Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 1 foto
  Ftohes i ujit per Porche Panamera
  Autopjese dhe paisje

  Ftohes i ujit per Porche Panamera

  Shitet ftohes i ujit per Porche Panamera viti 2014

  Ferizaj Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbrojtes Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Mbrojtes Range Rover

  Mrojtes per Range Rover

  Ferizaj Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maske dekoruese per Range Rover Supercharged
  Autopjese dhe paisje

  Maske dekoruese per Range Rover Supercharged

  Shitet maske dekoruese per Range Rover Supercharged modeli nga 2016

  Ferizaj Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Branik per VW PASSAT
  Autopjese dhe paisje

  Branik per VW PASSAT

  Shitet branik per VW PASSAT viti 2016

  Ferizaj Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 1.9 TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI

  Power PC

  Ferizaj Sot, 10:07
  2.650 €
 • 2 foto
  Far per Renault Master OPEL MOVANO Viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Far per Renault Master OPEL MOVANO Viti 2013

  Shitet Far per Renault Master ana e majt viti 2013

  Ferizaj Sot, 10:07
  150 €
 • 6 foto
  touran 1.9 viti 2010
  Vetura

  touran 1.9 viti 2010

  shitet tourani isapo ardhur nga gjermania ne gjendeje shum te mire 1.9 tdi 6 shpejtesi me te gjitha

  Ferizaj Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010
  Vetura

  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

  Citroen DS3 1.6 HDI Viti i prodhimit: 16/12/2010, 83.341 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Cli

  Ferizaj Sot, 10:05
  9.000 €
 • 11 foto
  RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 2009
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS ( tabela RKS) Viti i prodhimit 11/12/2009 94.000km te GARANTUARA N

  Ferizaj Sot, 10:05
  4.500 €
 • 11 foto
   RENAULT TWINGO 1.5 Dci 70ps 2008
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 Dci 70ps 2008

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti: 22/08/2008 155.000km te GARANTUME Ne gjendje jasht\'zakonisht te m

  Ferizaj Sot, 10:05
  4.500 €
 • 12 foto
  Renault Megan III eco 2 1.5 DCI 2011
  Vetura

  Renault Megan III eco 2 1.5 DCI 2011

  Renault Megan III 1.5 DCI Viti i prodhimit: 16/05/2011 193.330 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon

  Ferizaj Sot, 10:05
  5.500 €
 • 6 foto
  ww caddy
  Vetura

  ww caddy

  shitet caddy 1.9’tdi isapo ardhur nga zvicrra ne gjendeje shum te mire me dogan te pagume me liber t

  Ferizaj Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Renault Kangoo 1.5 Dc eco 2 2011
  Vetura

  Renault Kangoo 1.5 Dc eco 2 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105.500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 10:05
  5.200 €
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009

  Opel corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX Essentia Viti 30/12/2009 91.000 km të garantume Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 10:05
  5.500 €
 • 11 foto
  Renault Scenic III 1.5 dci 2010
  Vetura

  Renault Scenic III 1.5 dci 2010

  Renault Scenic III 1.5 DCI Viti i prodhimit: 23/03/2010 233.000 km te GARANTUARA 100% Ngjyr hiri met

  Ferizaj Sot, 10:05
  6.700 €
 • 12 foto
  PEUGEOTA 308 1.6 HDI 2010
  Vetura

  PEUGEOTA 308 1.6 HDI 2010

  PEUGEOT 308 1.6 Hdi 90PS PES Viti i prodhimit 24/09/2010 208.309 km te GARANTUARA Ne gjendje shume t

  Ferizaj Sot, 10:05
  6.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOTA 407 24/11/2004
  Vetura

  PEUGEOTA 407 24/11/2004

  PEUGEOTA 407 Viti i prodhimit: 24/11/2004, 166.000 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Clim , B

  Ferizaj Sot, 10:05
  3.800 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 PICASO 1.6 HDI 2009
  Vetura

  CITROEN C3 PICASO 1.6 HDI 2009

  Citroen c3 Picasso 1.6 HDI Viti i prodhimit: 15/06/2009, 178.465 km te GARANTUARA 100% Vetura posed

  Ferizaj Sot, 10:04
  5.800 €
 • 11 foto
  Citroen c3 1.4 Benzin
  Vetura

  Citroen c3 1.4 Benzin

  Citroen C3 1.4 Benzin 75ps Viti i prodhimit: 29/08/2011 154.739 kilométra( te GARANTUARA ) Ne gjendj

