Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  Bicikell
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikell

  12345

  Ferizaj Dje, 13:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C5, 3.0 D, Biturbo, 241ps, Exlusive, CH-10
  Vetura

  Citroen C5, 3.0 D, Biturbo, 241ps, Exlusive, CH-10

  Citroen C5, 3.0 Dizel, Bi-turbo, 241ps, Exlusiv, Navi, Klimatronik, Panoram komplet, Sistemin per ul

  Ferizaj Dje, 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbo, koka vollanit,anllasera,dinama,per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Turbo, koka vollanit,anllasera,dinama,per Mercedes

  Turbina te mercedesit me elektronik per modele te reja 2008 e nalt per ML 350, GL 350, Spriter edhe

  Ferizaj Dje, 13:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per Renault, Modus 1.5 Dci,103 ps, 6 shpejtsi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Renault, Modus 1.5 Dci,103 ps, 6 shpejtsi

  Pjes per Renault Modus, 1.5 Dci, 103 ps, 6 shpejtsi, 2005

  Ferizaj Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per  Seat Leon  1.9 (Tdi)  2004
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Seat Leon 1.9 (Tdi) 2004

  Shiten Pjest per Seat Leon 1.9 (Tdi) 2004

  Ferizaj Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 D, Automatik,  - 2007
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 D, Automatik, - 2007

  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 Dizel, Bi-turbo, Automatic, Tiptronik, Navigacion, Likur, viti prodhimit

  Ferizaj Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Yamaha 250k
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 250k

  Me dogan te paguar.

  Ferizaj Dje, 13:04
  1.400 €
 • 10 foto
  Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS 8 Muaj Viti 2005
  Vetura

  Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS 8 Muaj Viti 2005

  Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS 8 Muaj Klima Tronik Navi te Madh Karrikat me Nxemje Gjamat me Rrym

  Ferizaj Dje, 13:02
  4.300 €
 • 10 foto
  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 DCI 2011

  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 Dci 175Ps 4 Controll Viti i prodhimit 15/02/2011 154.894 km të garantuara

  Ferizaj Dje, 13:02
  8.300 €
 • 11 foto
  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Dje, 13:02
  8.200 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 11/10/2013 73.000km te GARANTUME Ne gjendje shume te mi

  Ferizaj Dje, 13:02
  6.500 €
 • 10 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI 2010
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI 2010

  Citroen C3 1.4 Hdi 70ps Viti i prodhimit 2010 108.500 kilométra te GARANTUARA Ne gjendje shume te mi

  Ferizaj Dje, 13:02
  7.300 €
 • 7 foto
  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007
  Motore (mbi 50 cc)

  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007

  SHITET MOTORI PIAGGIO 125 X8 2007 I ARDHURE NGA FRANCA ME DOGANE TE PAGUNE KM=38.488

  Ferizaj Dje, 13:02
  1.700 €
 • 10 foto
  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006
  Vetura

  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006

  SUZUKI SWIFTI 1.3D ( Tabela KS ) Viti i prodhimit 2006 220.000 km te GARANTUARA Ngjyr e zeze metalik

  Ferizaj Dje, 13:02
  5.300 €
 • 10 foto
  RENAULT MEGAN 3 1.5 DCI 2012
  Vetura

  RENAULT MEGAN 3 1.5 DCI 2012

  Renault Megane 1.5 Dci 90Ps Viti i prodhimit 27/03/2012 Km 268.000 Ne gjendje shume te mire dhe me

  Ferizaj Dje, 13:02
  6.500 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP
  Vetura

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 ps FAP Viti i prodhimit 27/10/ 2010, Km 197.000 te GARANTUARA Ne gjendje sh

  Ferizaj Dje, 13:01
  7.500 €
 • 10 foto
  RENAULT CLIO 1.5 DCI 2009
  Vetura

  RENAULT CLIO 1.5 DCI 2009

  Renault Clio 1.5 DCI Viti i prodhimit 2009 159.800 km te GARANTUARA Ngjyr hiri metalike Vetura posed

  Ferizaj Dje, 13:01
  6.000 €
 • 10 foto
  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010
  Vetura

  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

  Citroen DS3 1.6 HDI Viti i prodhimit: 16/12/2010, 83.341 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Cli

  Ferizaj Dje, 13:01
  9.300 €
 • 3 foto
  Shitet Nissan Micra
  Vetura

  Shitet Nissan Micra

  Nissan Micra 1.5 diesel me tabela te huaja

  Ferizaj Dje, 13:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 1.6 Benzin i Regjistruar RKS 6 Muaj
  Vetura

  Golf 4 1.6 Benzin i Regjistruar RKS 6 Muaj

  Golf 4 1.6 Benzin i Regjistruar RKS 6 Muaj Klima AC Funksionale gjamat me rrym ne gjendje te mir tek

  Ferizaj Dje, 13:01
  3.150 €
 • 10 foto
  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.800 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 TDI Automatik Tiptronik Viti 23.12.2004
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI Automatik Tiptronik Viti 23.12.2004

  Golf 4 1.9 TDI Automatik Tiptronik i Regjistruar RKS 4 Muaj Klima Tronik Komanda ne Vollan Tempomat

  Ferizaj Dje, 13:01
  4.950 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008

  PEUGEOT 207 SW 1.6 Hdi 16V Viti i prodhimit 16/10/2008 138.700 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Dje, 13:01
  6.200 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS 1.8 TDCI
  Vetura

