Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 3 foto
  Opell
  Vetura

  Opell

  Gjendje te mir letrat mbarojn ne nentor e gatshme per cdo prov

  Dibër 1 prill 10:56
  1.400 €
 • 3 foto
  golf 4 tdi ..DI e kuqe
  Vetura

  golf 4 tdi ..DI e kuqe

  golf 4 tdi ..DI e kuqe me letra deri ne 30 qershor

  Dibër 1 prill 10:46
  2.400 €
 • 7 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Me te gjitha sherbimet e bera

  Dibër 1 prill 10:09
  4.800 €
 • 2 foto
  JCB
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB

  Fadrom JCB

  Dibër 1 prill 10:02
  10.000 €
 • 1 foto
  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pun

  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pune te gjitha funksionale vetem ka pompen hidrou

  Dibër 1 prill 10:02
  5.000 €
 • 10 foto
   Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 1 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ML 320 4matic
  Vetura

  Shitet ML 320 4matic

  Mercedes Benz ML 320//4Matic Nafte, Me Amortizator te sapo ndrruar para dhe mbrapa,vaj filtra,bate

  Dibër 1 prill 09:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET - ML 320 - 4MATIC
  Vetura

  SHITET - ML 320 - 4MATIC

  Mercedes Benz ML 320//4Matic Nafte, Me Amortizator te sapo ndrruar para dhe mbrapa,vaj filtra,bate

  Dibër 1 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  I diskutueshem
  Vetura

  I diskutueshem

  I diskutueshem

  Dibër 1 prill 09:15
  4.700 €
 • 5 foto
  E gatshme per cdo lloj prove
  Vetura

  E gatshme per cdo lloj prove

  Bmv 3.00 me siguracion nderkomtarr e gatshme per cdo lloj provee me gjithe sherbimet e bera

  Dibër 1 prill 08:49
  3.500 €
 • 2 foto
  Mercedez benz c200 cdi
  Vetura

  Mercedez benz c200 cdi

  Shitet mercedez benz C class 200 cdi Viti i 2001 Me marsha 6 Me letra deri ne shkurt 2020 Ne gje

  Dibër 1 prill 08:20
  3.800 €
 • 4 foto
  Renault
  Vetura

  Renault

  Renault scenic 2005 1.9 nafte gjendje shum te mire me letra te paguara cmimi 2100 eur

  Dibër 1 prill 07:35
  1.890 €
 • 6 foto
  Espace 2005 2.2dci
  Vetura

  Espace 2005 2.2dci

  Shitet espace 2005 motorr 2.2dci manual 6+R tavan xhami funksionale xham ultraviolet pilot autom

  Dibër 1 prill 07:33
  2.800 €
 • 11 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Daf Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Daf Cifa

  Kamion Daf CF85 Viti 04/06/2001 4 Akse Paisje Cifa RY 1300 nga 12mc PTO Tape Ekos + kanal hidrauli

  Dibër 1 prill 07:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet nisan
  Vetura

  Shitet nisan

  Makine ne gjendje te mire pune pa letra ekonomike

  Dibër 1 prill 07:22
  500 €
 • 3 foto
  Benc
  Vetura

  Benc

  Esht me xhith sherbimet e bera goma te reja

  Dibër 1 prill 07:15
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI maxi 6 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 CDI maxi 6 vende

  Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije Makina eshte me te gjitha letrat e ard

  Dibër 1 prill 07:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZIOOON A CLASS
  Vetura

  OKAZIOOON A CLASS

  Shitet mercedes a class me cmim sh te arsyeshem.Esht ne gjendje shum te mire si gjenerike po ashtu e