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.000 €
 • 12 foto
  Renault Clio IV 1.5 dci 2014
  Vetura

  Renault Clio IV 1.5 dci 2014

  Renault Clio IV 1.5 DCI Viti i prodhimit: 31/07/2014 126.219 km te GARANTUARA 100% Ngjyr e bardhe Ve

  Ferizaj Sot, 10:04
  7.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOTA 207 1.6 HDI 2011
  Vetura

  PEUGEOTA 207 1.6 HDI 2011

  PEUGEOT 207 1.6 Hdi 90PS PES Viti i prodhimit 20/12/2011 163.887 km te GARANTUARA Ne gjendje shume t

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.000 €
 • 10 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI 2009
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI 2009

  CITROEN C4 1.6 HDI Viti i prodhimit:2009 310.000 km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire dhe me sh

  Ferizaj Sot, 10:04
  4.700 €
 • 12 foto
  RENAULT CLIO 4 1.2 16V BENZIN 2014
  Vetura

  RENAULT CLIO 4 1.2 16V BENZIN 2014

  Renault Clio IV 1.2 16v Benzin Viti i prodhimit: 29/08/2014 88.000 km te GARANTUARA 100% Ngjyr e bar

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.700 €
 • 10 foto
  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006
  Vetura

  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006

  SUZUKI SWIFTI 1.3D ( Tabela KS ) Viti i prodhimit 2006 220.000 km te GARANTUARA Ngjyr e zeze metalik

  Ferizaj Sot, 10:04
  5.300 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN POLO LIFE 1.2 BENZIN
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO LIFE 1.2 BENZIN

  VOLKSWAGEN POLO LIFE 1.2 BENZIN Viti i prodhimit: 26/11/2013 59.000 km te GARANTUARA 100% Vetura pos

  Ferizaj Sot, 10:04
  7.500 €
 • 12 foto
  Peugeot 1.6 e-HDI 2012
  Vetura

  Peugeot 1.6 e-HDI 2012

  PEUGEOT 208 1.6 e- HDI Viti i prodhimit: 15/06/2012, 164.391 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon :

  Ferizaj Sot, 10:04
  7.700 €
 • 11 foto
  RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 2010
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 2010

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti 22/08/2010 54.000km te GARANTUME Ne gjemdje shume te mire. Sh

  Ferizaj Sot, 10:04
  4.500 €
 • 11 foto
  Renault Twingo 1.2i 16v 2009
  Vetura

  Renault Twingo 1.2i 16v 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti i prodhimit 11/08/2009 113.000km te GARANTUARA Ne gjendje shu

  Ferizaj Sot, 10:04
  4.500 €
 • 12 foto
  DACIA LOGAN eco 2 1.5 dci 2010
  Vetura

  DACIA LOGAN eco 2 1.5 dci 2010

  DACIA LOGAN 1.5 DCI Viti i prodhimit 01/03/2010 180.000km te GARANTUARA Ne gjendje shume te mire KLI

  Ferizaj Sot, 10:04
  5.000 €
 • 12 foto
  Citroen C4 1.6 HDI 2011
  Vetura

  Citroen C4 1.6 HDI 2011

  Citroen C4 1.6 HDI Viti i prodhimit: 30/12/2011, 201.802 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Clim

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.200 €
 • 12 foto
  FIAT PUNTO 1.3 JTD 2010
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.3 JTD 2010

  FIAT PUNTO 1.3 JTD Viti i prodhimit 17/07/2010 193.202km te GARANTUARA Ne gjendje shume te mire Vetu

  Ferizaj Sot, 10:04
  4.500 €
 • 12 foto
  Renault Megan III eco 2 1.5 DCI
  Vetura

  Renault Megan III eco 2 1.5 DCI

  Renault Megan III 1.5 DCI Viti i prodhimit: 20/04/2010 208.114 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon

  Ferizaj Sot, 10:04
  5.500 €
 • 12 foto
  RENAULT Grand Modus 1.5dCi 2010 (AUTOMATIC)
  Vetura

  RENAULT Grand Modus 1.5dCi 2010 (AUTOMATIC)

  RENAULT Grand Modus 1.5dCi Viti=17/05/2010 87.463km (te garantuara 100%) Ne gjendje shume te mire

