Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 10 foto
  MERCEDES C250 4 Matic AMG-line 2012 204PS Panoram
  Vetura

  MERCEDES C250 4 Matic AMG-line 2012 204PS Panoram

  MERCEDES-BENZ C250 4 Matic AMG-line 2012 204PS Panoram Viti 2012 7G-Tronic Automatik BI-TURBO ECO-

  Ferizaj Dje, 17:17
  14.600 €
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 GT HD

  SHITET SETRA 315 GT HD i ardhur nga Italia me dogane te paguar viti i prodhimit 2000. Bejme ndrrim e

  Ferizaj Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 HD

  SHITET SETRA 315 HD i ardhur nga Italia me dogane te paguar viti 1992 gjendje shume te mire

  Ferizaj Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 HD

  SHITET SETRA 315 HD i ardhur nga Italia Viti 1992 me Dogane te Paguar

  Ferizaj Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 GT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 GT

  SHITET SETRA 315 GT VITI 1998 I ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR

  Ferizaj Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet BMW ?
  Vetura

  Shitet BMW ?

  Shes BMW E46 318 1.8 Benzin Rexhistrim 10 Muj ESP Klima Tronike Fuksunale Senzora Parkigut Tepomat

  Ferizaj Dje, 17:11
  3.000 €
 • 11 foto
  VW Golf Plus VI 1.6 TDI BlueMotion
  Vetura

  VW Golf Plus VI 1.6 TDI BlueMotion

  VW Golf Plus VI 1.6 TDI BlueMotion Viti 2010 Automatik Km 221943 Dogan dhe Homolog

  Ferizaj Dje, 17:11
  8.300 €
 • 12 foto
  golf 5 bensin fsi viti 2005 rks 1 vit
  Vetura

  golf 5 bensin fsi viti 2005 rks 1 vit

  golf 5 1.4 benzil viti 2005 rks 1 vit full klim.funksiunale 4 gjama me rrym 2 qelsa 4 guma te reja

  Ferizaj Dje, 17:05
  4.250 €
 • 12 foto
  Audi a8 3.0 dizell
  Vetura

  Audi a8 3.0 dizell

  Shes , ndrroj audien ne gjendje te mir 1 vjet rks 3.0 dizell

  Ferizaj Dje, 17:02
  7.500 €
 • 9 foto
  BMW 525 D * Luxury * FACELIFT
  Vetura

  BMW 525 D * Luxury * FACELIFT

  BMW 525 D * Luxury * FACELIFT* Viti 2014 Automatik KM 176929 Full o

  Ferizaj Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf V 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf V 2.0 TDI

  VW Golf V 2.0 TDI Viti 2007 Automatik Km 202461 Me RKS info:+383/49 219 218

  Ferizaj Dje, 17:01
  6.200 €
 • 8 foto
  shes pezho 607 2.2 hdi autmatik 2004
  Vetura

  shes pezho 607 2.2 hdi autmatik 2004

  shes pezho 2.2 dizell autmatik navigacijon goma t mira rks klim tronik per ma shum info 044173423

  Ferizaj Dje, 16:47
  2.300 €
 • 9 foto
  VW Passat automatik
  Vetura

  VW Passat automatik

  VW passat automatik

  Ferizaj Dje, 16:47
  2.350 €
 • 12 foto
  shes opel astra 1.7 cdti 2012
  Vetura

  shes opel astra 1.7 cdti 2012

  shes opel astra 1.7 cdti 2012 libr servisi senzora para mbrapa tenpomat klim goma t reja posa ardhu

  Ferizaj Dje, 16:46
  3.900 €
 • 12 foto
  shes audi a3 2.0 tdi 2005
  Vetura

  shes audi a3 2.0 tdi 2005

  shes audi a3 2.0 tdi es line klim tronik navigacijon servisin e kryne rks rigjstrim 7 muj n gjendje

  Ferizaj Dje, 16:44
  5.000 €
 • 9 foto
  shitet taurani 2.0 tdi ulse 7
  Vetura

  shitet taurani 2.0 tdi ulse 7

  shitet taurani 2.0 tdi use 7 viti prodhimit 2007 senzora nxemje karrikav komnda vollan tenpomat rks

  Ferizaj Dje, 16:43
  6.100 €
 • 2 foto
  fellne org 17 bmw me goma mesatare 70%
  Autopjese dhe paisje

  fellne org 17 bmw me goma mesatare 70%

  fellne origjinale me goma 70% per bmw kemi goma dhe fellne te ndryshme bibaj ferizaj info +383 49 18

