Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1223

  MERCEDES ATEGO 1223 Viti i Prodhimit: 2007 Marshi: Automatik/M Kilometrazha: 313 mij KM POSEDON A

  Ferizaj Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Atego 817 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 817 RKS

  Viti i Prodhimit : 2003 POSEDON: REGJISTRIM RKS DY QELSA HBB 1 TON LIBER SERVISI I SERVISUAR JAST

  Ferizaj Dje, 17:42
  6.000 €
 • 5 foto
  Citroen Jumpy 2.0 Me dogane
  Vetura

  Citroen Jumpy 2.0 Me dogane

  shitet Citroen Jumpy Me dogane te paguar i ardhur nga Gjermania 2qelsa viti i prodhimit 2004 matorri

  Ferizaj Dje, 17:42
  2.550 €
 • 7 foto
  Volkswagen CRAFTER
  Kamionë

  Volkswagen CRAFTER

  shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI Viti i prodhimit 2006 Kilometrat 244 mij Km me liber servisi dhe d

  Ferizaj Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.??

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 me dogan i ardhur nga gjermania 🇩🇪 faktur per firma me TVSH sanaku 5m i g

  Ferizaj Dje, 17:39
  5.500 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Kamionë

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Dje, 17:39
  1 €
 • 4 foto
  Caddy 1.6 tdi MAXI ME DOGAN PAGUNE
  Vetura

  Caddy 1.6 tdi MAXI ME DOGAN PAGUNE

  Shitet vw caddy MAXI ME DOGAN PAGUNE 1.6 tdi 105 ps ne gjendje perfekte posedon klime abs esp drita

  Ferizaj Dje, 17:37
  5.900 €
 • 5 foto
  Shitet 2 diska DHE GURTNE per MAN 8.180 VITI 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet 2 diska DHE GURTNE per MAN 8.180 VITI 2005

  Shitet 2 diska te trapit te mram edhe gurtnet e reja te ardhur nga gjermania jan pa perdor per MAN

  Ferizaj Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pjes per ramp HBB klipa motor etj.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes pjes per ramp HBB klipa motor etj.

  Shes pjes per ramp HBB 24W 📞044 731 320

  Ferizaj Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03
  Autopjese dhe paisje

  TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03

  shes pjes per tata indicia ka90.000km ardhur nga zvicra wiber +37744731320 veturen e kum shkatrru.

  Ferizaj Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan
  Kamionë

  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan

  Shitet MAN 12.210 viti 2006 frigo deri -30 318500km me libra servisi pesha bartese e lejuar 4700kg

  Ferizaj Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Sport-Dizell Facelift
  Vetura

  Range Rover Sport-Dizell Facelift

  Shes Range Rover Modeli>Sport Automatik Motorri>3.6-Dizell Facelift Lleda>para-mbrapa Leku

  Ferizaj Dje, 17:24
  17.500 €
 • 10 foto
  Audi A1 1.6-TDI-Matrix
  Vetura

  Audi A1 1.6-TDI-Matrix

  Shes Audi A1 Motorri>1.6-TDI Klim Komanda ne timon Navigacion Nxjemje ne karriga Dritat-Matrix Se

  Ferizaj Dje, 17:23
  11.300 €
 • 9 foto
  Bmw X5 3.0-Dizell M-Paket
  Vetura

  Bmw X5 3.0-Dizell M-Paket

  Shes Bmw X5 Motorri>3.0-Dizell Automatik Navigacion Kamer Ulset Lekur Ulset Elektronike Senzora p

  Ferizaj Dje, 17:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI-Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komanda ne timon Klimatronik Shiber Se

  Ferizaj Dje, 17:23
  9.600 €
 • 11 foto
  Bmw X5 3.0-Dizell X-Drive
  Vetura

  Bmw X5 3.0-Dizell X-Drive

  Shes Bmw Modeli X5 Motorri>3.0-Dizell Komplet servisin e kryer 2 Panorama Lekur Navigacion Klima

