Automjete
Deqan
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Deqan

 • 3 foto
  Betonjerk NDRRIM I MUNDSHEM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betonjerk NDRRIM I MUNDSHEM

  Shitet betonjerka ne gjendje te rregullt teknike.Per me shum info telefono numrin +37744483454(viber

  Deqan 8 gusht 23:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  man 16 240 KIPER
  Kamionë

  man 16 240 KIPER

  Shitet kamjoni man 16 240 ne gjendje shum te mir pune kiper 6 deri 8 kubik i regjistruar i vit

  Deqan 8 gusht 23:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mercedes w140
  Vetura

  mercedes w140

  Pjes per (s)-class w140

  Deqan 8 gusht 23:07
  100 €
 • 0 foto
  oferta:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Deqan 8 gusht 14:34
  4.556 €
 • 0 foto
  USA LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-AUSTRALIA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  USA LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-AUSTRALIA

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 8 gusht 10:25
  200 €
 • 3 foto
  Shes nisan navara mundsi ndrrimi
  Vetura

  Shes nisan navara mundsi ndrrimi

  Shes xhipin nisan navara ne gjendje te mir ks ni vit nuk ka nevoj per as nje cent me investu boj nd

  Deqan 8 gusht 10:07
  5.700 €
 • 5 foto
  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha

  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha Nr 195- 70 - 15 C Po sa jan te ardhne nga zvicrra I kam dy par

  Deqan 7 gusht 22:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne Shitje Gumat me Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Ne Shitje Gumat me Bandasha

  Ne Shitje Gumat me Bandasha Per Mercedes Nr 195– 65 R 15 Po Sa jan ardh nga zvicrra Jan ne gjend

  Deqan 7 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Goma me Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma me Bandasha

  Shes Goma me Bandasha Nr 205–55—16 Po sa te ardhne nga zvicrra Jan ne gjendje shum te mir

  Deqan 7 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne shitje Bandasha me gjith Guma
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Bandasha me gjith Guma

  Ne shitje Bandasha me gjith Guma Nr 195– 65– 15 te ardhne nga zvicrra Jan me gjendje shum te

  Deqan 7 gusht 22:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T

  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T Viti i prodhimit eshte 2017 Te ardhne nga zvicrra 90% kan

  Deqan 7 gusht 22:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Gomat 225/55 R17. —97H
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225/55 R17. —97H

  Shes Gomat 225/55 R17. —97H Te ardhne nga zvicrra 4 copa jon shum te mira

  Deqan 7 gusht 22:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Man 4-aks 32.403 mikser
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 4-aks 32.403 mikser

  Kamioni esht ne dogan.

  Deqan 7 gusht 21:21
  15.500 €
 • 0 foto
  Audi 80 ne shitje
  Vetura

  Audi 80 ne shitje

  Shitet audi 80 ne gjendje te rregullt 1.6 turbo diezel regjistrimi I rregullt afati i skaduar

  Deqan 7 gusht 19:03
  450 €
 • 1 foto
  Motorr per femij
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr per femij

  Motorr per femij

  Deqan 7 gusht 18:15
  115 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 gusht 18:15
  458.745 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 gusht 17:59
  7.245.546 €
 • 0 foto
  Oferta/ whatsapp: 002299735184
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Oferta/ whatsapp: 002299735184

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Deqan 7 gusht 16:55
  6.554 €
 • 0 foto
  AUSTRALIA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUSTRALIA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 15:54
  200 €
 • 0 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Autopjese dhe paisje

  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 15:54
  200 €
 • 5 foto
  Isuzu Troper
  Vetura

  Isuzu Troper

  Shitet Daihatsu Rocky ne gjendje te mir motorri 2.8 turbo disel shumngjyresh 4x4 i qlajmruar

  Deqan 7 gusht 15:54
  2.100 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë
  Autopjese dhe paisje

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veç

  Deqan 7 gusht 14:22
  636 €
 • 6 foto
  Daihatsu Rocky
  Vetura

  Daihatsu Rocky

  Shitet Daihatsu Rocky ne gjendje te mir motorr 2.8 turbo i qlajmruar 4x4 ne gjendje te rregullt shum

  Deqan 7 gusht 12:42
  2.100 €
 • 8 foto
  Bmw 325i
  Vetura

  Bmw 325i

  Shes BMW 325i benzin E Sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir automatik pulla ne vollan,DVD,Na

  Deqan 6 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  KERRI POSODON GEVINTE FAVERGE ELSTRA DRITATE EPARA EDHE IPUNIM NE MOTORRE ME SHPEJCI NE GJENJE TE M

  Deqan 6 gusht 18:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI
  Vetura

  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI

  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI Po sa ardhun nga gjermonija ne gjendje shum temir KM 200634 viti 15-12

  Deqan 6 gusht 08:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Jeep Grand Cherooke
  Vetura