  Ferizaj Sot, 10:04
  7.000 €
 • 12 foto
  Renault Clio 3 1.5 dci 2010
  Vetura

  Renault Clio 3 1.5 dci 2010

  Renault Clio 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 25/01/2010 169.241km te GARANTUME Ne gjendje shume te mir

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.000 €
 • 11 foto
  Renault Megan III 1.5 DCI
  Vetura

  Renault Megan III 1.5 DCI

  Renault Megan III 1.5 DCI Viti i prodhimit: 10/06/2011 235.900 km te GARANTUARA 100% Ngjyr hiri met

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.000 €
 • 2 foto
  SHITEN FELLNET PER LADROVER 235/65R 17
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLNET PER LADROVER 235/65R 17

  SHITEN FELLNET+GOMAT PER LADROVER NUMRI=235/65R 17

  Ferizaj Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen c3 1.4 HDI
  Vetura

  Citroen c3 1.4 HDI

  Citroen C3 1.4 HDI Viti i prodhimit: 29/10/2010, 174.500 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Clim

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.500 €
 • 11 foto
  Renault Clio 1.5 dci
  Vetura

  Renault Clio 1.5 dci

  Renault Clio 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 18/03/2010 259.823.000km te GARANTUME Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 10:04
  5.300 €
 • 11 foto
  RENO MEGAN III 1.5 DCI
  Vetura

  RENO MEGAN III 1.5 DCI

  Renault Megan III 1.5 DCI Viti i prodhimit: 27/05/2010 202.000 km te GARANTUARA 100% Ngjyr hiri meta

  Ferizaj Sot, 10:04
  6.000 €
 • 1 foto
  Far per Mercedes Sprinter viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  Far per Mercedes Sprinter viti 2010

  Shitet Far per Mercedes Sprinter viti 2010 ana e majte

  Ferizaj Sot, 10:03
  130 €
 • 6 foto
  Far Mercedes C 2008 ...
  Autopjese dhe paisje

  Far Mercedes C 2008 ...

  Far per Mercedes C model 2008 i demtuar nga pjesa e mbrendshme kurse pjesa e jashtme (xhami) komplet

  Ferizaj Sot, 10:03
  45 €
 • 3 foto
  Pastik te branikit per Q7 2015...
  Autopjese dhe paisje

  Pastik te branikit per Q7 2015...

  Pastik me krom e Re per branik te Q7 Model 2015 si ne foto ... Ana Majt

  Ferizaj Sot, 10:03
  55 €
 • 2 foto
  Branik per VW Polo
  Autopjese dhe paisje

  Branik per VW Polo

  Shitet branik i pasem per VW Polo viti 2015

  Ferizaj Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Far per Peugeot Expert,Citroen Jumpy,Fiat Scudo
  Autopjese dhe paisje

  Far per Peugeot Expert,Citroen Jumpy,Fiat Scudo

  Far per Peugeot Expert ,Citroen Jumpy ,Fiat Scudo ana e majt (ana shoferit si ne foto). Fari eshte

  Ferizaj Sot, 10:02
  90 €
 • 4 foto
  opel combo 2006
  Vetura

  opel combo 2006

  shitet opel combo ne gjendeje shum te mire 1.7 dti ne gjendeje shum te mire regjistrim 8 muje

  Ferizaj Sot, 10:01
  2.900 €
 • 2 foto
  Dere per BMW Serie 5
  Autopjese dhe paisje

  Dere per BMW Serie 5

  Shitet dere per BMW Serie 5 ana e majte viti 2014

  Ferizaj Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbrojtes per Mercedes V clas 2016
  Autopjese dhe paisje

  Mbrojtes per Mercedes V clas 2016

  Mbrojtes per Mercedes V clas viti 2016

  Ferizaj Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Branik per VW POLO
  Autopjese dhe paisje

  Branik per VW POLO

  Shitet branik per VW Polo ana e majte viti 2014

  Ferizaj Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel corsa
  Vetura

  opel corsa

  shitet opel corsa 1.4 benzin 8 vite nje pronar

  Ferizaj Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ftohes i ujit per VW Passat  2015
  Autopjese dhe paisje

  Ftohes i ujit per VW Passat 2015

  Ftohes i ujit per VW Passat 2015 ...

  Ferizaj Sot, 10:00
  150 €