Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 8 foto
  Benz SLK Cabrio
  Vetura

  Benz SLK Cabrio

  ✔ Marka,Modeli :Benz SLK Cabrio ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targ

  Durrës Dje, 15:43
  7.500 €
 • 11 foto
  Audi A5 Quattro
  Vetura

  Audi A5 Quattro

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda D

  Durrës Dje, 15:41
  13.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Ml 320 bluetec
  Vetura

  Mercedes Benz Ml 320 bluetec

  ✔ Marka,Modeli :Benz Ml 320 bluetec ✔ Viti : 2009 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : diesel

  Durrës Dje, 12:17
  11.000 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz ML 320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes Benz ML 320 Bluetec

  ✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: N

  Durrës Dje, 12:17
  11.000 €
 • 9 foto
  Lancia Musa ne Shitje
  Vetura

  Lancia Musa ne Shitje

  RROTAT AKTIVE:PËRPARA VENDE:4 NGJYRA:E ZEZE NGJYRA E SALLONIT:BEZHE LLOJI I ÇMIMIT:I DISKUTUESHE

  Durrës Dje, 12:16
  2.700 €
 • 10 foto
  Volvo XC90 ne Shitje
  Vetura

  Volvo XC90 ne Shitje

  DYER:4 RROTAT AKTIVE:PËRPARA VENDE:6 NGJYRA:VISHNJE NGJYRA E SALLONIT:BEZHE LLOJI I ÇMIMIT:I DI

  Durrës Dje, 12:16
  8.000 €
 • 6 foto
  ML 350 Bluetec AMG Line ne Shitje
  Vetura

  ML 350 Bluetec AMG Line ne Shitje

  MOTORI (CM3):2987 KAMBIO:AUTOMATIKE DYER:4 RROTAT AKTIVE:MBRAPA VENDE:5 NGJYRA:ARGJEND NGJYRA

  Durrës Dje, 12:16
  24.000 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec

  Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec, viti 2009, 212.000 km, baxha, bixenon, 4 sedilje me ngrohje, ka

  Durrës Dje, 12:16
  11.000 €
 • 4 foto
  ML 350 CDI Bluetec Look AMG
  Vetura

  ML 350 CDI Bluetec Look AMG

  MOTORI (CM3):2987 KAMBIO:AUTOMATIKE DYER:4 RROTAT AKTIVE:MBRAPA VENDE:5 NGJYRA:GRI NGJYRA E SA

  Durrës Dje, 12:16
  22.000 €
 • 7 foto
  Shitet GL 350 Bluetec AMG Line
  Vetura

  Shitet GL 350 Bluetec AMG Line

  Benz GL ne shitje, 350 Bluetec AMG Line 6 + 1, viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e

  Durrës Dje, 12:15
  18.500 €
 • 4 foto
  R Class 350 Bluetec Diesel ne Shitje
  Vetura

  R Class 350 Bluetec Diesel ne Shitje

  MOTORI (CM3):2987 DYER:4 RROTAT AKTIVE:PËRPARA VENDE:5 NGJYRA:DARK GRAY NGJYRA E SALLONIT:E ZEZ

  Durrës Dje, 12:14
  14.000 €
 • 13 foto
  Citroen C5 Exclusive
  Vetura

  Citroen C5 Exclusive

  Citroen C5 Exclusive ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqipta

  Durrës Dje, 12:14
  2.900 €
 • 14 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Diesel
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Diesel

  ✔ Marka,Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel ✔ Viti: 2006 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: D

  Durrës Dje, 12:14
  4.200 €
 • 10 foto
  BMW X5 Xdrive 35d Biturbo
  Vetura

  BMW X5 Xdrive 35d Biturbo

  ✔ Marka,Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo ✔ Viti: 2014 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Naft

  Durrës Dje, 12:13
  31.500 €
 • 14 foto
  Benz Ml 320 bluetec
  Vetura

  Benz Ml 320 bluetec

  ✔ Marka,Modeli: Benz Ml 320 bluetec ✔ Viti : 2009 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : diesel

  Durrës Dje, 12:13
  11.000 €
 • 11 foto
  Honda Jazz
  Vetura

  Honda Jazz

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Honda Jazz ✔ Viti: 2003 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ T

  Durrës Dje, 12:13
  2.100 €
 • 13 foto
  BMW 328I Xdrive
  Vetura

  BMW 328I Xdrive

  ✔ Marka,Modeli: BMW 328I Xdrive ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: benzin ✔ Targ

