Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Mercedez Vito 9 Posti 2007
  Vetura

  Mercedez Vito 9 Posti 2007

  Mercedez Benz Vito 2.2 Nafte 115 Cdi 9 Vende Viti 2007 Kamjo Manuale 6 Marsha 193751 Km Ngjyre e Zez

  Durrës Dje, 20:11
  9.500 €
 • 6 foto
  Opel Corsa 1.2 Benzin + Gaz - 2010
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 Benzin + Gaz - 2010

  OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ IMPIANTI LANDI RENZO I MONTUAR NE ITALI VITI 2010 NAVIGATOR KLIMA KONDICIO

  Durrës Dje, 20:11
  4.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km
  Kamionë

  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i

  Durrës Dje, 20:11
  10.000 €
 • 10 foto
  AUDI A4 1.9 KAMIO AUTOMAT VITI 04 TARGA AA
  Vetura

  AUDI A4 1.9 KAMIO AUTOMAT VITI 04 TARGA AA

  Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama e

  Durrës Dje, 20:10
  3.400 €
 • 9 foto
  OKAZION MERSEDES-BENZ A160 CDI VITI O7 TARGA AA
  Vetura

  OKAZION MERSEDES-BENZ A160 CDI VITI O7 TARGA AA

  MERCEDES-BENZ A160 CDI - viti prodhimit fund 2007, kambio manuale,kondicioner,cd player,xhama elektr

  Durrës Dje, 20:10
  3.500 €
 • 4 foto
  Honda crv.
  Vetura

  Honda crv.

  E sapo ardhur nga Gjermania E sapo targuar.

  Durrës Dje, 20:10
  4.100 €
 • 11 foto
  BMW 325 SERIA 3 CUPE KABRIOLET VITI 08 TARGA AA
  Vetura

  BMW 325 SERIA 3 CUPE KABRIOLET VITI 08 TARGA AA

  Bmw 325 seria 3 , kabriolet ,cupe, motor benzine , kubik 2500, ngjyre e zeze,viti 2008, kamio autom

  Durrës Dje, 20:10
  11.700 €
 • 8 foto
  Volkswagen Tiguan 2.0 16V TDI DPF Sport 4MOTION
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2.0 16V TDI DPF Sport 4MOTION

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Manual , makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike, motorrike

  Durrës Dje, 20:08
  8.700 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION VW POLO 2007
  Vetura

  SUPER OKAZION VW POLO 2007

  SUPER OKAZION VW POLO 2007 Benzin + Gaz Viti 2007 Kambio manuale Super gjendje 16900 km origjinal

  Durrës Dje, 20:02
  2.900 €
 • 6 foto
  OKAZION TOYOTA 4X4 069 733 7887
  Vetura

  OKAZION TOYOTA 4X4 069 733 7887

  OKAZION TOYOTA 4X4 069 733 7887 Kambio manuale - Nafte 22d4d Viti 2008 super gjendje me dogan te

  Durrës Dje, 20:02
  6.500 €
 • 6 foto
  OKAZION  FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887
  Vetura

  OKAZION FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887

  OKAZION SHITET FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887 1.3 NAFTE VITI 2007 KAMBIO MANUALE DOGANE E PAGUAR

  Durrës Dje, 20:02
  1 €
 • 6 foto
  MAKINA ME QERA TIRANE - DURRES 069 98 444 01
  Vetura

  MAKINA ME QERA TIRANE - DURRES 069 98 444 01

  MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES DUKE FILLUAR NGA 15 EURO

  Durrës Dje, 20:02
  15 €
 • 4 foto
  OKAZION - PASAT -2008 - 069 733 7887
  Vetura

  OKAZION - PASAT -2008 - 069 733 7887

  PASAT -2008 - 069 733 7887 2.0 NAFTE - FULL OPSION ME DOGANE TE PAGUAR 12500 km orgjinale - KAMBIO M

  Durrës Dje, 20:02
  5.700 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 5 viti 2006
  Vetura

  Shitet Golf 5 viti 2006

  Shitet Golf 5 naft, viti 2006, arbek, abijes, kondicjoner, mbyllje me pult, pasyra xhama eletrik, ma

  Durrës Dje, 20:01
  4.200 €
 • 5 foto
  Mercedes A180 dizel
  Vetura

  Mercedes A180 dizel

  Shitet Classe B e ardhur nga Italia kambio manuale , dagan e paguar gati per letra ,viti 2008 klm 2

  Durrës Dje, 19:56
  4.300 €
 • 5 foto
  Mercedes classe B
  Vetura

  Mercedes classe B

  Shitet Classe B e ardhur nga Italia kambio manuale , dagan e paguar gati per letra ,viti 2008 klm 2

