Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shitet Mercedesi 26-44 Viti prodhimit ne fund 93 Ne gjendje te rregull pune Regjistrim nje vite t

  Ferizaj Dje, 13:03
  22.000 €
 • 2 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Mercedes rexh skadum Gjendja perfektt

  Ferizaj Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Shiten dy rimorkio (sanik) kamioni me grrep ose bene. Mund te shiten edhe ndaras.

  Ferizaj Dje, 13:02
  2.000 €
 • 2 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shes pjes për Steyr si dhe e shes edhe komplet

  Ferizaj Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro
  Vetura

  Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro

  Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1

  Ferizaj Dje, 12:58
  120 €
 • 0 foto
  Komod 65 cm
  Vetura

  Komod 65 cm

  Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6

  Ferizaj Dje, 12:57
  120 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C200 2015
  Vetura

  Mercedes Benz C200 2015

  Mercedes benz C200 bluetec Viti 2015 Km 119.000 t’siguruara Automatik , shpejtesi ne timon Importuar

  Ferizaj Dje, 12:57
  18.400 €
 • 9 foto
  Bmw 320
  Vetura

  Bmw 320

  shes bmw 320d 184ps automatik per momentin i ka 208.000km ne gjendje te rregullt te gjitha serviset

  Ferizaj Dje, 12:57
  15.300 €
 • 12 foto
  Goma mishi dhe me ajer per piruner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma mishi dhe me ajer per piruner

  Goma per pirunar , te plota dhe me ajer 4 x 23 9 10 me ajer 5 x 21 8 9 me ajer 2 x 16 9 8 te plota

  Ferizaj Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde H40D-04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H40D-04

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H40D-04 Motor : 4 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Dje, 12:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Linde H25D-01 -2005-
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H25D-01 -2005-

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H30D-03 Motor : 3 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Dje, 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten gomat me bandash jane te perdorura vetem nje sezon jane per opell corsa jane 4 copa te njejta

  Ferizaj Dje, 12:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 4 goma te verës
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma te verës

  Shiten 4 goma të verës, Continental, me çmim tepër të volitshëm

  Ferizaj Dje, 12:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Hyster 3.00 XM - 1999 -
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hyster 3.00 XM - 1999 -

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Hyster Tipi : 3.00 xm Motor : Perkins 4 cilinder die

  Ferizaj Dje, 12:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Linde H25D-02 - 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H25D-02 - 1995

  Marka : Linde Tipi : H25D-02 Motor : 3 cilinder perkins diesel v.p : 1995 Lifti : duplex 3 metra per

  Ferizaj Dje, 12:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet gjeneratori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet gjeneratori

  Shitet gjenderatori i ardhur nga Zvicra, ne gjendje shumë të mirë (thuajse i paperdorur), dhe me çmi

  Ferizaj Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompresori i vogël, i ardhur nga Zvicra. Kompresori eshte shumë i ruajtur, dhe çmimi është sh

  Ferizaj Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompresori i ardhur nga Zvicrra. Kompresori është në gjendje shumë të mirë teknike, dhe është

  Ferizaj Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompersori 90 litra, i ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje shumë të ruajtur. Të dhënat mund t\'i

  Ferizaj Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten kompresorët e vegjël
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten kompresorët e vegjël

  Shiten kompresorët e ardhur nga Zvicrra, ne gjendej shume te mire teknike dhe me çmim shumë të volit

  Ferizaj Dje, 12:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten instrumente bashkë me këmbët
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten instrumente bashkë me këmbët

  Shiten instrumentet per matje ne ndertimtari, bashke me pajisjet percjellese. Gjendja e tyre eshte m

  Ferizaj Dje, 12:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  opel vectra 1.7D
  Vetura

  opel vectra 1.7D

  Opel Vectra 1.7 dizell viti i prodhimit 1992. Posedon: 2. fellne 15qe me goma dimri 3. centrall elek

  Ferizaj Dje, 12:26
  800 €
 • 12 foto
  Golf 6 BMT AUTOMATIK dizel
  Vetura

  Golf 6 BMT AUTOMATIK dizel

  Golf 6 HIGHLINE BlueMotion Technology Viti 2010 , Dizel ME DOGAN TE PAGUAR Shitje dhe me LEASING (r

