Automjete
Ferizaj
Posto shpallje
 • VW LT

  VW LT

  SHES VW LT VITI 1999 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NË GJENDJE TE MIRË TEKNIKE DHE OPTIKE PËR MA SHUMË INFORMATA NË TEL 044911343

  3.200 €
  Ferizaj
  Sot, 04:06
 • Shitet

  Shitet

  Shitet motorri 125cc ne gjendje shum te Mir I ardhur nga zvicrra I doganum

  1.400 €
  Ferizaj
  Sot, 03:13
 • AUDI A8 3.0 TDI FULL EXTRA

  AUDI A8 3.0 TDI FULL EXTRA

  SHES AUDI A8 3.0 TDI VITI FUND 2004 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME GJITHA OPSIONET QE I DUHEN NJE VETURE ME TABELA RKS NR KONT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 02:32
 • baj ndrrim me kros ose naj matorr pa dokumenta

  baj ndrrim me kros ose naj matorr pa dokumenta

  cagiva 125 cc 7 shpejci ingjiksion viber +38649322290

  600 €
  Ferizaj
  Sot, 02:20
 • U SHITTTTTTT

  U SHITTTTTTT

  SHES AUDI A4 2.7 TDI VITI FUND 2006 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE.MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT E POSA ARDHUN NGA ZVICRRA ME.LIBRA SERVISI ME.KREJT NR KONTAKT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 02:20
 • shes golf 4

  shes golf 4

  Shes golf 4 bnezin 1,4 posedon regjistrin 11 muj goma te reja gjama me rrym felne etje ju mirpresmi.

  2.450 €
  Ferizaj
  Sot, 02:19
 • BMW 530d AUTOMATIK FULL EXTRA

  BMW 530d AUTOMATIK FULL EXTRA

  SHES BMW 530 VITI FUNDI 2003 VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 02:18
 • Shes Mercedes A 170 cdi

  Shes Mercedes A 170 cdi

  Shes Mercedes A 170 cdi 1.7 disel Viti fund 2000 Modeli:Avantagard Klim Abs Asr Gjysem Likur Karriga.. Km:224500 te garantuara Regjistrim Rks edhe 8Muj Deri Ne Mars 2018 Ne Gjendje Shum Te Mir Teknik

  3.100 €
  Ferizaj
  Sot, 02:04
 • PEUGEOT 307 2.0 HDI SHUM E RUJTUN E POSA ARDHUN

  PEUGEOT 307 2.0 HDI SHUM E RUJTUN E POSA ARDHUN

  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI FUND 2004 VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT PA.DOGAN NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192

  2.222 €
  Ferizaj
  Sot, 01:30
 • OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

  SHES OPEL ASTRA 1.6 BENZIN VITI FUND 2003 VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192

  2.444 €
  Ferizaj
  Sot, 01:30
 • CITROEN C2 AUTOMATIK

  CITROEN C2 AUTOMATIK

  SHES CITROEN C2 BENZIN 1.4 VITI FUND 2003 AUTOMATIK VITI FUND 2003 VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368 718 OSE

  2.777 €
  Ferizaj
  Sot, 01:30
 • PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

  PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

  SHES PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK VITI FUND 2010 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME FULL OPSIONE ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:29
 • MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK

  MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES C220 CDI VITI FUND 2007 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME GJITHA SERVISET E KRYERA 2 QELSA ETJ ME TABELA RKS NR KONT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:29
 • PEUGEOT 308 1.6 HDI VEQ ME DOGAN TE PAGUAR

  PEUGEOT 308 1.6 HDI VEQ ME DOGAN TE PAGUAR

  SHES PEUGEOT 308 VITI FUND 2009 VETURA SHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT E POSA ARDHUN NGA FRANCA ME DOGAN TE PAGUAR NR KONTAKTI 045 368 718 OSE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:28
 • Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet peugeot 206 benzin 1.6 gjendje mir viti 2001

