Automjete
Dragash

Automjete në shitje në Dragash

 • 4 foto
  Mercedes 190 benzin plin
  Vetura

  Mercedes 190 benzin plin

  Shes vetuten mercedes 190 benzin plin shum e rujtshme

  Dragash 2 prill 22:59
  800 €
 • 2 foto
  Damper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Damper

  Damper

  Dragash 2 prill 22:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz 190 D
  Vetura

  Mercedes Benz 190 D

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt Regjistrimi i sakduar .

  Dragash 2 prill 21:46
  1.550 €
 • 3 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Setra 315 hd viti. 2000 Motori. 435

  Dragash 2 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A3 Facelift
  Vetura

  Audi A3 Facelift

  Shes Audi A3 1.9 Tdi Facelift - Viti Prodhimit: 2009 - Kilometra :204000 - Kerri posedon Fellne â€

  Dragash 2 prill 20:49
  1 €
 • 3 foto
  Fellne  r16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne r16

  Shiten fellnet bashk me goma te reja 4 cop jan shum te mira. Gomat e para jan 195/55/R16 Mbrapa

  Dragash 2 prill 17:26
  250 €
 • 1 foto
  Shiten fellne 18-she
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 18-she

  Shiten fellne 18-she bojn per audi fellnet jan te mira por gomat nuk i kan shum te mira

  Dragash 2 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bmw M 535
  Vetura

  Bmw M 535

  ne gjendje shum te mirr per mbrenda likur esht 3.0 300ps per me shum na kontaktoni ne nr ose what

  Dragash 2 prill 17:18
  15.000 €
 • 1 foto
  Audi 80 (Benzin) 450 Eura
  Vetura

  Audi 80 (Benzin) 450 Eura

  Audi 80 (Benzin) 450 Eura ZImske Gume Nove. Kontakt: 043 913895 (\\viber, WhatsApp)

  Dragash 2 prill 14:56
  450 €
 • 5 foto
  Paisje muzikore
  Autopjese dhe paisje

  Paisje muzikore

  Paisje muzikore per nakina

  Dragash 2 prill 14:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Chrysler
  Vetura

  Shes Chrysler

  Shes chrysler neon 2001.. 2.0 benz 16v automatik..regjistrim 1 vjet .vetura eshte ne gjendje perfekt

  Dragash 2 prill 13:46
  1.200 €
 • 5 foto
  Mercedes C200 W203
  Vetura

  Mercedes C200 W203

  shitet mercedes c200.. viti 2003 , me goma te dimrit nr 17 dhe goma te veres fellne nr. 16.. me navi

  Dragash 2 prill 13:11
  5.750 €
 • 2 foto
  Mercedes Vito
  Vetura

  Mercedes Vito

  Mercedes Vito,viti 1998.Motorri defekt.Çmimi 600 euro

  Dragash 2 prill 10:18
  600 €
 • 4 foto
  Audi 1.9 tdi
  Vetura

  Audi 1.9 tdi

  Mund të Ndryshoj nga kombi t4 ose sharan Viber-+38649870484

  Dragash 2 prill 08:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  polo
  Vetura

  polo

  polo 1.0 B esht ne gjendje te mir

  Dragash 2 prill 08:11
  1.800 €
 • 2 foto
  Ndrrohet MOTORRI
  Motore (mbi 50 cc)

  Ndrrohet MOTORRI

  Ndrrohet motorri \"YAMAHA RD 250CC\" Ndrrohet me skuter 150CC ose 125CC

  Dragash 2 prill 05:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ndrrohet MOTORRI
  Motore (mbi 50 cc)

  Ndrrohet MOTORRI

  Ndrrohet Yamaha RD 250CC me naj skuter 150CC ose 125CC. Eshte ne gjendje shum te mir , sapo eshte k

  Dragash 2 prill 05:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shite
  Vetura

  Shite

  Shite puma futbolli te reja dhe te perdorura te gjithe numrat te ardhura nga jasht.

  Dragash 2 prill 02:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet vetura Polo, 1.1 benzin
  Vetura

  Shitet vetura Polo, 1.1 benzin

  Shitet vetura Polo 1.1 benzin. Vetura eshte e doganuar, ne gjendje shume te mire teknike. Qmimi esht

  Dragash 1 prill 23:20
  500 €
 • 3 foto
  TOSA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TOSA

  Setra 315hd. Viti 2000

  Dragash 1 prill 11:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes opell zafira
  Vetura

  Shes opell zafira

  Shes opell zafira 2.0 DTI 7 ulse. Ngjendje perfekte. Viber +38643595562

  Dragash 1 prill 11:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes VW Golf 2
  Vetura

  Shes VW Golf 2

  Shes golf 2 ne gjendje shum tmir 1.6 turbo dizell ka regjistrim edhe 3 muj per ma shum kont. 044 460

  Dragash 1 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes golf 2
  Vetura

  Shes golf 2

  Shes golf 2 ne gjende shum te rregullt 1.6 turbo dizell regjistrim ka edhe 3 muaj per ma shum kont.