  Durrës Dje, 12:13
  13.000 €
 • 7 foto
  Shitet Renault Mascott
  Kamionë

  Shitet Renault Mascott

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ N

  Durrës Dje, 12:13
  9.000 €
 • 9 foto
  BMW X5 M POWER ne Shitje
  Vetura

  BMW X5 M POWER ne Shitje

  DYER:4 RROTAT AKTIVE:4X4 RROTAT AKTIVE: VENDE:5 NGJYRA:E ZEZE NGJYRA E SALLONIT:KAFE LLOJI I ÇM

  Durrës Dje, 12:13
  26.000 €
 • 8 foto
  Renault Kangoo ne Shitje
  Vetura

  Renault Kangoo ne Shitje

  DYER:4 RROTAT AKTIVE:4X4 RROTAT AKTIVE: VENDE:5 NGJYRA:JESHILE NGJYRA E SALLONIT:DARK GREY LLOJ

  Durrës Dje, 12:12
  3.700 €
 • 5 foto
  VW Golf V 1.9 Diesel ne Shitje
  Vetura

  VW Golf V 1.9 Diesel ne Shitje

  MOTORI (CM3):1.9 DYER:4 RROTAT AKTIVE:PËRPARA VENDE:5 NGJYRA:E ZEZE NGJYRA E SALLONIT:GRI LLOJ

  Durrës Dje, 12:12
  3.500 €
 • 7 foto
  Skoda Romster
  Vetura

  Skoda Romster

  ✔ Marka,Modeli: Skoda Romster ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: manuale ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Sh

  Durrës Dje, 12:12
  5.400 €
 • 9 foto
  Volkswagen Jetta ne Shitje
  Vetura

  Volkswagen Jetta ne Shitje

  DYER:4 RROTAT AKTIVE:PËRPARA VENDE:5 NGJYRA:E ZEZE NGJYRA E SALLONIT:GRI LLOJI I ÇMIMIT:I DISKU

  Durrës Dje, 12:12
  7.500 €
 • 7 foto
  VW.Golf V
  Vetura

  VW.Golf V

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔

  Durrës Dje, 12:11
  4.999 €
 • 12 foto
  Audi A6 Quattro
  Vetura

  Audi A6 Quattro

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Dje

  Durrës Dje, 12:11
  17.999 €
 • 6 foto
  Audi A6 S-line \"Full Option\"
  Vetura

  Audi A6 S-line \"Full Option\"

  Shitet Audi A6 motor 3.0 tdi Quattro S-line ne gjendje shum te mir me letra shqiptare te gjitha she

  Durrës 12 korrik 13:25
  4.400 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ AVANDGARDE 204
  Vetura

  MERCEDES BENZ AVANDGARDE 204

  Mercedes benz avandgarde 204 motorr 220.vit prodhimi 2008 nafte .makina me kamio manuale e ardhur ng

  Durrës 12 korrik 13:20
  6.950 €
 • 9 foto
  2005 Mercedes-Benz C230 Kompressor AMG Package
  Vetura

  2005 Mercedes-Benz C230 Kompressor AMG Package

  2005 Mercedes-Benz C230K Kompressor 🔥AMG Sport Package🔥 - Motorri 1.8 4 pistona, perfekt per impjant

  Durrës 12 korrik 13:17
  5.700 €
 • 10 foto
  2006 Mercedes Benz C 230 V6 AMG Package
  Vetura

  2006 Mercedes Benz C 230 V6 AMG Package

  2006 Mercedes Benz C230 V6 AMG Package - Ne gjendje perfekte. 93k Milje me Garanci! Motorr V6 perfek

  Durrës 12 korrik 13:17
  5.500 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 Benzin + Gaz ?FULL? 7 Vendeshe✔️
  Vetura

  BMW X5 3.0 Benzin + Gaz ?FULL? 7 Vendeshe✔️

  BMW X5 3.0 🔥FULL OPTIONS🔥 Benzin + Gaz✔️ 7 Vende✔️ - Motorri 2993 CC pa takse luksi - Impjan

  Durrës 12 korrik 13:16
  11.900 €
 • 9 foto
  E Class 280 Benzin/Gaz (PRINS)
  Vetura

  E Class 280 Benzin/Gaz (PRINS)

  E Class 280 Benzin/Gaz (PRINS) Full option! 7G Tronic. Impiant muzike Harman/Cardon. Makina ne gjend

  Durrës 12 korrik 13:16
  7.800 €
 • 8 foto
  Ford Focus 1.8 nafte
  Vetura

  Ford Focus 1.8 nafte

  Shitet ford focus 1.8 nafte. Ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike dhe estetike. Makina i ka

  Durrës 12 korrik 13:15
  230.000 Lek
 • 0 foto
  kamio fiat ulysse
  Autopjese dhe paisje

  kamio fiat ulysse

  shitet kamio fiat ulysse viti 98. Motorr 2.2 nafte. Gjithashtu dhe pjese te tjera te kesaj makine. F

