Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 10 foto
  SHES POLO 14 BENXIN RKS 4 MUJ 99
  Vetura

  SHES POLO 14 BENXIN RKS 4 MUJ 99

  049194190

  Ferizaj Sot, 08:31
  1.850 €
 • 12 foto
  SHES GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 6 MUJ KLIM Ac 2001
  Vetura

  SHES GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 6 MUJ KLIM Ac 2001

  049194190

  Ferizaj Sot, 08:30
  2.900 €
 • 12 foto
  SHES MERCEDES C 220 CDI RKS 6 MUJ KLIM 2003
  Vetura

  SHES MERCEDES C 220 CDI RKS 6 MUJ KLIM 2003

  049194190 0 Investim

  Ferizaj Sot, 08:30
  48 €
 • 6 foto
  Shitet iveco 3510
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet iveco 3510

  Shitet iveco ne gjendje prefekte 1997 2.8 D

  Ferizaj Sot, 08:23
  3.500 €
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 19 Audi a7 a6 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 19 Audi a7 a6 a4

  Fellnet me goma jan ne gjendje shum te mir ORIGJINAL me vul AUDI

  Ferizaj Sot, 08:23
  650 €
 • 7 foto
  Goma Continental 255/40/19 viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma Continental 255/40/19 viti 2018

  Gomat nuk jan vozit ne kosov jan te ardhne prej gjermanis garantoj per gomat se nuk kan as ni demti

  Ferizaj Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E350-CDI Bluetec 4Matic 2015
  Vetura

  Mercedes E350-CDI Bluetec 4Matic 2015

  Shes Mercedes Modeli>E350-Dizell Bluetec 4 Matic Navigacion Nxemje ne karriga Klimatronik Shpejte

  Ferizaj Sot, 08:21
  18.900 €
 • 12 foto
  Audi A5 Dizell Automatik
  Vetura

  Audi A5 Dizell Automatik

  Audi A5 Motorri>2.0-Dizell Automatik Ulset lekur Navigacion Klimatronik Shpejtesi ne timon Koman

  Ferizaj Sot, 08:21
  11.900 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0-TDI Automatik 190 PS
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI Automatik 190 PS

  Shes Audi A4 Motorri>2.0-Dizell 190PS Automatik Lleda para-mbrapa Start-Stop Navigacion Shpejtes

  Ferizaj Sot, 08:21
  21.000 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Auromatik Ulset elektronike Navigacion Klimatronik Senzora parkim

  Ferizaj Sot, 08:21
  9.600 €
 • 10 foto
  VW Pasat B8 TDI-DSG 2016
  Vetura

  VW Pasat B8 TDI-DSG 2016

  Shes Passat B8 Automatik Motorri>1.6-Dizell Klimatronik Navigacion Komanda ne timon Nxemje ne ka

  Ferizaj Sot, 08:21
  14.900 €
 • 11 foto
  Phaeton 3.0-TDI
  Vetura

  Phaeton 3.0-TDI

  Shes Phaeton Motorri 3.0-Dizell Automatik Navigacion Klimatronik Komanda ne timon Ulset me nxemje me

  Ferizaj Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI RKS deri me 16.07.2021

  Ferizaj Sot, 08:20
  4.990 €
 • 8 foto
  Golf 6 2.0-TDI
  Vetura

  Golf 6 2.0-TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-Dizell Manual Nxemje ne karriga Senzora parkimi Dogan homologim te paguar

  Ferizaj Sot, 08:20
  7.900 €
 • 9 foto
  Mercedes E270 CDI-Automatik
  Vetura

  Mercedes E270 CDI-Automatik

  Shes Mercedes E270 Dizell Automatik Klimatronik Nxemje ne karriga Komanda ne timon Dritat Xenon Senz

  Ferizaj Sot, 08:20
  4.900 €
 • 9 foto
  Passat 3C 1.9-TDI Highline
  Vetura

  Passat 3C 1.9-TDI Highline

  Shes Passat 3C Motorri>1.9-TDI Modeli>Highline Klimatronik Nxemje ne karriga Dritat Xenon I re

