Automjete
Dragash

Automjete në shitje në Dragash

 • 1 foto
  Renault5 1.1
  Vetura

  Renault5 1.1

  Renault 5 shum ne gjendje te mir 4 goma te reja servisin e krym komplet ni vit regjistrim i veshum l

  Dragash 1 prill 04:26
  1 €
 • 5 foto
  Audi a6 allroad 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 allroad 2.5tdi

  Audi a6 allroad 2.5 tdi 2000 godina. Prodajem auto u delove i za delove. BEZ PAPIRE. 38344474588

  Dragash 31 mars 22:04
  1 €
 • 1 foto
  Urgent
  Vetura

  Urgent

  Shitete Lancia Thesis 2.4 JTD viti 2004 Bojme edhe ndrime me naj kere , kombi , pikape

  Dragash 31 mars 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes boshpumpon 1.9 dizell
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpumpon 1.9 dizell

  shes boshpumpen 1.9 dizell ne gjendje te rregullt cmimi 35 euro per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 21:35
  35 €
 • 2 foto
  shes boshpump per 1.6
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpump per 1.6

  shes boshpump per 1.6 ne qendje te mir cmimmi 30 euro per ma shum je tel

  Dragash 31 mars 21:35
  30 €
 • 5 foto
  vetur
  Vetura

  vetur

  polo esht ne gjendje te mir muk ka klim ka fellga te bukura nuk ësht hipotek po servis e ka te kryr

  Dragash 31 mars 19:08
  1.900 €
 • 0 foto
  Flamur
  Vetura

  Flamur

  eshte ne gjendje te mire dhez shum mire ulje nuk hargjon dizell hargjimet e vogla servis matorri kom

  Dragash 31 mars 18:38
  480 €
 • 9 foto
  Motokulltivatori
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motokulltivatori

  Makine e re

  Dragash 31 mars 18:25
  1.500 €
 • 2 foto
  shitet kombi
  Vetura

  shitet kombi

  Renault Trafic 2007

  Dragash 31 mars 18:21
  4.300 €
 • 2 foto
  Seat toledo shes ndrroj me pikap
  Vetura

  Seat toledo shes ndrroj me pikap

  Shes ndrroj vetem me pikap vetura ka regjistim osht ne gjendje te rregullt arsyja shitjes pom duhot

  Dragash 31 mars 18:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes pasatin per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pasatin per pjes

  shes pasatin per pjes motortin e ka 1.9 turbo per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 17:00
  50 €
 • 0 foto
  shes kryt e motorrit 1.9 tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi osht e montume edhe turbina ne gjendje shum te mir per ma shum ne info

  Dragash 31 mars 16:59
  150 €
 • 4 foto
  Suzuki Vitara
  Vetura

  Suzuki Vitara

  Shes gjipin Suzuki Vitara 1.9TDI me klim. Viti prodhimit 2000 te kaluara 160KM, te sapo ndrruar ulje

  Dragash 31 mars 16:20
  1.800 €
 • 2 foto
  moto Yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  moto Yamaha 125cc

  shes motorrin Yamaha 125 cc ashë ne gjendje te rregullt mundesi ndrrimi

  Dragash 31 mars 12:48
  1 €
 • 0 foto
  Yamaha 125 Dt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125 Dt

  Yamaha 125 Dt eshte ne gjendje te rregullt servisin e ber mundesi ndrrimi,posedon edhe dokumente.