  Dibër 1 prill 07:05
  1.490 €
 • 2 foto
  Kamioncin
  Vetura

  Kamioncin

  Nisan trade me vetshkarkim

  Dibër 1 prill 06:16
  4.000 €
 • 1 foto
  Mercedez man
  Kamionë

  Mercedez man

  Shitet ose nderohet per arsye mosperdorimi cmimi i disk flm

  Dibër 1 prill 06:11
  7.000 €
 • 1 foto
  Mercedes-benz Autobuz 20+1
  Vetura

  Mercedes-benz Autobuz 20+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mir shitet per arsye emigrimi ka kamje 6+R me turbo 4 pistonshe

  Dibër 1 prill 06:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes-benz 20+1
  Vetura

  Mercedes-benz 20+1

  makina eshte ne gjendje shume te mir si brenda dhe jash kamjo manual 6+R 4pistonshe Turbo

  Dibër 1 prill 06:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford c max
  Vetura

  Ford c max

  Makina e sapo ardhur nga bolzano italy shitet ose nderohet gjendje shume e mire cmimi i disk flm

  Dibër 1 prill 05:58
  3.500 €
 • 3 foto
  Nissan Note 2006
  Vetura

  Nissan Note 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga jashte. Makina ka motor nafte 1.5 dci, dhe e

  Dibër 1 prill 05:31
  2.600 €
 • 7 foto
  Range Rover dizel
  Vetura

  Range Rover dizel

  automjet Range Rover i vit prodhimit 2009 me ngjyre te zeze me timon anglez me motor 3628 me kilomet

  Dibër 1 prill 05:16
  15.000 €
 • 5 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  Shes mercedes benz c class 220 automatik e vitit 2002 shitet per arsye mosperdorimi.. Eshte ne gjend

  Dibër 1 prill 05:11
  3.900 €
 • 6 foto
  Shitet Opel Astra Automat 1250 euro
  Vetura

  Shitet Opel Astra Automat 1250 euro

  Opel Astra 1999 Km 200.000 Benzine ,fuqia 1598 Kamio Automatike Kondicioner Ne gjendje shume te mire

  Dibër 1 prill 04:06
  1.250 €
 • 3 foto
  Shes vinxh 80 tonesh viti 1999 i sa po ardhur
  Vetura

  Shes vinxh 80 tonesh viti 1999 i sa po ardhur

  Ne gjendje perfekte cmimi me marveshje

  Dibër 1 prill 04:01
  230 €
 • 0 foto
  Shes benz c 220 cdi
  Vetura

  Shes benz c 220 cdi

  Shitet mercedes benz c 220 cdi motor evo viti 2005 senorpara mrapa sedilje elektrike sensor shiu dis

  Dibër 1 prill 02:53
  4.500 €
 • 6 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Spriter 312 8+1

  Dibër 1 prill 02:47
  4.500 €
 • 5 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  Shitet traktori om 850 + plukun me rrutllim per arsyje se kam 2 tjer qmim i arsyshem.6450€

  Dibër 1 prill 02:27
  6.450 €
 • 7 foto
  Pjese kembimi Kosove ,prishtine mercedes S350 audi
  Vetura

  Pjese kembimi Kosove ,prishtine mercedes S350 audi

  Pjese kembimi Kosove ,prishtine mercedes S350 audi,bmw x5 e70 ,golf etj Extra cmime te lira Kontakt

  Dibër 1 prill 02:18
  1 Lek
 • 1 foto
  Disqe me gjith goma super gjendje
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me gjith goma super gjendje

  Bandazhe me goma nr 195-65-15 tet4 nje lule te ardhura nga zvicra te pershtatshme per audi passat ca

  Dibër 1 prill 02:00
  250 €
 • 6 foto
  SHITET MITSUBISHI 2.5 , 5500€ i disk
  Vetura

  SHITET MITSUBISHI 2.5 , 5500€ i disk

  Viti 2002. Letrat deri ne gusht ,xhama te Zi origjinal me clima motor 2.5 naft. Makina esht ne g

  Dibër 1 prill 01:16
  5.500 €
 • 5 foto
  me dokumenta te rregullta
  Vetura

  me dokumenta te rregullta

  makina shitet për arsye mospërdorimin, taksat e makinës janë të paguara deri ne dhjetor, makinave ës

