Automjete
Deqan

Automjete në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Kater rrotsh
  Motore (mbi 50 cc)

  Kater rrotsh

  Arsya pse dua ta heki kete kater rrotsh osht sepse osht me shpejtsi e dua te bej ndrim me nje kater

  Deqan 20 gusht 12:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell
  Vetura

  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell

  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell Maxi DSG Me140 PS Eshte ne gjendje shum te mir teknike edhe motorrike

  Deqan 20 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makine Toyota Yaris
  Vetura

  makine Toyota Yaris

  Largësia: 78.100 km Zhvendosja: 1,329 cc Fuqia: 73 kW (99 kf) Lloji i karburantit: benzinë Konsumi:

  Deqan 20 gusht 00:02
  1.600 €
 • 0 foto
  UK-BRUNEI-UAE-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  UK-BRUNEI-UAE-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 19 gusht 17:33
  200 €
 • 2 foto
  Peugeot Partner 1.6 HDI,VITI 2007
  Vetura

  Peugeot Partner 1.6 HDI,VITI 2007

  Pikapi eshte shum ne gjendje te rregullt, viti 2007 ,Rrypin e motorrit ,pompen e ujit, shpanerat ,1

  Deqan 18 gusht 23:32
  2.200 €
 • 3 foto
  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d

  Motorri eshte i ardhun nga Gjermania, ne gjendje te mir pune, per Info.na kontaktoni ne viber +49157

  Deqan 18 gusht 23:00
  200 €
 • 5 foto
  BMW 320 Disel Facelift
  Vetura

  BMW 320 Disel Facelift

  Shitet BMW 320 DISEL ne gjendje shume te mire. Vetura nuk ka asnje defekt apo problem. Ekstra ka.

  Deqan 18 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2 Country
  Vetura

  Golf 2 Country

  Shitet Golf 2 Country pa defekte i çlajmruar

  Deqan 18 gusht 18:31
  1.800 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz

  Shitet mercedesi i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir vit prodhim 2004 KM 227000 per me shum

  Deqan 18 gusht 18:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!
  Vetura

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +

  Deqan 18 gusht 13:42
  15 €
 • 4 foto
  Mercedes Avangard
  Vetura

  Mercedes Avangard

  Shiten ne gjendje te rregullt mercedesi 270 e cdi

  Deqan 18 gusht 12:50
  7.000 €
 • 0 foto
  Motorr BMW 1.6 i
  Vetura

  Motorr BMW 1.6 i

  Shitet motorri komplet i bmw e36 e30 316i

  Deqan 17 gusht 18:59
  400 €
 • 5 foto
  Golf pasat 3 1.9 dizel
  Vetura

  Golf pasat 3 1.9 dizel

  Shes pasatin 3 1.9 dizel ne gjendje te mire rexhistrim i skadum motor te golfit 4 1.9 tdi

  Deqan 17 gusht 17:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 1.6 Dizel
  Vetura

  Golf 3 1.6 Dizel

  Shes golfin 3 16 dizel ne gjendje te mire rexhistrim i skadum viti 93

  Deqan 17 gusht 17:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamjoni Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamjoni Mercedes

  Qmimi me marrveshje

  Deqan 17 gusht 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorr fordit 1.8 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr fordit 1.8 d

  I Ardhun nga Gjermania shum ne gjendje te mir pune. Per Info.na kontaktoni ne keta nr. 044 617393 o

  Deqan 16 gusht 21:29
  200 €
 • 3 foto
  Jep shiroko 5.200 kubik
  Vetura

  Jep shiroko 5.200 kubik

  Shitet gjipi me targa te hujat i arrdhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir

  Deqan 16 gusht 17:57
  3.200 €
 • 8 foto
  Rimorkj
  Kamionë

  Rimorkj

  Rimorkjo per bagera viti 2006 pesha 7500 kg e rixhistrur 1 viti

  Deqan 16 gusht 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin.
  Vetura

  Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin.

  Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin. Viti: 2001. Kilometra: 186 607 Karburant: Benzinë.( Prej 4,5

  Deqan 16 gusht 11:16
  850 €
 • 0 foto
  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844
  Vetura

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Deqan 15 gusht 18:46
  975.656 €
 • 0 foto
  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Deqan 15 gusht 18:38
  5.256 €
 • 7 foto
  Shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shum ne gjendje te mir

  Shum ne gjendje te mir

  Deqan 15 gusht 13:06
  1.000 €
 • 6 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 14 gusht 12:17
  999 €
 • 1 foto
  Matorr per femij
  Motore (mbi 50 cc)

  Matorr per femij

  Matorr per femij i pa perdorur Me 4 rrota osht shum i sigurt per femij me lodra me muzik osht

  Deqan 14 gusht 08:56
  99 €
 • 3 foto
  Merrcdes 4148
  Kamionë

  Merrcdes 4148

  Shes Merrcdes 4148 viti 2001 me dogan

  Deqan 13 gusht 20:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q

  Gomat jan shum te ruajtne te vitin 2013, drei tani kan qen ne vend te errt dhe te fresket.per infor