  Ferizaj Dje, 12:15
  9.700 €
 • 10 foto
  Bmw 118d 2010 AUTOMATIK
  Vetura

  Bmw 118d 2010 AUTOMATIK

  Bmw 2.0d 2010 AUTOMATIK ME DOGAN GJITHQKA NE RREGULL SHITJE DHE ME LEASING 045 955 444 vetem thir

  Ferizaj Dje, 12:15
  7.800 €
 • 8 foto
  Opel corsa 1.3dizel 2011
  Vetura

  Opel corsa 1.3dizel 2011

  Opel corsa 1.3 dizel Viti 2011 Me Dogan te paguar Shitje dhe me LEASING Gjithqka ne rregull 📞+3834

  Ferizaj Dje, 12:15
  5.500 €
 • 10 foto
  Golf 6 2012 highline
  Vetura

  Golf 6 2012 highline

  Golf 6 1.6dizel 2012 highline Me dogan Gjithqka ne rregull 📞 045 955 444

  Ferizaj Dje, 12:15
  8.500 €
 • 5 foto
  Kymco Agility+ 125 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco Agility+ 125 2018

  shes skuterin kymco i sapo ardhur nga zvicra me dogan ne gjendie te shkelqyer kontaktoni edhe ne v

  Ferizaj Dje, 12:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes Atego 1523 kipper 5m3 viti 2005 rks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1523 kipper 5m3 viti 2005 rks

  shitet tel 044 731 320 Mercedes Atego 1523 viti 2005 rks kipper 5.m3 me klim. retarder .bllokada.k

  Ferizaj Dje, 12:13
  1 €
 • 10 foto
  VW GOLF VI 1.6 TDI MANUAL 2011 EDITION SPECIAL
  Vetura

  VW GOLF VI 1.6 TDI MANUAL 2011 EDITION SPECIAL

  Shitet vetura Golf 6 1.6 TDI BLUEMOTION MANUAL 2011 I sapoardhur nga Gjermania me Dogane te paguar v

  Ferizaj Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A3 FACELIFT 2016 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  AUDI A3 FACELIFT 2016 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

  SHITET VETURA AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK FACELIFT E ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANË TE PAGUAR KM:190.0

  Ferizaj Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW X3 M-PACKET 2012 2.0 X-drive AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X3 M-PACKET 2012 2.0 X-drive AUTOMATIK

  SHITET VETURA BMW X3 2.0 X-drive(4x4) M-packet FABRIKISHT VITI:2012, KM:240.000 ME LIBER SERVISIT, 2

  Ferizaj Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF VII 1.6 TDI CUP EDITION 2014 ME DOGANÈ
  Vetura

  GOLF VII 1.6 TDI CUP EDITION 2014 ME DOGANÈ

  Shitet vetura Golf 7 1.6 TDI MODELI CUP VITI:11.2014 i sapoardhur nga Gjermania me doganë te paguar,

  Ferizaj Dje, 11:43
  11.300 €
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI 2015 139.000km me doganë
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI 2015 139.000km me doganë

  SHITET VETURA OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX VITI:2015, KM:139.000 ME LIBER SERVISIT, E ARDHUR NGA GJE

  Ferizaj Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane
  Vetura

  BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane

  BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur nga Gjermania me dogan te paguar, Automatik, 3 qelsa, km:217.000 me

  Ferizaj Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroen C3 1.6 HDI 2011, nga Gjermania me doganë
  Vetura

  Citroen C3 1.6 HDI 2011, nga Gjermania me doganë

  Shitet Vetura Citroen C3 1.6 HDI 2011, i ardhur nga Gjermania me doganë te paguar ne gjendje shume t

  Ferizaj Dje, 11:41
  6.600 €
 • 11 foto
  Bmw 118 2.0d 2009 me dogan te paguar nga Gjermania
  Vetura

  Bmw 118 2.0d 2009 me dogan te paguar nga Gjermania

  Shitet vetura BMW 118 2.0dizel , manual 6 shpejtesi, viti:2009, Km:230.000,2 qelsa ne gjendje shume

  Ferizaj Dje, 11:40
  7.900 €
 • 12 foto
  CITROEN C4 1.6 eHDI AUTOMATIK ME DOGANE TE PAGUAR
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 eHDI AUTOMATIK ME DOGANE TE PAGUAR