  Dibër 1 prill 00:20
  2.500 €
 • 6 foto
  Nisan navara 2008
  Vetura

  Nisan navara 2008

  Makina esht e vitit 2008. Sherbime te bera tek nissan albania me letra te regullta. Vetem bleres se

  Dibër 31 mars 22:25
  12.000 €
 • 4 foto
  Renault Twingo 1.2
  Vetura

  Renault Twingo 1.2

  Shitet Renault Twingo 1.2 benzine 8 valvula fundi 98 me kondicioner me taksa te paguara deri ne qers

  Dibër 31 mars 22:13
  700 €
 • 4 foto
  Benz 209
  Kamionë

  Benz 209

  Shitet forgon ne gjendje perfekt me tegjitha sherbimet e bera ne koh makina esht me 12+1 ulse me dok

  Dibër 31 mars 19:58
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet bmw 330xd
  Vetura

  Shitet bmw 330xd

  Ne gjendje te mire. Shitet per arsye emigracioni. Cmimi i diskutueshem. Taksat e paguara deri ne dhj

  Dibër 31 mars 19:12
  3.300 €
 • 6 foto
  Mercedes 270
  Vetura

  Mercedes 270

  shitet ee clas 270 cdi viti 2001

  Dibër 31 mars 19:01
  2.800 €
 • 2 foto
  Kamjoncine Nissan
  Kamionë

  Kamjoncine Nissan

  Shes nissan vetshkarkuse ose nderrohet me zetor per me shum info ... 0683980037

  Dibër 31 mars 16:23
  4.000 €
 • 3 foto
  Renault Clio 1.5 dci
  Vetura

  Renault Clio 1.5 dci

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos pwrdorimi 2004

  Dibër 23 mars 18:44
  1.650 €
 • 5 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  Shitet caddy 1.6 i sapo ardhur nga gjermania dokumenta te paguara gjendje shume e mire

  Dibër 23 mars 09:44
  8.500 €
 • 0 foto
  Mercedez 207
  Vetura

  Mercedez 207

  Shitet mercedez 207 gjendje shume e mire motorike dhe gjenerike me gjitha dokumentat e sapo paguara

  Dibër 23 mars 00:35
  3.000 €
 • 3 foto
  Mercedez 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez 814

  Shitet ose nderohet merecedez benz 814 shitet per arsye mos perdorimi gjendje shume e mire cmimi o

  Dibër 22 mars 11:44
  5.000 €
 • 0 foto
  Parakolp inoxi rav4 okazion
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp inoxi rav4 okazion

  Eshte shum i paster dhe i pershtatshem per fouristrad,furgon sprinter vito caravelle t4 t5 t6 sharan

  Dibër 18 mars 00:45
  200 €
 • 2 foto
  Qashqai 1.6
  Vetura

  Qashqai 1.6

  Viti i modelit 2011. Mileage: 78,500 km Kutia: Manuell Karburanti: naftë Fuqia: 131 hp Vëllimi i cil

  Dibër 16 mars 13:46
  2.500 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz A-Klasse A180
  Vetura

  Mercedes-Benz A-Klasse A180

  Viti: 2013 Kilometër: 81477 km Ngjyra: gri Përshkrimi i ngjyrës: gri metalik Ngjyra e brendshme: lek

  Dibër 14 mars 18:56
  3.500 €
 • 3 foto
  Mercedez benz cclas i 2000.
  Vetura

  Mercedez benz cclas i 2000.

  Shitet mercedez benz cclas i vitit 2000,me dokumenta te rregullta.Makina eshte ne gjendje shume te m

  Dibër 9 mars 16:55
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet sharan ne gjendje sh te mir gjitha sherbimet e kryera me dok te regullta deri ne nentor 2019

  Dibër 1 mars 19:49
  2.000 €