Automjete
Deqan
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Deqan

 • 2 foto
  Shes urgjent boj edhe ndrrim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes urgjent boj edhe ndrrim

  ..

  Deqan 19 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr kros

  Shes motorrin 125cc 2t me dogan ne gjendje te mir

  Deqan 18 prill 01:20
  300 €
 • 3 foto
  Shitet Skuteri Peugeot 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Skuteri Peugeot 50 cc

  Shes Skuterin Peugeot 50cc Ne Gjendje Te Shkelqyer Ka Klip Dhe Karrika Te Reja, Dhe Kaboratorin E Ri

  Deqan 17 prill 22:14
  250 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0TDI
  Vetura

  Golf 6 2.0TDI

  GOLF 6

  Deqan 16 prill 22:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Branikun Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shes Branikun Bmw

  Shitet Braniku i mramt Bmw F30 320 viti 2011

  Deqan 16 prill 18:18
  160 €
 • 0 foto
  Shitet kompresori per opel astra 2009
  Vetura

  Shitet kompresori per opel astra 2009

  Shitet Kompresori i Klimes per opel astra H 2009 Kompresori osht i ardhun nga Gjermania

  Deqan 16 prill 03:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 15-she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15-she

  Shiten fellnet 15-she, bejne per VW (Golf 4, Polo, Bora, etj) Gomat jane te perdorura, jane te bala

  Deqan 15 prill 22:57
  170 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz 18 31
  Kamionë

  Mercedes-Benz 18 31

  I sapo ardhur , i doganuar , viti 1998 , km 650 000, gjatesia 8metra ,

  Deqan 15 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   taurant 1.9 benzin
  Vetura

  taurant 1.9 benzin

  eshte shum I mir I sapo ardhur nga zvicrra😦😯😔

  Deqan 15 prill 17:42
  7.999 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Actros 4146
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 4146

  Importuar nga Gjermania . Viti 2007 , km: 200 000 , retarder , klime, goma te reja , sanaki 18 kupik

  Deqan 14 prill 21:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc

  Shitet ose nderrohet me vetur Yamaha Dragstar XVC 650cc 1997 i ruajtur ngjendje perfekte e posedoj e

  Deqan 14 prill 16:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES GL 350 four Matic
  Vetura

  MERCEDES GL 350 four Matic

  Cmimi me marreveshje..

  Deqan 13 prill 01:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Porosit Online Box Lulesh
  Vetura

  Porosit Online Box Lulesh

  Porosit Online Box Lulesh Per porosi na shkruani ne Instagram mf.flowers_ ose whats app +3834959485

  Deqan 12 prill 21:44
  1 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Importuar nga Gjermania ne gjendje shum te mir viti 1995 km 270 000 , i doganuar

  Deqan 12 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes ose ndrroj krosin 200 kubik 2 takt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes ose ndrroj krosin 200 kubik 2 takt

  Shes ose ndrroj krosin 200 kubik 2 takt karboratori defekt motorrin e ka te servisuar me gjitha te r

  Deqan 12 prill 00:59
  300 €
 • 8 foto
  Shes MERCEDES-BENZ
  Vetura

  Shes MERCEDES-BENZ

  Shitet Mercedes+-Benz me specifika si ne fot si dhe Libreza

  Deqan 11 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes opel fronteren
  Vetura

  Shes opel fronteren

  Shes opel fronteren 2.2 ne gjendje te rregullt rexhistrim i skadum goma te mira.+38346159486

  Deqan 11 prill 05:49
  2.700 €
 • 5 foto
  shitet gjipi ushtarak
  Vetura

  shitet gjipi ushtarak

  gjipi ushtarak ne gjendje tmir qmimi me marrveshje

  Deqan 11 prill 03:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nissan terrano
  Vetura

  Nissan terrano

  Nissan terrano 2.7 dizell gjendje shum tmir

  Deqan 10 prill 14:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Seat Leon
  Vetura

  Seat Leon

  Shes veturen seat leon ne gjendje te mir pune . Regjistrim edhe 1 vit perkthimi menjehershem.

  Deqan 10 prill 06:25
  6.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Ml
  Vetura

  Mercedes Ml

  Shiteet Mercedess Ml 320 , 4x4 , karrika me nxemje Drita xenon , Full Panaram , Model Amerikan , Rk

  Deqan 9 prill 23:52
  4.800 €
 • 1 foto
  Mikser
  Kamionë

  Mikser

  Shes mikserin ne gjendje te mire te punes

  Deqan 9 prill 23:50
  3.000 €
 • 8 foto
  jeep grand cheroke 4.7 v8
  Vetura

  jeep grand cheroke 4.7 v8

  shes gjipin Jeep grand cheroke 4.7 v8 osht i blem prej ambassdes amerikane Ndrrim i mundshem

  Deqan 9 prill 16:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Autobus Setra 315 HDH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Setra 315 HDH

  Autobus Setra 315 HDH Viti i prodhimit 2000 Euro 2 Ulëse: 54 Posedon : Klim , Retarder , Intarder

  Deqan 9 prill 01:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik

  Shes Vw Tiguan 2.0 TDI modèle Sport&Style viti 2009 200000km DSG Automatik Clim auto Karrikat

  Deqan 8 prill 21:34
  9.500 €
 • 1 foto
  2017 BMW R NINE T Racer Pure
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  2017 BMW R NINE T Racer Pure