  FORD FOCUS 1.8 TDCI

  FORD FOCUS 1.8 TDCI Viti i prodhimit:16/06/2009 216.000 km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire dh

  Ferizaj Dje, 13:01
  6.000 €
 • 10 foto
  FORD KUGA 2.0 TDCI
  Vetura

  FORD KUGA 2.0 TDCI

  FORD KUGA 2.0 TDCi 140ps Viti i prodhimit: 06/01/2011 187.000 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Dje, 13:01
  11.300 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti i prodhimit 11/08/2009 113.000km te GARANTUARA Ne gjendje shu

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.000 €
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2009
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2009

  Opel corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX Essentia Viti 30/12/2009 91.000 km të garantume Ne gjendje shume te

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.500 €
 • 10 foto
  NISSAN MICRA 1.5 DCI 2010
  Vetura

  NISSAN MICRA 1.5 DCI 2010

  NISAN MICRA 1.5 DCI Viti i prodhimit 27/10/2010 Vetem me 230.000KM te garantuara Ne gjendje shume

  Ferizaj Dje, 13:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2009
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS ( tabela RKS) Viti i prodhimit 11/12/2009 88.000km te GARANTUARA N

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.300 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti: 22/08/2008 155.000km te GARANTUME Ne gjendje jasht\'zakonisht te m

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.300 €
 • 8 foto
  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2010
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2010

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti 22/08/2010 48.000km te GARANTUME Ne gjemdje shume te mire

  Ferizaj Dje, 13:01
  5.500 €
 • 10 foto
  ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD VITI: 2009
  Vetura

  ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD VITI: 2009

  ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD 88 KW 120Ps Viti i prodhimit 30/11/2009 155.000 km të garantume * Klimatizi

  Ferizaj Dje, 13:01
  6.500 €
 • 10 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI 2009
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI 2009

  CITROEN C4 1.6 HDI Viti i prodhimit:2009 310.000 km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire dhe me

  Ferizaj Dje, 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten pjes per Ford Brobe
  Vetura

  Shiten pjes per Ford Brobe

  Shitet pjes ose edhe komplet

  Ferizaj Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 Origjinale per BMW 245/45/18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Origjinale per BMW 245/45/18

  Fellne origjinale per BMW te perdoruna 1 muaj nurmi fellneve 18 me goma po ashtu veq 1 muj te perdo

  Ferizaj Dje, 12:43
  430 €
 • 4 foto
  TAURAN 2.0 DIZELL AUTOMATIK 2009
  Vetura

  TAURAN 2.0 DIZELL AUTOMATIK 2009

  shitet tauran 2.0 dizell automatik dsg 2009 me 1 bregazne n gjendje shum t mir 5 ulse i ruajt si mb

  Ferizaj Dje, 12:42
  8.200 €
 • 5 foto
  Shitet opel vectra 1.6 benxin URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra 1.6 benxin URGJEND

  Shitet opel vectra 1.6 benxin per ma shum mundeni me kontaktu dhe n viber +383 44 854 479

  Ferizaj Dje, 12:37
  1.050 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes-Benz c klas
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz c klas

  Eshte i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera.Frenat para mbr

  Ferizaj Dje, 12:24
  2.950 €
 • 0 foto
  Motorr Me 3 rrot sapo ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Me 3 rrot sapo ardhur nga zvicrra

  Shitet motorri me 3 rrot i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te mir me frenim shum te mir i leht pe

  Ferizaj Dje, 12:09
  800 €
 • 0 foto
  Shes Fellne Per Golf 3 Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per Golf 3 Opel

  Shes fellne per golf 3 Opel Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:06
  90 €
 • 2 foto
  Shes Goma Dimrit 235/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma Dimrit 235/55/17

  Shes goma dimrit 235/55/17 viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:06
  120 €
 • 0 foto
  Shes Kapak Motorri Per Passat Golf
  Autopjese dhe paisje

  Shes Kapak Motorri Per Passat Golf

  Shes Kapak Motorri Per Passat Golf Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:06
  35 €
 • 4 foto
  Shes Fellne Me Goma Dimrit 205/55/16 Nga Zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Me Goma Dimrit 205/55/16 Nga Zvicrra

  Shes Fellne Me Goma Dimrit 205/55/16 Nga Zvicrra Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:06
  320 €
 • 1 foto
  Shes Mask Dekuruse per Mercedes -C-
  Autopjese dhe paisje

  Shes Mask Dekuruse per Mercedes -C-

  Shes Mask Dekuruse per Mercedes -C- Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  80 €
 • 0 foto
  Shes Amortizera me Federa per Bmw Z4
  Autopjese dhe paisje

  Shes Amortizera me Federa per Bmw Z4

  Shes Amortizera me Federa per Bmw Z4 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  120 €
 • 0 foto
  Shes Stop per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shes Stop per Golf 4

  Shes stopa per golf 4 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  25 €
 • 0 foto
  Shes Stop per Jeep Compass
  Autopjese dhe paisje

  Shes Stop per Jeep Compass

  Shes Stop per Jeep Compass Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  60 €
 • 2 foto
  Shes Far per Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far per Audi A4

  Shes Far per Audi A4 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  100 €
 • 1 foto
  Shes Far Led Xenon per Passat
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Led Xenon per Passat

  Shes Far Led Xenon per Passat Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  160 €
 • 1 foto
  Shes Far Xenon per Mercedes Ml
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Xenon per Mercedes Ml

  Shes Far Xenon per Mercedes Ml Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  100 €