  Ferizaj Dje, 16:37
  350 €
 • 3 foto
  fellne 16 inch ve golf audi me goma 50% michelin
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch ve golf audi me goma 50% michelin

  shiten fellne 16 inch me goma 50% michelinaudi vw pa demtime pa saldime kemi goma dhe fellne te ndry

  Ferizaj Dje, 16:37
  360 €
 • 3 foto
  Fellne me goma 80% per audi wv golf etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 80% per audi wv golf etj

  fellne me goma 2-te reja 2-70% per audi vw golf etj info +383 49 180 447 rinori

  Ferizaj Dje, 16:35
  230 €
 • 1 foto
  fellne R 18 origjinal audi golf
  Autopjese dhe paisje

  fellne R 18 origjinal audi golf

  fellne R18 origjinal golf audi pa asnje defekt info +383 49 180 447 rinori

  Ferizaj Dje, 16:35
  270 €
 • 5 foto
  shiten gomat thuja se te reja 265 45 R20
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat thuja se te reja 265 45 R20

  shiten gomat gripmax 265 45 20 ne fund te 2017 90% te reja info +383 49 180 447 rinori

  Ferizaj Dje, 16:35
  260 €
 • 4 foto
  shes opel aster 1.6 benxin 2011
  Vetura

  shes opel aster 1.6 benxin 2011

  shes opel aster H 1.6 benzin viti i prodhimit 2011 210mij tkalume gjamat elektronik komanda ne timo

  Ferizaj Dje, 16:25
  4.200 €
 • 8 foto
  Fellne 18\" me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18\" me Goma

  Fellne 18\" me goma te veres 225/40 R18 , fellnet ne gjendje shume te mir kurse gomat e perdorura, f

  Ferizaj Dje, 16:17
  380 €
 • 5 foto
  Mercedes kamionet 207
  Vetura

  Mercedes kamionet 207

  Shes kamioneten Mercedes 207 disel ne gjendje te rregullt pune kamioneta eshte e qlajmrune per shkak

  Ferizaj Dje, 16:13
  1.600 €
 • 1 foto
  Diktun per Mercedes 270 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Diktun per Mercedes 270 cdi

  Shes dikutunin e motorit per Mercedes 270 cdi eshte i ardhur prej gjermanis shes per arsyje se nuk m

  Ferizaj Dje, 16:13
  100 €
 • 4 foto
  scooter
  Motore (mbi 50 cc)

  scooter

  shitet scooteri SYM 125cc 4T ftofjen me uje me Dogan te paguar ne gjendje te rregullt per mashum na

  Ferizaj Dje, 15:54
  1.100 €
 • 9 foto
  Daewoo Lanos
  Vetura

  Daewoo Lanos

  Shitet Daewo Lanos, viti 2001 - 1.5 Benzin me gjitha serviset e kryne 4 gomat e reja te dimrit me k

  Ferizaj Dje, 15:54
  1.800 €
 • 6 foto
  Mini choper
  Motore (mbi 50 cc)

  Mini choper

  Mini chopper per femij dhe ATV jan ne gjendje super te mir po thuajse te ri ne Kosov nuk jan perdo

  Ferizaj Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw Caddy 1.9 SDI 2000
  Vetura

  Vw Caddy 1.9 SDI 2000

  Shitet vw caddy viti prodhimit 2000 i ardhun nga gjermania ne gjendje te mir osht shum i ruajtun me

  Ferizaj Dje, 15:42
  2.000 €
 • 5 foto
  Vw Lupo
  Vetura

  Vw Lupo

  Shitet lupo 1.7 diesel viti i prodhimit ne fund 2003 i ardhur nga gjermania me dogan te pagur ne gj

  Ferizaj Dje, 15:42
  2.400 €
 • 4 foto
  Vw Caddy 1.9 SDI
  Vetura

  Vw Caddy 1.9 SDI

  Shitet caddy 1.9 sdi i ardhun nga gjermania me dogan te paguar posedon klim gjendje shum te mir Kon

  Ferizaj Dje, 15:40
  3.300 €
 • 7 foto
  Audi A4 - RKS 1.9 tdi- 04
  Vetura

  Audi A4 - RKS 1.9 tdi- 04

  Audi a4 ne gjendje shum te mir,rexhistrim deri mujin e 11,klima,tempomat,2 qelsa,240 000 km me libra

  Ferizaj Dje, 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opell Combo 1.7 me klim-04
  Vetura

