Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 5 foto
  Mercedes 250 dizel
  Vetura

  Mercedes 250 dizel

  Me dokumenta deri 20 nendor 2019 me sherbime te krieara me goma te dimnit 80 perqind diqe 16 alumini

  Dibër 2 prill 09:36
  1.200 €
 • 0 foto
  sharan super gjendje
  Vetura

  sharan super gjendje

  sharon me dokumenta te rregullta me goma te reja e gatshme per cdo lloj prove shitet per arsye emigr

  Dibër 2 prill 09:18
  2.000 €
 • 0 foto
  190 d
  Vetura

  190 d

  I diskutushem

  Dibër 2 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe R 18 per Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R 18 per Mercedes-Benz

  Shes 4 goma + disqe R18 per Mercedes-Benz. Dy goma jan 90% te reja 225/45/R18. Dy goma jan 40% te re

  Dibër 2 prill 08:56
  350 Lek
 • 5 foto
  U shit flm??
  Vetura

  U shit flm??

  Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar, super ekonomike te gjitha

  Dibër 2 prill 07:21
  3.400 €
 • 0 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  te gjitha gomat e reja dhe te vjetra per makina te vogla dhe te medha

  Dibër 2 prill 07:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mitsubish pajero 2.8
  Vetura

  Shitet mitsubish pajero 2.8

  Mitsubish pajero 2.8

  Dibër 2 prill 06:57
  6.000 €
 • 2 foto
  2 50
  Vetura

  2 50

  Shitet kamioncin benz 308 me motor 410 tsh 5 pistona makina esht me dokumenta per 1 vite te s

  Dibër 2 prill 06:53
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Kamion 814 me vinç
  Vetura

  Shitet Kamion 814 me vinç

  Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania. Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Vinxhi mban 2

  Dibër 2 prill 06:49
  6.700 €
 • 7 foto
  BMW s5 2.0 benzin gaz
  Vetura

  BMW s5 2.0 benzin gaz

  Me dokumenta te prera deri ne nentor 2019 benzin gaz 170000 km cmimi 6500€ i diskutueshem

  Dibër 2 prill 06:24
  6.500 €
 • 3 foto
  Fiat Punto 03
  Vetura

  Fiat Punto 03

  Shitet fiat punto 1.2 benzine e vitit 2003 140mij kilometra me letra te paguara Ne gjendje te mir

  Dibër 2 prill 06:24
  1.300 €
 • 3 foto
  Disqe bashk me goma per G klass
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bashk me goma per G klass

  Shiten goma bashk me disqe per G klas 90% te perdorura

  Dibër 2 prill 06:22
  1.000 €
 • 8 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire sic shihet ne foto...

  Dibër 2 prill 06:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Nderrohet me toyota hilux viti 2000-2003, ose me mitsubishi l200 2000-2003.makina eshte ne gjendje s

  Dibër 2 prill 05:38
  550.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten disqe originale 18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe originale 18

  Disqet jan origjinile te ardhura nga anglia, cmimi i dsk

  Dibër 2 prill 05:35
  900 €
 • 2 foto
  opel.1.4
  Vetura

  opel.1.4

  ful exstra qisqe alumuni ,clima ,mbyllje qendrore e blere e re dhe me te gjitha serviset,shitja arsy

  Dibër 2 prill 05:34
  4.000 €
 • 0 foto
  Opel frontera 4x4
  Vetura

  Opel frontera 4x4

  Shitet opel frontera 4x4 e vitit 2002 shum e pastër letrat i kan mbaruar ka 1 muaj motorri e ke të p

  Dibër 2 prill 05:33
  1.350 €
 • 0 foto
  Opel frontera
  Vetura

  Opel frontera

  Shitet opel frontera 4x4 e vitit 2002 shum e pastër letrat i kan mbaruar ka 1 muaj makina shitet per

