Automjete
Deqan
Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Deqan

 • 2 foto
  Shitet Pick Up Nissan Kubistar
  Vetura

  Shitet Pick Up Nissan Kubistar

  Shitet Pick up Nissan Kubistar 1.5dci 2006 190.000 km Ne gjendje perfekte

  Deqan 14 maj 16:19
  1.950 €
 • 3 foto
  Shitet Pick up! Opel Combo 1.4 benzine
  Vetura

  Shitet Pick up! Opel Combo 1.4 benzine

  Shitet Opel Combo 1.4 benzine Viti-2008 Ne gjendje perfekte 90 mije km te kaluara

  Deqan 14 maj 16:17
  2.000 €
 • 3 foto
  Renault
  Kamionë

  Renault

  shitet kamioni renault motorri 3.0 viti 2004 sanaki gjatsia 4metra me klim viber 045 862 666

  Deqan 14 maj 16:01
  5.500 €
 • 4 foto
  Nissan
  Vetura

  Nissan

  Nissan Terrano 2.7 Viti i prodhimit 2001 I Rigjistruar RKS deri ne Gusht Nderruesi i shpejtesive Ma

  Deqan 14 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fiat Doblo Doblo 1.3 MP 16V PC-TN Cargo Lami.SX
  Vetura

  Fiat Doblo Doblo 1.3 MP 16V PC-TN Cargo Lami.SX

  Fiat Doblo Doblo 1.3 MP 16V PC-TN Cargo Lami.SX 112.000 km usati 08/2006 55 kW 75 HP Manuale,

  Deqan 14 maj 09:59
  3.500 €
 • 2 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shitet vetura peugeot 307 dizel viti 2004 navigacion , tempomat ,panoram me cd room 6 , gjys lekur

  Deqan 12 maj 12:55
  5.150 €
 • 3 foto
  Drita Hyndai Galloper
  Autopjese dhe paisje

  Drita Hyndai Galloper

  Shiten dritat e para ne gjendje te rregull.044644637

  Deqan 12 maj 11:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw 520i Automatik
  Vetura

  Bmw 520i Automatik

  Bmw 520 benzin Automatik Me tabela gjermane Dikun 265mi tkalume Gjendje te mir Me klim 1150€ qmimi i

  Deqan 12 maj 09:05
  1.150 €
 • 0 foto
  Shitet BMW
  Vetura

  Shitet BMW

  Eshte i ruajtur nuk eshte i perdoru. Shum nuk Ka asnje defekt ju Faleminderit

  Deqan 12 maj 01:03
  18.000 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Audi 80 automatik benxin rks edhe 3 muj

  Deqan 11 maj 19:30
  800 €
 • 10 foto
  Ne shitje Rimorkjo
  Kamionë

  Ne shitje Rimorkjo

  Ne shitje Rimorkjo E ardhne nga zvicrra ne gjendje shum te mir Viti 2001 Me garku guxon 2800 kg

  Deqan 11 maj 11:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 11 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renault
  Kamionë

  Renault

  Shes kabinen e renaultit

  Deqan 6 maj 21:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shitet audi 80 benxin automatik ne gjendje shum te mir

  Deqan 3 maj 22:27
  1 €
 • 2 foto
  Mazda 4X4 2.5TD RKS -2001
  Vetura

  Mazda 4X4 2.5TD RKS -2001

  Shes gjip mazda b2500 2.5 turbo dizel, viti i prodhimit 2001 Posedon 4x4, goma te mira, klime funksi

  Deqan 3 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gonow 4X4 2.8 Dizel -2008
  Vetura

  Gonow 4X4 2.8 Dizel -2008

  Shitet gjip gonow gx6 2.8 dizel Viti i prodhimit 2008 me vetem 98 mij km te kaluara. 4X4, klime etj

  Deqan 3 maj 17:45
  3.800 €
 • 8 foto
  Golf2
  Vetura

  Golf2

  Shitet golf2 1.6 turbo dizell ne gjendje shum te mir nuk keni nevoj me investu asni ero regjistrim

  Deqan 2 maj 21:10
  1.300 €
 • 6 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Audi 80 benxin automatik hidrolik abes 5 muj regjistrim asht shum e rujtne dhe presim blers serioz

  Deqan 2 maj 20:55
  900 €
 • 4 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  Shes kamionin mercedes 1831 me dogan te pagume

  Deqan 2 maj 13:15
  10.800 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Audi80 Benxin Automatik Hidrolik Abs 5muj regjistrim Asht shum e rujtne ne interier po ashtu

  Deqan 30 prill 09:08
  900 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter

  Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208 CDI Viti ; 2002 Kilometrat ; 250 mij I Sapo Ardhur Nga Gjermani

  Deqan 29 prill 19:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Crafter 2.5 TDI
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI

  Shitet VW Crafter 2.5 Tdi ( DI ) Tkuqe viti: 2006 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar san

  Deqan 29 prill 19:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 Tdi
  Vetura

  Audi A6 2.0 Tdi

  Audi A6 2.0 Tdi 192 Ps. Servis te Rregullt te Audi Zentrum Gjermani! 74.000 km T‘kalume En Gjend

  Deqan 29 prill 11:58
  26.700 €
 • 5 foto
  Mercdes 1824
  Kamionë

  Mercdes 1824

  Shes Mercdes 1824 viti 1995 me kran me dogan te kryme

  Deqan 28 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nissan Terrano
  Vetura

  Nissan Terrano

  Nissan Terrano 2.7 Viti i prodhimit 2001 I Rigjistruar RKS deri ne Gusht Nderruesi i shpejtesive Ma

  Deqan 28 prill 13:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 1,9 TDI Comfortline
  Vetura