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:14
 • shes Kaminen

  shes Kaminen

  Shes kaminen pak e perdorur me qynga

  160 €
  Ferizaj
  Dje, 22:15
 • Shitet Mercedes 190 regjistrim 15.01.2018

  Shitet Mercedes 190 regjistrim 15.01.2018

  shes mercedes 190 ne gjendje te rregullt teknike vetura esht e mirmbajtur si jash edhe mrena personalisht e kam vozit vet ni dor vetura ka fellne alumini 15 coll original mercedes e class avangard vet

  2.400 €
  Ferizaj
  Dje, 22:14
 • Fellne me guma per X 5 dhe 6

  Fellne me guma per X 5 dhe 6

  Fellnet jan 18 coll kan kater guma shume pak te perdorura 255 55 18

  450 €
  Ferizaj
  Dje, 22:09
 • Fellne 18 per mercedes

  Fellne 18 per mercedes

  Fellnet jan te reja jan dy mbrapa ma te gjane

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:07
 • BMW 118d 2.0 Dizell

  BMW 118d 2.0 Dizell

  BMW 118d 2.0 Dizell . Viti i prodhimit 11.2005 - RKS deri me 11.Nentor 2017 Vetura eshte me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike.. Te kaluara ka 205680 KM Opcionet - KlimaTronic,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 21:24
 • Shitet BMW 728 benzin plin ndizne

  Shitet BMW 728 benzin plin ndizne

  Shes BMW 728 plin benzin plini ndizne kerri osht irrokun nkrill edhe branikun eka domtun ngjendje trregullt osht ntabela rks nr per kontakt 049550551

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 21:15
 • Wv cadi

  Wv cadi

  Shitet pikapi 1.9 sdi viti 1999 rexhistrimi qe 2 muje i skaduare

  1.100 €
  Ferizaj
  Dje, 20:25
 • T5

  T5

  Shitet T5 I ardhur nga ch 2.5 6 shpejtsi tempomat +37744626055

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 20:25
 • Chrysler Sebring 2.0 Dizel, 127.000 km Zvicrra -09

  Chrysler Sebring 2.0 Dizel, 127.000 km Zvicrra -09

  Crysler Sebring, 2.0 CRD, Motorrin e Golfit 5, Dizel, 6 shpejtsi +R, te kaluara 127.000, te garantuara me libra te servisit, Viti i prodhimit : 2009, Likur, Tempomat, Dritat automatik, Klimatronic,Gom

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 20:16
 • Pezho 1007 1.6HDi,110ps, 1 vit RKS, nga Zvicrra-08

  Pezho 1007 1.6HDi,110ps, 1 vit RKS, nga Zvicrra-08

  Peugeot 1007, 1.6 HDi, Dizel, 110 ps, Viti i prodhimit : 2008, Klimatronik, Tempomat, Komanda nvollan, Goma tdimrit, Dyert elektronike, i sapoardhur nga Zvicrra, i doganuar, RKS deri me : 10.05.2018,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 20:15
 • BMW 530 3.0 RKS 6 MUAJ

  BMW 530 3.0 RKS 6 MUAJ

  SHES BMW 530 3.0 NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE HARGJIMET E VOGLA E RUAJSHME SI MRENA ASHTU EDHE JASHT RKS DERI 26.11.2017 POSEDON:KLIM FUNSKIONALE,ABS,ESP,KARRIKA ME NXEMJE,KOMANDA NE TIMON,SENZORA

  5.100 €
  Ferizaj
  Dje, 19:04
 • MERCEDES B180

  MERCEDES B180

  Mercedes B180 Viti-2007 135.000 KM Me liber servisi I doganuar AUTO.BINI sh.p.k FERIZAJ-,Kosovë +377 (0) 44 121 817 +386 (0) 49 121 817 auto-bini@hotmail.com www.autosallonibini.com

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:27
 • A6 3.0 tdi s line quatro multitronik solar full

  A6 3.0 tdi s line quatro multitronik solar full

  Audi a6 3.0 tdi quatro multi tronik s line vp 2005 start stop me dogan rks 1 vit 4 gomat e reja dy qelsa servis Posedon.solar shiber navi bi xenon led mrapa senzora parkingu senzor shiu pasqyret i pal