  Dragash 31 mars 12:48
  550 €
 • 5 foto
  polo 1.0 benxin
  Vetura

  polo 1.0 benxin

  polo 1.0 benxin nuk boj ndrrim nuk esht hipotek nuk ka klim servisin e ka te kryr goma te savos tom

  Dragash 31 mars 12:17
  1.900 €
 • 3 foto
  kadett
  Vetura

  kadett

  kadet ne gjendje te mir 1.7 dizell per kontakt nr 045642280

  Dragash 31 mars 12:17
  480 €
 • 2 foto
  Shitet motorri kros yamaha dt 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri kros yamaha dt 125

  Shitet krosi yamaha dt 125 ne gjendje te mir esht me librez te zvicrres per informata mund te kontak

  Dragash 31 mars 12:08
  540 €
 • 5 foto
  Setra 319 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 319 GT HD

  Eshte ne gje dje shum te mir viti 2004 ulse 65+2 etj per me shum na kontaktoni edhe viber +383493512

  Dragash 31 mars 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes gomat 16-she me ce
  Autopjese dhe paisje

  shes gomat 16-she me ce

  shes gomat me ce numri i gomave esht 195 65 16c qmimi 15 euro copa per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 12:00
  60 €
 • 1 foto
  Gusenica
  Autopjese dhe paisje

  Gusenica

  Shiten gusenicat per ferguson per goma 11 dhe 12. Prodhim Gjermano-Slloven gjysem çelik. Per me shum

  Dragash 31 mars 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mondiall 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondiall 150 cc

  Shitet mondialli 150 cc fb a.g

  Dragash 31 mars 10:58
  250 €
 • 1 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Fellgat jan 17 ose baje ndrrim me fellga 16 dhe

  Dragash 31 mars 10:57
  220 €
 • 3 foto
  Honda dominator 650 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda dominator 650 cc

  Është në gjendje të mirë ka dokumenta ësht i prodhuar në vitin 1991 ka 650 cc ësht i sa po lyer. Dua

  Dragash 31 mars 10:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  E shes Golfin 4 pa asnje vrejtje
  Vetura

  E shes Golfin 4 pa asnje vrejtje

  Shes golfin familjar me kater dyer, ngjyr te zez , abs, centrall, dritaret me rrym etj, me te gjitha

  Dragash 31 mars 10:17
  3.390 €
 • 1 foto
  mini ekskavator komatsu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini ekskavator komatsu

  Marchio: KOMATSU Modello: PC 50 MR-2 Stato: buono Ricondizionato, drenato, schermato Cabina, pneumat

  Dragash 31 mars 10:14
  2.300 €
 • 0 foto
  polo 1.0
  Vetura

  polo 1.0

  polo 1.0 benxin osht ne gjendje te mir ndrrim nuk bojm

  Dragash 31 mars 08:24
  1.800 €
 • 5 foto
  timi
  Vetura

  timi

  polo 1.0 benxin dy dyr fellga te bukura goma te reja te savos klim nuk ka ndrrimundet veq me traktor

  Dragash 31 mars 07:56
  1.800 €
 • 9 foto
  kamion mixer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion mixer

  shesim kamion mixer cifa me bot 12 mkub kamioni astra me 4 akse viti prodhimit 2000 kemi dhe viti

  Dragash 31 mars 07:53
  20.000 €
 • 3 foto
  shes pasatin per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pasatin per pjes

  shes pasatin per pjes motorrin e ka 1.9 turbo dizell per ma shum ne tel 045598525

  Dragash 31 mars 07:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel Astra Kabriolet
  Vetura

  Opel Astra Kabriolet

  Shitet Opel Astra 1.6 Benzin Vjen nga Austria Ne ngjendje te mir

  Dragash 31 mars 06:08
  700 €
 • 4 foto
  Shitett 200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitett 200cc

  Shitet 200cc ngjedje tmir. Viber +38643595562

  Dragash 31 mars 06:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma R14
  Autopjese dhe paisje

  Goma R14

  Shiten 4 gomat e verës 175/65 R14 ne gjendje te mirē kane ende profil , Nokian ( 2010 prodhim finla

  Dragash 31 mars 00:09
  40 €
 • 4 foto
  VW Golf 4 Urgjent
  Vetura

  VW Golf 4 Urgjent

  Golf 4tdi i tkuqe 1.9 ne gjendje shum tmir. Xhamat me rrym. Uljen dhe filter tndrrun. Rrypin dhemzor