  Opell Combo 1.7 me klim-04

  Shitet combo 1.7 dti me klim,rks ne gjendje te mir ,rexhistrim i skaduar. +38344667599

  Ferizaj Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter HONDA 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter HONDA 50 cc

  Skuter honda 50cc Me dogan te pagume Gjendja ne rregullt 049 699 689 Ose viber 044 980 961

  Ferizaj Dje, 15:21
  330 €
 • 7 foto
  Maqin per lyrje
  Vetura

  Maqin per lyrje

  Shes sillomatin baj ndrrim me kombi ose me kamionet

  Ferizaj Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she

  Shes fellne 18she 049-323-430

  Ferizaj Dje, 15:19
  750 €
 • 1 foto
  Fellne 18 she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 she

  Shes fellnet 18she per mercedes

  Ferizaj Dje, 15:19
  300 €
 • 8 foto
  Mercedes E-220 CDI avandgarde
  Vetura

  Mercedes E-220 CDI avandgarde

  Shes Mercedes E-220 CDI avandgarde ne gjendje te rregullt vetur familjare e mirmbajtur me servise me

  Ferizaj Dje, 15:16
  4.500 €
 • 2 foto
  Maqinen e polirit
  Autopjese dhe paisje

  Maqinen e polirit

  Shes maqinen polirit 049-323-430

  Ferizaj Dje, 15:16
  40 €
 • 5 foto
  Fellne me Goma Nexen
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma Nexen

  Shiten Fellnet me Goma Nexen 225/ 65 R17 Nga Zvicrra Ndrrime nuk Bejme Qmimi 450€

  Ferizaj Dje, 15:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitje BMW 2.4
  Vetura

  Shitje BMW 2.4

  Regjistrimi 25.04.2017

  Ferizaj Dje, 15:03
  1.500 €
 • 10 foto
  Ford fiesta disel
  Vetura

  Ford fiesta disel

  Viti i rexhistrimit te pare 2017 Vetura ne gjendje te rregullt Serviset me rregull te garantuara A

  Ferizaj Dje, 14:59
  7.999 €
 • 5 foto
  shitet golf
  Vetura

  shitet golf

  golf 2 viti i prodhimit 1989 ,1.3 benzin-ingjekcion 193000km te kaluara.Ne gjendeje te mir

  Ferizaj Dje, 14:59
  1.300 €
 • 12 foto
  Audi A3 - 2.0 TDI - AUTOMATIK - ME DOGAN + HOMOLOG
  Vetura

  Audi A3 - 2.0 TDI - AUTOMATIK - ME DOGAN + HOMOLOG

  AUDI A3- 2.0 TDI - AUTOMATIK VITI:2009 I DOGANUAR +HOMOLOGIM KM:203.780 ME LIBER SERVISIT 📞 044 61-

  Ferizaj Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Nisan Micra 1.5 DIZEL - VITI 2010
  Vetura

  Nisan Micra 1.5 DIZEL - VITI 2010

  NISAN MICRA 1.5 DIZEL - DCI VITI:2010 I DOGANUAR KM:185.278 TE GARANTUARA I ARDHUR NGA 🇩🇪🇩🇪 📞

  Ferizaj Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Citroen Berlingo- 1.6 DIZEL - ME DOGAN
  Vetura

  Citroen Berlingo- 1.6 DIZEL - ME DOGAN

  CITROEN BERLINGO 1.6 DIZEL ME KLIM CMIMI 5499 € VITI: 2010 I D

  Ferizaj Dje, 14:57
  5.499 €
 • 12 foto
  Mercedes A180 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK
  Vetura

  Mercedes A180 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

  MERCEDES - Aclas - 180 - 2.0 DIZEL VITI:20/07/2011. I DOGANUAR KM:193:916ME LIBER

  Ferizaj Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI e Regjistruar RKS 4 Muaj -2005
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI e Regjistruar RKS 4 Muaj -2005

  Opel Astra 1.7 CDTI (TI) te kuqe e Regjistruar RKS (4 Muaj) viti i prodhimit 11/2005 posedon ; klim

  Ferizaj Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS ngjyr te bardh klim airbaga centrall timon servo ABS ESP gjama

  Ferizaj Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS (7 Muaj) -2003
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS (7 Muaj) -2003

  VW Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS (7 Muaj) viti i prodhimit 10/2003 posedon : klimatronik , airbag

  Ferizaj Dje, 14:55
  Me Marrveshje