Automjete
Fushë Kosovë

Automjete në shitje në Fushë Kosovë

 • 10 foto
  Shitet Renault Modus
  Vetura

  Shitet Renault Modus

  • Renault
  • Modus
  • Benzinë
  • 2006
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ATV 49CC- ATV 50 CC- ATV PER FEMIJE- MOTORR PER FEMIJE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  ATV 49CC- ATV 50 CC- ATV PER FEMIJE- MOTORR PER FEMIJE

  ATV 49 CC- ATV 50CC- ATV PER FEMIJE- MOT...

  Fushë Kosovë 23 shtator 17:31
  1 €
 • 4 foto
  Biciklete Capriolo XL
  Biçikleta

  Biciklete Capriolo XL

  Shitet bicikleta ne gjendje shume te mir...

  Fushë Kosovë 15 shtator 11:10
  180 €
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI
  Vetura

  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

  • Audi
  • A8
  • Naftë
  • 2016
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK
  Vetura

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK

  • Opel
  • Insignia
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kombi Mercedes Benz vito..2.2.i sapo ardhur ????
  Vetura

  Shitet Kombi Mercedes Benz vito..2.2.i sapo ardhur ????

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Naftë
  • 2006
  • 90 000 - 94 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215
  Vetura

  Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Naftë
  • 2009
  • 85 000 - 89 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS
  Vetura

  Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

  • Audi
  • Q3
  • Nafte
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS
  Vetura

  Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

  • BMW
  • 520
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ASTER AUTOMATIK
  Vetura

  ASTER AUTOMATIK

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:16
  1 €
 • 8 foto
  SHITET DISEL 2012
  Vetura

  SHITET DISEL 2012

  • Peugeot
  • 206
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:14
  1 €
 • 8 foto
  GOLF 7 GTD
  Vetura

  GOLF 7 GTD

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:14
  1.234 €
 • 10 foto
  OPELL CORSA DISEL 2013
  Vetura

  OPELL CORSA DISEL 2013

  • Opel
  • Corsa
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 14:13
  1 €
 • 3 foto
  Sherbime transporti 24 ore
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sherbime transporti 24 ore

  Bejm transport ne ter kosoven si dhe ne....

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Transport /Taxi/ 044339532
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport /Taxi/ 044339532

  Transport /Taxi/ 044339532...

  Fushë Kosovë 14 shtator 14:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Passat 3c - 2.0 TDI - ne Gjendje Perfekte - 1 vit Rks
  Vetura

  Passat 3c - 2.0 TDI - ne Gjendje Perfekte - 1 vit Rks

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 13:37
  6.750 €
 • 4 foto
  Mt10
  Motore (mbi 50 cc)

  Mt10

  Shes motorrin ne gjendje te mir i gatshe...

  Fushë Kosovë 14 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojm me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bager

  Punojm me bager hapjen e kanalev,temel,...

  Fushë Kosovë 14 shtator 13:28
  1 €
 • 6 foto
  Ford Tranzit
  Vetura

  Ford Tranzit

  • Ford
  • Transit
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 13:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  polo tdi 1.6, Pa Dogan, Model Mach
  Vetura

  polo tdi 1.6, Pa Dogan, Model Mach

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 12:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polir per shkelqimin e farave, 100% efektiv
  Autopjese dhe paisje

  Polir per shkelqimin e farave, 100% efektiv

  Produkt revolucionar qe mund te perdoret...

  Fushë Kosovë 14 shtator 12:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW X5 F15 xDrive40d
  Vetura

  BMW X5 F15 xDrive40d

  • BMW
  • X5
  • Naftë
  • 2015
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 12:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Xhama per fara te makinave, te kualitetit te larte
  Autopjese dhe paisje

  Xhama per fara te makinave, te kualitetit te larte

  Jemi furnizuesit kryesore per regjionin ...

  Fushë Kosovë 14 shtator 12:41
  1 €
 • 12 foto
  Tiplla, mekanizma te dritareve, pjese per shiber dhe panoram
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla, mekanizma te dritareve, pjese per shiber dhe panoram

  KLIENTË TË NDERUAR, SAPO KEMI HAPUR PIKË...

  Fushë Kosovë 14 shtator 12:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  • Audi
  • A4
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 12:29
  8.500 €
 • 12 foto
  Shitet VW Tiguan Automatik DSG 2.0 Tdi 4Motion 12.2012
  Vetura

  Shitet VW Tiguan Automatik DSG 2.0 Tdi 4Motion 12.2012

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Nafte
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 12:28
  1 €
 • 11 foto
  Golf 7 Dsg 2015
  Vetura

  Golf 7 Dsg 2015

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 12:03
  13.300 €
 • 0 foto
  Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346
  Vetura

  Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

  • Acura
  • MDX
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 11:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 250D viti 1989
  Vetura

  Mercedes 250D viti 1989

  • Mercedes-Benz
  • 250
  • Dizel / Naftë
  • 1989
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 11:37
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet pezhoja expert
  Vetura

  Shitet pezhoja expert

  • Peugeot
  • Expert
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 11:04
  1 €
 • 12 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  • BMW
  • X5
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:59
  12.300 €
 • 10 foto
  Shitet i posa ardhun nga (D)
  Vetura

  Shitet i posa ardhun nga (D)

  • Ford
  • Transit
  • Nafte
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:57
  1 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Corsa
  Vetura

  Shitet Opel Corsa

  • Opel
  • Corsa
  • Benzin
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bandasha 15\"
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15\"

  Shitet bandashat 15\" . Posedojn gomat 1...

  Fushë Kosovë 14 shtator 10:54
  80 €
 • 10 foto
  Smart Disel Automatik 2006 RKS 1 Vit
  Vetura

  Smart Disel Automatik 2006 RKS 1 Vit

  • Smart
  • ForTwo
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:44
  3.800 €
 • 1 foto
  BLEJM VETURA
  Vetura

  BLEJM VETURA

  • Audi
  • A5
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opell Agila
  Vetura

  Opell Agila

  • Opel
  • Agila
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:24
  3.200 €
 • 12 foto
  VW T5 2.5 TDI MAXI
  Vetura

  VW T5 2.5 TDI MAXI

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW T5 5 ulse Automatik
  Vetura

  VW T5 5 ulse Automatik

  • VW Volkswagen
  • T5 Kombi
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW T5 MAXI 5 ulse
  Vetura

  VW T5 MAXI 5 ulse

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW T5 1.9 TDI
  Vetura

  VW T5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • T5 Transporter
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 14 shtator 10:08
  Me Marrveshje