  Ferizaj Sot, 08:20
  5.200 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 1.6-Dizell
  Vetura

  Peugeot 308 1.6-Dizell

  Shes Peugeot 308 Motorri>1.6-Dizell Klimatronik Tempomat Dogan homologim te paguara Viti i prodhi

  Ferizaj Sot, 08:20
  5.500 €
 • 12 foto
  Opel combo 1.7 DTI
  Vetura

  Opel combo 1.7 DTI

  Opel combo 1.7 DTI

  Ferizaj Sot, 08:19
  3.200 €
 • 12 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG

  Shitet VW Passat 2.0 TDI

  Ferizaj Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI

  -Shitet Peugeot 207 1.6 HDI -BORD KOMPJUTER -KLIMA FUNKSIONALE -DRITA TE MJEGULLES -AUX -ABS -AIR B

  Ferizaj Sot, 08:16
  5.700 €
 • 8 foto
  VW Volkswagen T4 Double kabin
  Vetura

  VW Volkswagen T4 Double kabin

  Shitet VW Volksvaken T4 Double kabin

  Ferizaj Sot, 08:15
  3.600 €
 • 3 foto
  Blej pikapa dhe kombe per pjes
  Vetura

  Blej pikapa dhe kombe per pjes

  Blej per pjes te gjitha llojet e pikapave dhe kombave me dhe pa dogan ne defekt etj.

  Ferizaj Sot, 08:13
  500 €
 • 2 foto
  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112

  Shes fellne 18 Audi vw skoda viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 08:10
  370 €
 • 4 foto
  Goma 2 Cop 215/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 2 Cop 215/55/16

  Goma 215/55/16 Viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 08:10
  60 €
 • 0 foto
  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan ????
  Vetura

  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan ????

  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan te pagume Klimatronik Automatik ESP Tempomat Gjama elek

  Ferizaj Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??

  Iveco Daily 2.8 Dizell Viti 2003 Km 334396 Pesha bartese 1100 Kg 7 Ulëse Me Dogan te paguar Viber

  Ferizaj Sot, 08:09
  5.400 €
 • 7 foto
  Vw Caddy Maxi Automatik DSG 1.9 Dizell Me Dogan
  Vetura

  Vw Caddy Maxi Automatik DSG 1.9 Dizell Me Dogan

  Vw Caddy Maxi Nga Zvicrra Me dogan te paguar🇨🇭🇨🇭 1.9 Dizell Automatik Maxi Centrall Libra servisi Vi

  Ferizaj Sot, 08:09
  5.900 €
 • 2 foto
  Shes Fellne Per BMW Nr-18
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per BMW Nr-18

  Shes Fellne Per BMW Nr-18 viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 08:09
  330 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 FULL EKSTRA
  Vetura

  Touran 2.0 FULL EKSTRA

  Volkswagen Touran Motorri:2.0 Dizel Marshi:Automatik-DSG Ekran touch screen,CD,Sd card,Bluetooth,Aux

  Ferizaj Sot, 08:05
  13.500 €
 • 8 foto
  Renault skenic automatik
  Vetura

  Renault skenic automatik

  Shitet vetura renaulet skenic automatik motorri 2.0 benzin viti 2002 rexhistrim i skaduare ne gjedje

  Ferizaj Sot, 07:55
  2.400 €
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 07:55
  1 €
 • 9 foto
  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps
  Kamionë

  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps

  Shitet volvo f16 viti 1991 rks i skaduar 470ps ne gjendje te mir qmimi fix

  Ferizaj Sot, 07:51
  4.800 €
 • 11 foto
  Kamjonet VW CRAFTER pesha e lejuar 2650kg vit 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjonet VW CRAFTER pesha e lejuar 2650kg vit 2008

  shitet Kamjoneta VW CRAFTER 2.5D viti 2008 sapo ardhur nga gjermania me dogan pesha e lejuar 2650 kg

  Ferizaj Sot, 07:50
  1 €
 • 12 foto
  Mercedes Atego 1223 me dogan pesha 5250kg e lejuar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1223 me dogan pesha 5250kg e lejuar