  Dragash 1 prill 11:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes pasat karavan bej edhe ndrrim
  Vetura

  Shes pasat karavan bej edhe ndrrim

  Shes pasatin karavan 2 ne gjendje perfekte siq duket ne foto si brenda edhe jashte eshte shume i rua

  Dragash 1 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet opel astra
  Vetura

  Shitet opel astra

  Shitet opel astra ne gjendje te rregullt 1.6 benzin 16v esht shum i ruajtun si brenda ashtu edhe jas

  Dragash 1 prill 09:27
  1.800 €
 • 3 foto
  Opel Corsa 1.4 Benzin
  Vetura

  Opel Corsa 1.4 Benzin

  Vetura oshte ne gjendje shume te mire , goma te mira bateri te re , shpenzime shume te vogla. Regjis

  Dragash 1 prill 09:01
  790 €
 • 0 foto
  REMUS UNIVERSAL
  Autopjese dhe paisje

  REMUS UNIVERSAL

  viber

  Dragash 1 prill 08:48
  30 €
 • 2 foto
  Sedista golf 2-3 pasat audi
  Autopjese dhe paisje

  Sedista golf 2-3 pasat audi

  viber

  Dragash 1 prill 08:31
  50 €
 • 1 foto
  Shes fellne per BMW M5,M6
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per BMW M5,M6

  Shes fellne shumm te rujshme pa as ni grrithje te vogel per BMW M5,M6 225.40.R18 me gjith guma te r

  Dragash 1 prill 07:59
  1.000 €
 • 5 foto
  Gmoa 150/70/17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gmoa 150/70/17

  Goma Continental 150/70/17 30€ qmimi fundit dhe amortizer te par per kawasaki klr 50€ Viber 38346177

  Dragash 1 prill 07:21
  90 €
 • 1 foto
  Renault5 1.1
  Vetura

  Renault5 1.1

  Renault 5 shum ne gjendje te mir 4 goma te reja servisin e krym komplet ni vit regjistrim i veshum l

  Dragash 1 prill 04:26
  1 €
 • 5 foto
  Audi a6 allroad 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 allroad 2.5tdi

  Audi a6 allroad 2.5 tdi 2000 godina. Prodajem auto u delove i za delove. BEZ PAPIRE. 38344474588

  Dragash 31 mars 22:04
  1 €
 • 1 foto
  Urgent
  Vetura

  Urgent

  Shitete Lancia Thesis 2.4 JTD viti 2004 Bojme edhe ndrime me naj kere , kombi , pikape

  Dragash 31 mars 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes boshpumpon 1.9 dizell
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpumpon 1.9 dizell

  shes boshpumpen 1.9 dizell ne gjendje te rregullt cmimi 35 euro per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 21:35
  35 €
 • 2 foto
  shes boshpump per 1.6
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpump per 1.6

  shes boshpump per 1.6 ne qendje te mir cmimmi 30 euro per ma shum je tel

  Dragash 31 mars 21:35
  30 €
 • 5 foto
  vetur
  Vetura

  vetur

  polo esht ne gjendje te mir muk ka klim ka fellga te bukura nuk ësht hipotek po servis e ka te kryr

  Dragash 31 mars 19:08
  1.900 €
 • 0 foto
  Flamur
  Vetura

  Flamur

  eshte ne gjendje te mire dhez shum mire ulje nuk hargjon dizell hargjimet e vogla servis matorri kom

  Dragash 31 mars 18:38
  480 €
 • 9 foto
  Motokulltivatori
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motokulltivatori

  Makine e re

  Dragash 31 mars 18:25
  1.500 €
 • 2 foto
  shitet kombi
  Vetura

  shitet kombi

  Renault Trafic 2007

  Dragash 31 mars 18:21
  4.300 €
 • 2 foto
  Seat toledo shes ndrroj me pikap
  Vetura

  Seat toledo shes ndrroj me pikap

  Shes ndrroj vetem me pikap vetura ka regjistim osht ne gjendje te rregullt arsyja shitjes pom duhot

  Dragash 31 mars 18:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes pasatin per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pasatin per pjes

  shes pasatin per pjes motortin e ka 1.9 turbo per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 17:00
  50 €
 • 0 foto
  shes kryt e motorrit 1.9 tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi osht e montume edhe turbina ne gjendje shum te mir per ma shum ne info

  Dragash 31 mars 16:59
  150 €
 • 4 foto
  Suzuki Vitara
  Vetura

  Suzuki Vitara

  Shes gjipin Suzuki Vitara 1.9TDI me klim. Viti prodhimit 2000 te kaluara 160KM, te sapo ndrruar ulje

  Dragash 31 mars 16:20
  1.800 €
 • 2 foto
  moto Yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  moto Yamaha 125cc

  shes motorrin Yamaha 125 cc ashë ne gjendje te rregullt mundesi ndrrimi

  Dragash 31 mars 12:48
  1 €
 • 0 foto
  Yamaha 125 Dt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125 Dt

  Yamaha 125 Dt eshte ne gjendje te rregullt servisin e ber mundesi ndrrimi,posedon edhe dokumente.

  Dragash 31 mars 12:48
  550 €
 • 5 foto
  polo 1.0 benxin
  Vetura

  polo 1.0 benxin

  polo 1.0 benxin nuk boj ndrrim nuk esht hipotek nuk ka klim servisin e ka te kryr goma te savos tom

  Dragash 31 mars 12:17
  1.900 €
 • 3 foto
  kadett
  Vetura

  kadett

  kadet ne gjendje te mir 1.7 dizell per kontakt nr 045642280

  Dragash 31 mars 12:17
  480 €
 • 2 foto
  Shitet motorri kros yamaha dt 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri kros yamaha dt 125

  Shitet krosi yamaha dt 125 ne gjendje te mir esht me librez te zvicrres per informata mund te kontak

  Dragash 31 mars 12:08
  540 €
 • 5 foto
  Setra 319 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 319 GT HD

  Eshte ne gje dje shum te mir viti 2004 ulse 65+2 etj per me shum na kontaktoni edhe viber +383493512

  Dragash 31 mars 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes gomat 16-she me ce
  Autopjese dhe paisje

  shes gomat 16-she me ce

  shes gomat me ce numri i gomave esht 195 65 16c qmimi 15 euro copa per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 12:00
  60 €