  Ferizaj Dje, 17:23
  11.500 €
 • 10 foto
  VW Golf 7-Automatik-TDI
  Vetura

  VW Golf 7-Automatik-TDI

  Shes Golf 7 Motorri>1.6-Dizell Automatik Klimatronik Navigacion I rexhistruar Rks Rexhistrim 1 Vi

  Ferizaj Dje, 17:23
  12.800 €
 • 10 foto
  Opel Antara 2.0-Dizell 4x4-Automatik
  Vetura

  Opel Antara 2.0-Dizell 4x4-Automatik

  Shes Opel-Antara Motorri 2.0-Dizell Autoamtik Komanda ne timon Karrigat Lekur Nxemje ne karriga Senz

  Ferizaj Dje, 17:23
  8.950 €
 • 9 foto
  Opel Insignia 2.0-Dizell-automatik
  Vetura

  Opel Insignia 2.0-Dizell-automatik

  Shes Opel Modeli Insignia Motorri-2.0-Dizell Automatik Komanda ne timon Navigacion Senzora parkimi M

  Ferizaj Dje, 17:23
  11.800 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0-TDI
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI

  Shes Audi A4 Motorri>2.0-Dizell Klimatronik Komanda ne timon Navigacion E rexhistruar Rks Viti i

  Ferizaj Dje, 17:22
  7.800 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-Goal Nxemje ne karriga Senzora parkimi I rexhistruar Rks Viti

  Ferizaj Dje, 17:22
  5.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 2.0-TDI Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.0-TDI Automatik Klimatronik Komanda ne timon Senzora parkimi E rexhistruar

  Ferizaj Dje, 17:22
  8.800 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI-Automatik

  Audi A4 Motorri>2.0-Dizell Automatik Klimatronik Komanda ne timon Viti i prodhimit-2010 E rexhist

  Ferizaj Dje, 17:22
  8.500 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9-TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9-TDI

  Shes Audi A4 Motorri-1.9-Dizell Manual Klimatronik Karriga me nxemje Senzora parkimi Me dogan te pag

  Ferizaj Dje, 17:22
  7.200 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-TDI Me klim Nxemje ne karriga Senzora parkimi I ardhur nga Gjermania Dog

  Ferizaj Dje, 17:22
  8.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 308-HDI
  Vetura

  Peugeot 308-HDI

  Shes Peugeot 308 Motorri>1.6-Dizell Manual Klimatronik Tempomat Dogan Homologim te paguara Viti i

  Ferizaj Dje, 17:21
  5.900 €
 • 5 foto
  shitet golf
  Vetura

  shitet golf

  golf 2 viti i prodhimit 1989 ,1.3 benzin-ingjekcion 193000km te kaluara.Ne gjendeje te mir

  Ferizaj Dje, 17:18
  1.300 €
 • 7 foto
  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008
  Vetura

  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008

  Shitet golf 5 1.9TDI blumotion viti i prodhimit ne fund te 2007 gjama te errsuar fabrikisht servisi

  Ferizaj Dje, 16:54
  7.200 €
 • 4 foto
  Shiten fellnet 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 17coll

  Shiten fellnet shume te mira 17coll me goma te reja te veres nuk jan te grrithta per golf 5-6-7-cadd

  Ferizaj Dje, 16:54
  450 €
 • 4 foto
  Touran 1.6 tdi automat dsg viti 2010 prej zvicre
  Vetura

  Touran 1.6 tdi automat dsg viti 2010 prej zvicre

  Shitet touran 1.6 dizel tdi me i te kuqe automatik DSG full opsion navigacion pulla vollan tempomat

  Ferizaj Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre
  Vetura

  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre

  Shitet passat 2.0 tdi automatik dsg klimatronik bordkompjuter liber servisi 2 qelsa thellne me goma