  Durrës Dje, 19:56
  4.300 €
 • 0 foto
  Opel me letra deri me d 5=9=2020
  Vetura

  Opel me letra deri me d 5=9=2020

  Shitet opel vitit 99 benzin imish me letra deri me dat 5.9.2020.ne gjendje shum te mir. 1300 ero i d

  Durrës Dje, 19:45
  1.300 €
 • 7 foto
  Nissan Primera 2.2 Diesel Manual Station Wagon
  Vetura

  Nissan Primera 2.2 Diesel Manual Station Wagon

  Kamer e Pasme, CD Changer, Navigator, Clima, Disqe Alumini, Importuar nga Zvicra, Gançë, Shume spaci

  Durrës Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A4 Avant 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 Avant 2.0 TDI

  Kambio Automatike me 7 marshe, CD-Changer, Navi, Telefon me Bluetooth, Sensor parkimi,

  Durrës Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz B200 Turbo
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Turbo

  B200 Turbo, Importuar nga Zvicra, KM Origjinale, Disqe alumini, Goma te reja, Kambio Automatike, Sen

  Durrës Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz R320CDI Lungo 4Matic
  Vetura

  Mercedes Benz R320CDI Lungo 4Matic

  Sedilje Lekure me komanda dhe me ngrohje, Model 6 vendesh. TV, DVD, Sensor Parkimi, Disqe Alumini, F

  Durrës Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz C180 Kompressor SW
  Vetura

  Mercedes Benz C180 Kompressor SW

  Kit AMG, Kambio Automatike me Komanda ne Timon, Telefon me Bluethooth, MP3,

  Durrës Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)

  2005-Full Option: Kambio Automatike me komanda ne timon; Disqe alumini 17`; Goma të reja; Fener B-Xe

  Durrës Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES C 200 CDI 05
  Vetura

  MERCEDES C 200 CDI 05

  SHES MERCEDES VITI 2005 MOTORR 200 EVO ME DOGANE TE PAGUAR GOMA TE REJA MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJ

  Durrës Dje, 19:38
  3.800 €
 • 10 foto
  VOLKSWAGEN CADY 08 1.9 TDI
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADY 08 1.9 TDI

  Shes volsvagen cady motorr 1.9 nafte viti 2008 medogane te paguar goma te reja me 185mi km orgjinale

  Durrës Dje, 19:35
  5.200 €
 • 5 foto
  ??Citroen C2 VTR 2004 Kambio Tronic ??
  Vetura

  ??Citroen C2 VTR 2004 Kambio Tronic ??

  Citroën C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzinë - Teonic- Sensorë parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qën

  Durrës Dje, 19:35
  3.500 €
 • 10 foto
  ??Toyota Aygo Swiss 2010 1.0 Benzin 200 mij km
  Vetura

  ??Toyota Aygo Swiss 2010 1.0 Benzin 200 mij km

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar me 200 mij km origjinale me liber sherbimesh

  Durrës Dje, 19:35
  4.000 €
 • 11 foto
  Shitet Citroen Xsara picasso 1.6 Benzin 2007
  Vetura

  Shitet Citroen Xsara picasso 1.6 Benzin 2007

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar...Kilometra origjinale me liber sherbimesh t

  Durrës Dje, 19:35
  2.800 €
 • 11 foto
  Shitet Chevrolet Captiva 2.0 Nafte 2006 7 Vende
  Vetura

  Shitet Chevrolet Captiva 2.0 Nafte 2006 7 Vende

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar...Ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per rrekl

  Durrës Dje, 19:35
  6.500 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Durrës Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW*******
  Vetura

  BMW*******

  makina eshte ne gjendje shume te mir teknike dhe vizuale,letrat te sapo prera per 1 vit,goma ne gjen

  Durrës Dje, 19:31
  2.800 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 7 *2017*
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 7 *2017*

  Golf 7 viti 2017 2.0 Nafte Super Full ne gjendje super te mir dhe shume e mirembajtur e blere me 0 k

  Durrës Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ➡️B Class 2008 ➡️OKAZION 4300€⬅️
  Vetura

  ➡️B Class 2008 ➡️OKAZION 4300€⬅️

  ➡️SHITET B CLASS. ➡️VITI 2008. ➡️MOTORRI 1.8 NAFTE. ➡️E SAPOARDHUR NGA ITALIA. ➡ï¸

  Durrës Dje, 19:25
  4.300 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz B Class 2007 ➡️AUTOMATIKE⬅️
  Vetura

  Mercedes-Benz B Class 2007 ➡️AUTOMATIKE⬅️

  ➡️SHITET B CLASS. ➡️VITI 2007. ➡️AUTOMATIKE. ➡️MOTORRI 2.0 NAFTE. ➡️E ARDHUR NGA

  Durrës Dje, 19:24
  5.500 €
 • 6 foto
  ➡️ ML 320 ⛽BENZIN-GAZ⬅️ SHITET - NDERROHET
  Vetura