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:14
 • SHES PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 2002

  SHES PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 2002

  SHES PASSAT 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE HARGJIMET SHUM TE VOGLA I RUAJSHEM SI JASHT ASHTU EDHE MRENA REGJISTRIM DERI ME 28.04.2018 POSEDON;KLIM ATRONI

  4.600 €
  Ferizaj
  Dje, 18:10
 • Shitet opel combo

  Shitet opel combo

  Shitet opel combo ne gjendje shum te mir teknike Dhe ne gjendje shum te mir optike Makina ka motorr japan 1.7 dizell Goma te reja te dimrit Hidraulik , radio Servisin e krym para 3 muje Regjis

  1.500 €
  Ferizaj
  Dje, 18:09
 • Vw tauran

  Vw tauran

  Shitet vw tauran 1.9 tdi 5 ulse ne gjendje shum te mir posedon klimatronik karrika me nxemje abs esp 4 dritaret me rrym central me kuk etj

  3.600 €
  Ferizaj
  Dje, 18:06
 • VW GOLF 4 1.9 TDI RKS 5 MUAJ

  VW GOLF 4 1.9 TDI RKS 5 MUAJ

  SHES GOLF 4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE HARGJIMET SHUM TE VOGLA REGJISTRIM DERI MUAJIN E 10 2017 POSEDON;KLIM FUNSKIONALE,ABS,ESP,GJAMAT ME RRYM FELLNE TE

  4.450 €
  Ferizaj
  Dje, 18:06
 • Shes Golf 3 1.9 GTD Turbo Disel Rks 4 Muj 93

  Shes Golf 3 1.9 GTD Turbo Disel Rks 4 Muj 93

  Shes Golf 3 1.9 GTD Turbo Disel Fabrikisht Regjistrim 4 Muaj Viti 93 Teper Ngjendje Te Mir Thirr 049194190

  2.200 €
  Ferizaj
  Dje, 17:17
 • OPEL ASTRA 1.7 CDTI I DOGANUAR

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI I DOGANUAR

  SHITET VETURA OPEL ASTRA 1.7 CDTI I DOGANUAR 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:04
 • Mercedes Aclas 1,8B

  Mercedes Aclas 1,8B

  Mercedes Aclas 1,8B Tabela rks 25.10.2017 viti 2001 klimatronik goma te reja M/S pasqyret me rrym gjamat elektronik inf 044917312 044707317

  2.550 €
  Ferizaj
  Dje, 15:25
 • Shitet Reno Scenic viti 2000 ulse 5 ekstra

  Shitet Reno Scenic viti 2000 ulse 5 ekstra

  Shitet Reno Scenic viti 2000 ulse 5 ekstra klim,airbag,hidrolik,etj, Regjistrimi I ka dal me 03.06.17

  2.500 €
  Ferizaj
  Dje, 14:30
 • bmv 523b rks shitet dhe ndrrohe

  bmv 523b rks shitet dhe ndrrohe

  shitet bmv 523b plin klim srs abs dritare elektro pasqyre shum n xhendje te mir e shtrengume top shitet dhe nderrohet me vetura te huja pikapa qmimi 3000euro

  3.000 €
  Ferizaj
  Dje, 14:28
 • Shes Touran 1.9tdi 2006 7ulse me dogan e zvicrres

  Shes Touran 1.9tdi 2006 7ulse me dogan e zvicrres

  shes Touran 1.9 tdi viti 2006 7ulse me dogan te paguar I sapo ardhur nga zvicrra vetura posedon liber servisit 2 qelsa fellne goma te veres 163000 kilometra me liber servisit I ruajtur si mbrenda as

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:15
 • Opel Vivaro 1.9 CDTI 6 shpejtesi friz&frigo -02

  Opel Vivaro 1.9 CDTI 6 shpejtesi friz&frigo -02

  Opel Vivaro 1.9 CDTI 6 shpejtesi RKS friz frigo ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike per ma shum kontakto ne keta numra teli: 044693919 +386(0)49321222 viber Bajm nderrim me audi bmw golf merc