  Dragash 30 mars 23:19
  3.699 €
 • 3 foto
  Fellne 15 per golf 4, bora, skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per golf 4, bora, skoda etj

  Shiten fellne 5x100 195/65/15 goma continental 2017 Nuk dridhin jan shum te rujtshme

  Dragash 30 mars 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  polo 1.0 benxin
  Vetura

  polo 1.0 benxin

  polo esht ne gjendje te mir

  Dragash 30 mars 21:17
  1.800 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Citan 109 CDI Manual, 90hp, 2013
  Vetura

  Mercedes-Benz Citan 109 CDI Manual, 90hp, 2013

  Vetura e sapoadhur nga jashte. 107180km 5 shpejtesi manual 90hp

  Dragash 30 mars 18:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten gumat me fellge
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat me fellge

  Shiten gumat me fellge per golf 4 qmimi me marrveshje tel 049335759 viber

  Dragash 30 mars 17:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2016 Kawasaki Ninja ZX-10R for sale with low miles . whats app +971588315058
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  2016 Kawasaki Ninja ZX-10R for sale with low miles . whats app +971588315058

  2016 Kawasaki Ninja ZX-10R with good miles. Excellent condition and has never been wrecked or raise

  Dragash 26 mars 22:29
  4.500 €
 • 11 foto
  Hyundai Tucson 2.0 140 ps 4x4
  Vetura

  Hyundai Tucson 2.0 140 ps 4x4

  HYUNDAI TUCSON 2.0 140 ps Diesel Esht ne gjendje te mir dhe esht doganu ne vitin 2017. Esht dora e

  Dragash 12 mars 22:05
  8.700 €
 • 2 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Yamaha TDR 125cc. Ne gjendje perfekte me dokumenta.

  Dragash 28 shkurt 14:16
  700 €
 • 2 foto
  Mercedes 208
  Kamionë

  Mercedes 208

  mercedes 208 ne gjendje shum te mir ne motorr dhe ne shasi

  Dragash 26 shkurt 21:19
  1.750 €
 • 1 foto
  Mercedes vito viti 2001
  Kamionë

  Mercedes vito viti 2001

  Kombi eshte ne gjendje regull per veq pak korozione ska tjeter investim.

  Dragash 20 shkurt 09:19
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet damper
  Kamionë

  Shitet damper

  Damper eshte ne gjendje shum mir e rujsheme

  Dragash 19 shkurt 13:19
  4.250 €
 • 3 foto
  Shitet bageri 308  Nr 049 673 136 Gjendet ne dr
  Kamionë

  Shitet bageri 308 Nr 049 673 136 Gjendet ne dr

  Shitet bageri 308 Nr 049 673 136 Gjendet ne dragash

  Dragash 14 shkurt 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per garazha made in germany
  Kamionë

  Dyer per garazha made in germany

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet

  Dragash 4 shkurt 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes choper 125cc. Ndrrim me kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes choper 125cc. Ndrrim me kros

  Shes choper 125cc me librez ks. Ndrrim me kros. Viber +38643595562

  Dragash 25 janar 20:24
  500 €
 • 7 foto
  VW Passat 3c 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  VW Passat 3c 2.0 TDI 4x4

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt , te gjitha serviset i ka te kryera. I ardhur nga suedia. Regjis

  Dragash 15 janar 18:05
  6.500 €
 • 3 foto
  For sale Citycoco 2000w Electric Scooter Big Wheel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  For sale Citycoco 2000w Electric Scooter Big Wheel

  This new year's hot product are these wonderfully funky electric "Harley" Style Fat Boy Scooters.

  Dragash 7 janar 09:51
  300 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Biçikleta

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Sono un finanziere particolare. Faccio prestiti tra individui a persone in difficoltà finanziaria

  Dragash 13 nëntor 17:08
  1.200 €