  Deqan 13 gusht 13:44
  140 €
 • 3 foto
  4 Goma continental 235/55 R19
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma continental 235/55 R19

  Gomat jan pak te perdorura,dhe jan ruajtne ne vend te erret dhe te fresket,çka osht shum me rendesi

  Deqan 13 gusht 13:32
  160 €
 • 0 foto
  UK-CANADA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  UK-CANADA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 13 gusht 12:44
  200 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.9 tdi ( di) te kuqe
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi ( di) te kuqe

  shes golf 4 1.9 tdi . ne gjendje te mir teknike . Verejtje: gjate frenimit te leht .. disqet e f

  Deqan 13 gusht 09:38
  3.500 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 12 gusht 12:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24h
  Vetura

  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 12 gusht 12:29
  1 €
 • 8 foto
  VW Golf VI GTD 2.0 170 PS
  Vetura

  VW Golf VI GTD 2.0 170 PS

  Shitet Golf VI Gtd 2.0 170 Ps i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur

  Deqan 11 gusht 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 ndeshje
  Vetura

  Golf 4 ndeshje

  Shef Golf 4 ndeshje i bem siq shifet ne foto pres bleres serioz mund te me kontaktoni ne Viber ose W

  Deqan 11 gusht 17:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Arctic Cat 400 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Arctic Cat 400 cc

  Shes motorrin arctic cat 400 kubik motorri i po sa ardhur nga zvicrra i pa doganuar per me shum info

  Deqan 11 gusht 12:29
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet Ford Transit \'91
  Vetura

  Shitet Ford Transit \'91

  Fordi éshté né gjendje te rregullt, i regjistruar deri ne Nentor 2019. Çmimi i diskutueshem! Béjmé n

  Deqan 11 gusht 10:21
  1.500 €
 • 7 foto
  Bandash te Aluminit 18 zoll 10.0JX18H2
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te Aluminit 18 zoll 10.0JX18H2

  Shes 4 Bandash Et 22 te pa perdorun.Mund te na kontaktoni edhe ne ket Nr.+4915786611212 viber ose wa

  Deqan 10 gusht 22:49
  250 €
 • 0 foto
  Auto Bartje 24h Nexhati Automobil
  Vetura

  Auto Bartje 24h Nexhati Automobil

  Auto Bartje auto servis Nexhati Baballoq Deqan

  Deqan 10 gusht 19:28
  1.111 €
 • 4 foto
  Bmw 750 d sport 2010
  Vetura

  Bmw 750 d sport 2010

  BMW 750D sport paket posedon navigacjon tempomat klimatronik klim funksionale pulla timon dritat atu

  Deqan 10 gusht 18:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne/Bandash per BMW origjinal nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Fellne/Bandash per BMW origjinal nga zvicrra

  Shes Fellne per BMW 19 coll ne gjendje perfekte goma te veres te perdorura 3 muaj per me shum kontak

  Deqan 10 gusht 13:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW LT 35
  Kamionë

  VW LT 35

  Shitet VW LT 35 i vitit te prodhimit 2002, 2.5 diesel me 138.000 km te kaluara ne gjendje te mire.K

  Deqan 10 gusht 09:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 313
  Kamionë

  Sprinter 313

  Shes Mercedes Sprinter 313 i vitit 2011 ne gjendje te rregullt i sapoardhur nga Zvicrra,me 204000 km

  Deqan 10 gusht 09:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Bandash nr 15

  Deqan 9 gusht 14:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet audi a 6
  Vetura

  Shitet audi a 6

  Shitet audi a6 Kuatro 2.5diesel punon preffekt viti prodhimit 2000

  Deqan 9 gusht 11:44
  2.800 €
 • 0 foto
  mercedes w140
  Vetura

  mercedes w140

  Pjes per (s)-class w140

  Deqan 8 gusht 23:07
  100 €
 • 0 foto
  oferta:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Deqan 8 gusht 14:34
  4.556 €
 • 0 foto
  USA LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-AUSTRALIA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  USA LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-AUSTRALIA

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 8 gusht 10:25
  200 €
 • 3 foto
  Shes nisan navara mundsi ndrrimi
  Vetura

  Shes nisan navara mundsi ndrrimi

  Shes xhipin nisan navara ne gjendje te mir ks ni vit nuk ka nevoj per as nje cent me investu boj nd

  Deqan 8 gusht 10:07
  5.700 €
 • 2 foto
  Man 4-aks 32.403 mikser
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 4-aks 32.403 mikser

  Kamioni esht ne dogan.

  Deqan 7 gusht 21:21
  15.500 €
 • 0 foto
  Audi 80 ne shitje
  Vetura

  Audi 80 ne shitje

  Shitet audi 80 ne gjendje te rregullt 1.6 turbo diezel regjistrimi I rregullt afati i skaduar

  Deqan 7 gusht 19:03
  450 €
 • 1 foto
  Motorr per femij
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr per femij

  Motorr per femij

  Deqan 7 gusht 18:15
  115 €