  Jeep Grand Cherooke

  Shitet Jeep Grand Cherooke 4.0 benzin me klim 4x4 funksional

  Deqan 5 gusht 23:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota 4Runner
  Vetura

  Toyota 4Runner

  Shitet Toyota 4Runner 4x4. Serviset e kruera: Rripi i motorrit, rripi i klimes, rripi i dinames, va

  Deqan 5 gusht 18:18
  5.550 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz 250
  Vetura

  Mercedes-Benz 250

  Shitet Qmimi me marreveshje Viber +38344165344

  Deqan 4 gusht 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio 4 aks

  Deqan 4 gusht 17:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  ne gjendje te mir

  Deqan 4 gusht 15:28
  1.990 €
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 140 Ps
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 140 Ps

  Vw tiguan 2.0 TDI DSG automatik ne gjendje te rregul 210000km te garantum me liber servisi Per me sh

  Deqan 3 gusht 11:03
  8.900 €
 • 7 foto
  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik

  Shes Vw Tiguan 2.0 TDI 2.0 DSG Automatik 2009 Clim automatik radio aux usb, pullat ne vollon, senzo

  Deqan 3 gusht 11:02
  8.600 €
 • 1 foto
  Shes/ndrroj rimorkion
  Kamionë

  Shes/ndrroj rimorkion

  Shitet ose ndrrohet rimorkio me Smart ose vetur tvogel shtoj para , gjendjen e ka perfekte .

  Deqan 3 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc

  Shitet ose nderrohet me vetur Yamaha Dragstar XVC 650cc 1997 i ruajtur ngjendje perfekte e posedoj

  Deqan 3 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes-benz e220 cdi
  Vetura

  Mercedes-benz e220 cdi

  Shitet Mercedes e class 220cdi ne gjendje perfekte si jasht edhe brenda , servisi madh i kryer , gom

  Deqan 3 gusht 10:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2003 Nissan Xterra
  Vetura

  2003 Nissan Xterra

  Nissan Xterra 3.3 litra benzine 4x4 model Amerikan ne gjendje te rregullt, rrypin e motorrit dhe ven

  Deqan 2 gusht 15:55
  3.800 €
 • 10 foto
  Vw Touran 1.6TDI (2012)
  Vetura

  Vw Touran 1.6TDI (2012)

  Shitet Tourani 1.6 TDI vitit 2012 me 149000km i sapo ardhun nga Zvicrra I pa Doganuar . Makina osht

  Deqan 1 gusht 14:41
  10.000 €
 • 6 foto
  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100
  Motore (mbi 50 cc)

  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100

  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100 Po sa ardhun nga zvicrra Eshte ne gjendje shum te mir Kapacateti mat

  Deqan 1 gusht 14:01
  750 €
 • 3 foto
  Goma te Veres 215 60 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres 215 60 R16

  Shiten Goma te Veres te sapo ardhura nga gjermanija. Madhsija 215 60 R16 95V Per me shum informata

  Deqan 1 gusht 11:55
  120 €
 • 2 foto
  Kerkoj ket Kompjuter per suzuki
  Vetura

  Kerkoj ket Kompjuter per suzuki

  Kerkoj ket kompjuter per suzuki vitara

  Deqan 1 gusht 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ktm 620 enduro
  Motore (mbi 50 cc)

  Ktm 620 enduro

  shitet ktm 620 ne gjendje tw rregullt uljen dhe filtera te nderruara gjitha ashtu ne gjendje perfekt

  Deqan 31 korrik 22:13
  1.200 €
 • 5 foto
  ktm 620 enduro
  Motore (mbi 50 cc)

  ktm 620 enduro

  shitet KTM enduro ne gjendje shum te rregullt ulje dhe filtera te ndërruar n gjendje perfekt viber

  Deqan 31 korrik 21:00
  1.400 €
 • 6 foto
  Bager Neuson 5Ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Neuson 5Ton

  Importuar nga Gjermania , viti 1999 , ore pune 5000

  Deqan 31 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  KERRI POSODON GEVINTE FAVERGE ELSTRA DRITATE EPARA EDHE IPUNIM NE MOTORRE ME SHPEJCI NE GJENJE TE M

  Deqan 31 korrik 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE BEHARI 044262141
  Vetura

  DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE BEHARI 044262141

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Deqan 31 korrik 12:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cube e re
  Motore (mbi 50 cc)

  Cube e re

  Shitet bicikleta e re cube e ardhur prej gjermanije👌

  Deqan 30 korrik 21:12
  430 €
 • 0 foto
  Vetura ne shitje
  Vetura

  Vetura ne shitje

  Vetura ne shitje

  Deqan 30 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 30 korrik 20:01
  1.000 €
 • 6 foto
  Renault Clio Klim RKS
  Vetura

  Renault Clio Klim RKS

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 30 korrik 16:27
  1.100 €