  ➡️ ML 320 ⛽BENZIN-GAZ⬅️ SHITET - NDERROHET

  🔴ML 320 🔴 VITI 2000 🔴 AUTOMATIKE 🔴 220.000 KM 🔴 BENZIN - GAZ (shum ekonomik) 🔴 ÇMIMI 3800€ 🔴 ME LET

  Durrës Dje, 19:24
  3.800 €
 • 7 foto
  GOLF 6 BENZIN-GAZ
  Vetura

  GOLF 6 BENZIN-GAZ

  👉Golf 6 Motorri 1.6 Benzine-Gaz Viti 2009 166.000 km Makina super gjendje , xhenerike , mekanike dhe

  Durrës Dje, 19:24
  5.800 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class w212 2015

  Durrës Dje, 19:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FORD FIESTA 2008 Benzin+Gaz 162.000 km Okazion !
  Vetura

  FORD FIESTA 2008 Benzin+Gaz 162.000 km Okazion !

  Shitet Ford Fiesta Viti 10.02.2008 Benzin+Gaz BRC, i sapo ardhur ne gjendje shume te mire si nga ana

  Durrës Dje, 19:24
  2.999 €
 • 0 foto
  Mercedes benz 200
  Vetura

  Mercedes benz 200

  Letrat te sapo prera,ne gjendje te shkelqyer per vitet qe ka

  Durrës Dje, 19:23
  200.000 Lek
 • 11 foto
  Lancia Musa 1.3nafte Full opsion-09 Ardhur Zvicraa
  Vetura

  Lancia Musa 1.3nafte Full opsion-09 Ardhur Zvicraa

  Shitet Lancia Musa sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,Viti prodhimit 2009,ngj

  Durrës Dje, 19:22
  3.600 €
 • 4 foto
   Mercedes Benz B class
  Vetura

  Mercedes Benz B class

  shitet b class viti 2013.behen ndrime por me cmim tj.liber sherbimesh te kastrati.sherbimet e sapo b

  Durrës Dje, 19:20
  10.500 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT

  🇮🇹I sapo Arthur nga Italia 🇦🇱Dogan e paguar 🚘Gjendje Perfekte Liber Servisi 🚘E gatshme per cfar do l

  Durrës Dje, 19:12
  6.000 €
 • 8 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2010
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2010

  🚘FORD FIESTA 📅Viti 2010 🚘1.4 Nafte 🚘Kamio Manuale 🚘161000 Km 💶Cmimi 5400 € I Diskutushem 🇮🇹I sapo a

  Durrës Dje, 19:12
  5.400 €
 • 11 foto
  FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT

  🇮🇹I sapo Arthur nga Italia 🇦🇱Dogan e paguar 🚘Gjendje Perfekte Liber Servisi 🚘E gatshme per cfar do l

  Durrës Dje, 19:12
  6.000 €
 • 8 foto
  OKAZION FORD DOPIO GABIN VETE SHKARKUES NGA GJERMN
  Vetura

  OKAZION FORD DOPIO GABIN VETE SHKARKUES NGA GJERMN

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania SUPER GJENDIE MOTOR 2.0 motor i thjeshte jo me injektor ele

  Durrës Dje, 19:06
  4.500 €
 • 6 foto
  TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT
  Vetura

  TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT

  🇮🇹I sapo ardhur nga Italia 🇦🇱Dogan e paguar 🚘Gjendje Perfekte 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe

  Durrës Dje, 19:04
  4.200 €
 • 8 foto
  TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT
  Vetura

  TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT

  🇮🇹I sapo ardhur nga Italia 🇦🇱Dogan e paguar 🚘Gjendje Perfekte 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe

  Durrës Dje, 19:04
  4.700 €
 • 9 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2010 TITANIUM
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2010 TITANIUM

  🇮🇹I sapo ardhur nga Italia 🇦🇱Dogan e paguar 🚘Gjendje Perfekte 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe

  Durrës Dje, 19:04
  5.500 €
 • 6 foto
  AUDI A4 NAFTE 2.0 VITI 2007
  Vetura

  AUDI A4 NAFTE 2.0 VITI 2007

  I sapo targuar taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite Full servis i sapo ber vaj filtra

  Durrës Dje, 19:04
  5.300 €
 • 9 foto
  Kamioncine Ford Transit
  Vetura

  Kamioncine Ford Transit

  Ford Transit 2008. Punuar ne Itali ne gjendje shume te mire. Cmimi 8000€ (i diskutueshem). Per infor

  Durrës Dje, 18:56
  8.000 €