  Dibër 2 prill 05:20
  1.350 Lek
 • 3 foto
  kamjocin 409
  Vetura

  kamjocin 409

  kamjocina dopjo gom dopjo gabin dopjo shasi.5 +1 vende. 5 pistonsh.karroceria 3.4 me 2 gjansia. ne g

  Dibër 2 prill 05:14
  250.000 Lek
 • 10 foto
  Mercedez benz e 270 2003
  Vetura

  Mercedez benz e 270 2003

  Makina esht ne gjndje prfekt esht e gatshme per xhdo lloj prove cmimi i diskutueshm 6.000 euro

  Dibër 2 prill 05:08
  6.000 €
 • 5 foto
  volvo v70
  Vetura

  volvo v70

  makina eshte ne gjendje shume te mire,e vitit maj 2004,me klime .

  Dibër 2 prill 05:01
  1.300 €
 • 3 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Shitet Mercedes benz 250 ne gjendje shum te mire si gjenerike dhe motorrike .makina shitet per arsie

  Dibër 2 prill 04:46
  100.000 Lek
 • 4 foto
  BMW 525d
  Vetura

  BMW 525d

  Bmw seria 5 525 Sapo jane nderruar vaj dhe filtrat te kamjos dhe te motorrit. 4 goma te reja. Shit

  Dibër 2 prill 04:21
  2.100 €
 • 8 foto
  land rover
  Vetura

  land rover

  shitet per arsye emigrimi.te gjitha letrat e paguara.ndrim nuk bejm.cmimi 4800 euro i diskutueshem.

  Dibër 2 prill 03:59
  4.800 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes Benz 200D
  Vetura

  Shitet mercedes Benz 200D

  Shitet makina pa dokumenta në gjendje të mirë motorike.. goma dimrore të sapondruara.. bateri të re

  Dibër 2 prill 03:56
  8.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET. PEUGEOT 607
  Vetura

  SHITET. PEUGEOT 607

  makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike.MOTORR 2.2 hdi . makina eshte me letra

  Dibër 2 prill 03:34
  1.500 €
 • 3 foto
  Disqe R18 universal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R18 universal

  Shiten disqe 245 40 R18 universale Disqet jan shume pak te perdorura dhe goma 60% Shiten per arsye

  Dibër 2 prill 03:25
  450 €
 • 7 foto
  190
  Vetura

  190

  Makina esht ne gjendje shum te mir me letra te sa po bera dhe ne raste aksidenti makina esht e sigur

  Dibër 2 prill 03:08
  1.600 Lek
 • 2 foto
  Passat 1.9 tdi
  Vetura

  Passat 1.9 tdi

  Shitet passat 1.9 tdi ne gjendje shum te mir mtorike dhe xhenerike Sherbime te sa po bera rryp motor

  Dibër 2 prill 02:04
  2.000 €
 • 10 foto
  Peshkopi Vendodhja ?
  Vetura

  Peshkopi Vendodhja ?

  makina esht ne gjedje shume te mir ..?

  Dibër 2 prill 01:37
  3.200 €
 • 5 foto
  Avensis toyota
  Vetura

  Avensis toyota

  Ne gjendje te mir 1.9 nafte Familjare Cmimi ne marveshje 👍 Ngjyra blu e erret Letrat ka 3 muj qe

  Dibër 2 prill 01:28
  2.600 €
 • 4 foto
  Makina ne gjendje shume te mire motorike
  Vetura

  Makina ne gjendje shume te mire motorike

  Cmimi I diskutueshem

  Dibër 2 prill 01:22
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Nissan patrol 2.8 turbo
  Vetura

  Nissan patrol 2.8 turbo

  Makina esht ne super gjendje sherbemiet te bera shum e paster goma 90% per terene te veshtira e gate

  Dibër 2 prill 01:21
  3.600 €
 • 7 foto
  U shit flm ??
  Vetura

  U shit flm ??

