me letra te rregullta,mbarojne ne shtator. WhatsApp.Viber.069

  Berat 7 maj 14:40
  200.000 Lek
 • 2 foto
  Opel Meriva gas benzin
  Vetura

  Opel Meriva gas benzin

  Super gjendje Shërbime të kryera : grushtet ,amortizator ,grup timoni,koka moco gomina shpatulle ,b

  Berat 7 maj 14:37
  2.900 €
 • 0 foto
  Bmw 120d
  Vetura

  Bmw 120d

  Shes Bmw 120d.Makina disponon me te gjitha opsionet si baxho xhami,sendile robe dhe me ngrofje,klima

  Berat 7 maj 14:23
  4.800 €
 • 6 foto
  Shitet Citroen C5
  Vetura

  Shitet Citroen C5

  Shitet Citroen viti 2004 motorr 200 nafte kambio automat amortizator me vaji sendilje me ngrohje pas

  Berat 7 maj 11:02
  2.600 €
 • 11 foto
  Mercedes Vito 2,2 2012 makin gjermanie
  Vetura

  Mercedes Vito 2,2 2012 makin gjermanie

  Mercedes Vito 8 vende sallone meshine sendile me palosje me shina dy klima xhama te zinje orgjinal v

  Berat 6 maj 14:18
  11.300 €
 • 4 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  1.8 nafte 2002-2003 viti sherbimet e bera te gjitha✅✅ ne gjendje shume te mire👌👌 shitet per arsy

  Berat 6 maj 10:40
  1.800 €
 • 0 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Motor Quad Jingling 250cc super i mbajtur nga t gjitha ,,letrat te sapo prera me targa me siguracion

  Berat 5 maj 23:10
  3.000 €
 • 4 foto
  Opel Meriva 1.7 CDTI 2006
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 CDTI 2006

  Makina esht ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Nuk po ben shum qe ka ardhur nga italia. KM: 2

  Berat 5 maj 20:55
  2.650 €
 • 0 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Goma

  Berat 5 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi

  pjese kembimi

  Berat 5 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet

  Berat 5 maj 03:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blihet
  Autopjese dhe paisje

  Blihet

  Une kerkoj nje pjes per traktor, L1 38 kuajfuqi kubota kush ka ndonje kamje per pjes te me Mari ne t

  Berat 5 maj 03:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet land rover 4x4
  Vetura

  shitet land rover 4x4

  shiter land rover 2.0 nafte tdi ,makina eshte ne gjendje super xhenerike dhe motorike e pershtacme

  Berat 4 maj 22:58
  2.500 €
 • 6 foto
  Opel tigra cabrio 1,3 naft 06
  Vetura

  Opel tigra cabrio 1,3 naft 06

  Shitet ose ndrohet opel tigra cabrio viti 2006 1,3 naft ekonomike Makina me cdo sherbim te ber vaj

  Berat 4 maj 19:21
  2.700 €
 • 0 foto
  Fiat Grande Punto benzin+gaz
  Vetura

  Fiat Grande Punto benzin+gaz

  Fiat Grnade Punto viti 2008 motor 1.4 benzin-gas kambio automat e sapoardhur super gjendje Fiat pun

  Berat 4 maj 17:29
  3.500 €
 • 5 foto
  Smart SHITET
  Vetura

  Smart SHITET

  SHITET Smart for two Ne super gjendje motorike, xhenerike dhe estetike Kambio automatike Karburanti

  Berat 4 maj 15:00
  1.700 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4
  Vetura

  Toyota RAV4

  Shitet/Ndrohet makina Toyota rav 4 makina ka reth 160 mij km gjendja motorike esht 10/10 Makina n

  Berat 4 maj 14:40
  4.500 €
 • 7 foto
  Citroën xantia 2.0 HDI per pjes kembimi
  Vetura

  Citroën xantia 2.0 HDI per pjes kembimi

  Citroën xantia ne gjendje shum te mir..ekonomike sherbimet e bera amortizator me vaj 4 pozicione shu

  Berat 4 maj 13:50
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Mitsubish l200
  Vetura

  Shitet Mitsubish l200

  shitet mitsubish l200 ne gjendje shum te mir makina eshte mbajt per qef jo per pun ne gjendje te shk

  Berat 4 maj 12:50
  6.500 €
 • 4 foto
  Vetem shitet super
  Vetura

  Vetem shitet super

  Shes makinen ne gjendje tshklqyer dekumentcjon i rregullt der janar 2021

  Berat 4 maj 11:50
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes BMW X5 benzine /gaz !!!
  Vetura

  Shes BMW X5 benzine /gaz !!!

  Shes BMW X5 te vitit 2001 motorr 4.4 benzine gaz. Makines sapo i eshte vendosur motorr i ri , impjan

  Berat 4 maj 10:29
  1 Lek
 • 7 foto
  mitsubishi L200
  Vetura

  mitsubishi L200

  gjendja super

  Berat 4 maj 07:17
  6.800 €
 • 3 foto
  Kontinier 750 gjat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier 750 gjat

  Mercedes me letra viti 1992

  Berat 3 maj 23:00
  1 €
 • 4 foto
  MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI
  Vetura

  MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI

  MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI •viti 2006 •220.000km •kambio automatike •pilot automatik •sedil

  Berat 3 maj 21:11
  9.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz CLS
  Vetura

  Mercedes Benz CLS

  Mercedes Benz CLS makin esh ne duper gjend si e shikon ne foto MUNDSI NDRIMI. makin benzin edhe kamj

  Berat 3 maj 21:11
  9.000 €
 • 2 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet vetem grupi Honda Supra 100 cc n gjendje perfekte i gatshem per cfardo lloj prove.

  Berat 3 maj 20:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  toyota okazionnnn
  Vetura

  toyota okazionnnn

  makina esht ne gjendje te mir 1.9 naft esht ekonomike letra sig i ka te paguara gomat e reja te 4

  Berat 3 maj 18:33
  1.000 €
 • 5 foto
  E320
  Vetura

  E320

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.

  Berat 3 maj 14:31
  1.500 €
 • 2 foto
  Viti 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Viti 1995

  Ford pa letra

  Berat 3 maj 13:59
  1.400 €
 • 4 foto
  Nissan
  Vetura

  Nissan

  Makina n gjendje shume te mire nuk i mungon asnjegje me goma te reja letra te prera deri ne fund dhj

  Berat 3 maj 12:31
  2.900 €
 • 2 foto
  Motorr 110 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110 kubik

  SHITET Motorri eshte pa targa. I zhdoganuar. 110 kubik. Eshte perdorur shume pak, 450 km. Cmimi i d

  Berat 3 maj 12:19
  90.000 Lek
 • 0 foto
  AUDI 80 1.6 DIEZEL
  Vetura

  AUDI 80 1.6 DIEZEL

  1.6 diezell edhe ne dokumenta Mundsi ndrrimi Perkthimin kur t doni

  Berat 3 maj 11:35
  750 €