  Shitet Mercedes Atego 1223 Viti 2005 sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 Me dogan pesha e lejuar 5250kg Me

  Ferizaj Sot, 07:49
  1 €
 • 6 foto
  ShITET FRIGOBLOK ne gje dje te rregullt viti 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ShITET FRIGOBLOK ne gje dje te rregullt viti 2005

  Shitet FRIGOBLLOK viti 2005 ne gjendje shum te mir

  Ferizaj Sot, 07:49
  1 €
 • 12 foto
  Autoshlep me kran 8t pesha e lejuar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autoshlep me kran 8t pesha e lejuar

  Shitet kamjoni IVECO 240ps viti 1983 rks i skaduar ne gjendje te mir me.kran qmi.i 10.000€

  Ferizaj Sot, 07:48
  1 €
 • 12 foto
  MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper 297000km mefktur per firm me TVSH ndrrim nuk bej Qmimi 8

  Ferizaj Sot, 07:47
  1 €
 • 12 foto
  Golf 6 Automatik
  Vetura

  Golf 6 Automatik

  Shitet vetura golf 6 Automatik motrri 1.6 tdi blu matjon viti 2010 rexhistrim i pare kosove e po sa

  Ferizaj Sot, 07:46
  7.900 €
 • 3 foto
  Shitet sanaku
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sanaku

  Shitet sanaku Qmimi 120€

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 12 foto
  VW PASSAT me dogana homologim viti 10.2014
  Vetura

  VW PASSAT me dogana homologim viti 10.2014

  shitet VW PASSAT 1.6D viti 10.2014 sapo ardhur nga gjermania me dogan+homologim tip top tel 044 17

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 10 foto
  MAN LE 8.180 FRIGO me +dhe- sanaku 4.20m viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN LE 8.180 FRIGO me +dhe- sanaku 4.20m viti 2006

  Shitet MAN LE 8.180 Viti 2006 Frigo me +dhe - me dogan 6 shpejci me jastak Gjatsia sanakut 4.20m m

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 6 foto
  Fiat 500c
  Vetura

  Fiat 500c

  Shitet vetura fiat 500c motorri 1.3 dizell viti 2008 rexhistrim i skaduare me 2 pal guma edhe badash

  Ferizaj Sot, 07:45
  5.500 €
 • 8 foto
  Opel vektra
  Vetura

  Opel vektra

  Shitet vetura opel vektra 1.7 dizelle viti 1992 rexhistrim deri me 02.10.2020 ne gjedje te mire tekn

  Ferizaj Sot, 07:44
  950 €
 • 5 foto
  KUK PER KAMJON 3 COPA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KUK PER KAMJON 3 COPA

  Shes kuke per kamjon 3 copa Viti nga 2002 deri 2005 Qmimi 130€ copa

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 8 foto
  Shitet sanaku me cerad 6.10m I gjat 2.5m viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sanaku me cerad 6.10m I gjat 2.5m viti 2006

  Shitet sanaku me gjendje shim te mir viti 2006 Qmimi 1600€ tel 044 731 320 Gjatsia 6.10m gjersia

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 12 foto
  Shiten AUTOBUSET SETRA 315 GT HD !!!OFERTE!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten AUTOBUSET SETRA 315 GT HD !!!OFERTE!!!

  1. SETRA S 315 GT HD !!! OFERTË !!! 14900 € SHITET AUTOBUSI SETRA S 315 GT HD Viti: 1998 Marshi: Man

  Ferizaj Sot, 07:43
  14.900 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  MAN TGL 8.150 viti 2007 me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8.150 viti 2007 me dogan

  SHITET MAN TGL 8.150 viti 2007 i ardhur nga 🇩🇪 Me dogan 345000km me libra servisi Me jastak me ramp(

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 3 foto
  Shes Motorin per MERCEDES 609
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Motorin per MERCEDES 609

  Shitet motori per MERCEDES 609 viti 1991 Ne gjendje te mir qmimi 600€

  Ferizaj Sot, 07:42
  1 €