  Ferizaj Dje, 16:51
  7.300 €
 • 3 foto
  Citroen c3 1.4 dizel viti 2003
  Vetura

  Citroen c3 1.4 dizel viti 2003

  Shitet citroen c3 1.4 dizel viti 2003 me klim 045 544 115

  Ferizaj Dje, 16:50
  2.500 €
 • 11 foto
  Bmw 118 2.0 dizel M viti 2008 rks prej zvicre
  Vetura

  Bmw 118 2.0 dizel M viti 2008 rks prej zvicre

  Shitet bmw 118 2.0 dizel e ardh prej zvicre klimatrik tepomat pulla vollan cenxor parkingu dhezje pa

  Ferizaj Dje, 16:50
  7.400 €
 • 11 foto
  RENAULT CLIO 1.5 dCi DIESEL ( dogan te paguar ) CH
  Vetura

  RENAULT CLIO 1.5 dCi DIESEL ( dogan te paguar ) CH

  Shitet reno clio 1.5 diesel manual viti prodhimit 2010 ne gjendje shum te mir teknike i sapoardhur n

  Ferizaj Dje, 16:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH

  Shitet vw passat 2.0 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2011 ne gjendje shum te mir teknike. Ve

  Ferizaj Dje, 16:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )

  Shitet vw polo 1.6 tdi diesel manual viti prodhimit 2016 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura pose

  Ferizaj Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Vetura

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbrojtse matorrit per opel
  Autopjese dhe paisje

  Mbrojtse matorrit per opel

  Shes mbrojtsen e matorrit per opel shum rujshme per info 049559118

  Ferizaj Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.
  Vetura

  Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

  Shitet Passat viti 2012 ne gjendje te shkëlqyer, te gjitha shërbimet e kryera. Goma te reja Michelin

  Ferizaj Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes VW Polo 1.4 dizel Dogan te paguar viti 09
  Vetura

  shes VW Polo 1.4 dizel Dogan te paguar viti 09

  shes vw polo 1.4 dizel ne fund 2009 posedon BLUEMOTION dogan te paguar 2 qelsa klim bordkompjuter g

  Ferizaj Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes mercedes b200 dizel viti 05
  Vetura

  shes mercedes b200 dizel viti 05

  shes mercedes b200 dizel ne fund te 2005 posedon klimatronik gjmat me rrym pasyret me rrym tempomat

  Ferizaj Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Pasat 2.0 dizel Automatik viti 2009 info 044838
  Vetura

  Vw Pasat 2.0 dizel Automatik viti 2009 info 044838

  vw pasat 2.0 dizel viti 2009 posedon Automatik tiptronik klimatronik navigacion te madh tempoma

  Ferizaj Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Mercedes Ml Benxin 2.3 rks 1 vjet
  Vetura

  Shes Mercedes Ml Benxin 2.3 rks 1 vjet

  shes Mercedes ML 2.3 Benxin 1 vjet rks viti 99 posedon klim funksionale navigacion te madh 4 gjama

  Ferizaj Dje, 16:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vw golf 6 2.0 dizel dogan te paguar viti 2009
  Vetura

  vw golf 6 2.0 dizel dogan te paguar viti 2009

  Vw golf 6 2.0 dizel ne fund te 2009 posedon Dogan te Paguar klimatronik navigacion te madh komand

  Ferizaj Dje, 16:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06
  Vetura

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik g

  Ferizaj Dje, 16:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  honda 125 cc urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 125 cc urgjent

  honda 125 cc e sapo ardhur nga zvicrra nuk posedon dogan osht tepert e rujtme e kem edhe librezen

  Ferizaj Dje, 15:56
  900 €
 • 5 foto
  Mercedes benz kombi 609 D
  Kamionë

  Mercedes benz kombi 609 D

  ne gjendje te rregullt RKS i skaduar

  Ferizaj Dje, 15:55
  1 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS ngjyr te bardh klim airbaga centrall timon servo ABS ESP gjama

  Ferizaj Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009

  VW Golf 6 2.0 TDI i Regjistruar RKS (6 Muaj) ngjyr hiri metalike posedon : klimatronik airbaga centr

  Ferizaj Dje, 15:54
  Me Marrveshje