  Shitet Golf 5 1,9 TDI Comfortline

  Golf nga Austria Servici esht ber para ni jave Per ma shum pytje kontakto VIBER +43670 701 8965 Te

  Deqan 27 prill 22:05
  5.500 €
 • 5 foto
  Ne shitje VW CADDY 1.9 Dizell
  Vetura

  Ne shitje VW CADDY 1.9 Dizell

  Ne shitje VW CADDY 1.9 Dizell Maksi Po sa ardhun nga gjermunija eshte ne gjendje shum te mir teknik

  Deqan 27 prill 20:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2000 Fiat Hitachi EX 135W
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2000 Fiat Hitachi EX 135W

  Viti 2000 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Deqan 26 prill 23:19
  7.200 €
 • 5 foto
  2008 Hitachi ZX170W-3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2008 Hitachi ZX170W-3

  Viti 2008 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Deqan 26 prill 23:19
  12.000 €
 • 4 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Merceds2628 viti1987 me rixhistim edhe ni viti

  Deqan 26 prill 20:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Range rover
  Vetura

  Range rover

  Shitet vetura range rover sport me motor 2.7 dizel viti 2006 ne gjendje te rregullt me 156000 km pos

  Deqan 26 prill 20:37
  15.000 €
 • 2 foto
  lada niva 1.7
  Vetura

  lada niva 1.7

  shitet lada niva ne gjendje te mir pune per ma shum info kontak :044469908

  Deqan 26 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes suzukin x90 4x4 Mundsi ndrrimi
  Vetura

  Shes suzukin x90 4x4 Mundsi ndrrimi

  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir shum i per shtatshem per vende malore Punon shum mir me kli

  Deqan 25 prill 22:08
  3.150 €
 • 1 foto
  Shes nisan navara boj ndrrim
  Kamionë

  Shes nisan navara boj ndrrim

  Shes xhipin nisan navara viti2002 ne gjendje te mir boj ndrrin me gol5 ose4 6

  Deqan 25 prill 22:08
  5.450 €
 • 0 foto
  Nissan Terrano
  Vetura

  Nissan Terrano

  Shitet gjipi Nissan Terrano 2.7 dizel gjendje shum tmirë 4x4 shum mir i punon regjistrim deri janar

  Deqan 25 prill 18:02
  3.999 €
 • 1 foto
  Motor i golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Motor i golf 2

  -Shitet motori i golf 2 osht dizel 1.6 n gjendje te rregullt,çmimi sipas marreveshjes,per ma shum in

  Deqan 23 prill 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shes gollfin rks deri met 20.08.2019 1.6 dizell po ne dokumenta benxin bateri tmir koshnica tmira n

  Deqan 23 prill 19:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Crafter
  Kamionë

  VW Crafter

  Ne shitje Crafter2.5 dizell viti2011 model 2009 posedon klim automatik dupllo kabin 7 ulse nxemse k

  Deqan 22 prill 23:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi80
  Vetura

  Audi80

  Shitet audi 80 automatik benxin rks5 muj 044372508

  Deqan 22 prill 19:26
  900 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 8.17 EcoPower 98
  Kamionë

  Mercedes-Benz 8.17 EcoPower 98

  Shitet kamioni mercedes-benz 817 ecopower viti prodhimit 98 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te

  Deqan 22 prill 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Honday
  Vetura

  Honday

  Shitet gjipi honday 2.9 dizell gjendje shum tmir Qmimi me marrveshje

  Deqan 21 prill 16:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 GTI
  Vetura

  Golf 5 GTI

  Shes Golf 5 GTI 2.0 Turbo. Vetura asht ne gjendje shum te mir e te rujtun me Targa te Gjermanis.

  Deqan 21 prill 11:20
  5.500 €
 • 3 foto
  VW Tiguan 4x4 2.0 diesel
  Vetura

  VW Tiguan 4x4 2.0 diesel

  Per momentin vetura eshte në zvicerr. Por në koh pushimit e shes Veturen. Mobile: +41 79 639 07 9

  Deqan 21 prill 11:11
  12.500 €
 • 0 foto
  Shiten felnet
  Vetura

  Shiten felnet

  Shiten felgat 16 shum te ruajtura te ardhura nga gjermania 049-66-55-91

  Deqan 20 prill 21:54
  180 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 1824 me kran
  Kamionë

  Mercedes-Benz 1824 me kran

  I sapo importuar nga Gjermania , i doganuar , viti 1995

  Deqan 20 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOLF 5 PLUS
  Vetura

  GOLF 5 PLUS

  Golf 5 plus 2.0 TDI Automatik viti 2006 me tabela te huaja

  Deqan 20 prill 18:02
  3.500 €
 • 5 foto
  golf4
  Vetura

  golf4

  Shes ose ndrroj Golf4 1.9 me 2 tkuqe viti prodhimit 2002 te interesuarit te me kontaktojn ne ket n

  Deqan 20 prill 02:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 Gti 2.0 Turbo
  Vetura

  Golf 5 Gti 2.0 Turbo

  Shes Golf 5 GTI 2.0 Turbo. Vetura esht ne gjendje te rregullt i ardhun nga Gjermania. për meshum in

  Deqan 19 prill 19:32
  6.400 €
 • 4 foto
  Opel Combo dizel
  Vetura

  Opel Combo dizel

  Shitet opel combo 2008 dizel 1.3 cdti ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga gjermagia

  Deqan 19 prill 19:24
  2.700 €
 • 6 foto
  hutter
  Kamionë

  hutter

  Shes bagerin Hutter 14ton ne gjendje te mire te punes

  Deqan 19 prill 19:10
  8.000 €