  2017 BMW R NINE T Racer Pure

  Deqan 7 prill 22:14
  4.902 €
 • 7 foto
  Mitsubishi..2.6.turbo diezell
  Vetura

  Mitsubishi..2.6.turbo diezell

  Gjipi asht ne gjendje te mir.teknike dhe mrena asht i paq..i qlajmerum..per mashum.info.044154853..t

  Deqan 7 prill 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Micubish L200
  Vetura

  Micubish L200

  Shess Mitsubish L200 2.5 4x4 Vetura edhe ne gjendje te rregullt Nuk ka nevoj me shti kurgjo nto Ka G

  Deqan 6 prill 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes xhipin fiat campagnola ar55
  Vetura

  Shes xhipin fiat campagnola ar55

  Shes xhipin fiat kampagnola ar55 ne xhendje te mir vit i 69 mundsi ndrrimi

  Deqan 6 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet sprinteri Dizel 313
  Vetura

  Shitet sprinteri Dizel 313

  Shitet sprinter Dizel 313CDI i posardhur, gjendje shume te mire

  Deqan 6 prill 15:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kompresori per opel astra 2009
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori per opel astra 2009

  Kompresori eshte i ardhun nga gjermania 0037744634987 Viber

  Deqan 6 prill 15:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma per golf 4

  Goma 15 M+S per golf 4, bora, seat, skoda etj. Gomat janë me bandash dhe rrotkapne origjinale te ar

  Deqan 6 prill 15:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shes audi e ardhne na zvicrra asht me gjendje te rregullt per ma shum viber +38345294578

  Deqan 5 prill 15:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  perzirese ngjyrash + ngjyra standox
  Autopjese dhe paisje

  perzirese ngjyrash + ngjyra standox

  ngjyra standox + perzirese te ardhura nga zvicra

  Deqan 5 prill 14:57
  700 €
 • 4 foto
  Pikap seat
  Vetura

  Pikap seat

  Shitet pikap seat 1.9 sdi rks i skadum ngjendje te mirni shterngum i rujtum abs centrall perkthim me

  Deqan 5 prill 14:41
  1.300 €
 • 2 foto
  Kombi T2
  Vetura

  Kombi T2

  Shes kombi 1.9 i clajmrun ndrrim i mundeshem

  Deqan 5 prill 14:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco

  shitet

  Deqan 5 prill 13:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne me goma te mira 205/55/16te ardhur nga gjermonia perma shum ne tel.044426372

  Deqan 5 prill 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shiten dy pal fellne per audi dhe vw njena pal jan te numrit 17 me gjith goma te dimrit dhe nje pal

  Deqan 5 prill 12:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr Bore
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Bore

  Shitet Motorr I Bores-Polaris.

  Deqan 5 prill 12:40
  9.500 €
 • 6 foto
  shes motorrin
  Motore (mbi 50 cc)

  shes motorrin

  shes motorrin honda repsol 600cc viti 2004 tablea rks motorri eshte ne gjendje perfekte arsyja e shi

  Deqan 5 prill 12:37
  2.800 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedes 914 kipper
  Kamionë

  Shitet Mercedes 914 kipper

  Shitet! Mercerdes Benz Kipper 914 Viti i prodhimir 1986 Ne gjendje te mire teknike Bejme nderrim me

  Deqan 5 prill 12:36
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet caddy
  Vetura

  Shitet caddy

  Esht ngjendje te rregullt nuk ka asnje problem.Ka 1 vit rigjistrim 2.0 SDI

  Deqan 5 prill 02:00
  4.100 €
 • 10 foto
  Shitet bmw 330l
  Vetura

  Shitet bmw 330l

  Osht shum ne gjendje te rregullt osht ardhur nga zvicrra osht me karrika me nxemje shum osht e rujt

  Deqan 5 prill 01:07
  3.000 €
 • 2 foto
  shitetkjo rimorkjo
  Autopjese dhe paisje

  shitetkjo rimorkjo

  shitet rimorkjoa e ardhur nga gjermanija ne gjendje prefekte viti prodhimit 1015 komlet e zingume pr

  Deqan 5 prill 01:07
  700 €
 • 3 foto
  Mercedes - Benz 609 D
  Kamionë

  Mercedes - Benz 609 D

  Shes Mercedes - Benz 609 D sapo i ardhun nga Gjermania. Viteprodhimi 1993 - Diesel dhe asht ne gjend

  Deqan 5 prill 00:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 1.9 tdi 2010 në shitje
  Vetura

  Sharan 1.9 tdi 2010 në shitje

  Shitet sharan 1.9 tdi me 115 kuaj fuqi i vitit 2010 nga belgjika. -7 ulëse -5 porta -Cruise Cont

  Deqan 5 prill 00:31
  6.500 €
 • 0 foto
  shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat

  shiten 6 goma M+S 185/ 75 R 16 C per iveko te ardhur nga zvicrra te pa perdorura java 35 viti 2018

  Deqan 5 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Goma per mercedes

  Shiten gomat per mercedes 16’ me badasha. Gomat jon M+S per dimer nuk perferohen per ver po. Qmimi

  Deqan 4 prill 23:34
  40 €
 • 0 foto
  opel frontera 2.0 benzin
  Vetura

  opel frontera 2.0 benzin

  shitet

  Deqan 4 prill 23:29
  Me Marrveshje