  Makina esht ne super gjendje 3.2 benzine look amerikan e ardhur nga amerika shum shum e paster me do

  Dibër 2 prill 01:21
  4.100 €
 • 3 foto
  FORD FOKUS TDCI
  Vetura

  FORD FOKUS TDCI

  Shitet Ford fokus tdci 1.8 nafte letrat i ka deri ne fund te janarit 2019.Cmimi 1400 euro i diskutus

  Dibër 2 prill 01:17
  1.400 €
 • 5 foto
  U shit flm ??
  Vetura

  U shit flm ??

  Makina esht ne super gjendje me gjitha sherbimet e bera shum shum e paster me dokumenta per nje vit

  Dibër 2 prill 01:09
  2.800 €
 • 5 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  Shitet kamioncina shum e mbajtur e sapo dale nga kolaudimi letrat i ka deri ne fund te dhjetorit

  Dibër 2 prill 00:53
  3.500 Lek
 • 2 foto
  VW Caddy dizel
  Vetura

  VW Caddy dizel

  I ardhur nga zvicra. Ne gjendje perfekte.me dogane. Cmim fiks

  Dibër 2 prill 00:42
  2.700 €
 • 0 foto
  kerkojm dokumenta per benz 190ngjyra kafe
  Vetura

  kerkojm dokumenta per benz 190ngjyra kafe

  kerkojm te blejm dokumenta benz 190 ngjyra kafe bezh

  Dibër 2 prill 00:38
  200 Lek
 • 0 foto
  Shes makinën ML 270 cdi
  Vetura

  Shes makinën ML 270 cdi

  Ml 270 cidi. Viti 2002. Luk 2005 letra sa po të prera nuk e kap taksa e lluksit. në gjendje shum të

  Dibër 2 prill 00:34
  4.500 €
 • 5 foto
  opel corsa 1.4 benzin-gaz
  Vetura

  opel corsa 1.4 benzin-gaz

  opel corsa 1.4 benzin gaz viti fundi 1994 me 260.000 km , makina ska asnje gervishtje sepse esht mba

  Dibër 2 prill 00:28
  1.300 €
 • 4 foto
  Auto-Hysa 02
  Autopjese dhe paisje

  Auto-Hysa 02

  Mercedes benz Actros 18-43 Per pjese kembimi

  Dibër 2 prill 00:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto-Hysa 02
  Autopjese dhe paisje

  Auto-Hysa 02

  Mercedes benz Actros 18-43 per pjes kembimi

  Dibër 2 prill 00:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xoni Durma
  Kamionë

  Xoni Durma

  Kamion benz 16 22 4x4ne gjendje te perkryer me letra te sapo prera.I gatshem per cdo lloj prove 1

  Dibër 1 prill 23:54
  16.000 Lek
 • 4 foto
  benz
  Vetura

  benz

  shitet mercedes benz e200 avangarte. makina ka 4 muaj qe ka ardh nga germania me dogan te paguar me

  Dibër 1 prill 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj

  Shiten 4 Disqe Reze 17 bashk me goma ne gjendje te mire 205/40/17 jane shum te gjere dhe i japin pa

  Dibër 1 prill 23:50
  150 €
 • 4 foto
  X5
  Vetura

  X5

  X5 sport packet 3.0 ! 6000 euro nderim me evo ose ML 2010 plus diference ndaj meje

  Dibër 1 prill 23:13
  6.000 Lek
 • 2 foto
  shitet
  Kamionë

  shitet

  4x4 gjendje te mir pune..

  Dibër 1 prill 22:46
  6.120 €
 • 0 foto
  Daihatsu forza
  Autopjese dhe paisje

  Daihatsu forza

  kerkoj pjes per kete tip makine

  Dibër 1 prill 22:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Land rover discovery
  Vetura

  Land rover discovery

  Makina esht ne gjendje shum te mir e gatshme per qfar do lloj prove me sherbime te kryera me goma t

  Dibër 1 prill 22:30
  5.000 €