  4.000 €
  Ferizaj
  Dje, 10:04
 • OPEL COMBO 1.7 DTI

  OPEL COMBO 1.7 DTI

  Opel combo 1.7 diesel(DTI),viti 10-2002,ne gjendje perfekte i sapo importuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:04
 • shitet opell combo 1.7 cdti 12-09-2008 ch

  shitet opell combo 1.7 cdti 12-09-2008 ch

  shitet opell combo 1.7 cdti viti 12-09-2008 ne gjendje te rregullt teknike me tabela te huja e ardhur nga zvicrra para 1 jave mundeni me pa edhe vet pres blers serioz mundeni edhe ne viber +37744-17

  2.850 €
  Ferizaj
  Dje, 09:15
 • Audi 80 Benzin RKS:4MUJ

  Audi 80 Benzin RKS:4MUJ

  Audi 80 benzin 1.8(Karburator) punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Regjistrim deri me 27.09.2017 nuk esht ne hipotek dhe mund te perkthehet meniher.Posedon:Hidraulik Centrall Shiber Fellne m

  700 €
  Ferizaj
  Dje, 08:28
 • Mercedes 190 AMG Sport RKS 4Muj

  Mercedes 190 AMG Sport RKS 4Muj

  Mercedes 190 AMG-Sport Dizel 2.0 punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike dhe optike.Regjistrim deri n Muajin Shtator nuk esht ne hipotek dhe mund te perkthehet meniher.Posedon:Hidraulik Centrall ABS

  1.150 €
  Ferizaj
  Dje, 08:28
 • Passat 1.6 benzin 10 muj regj

  Passat 1.6 benzin 10 muj regj

  Shes passatin 1.6 benzin plin dizne me atest vitit 98 i regjistruat 10 muj fellne te mira me goma te mira hipotek nuk esht porkthimi menje her klim funksijunale 4 gjama me rym 3 qelca por ma sh

  2.799 €
  Ferizaj
  Dje, 08:15
 • opel corsa 1.7 dti rks 15.05.2018

  opel corsa 1.7 dti rks 15.05.2018

  shes opel corsa 1.7 dti rigjistrim deri 15.05.2018 ne gjendje te mir teknike nuk ka nevoj per as nje investim e rujshme si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim arbag centrall gjama elektronik goma t

  3.200 €
  Ferizaj
  Dje, 08:14
 • Shitet zafira 2.2 dizel

  Shitet zafira 2.2 dizel

  Shes veturen opel zafira 2.2 dizel me nje vit rexhistrim ne gjendje te shkelqyer me 7 ulse klim abs esp etj per ma shum info ja numri kontaktues 044-121/472

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 08:07
 • Shes

  Shes

  U shit flm merrjep

  4.900 €
  Ferizaj
  Dje, 08:05
 • Golf 5 2.0 FSI

  Golf 5 2.0 FSI

  GOLF 5 MOTORRI 2.0 FSI BENZIN MANUAL 6 SHPEJCI VITI PRODHIMIT 2006 ABS GOMA ME FELLNE 18 RADIO TV 6 CD PASQYRE ME RRYM GJAMAT ME RRYM KLIMA TRONIK SERVISIN E KRYER REGJISTRIM 8 MUJ BEJM EDHR NDRRIM me

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 03:14
 • Man 18.28LE me Kran

  Man 18.28LE me Kran

  Shitet Man 18.28LE viti 2003 me Kran i posardhur nga Gjermania me dogan te paguar.9 Kamjoni posedon : Kran FL 105 2S, Kilometra : 459000 te garantuara, Tempomat, Goma te reja etj .....................

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 02:25
 • Peugeot 207 benzin 1.6 eposa ardhur prej zvicre

  Peugeot 207 benzin 1.6 eposa ardhur prej zvicre

  Peugeot 207 benzin 1.6 pa dogan eposa ardhur me liber servisi kejt n gjendje tregullt per t diganuar klim guma treja

  2.350 €
  Ferizaj
  Dje, 02:25