  Shitet vetura Citroen C4 1.6 eHDI AUTOMATIK 2011 ME DOGANË TE PAGUAR I ARDHUR NGA FRANCA POSEDON: SE

  Ferizaj Dje, 11:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011 I DOGANUAR 168.000KM
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011 I DOGANUAR 168.000KM

  Shitet vetura SEAT IBIZA MODELI STYLE, 1.2 TDI 59KW, VITI:2011, I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR, 16

  Ferizaj Dje, 11:40
  6.100 €
 • 12 foto
  VW PASSAT 3C FACELIFT 2013 2.0TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VW PASSAT 3C FACELIFT 2013 2.0TDI AUTOMATIK DSG

  Shitet vetura VW PASSAT CC FACELIFT 2013 2.0 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY, AUTOMATIK DSG I REGJISTRUAR

  Ferizaj Dje, 11:40
  13.900 €
 • 9 foto
  Fiat sedici suzuki 2011 2.0multijet
  Vetura

  Fiat sedici suzuki 2011 2.0multijet

  Viti 20.11.2011 2.0 dizel 5 dyere abs esp Climatronik fellne alumi i goma te reja Ne gjendje shum te

  Ferizaj Dje, 11:29
  5.800 €
 • 12 foto
  Shite Golf 6 Tip Top 2.0 Ne Gjendje Shum Te Mir
  Vetura

  Shite Golf 6 Tip Top 2.0 Ne Gjendje Shum Te Mir

  Shite golf 6 shum i rujshem Serviset e Kryme Kejt 2.0 173Km Te Kaluar Karrikat Sport Me Nxemje 5 s

  Ferizaj Dje, 11:28
  7.900 €
 • 12 foto
  shes peugeot 208 1.4 hdi Automatik me dogan 2013
  Vetura

  shes peugeot 208 1.4 hdi Automatik me dogan 2013

  shes peugeot 208 1.4 hdi ne fund te 2012 posedon Automatik dogan te paguar per mashum info 0497771

  Ferizaj Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes bmw 320 dizell 2.0 Automatik me dogan 2012
  Vetura

  shes bmw 320 dizell 2.0 Automatik me dogan 2012

  shes bmw 320 dizell ne fund te 2012 posedon Automatik me dogan per info 049777116 044210739

  Ferizaj Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes pollo 1.2 tdi me dogan e homologim 2010
  Vetura

  shes pollo 1.2 tdi me dogan e homologim 2010

  shes polo 1.2 tdi ne fund te 2010 posedon klim dogan homologim te paguar per info 049777116

  Ferizaj Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shes golf 7 1.6 tdi 6 shpejsi me dogan 2013
  Vetura

  shes golf 7 1.6 tdi 6 shpejsi me dogan 2013

  shes golf 7 1.6 tdi 6 shpejsi 81 kw 110 pess 2013 posedon Navigacion senzora km te garantura me d

  Ferizaj Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel corsa 1.3 cdti disel viti 2012 Me dogan
  Vetura

  Opel corsa 1.3 cdti disel viti 2012 Me dogan

  Shum ne gjendje te mir opel corsa 1.3 disel viti 2012 kilometra 187000 te garantume me liber servis

  Ferizaj Dje, 11:12
  5.900 €
 • 12 foto
  Bmw 320d f30 sportpaket Me dogan
  Vetura

  Bmw 320d f30 sportpaket Me dogan

  Shum ne gjendje te mir me dogan te pagume per me shum 044/287682

  Ferizaj Dje, 11:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel corsa 1.3 cdti viti 2011 facelift Me Dogan
  Vetura

  Opel corsa 1.3 cdti viti 2011 facelift Me Dogan

  Shum ne gjendje mir opel corsa 1.3 disel viti 2011 kilometra 198000 te kalume meliner servisit per m

  Ferizaj Dje, 11:11
  5.700 €
 • 12 foto
  Pasat 1.6 tdi viti 2015 Automatik me dogan
  Vetura

  Pasat 1.6 tdi viti 2015 Automatik me dogan

  Shum ne gjendje te mir me dogan te pagume viti 2015

  Ferizaj Dje, 11:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  Fellne 16-tshe, per golf seat etj. 044 687 569

  Ferizaj Dje, 11:11
  160 €