  Durrës 12 korrik 13:10
  80 €
 • 8 foto
  shitet tojata jaris 1.4 naft
  Vetura

  shitet tojata jaris 1.4 naft

  Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte 142.000km

  Durrës 12 korrik 13:08
  4.800 €
 • 5 foto
  Shitettt Ose Ndrrohet
  Vetura

  Shitettt Ose Ndrrohet

  Golf 4 1.9 Tdi Shum ekonomik Letrat Deri ne fund te gushtit 2020

  Durrës 12 korrik 13:05
  2.300 €
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës 12 korrik 13:03
  200 €
 • 10 foto
  SHITET LANCIA DELTA SUPER FULL, AUTOMAT, 2008
  Vetura

  SHITET LANCIA DELTA SUPER FULL, AUTOMAT, 2008

  Shitet LANCIA DELTA SUPER FULL, AUTOMAT, 2008, me dokumenta te paguara deri 15/01/2021 Makina dispon

  Durrës 12 korrik 13:01
  5.300 €
 • 5 foto
  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013
  Vetura

  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

  Shitet Ford Focus 2013,1.6 nafte, me dogane te paguar, kambio manuale sapo ardhur nga Gjermania ne g

  Durrës 12 korrik 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz S350 BLUETEC, viti 2011 Gjermanie
  Vetura

  Mercedes Benz S350 BLUETEC, viti 2011 Gjermanie

  Shitet Mercedes Benz S350 BLUETEC viti 2011, motorr 2987(pa taks luksi) Makina disponon: Kambio AUT

  Durrës 12 korrik 13:01
  17.900 €
 • 11 foto
  Ford KUGA 2012 automat
  Vetura

  Ford KUGA 2012 automat

  ford Kuga automat. km origjinale.tavan xhami. goma te reja. sensore parkima para dhe mrapa.

  Durrës 12 korrik 13:00
  12.000 €
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Autopjese dhe paisje

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës 12 korrik 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per prerje letrash
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Makineri per prerje letrash

  Makineri per prerjen e letrave e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re. Okazion.

  Durrës 12 korrik 12:59
  40 €
 • 6 foto
  Ford Fusion 1.4 benzin Automat
  Vetura

  Ford Fusion 1.4 benzin Automat

  Shitet makina ne gjendje te mir pune 1.4 benzin viti 2003 kamjo automatike me dogan te paguar e ardh

  Durrës 12 korrik 12:56
  2.300 €
 • 7 foto
  Okazjon c max benzin gaz
  Vetura

  Okazjon c max benzin gaz

  Okkazjon Ford c max benzin gaz Makina eshte e sapo targuar imjanti i gazit i sapo montuar me 2 vjet

  Durrës 12 korrik 12:55
  3.400 €
 • 12 foto
  Ford c max 2006 benzine i ardhur nga zvicra
  Vetura

  Ford c max 2006 benzine i ardhur nga zvicra

  Ford c max i sapo ardhur nga zvicra Me dogane te paguar Vit prodhimi 2006 Motorr 1.8 benzin Gati pe

  Durrës 12 korrik 12:54
  2.700 €
 • 7 foto
  Okazjon mazda 5 e ardhur nga zvicra 6+1
  Vetura

  Okazjon mazda 5 e ardhur nga zvicra 6+1

  Okazjon Mazda 5 motorr 2.0 nafte 6 +1 vende E sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar Sherbimet

  Durrës 12 korrik 12:53
  3.100 €
 • 6 foto
  AUDI-A4
  Vetura

  AUDI-A4

  🚘AUDI-A4🚘 🚘KAMJE-AUTOMATIKE🚘 🚘VITI-2006🚘 🚘ARDHUR NGA ITALIA🚘 🚘XHAMA TE ZI 🚘 🚘DISJE ALUMINI 🚘 🚘187,0

  Durrës 12 korrik 12:49
  4.300 €
 • 12 foto
  ?AUDI-A3?
  Vetura

  ?AUDI-A3?

  🚘AUDI-A3🚘 🚘VITI-2006🚘 🚘MOTORI-2.0🚘 🚘KAMJA-AMANUALE🚘 🚘VENDODHJA-DURRËS🚘 🚘MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFE

  Durrës 12 korrik 12:48
  4.600 €
 • 6 foto
  ?AUDI-A4 ?
  Vetura

  ?AUDI-A4 ?

  AUDI-A4🚘 🚘KAMJE-AUTOMATIKE🚘 🚘VITI-2006🚘 🚘ARDHUR NGA ITALIA🚘 🚘XHAMA TE ZI 🚘 🚘DISJE ALUMINI 🚘 🚘187,00

  Durrës 12 korrik 12:48
  4.300 €
 • 2 foto
  Mercedez
  Vetura

  Mercedez

  Shitet c 220 ne gjendje te mire

  Durrës 12 korrik 12:48
  1 €