Automjete
Fushë Kosovë

Automjete në shitje në Fushë Kosovë

 • 4 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

  Fushë Kosovë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  Fushë Kosovë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  Fushë Kosovë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  Fushë Kosovë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Transport / Taxi /. 044339532
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport / Taxi /. 044339532

  Transport. /. Taxi /. 044339532

  Fushë Kosovë Sot, 00:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne golf 4 bora seat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne golf 4 bora seat

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  260 €
 • 3 foto
  Fellne 16 vw me goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 vw me goma te reja

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  420 €
 • 5 foto
  Fellne me goma dimrit opel astra corsa meriva
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimrit opel astra corsa meriva

  Fellne me goma dimrit 185-60 -15 Hanko

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  Fushë Kosovë Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dogde Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Automat
  Vetura

  Dogde Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Automat

  Fushë Kosovë Dje, 22:10
  25.000 €
 • 5 foto
  Goma Dimri 225/45/18 ??
  Autopjese dhe paisje

  Goma Dimri 225/45/18 ??

  SHITEN GOMAT 225/45/18 , GOMA DIMRI GJEN

  Fushë Kosovë Dje, 14:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FELLNE 16 VW
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 16 VW

  Shiten Fellnet 16” 205/55/16 goma mesa

  Fushë Kosovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dera per Touran
  Autopjese dhe paisje

  Dera per Touran

  Dera e pare ana e shoferit per Touran Gj

  Fushë Kosovë Dje, 12:22
  70 €
 • 8 foto
  ROVER 45 2.0 IDT
  Vetura

  ROVER 45 2.0 IDT

  Fushë Kosovë Dje, 10:54
  2.000 €
 • 4 foto
  SHES FARA PER PASSAT B6
  Autopjese dhe paisje

  SHES FARA PER PASSAT B6

  Shes fara per passat b6 tipi prej 2006 d

  Fushë Kosovë Dje, 10:54
  100 €
 • 0 foto
  SHES ANLASER PER MERCEDES A170
  Autopjese dhe paisje

  SHES ANLASER PER MERCEDES A170

  ANLASER PER MERCEDES A 170 I SERVISUAR N

  Fushë Kosovë Dje, 10:54
  30 €
 • 6 foto
  Pjes PASSAT B6 8 VENTILLA TDI
  Autopjese dhe paisje

  Pjes PASSAT B6 8 VENTILLA TDI

  PJES TE REJA KAISHI THEMZOR.LLAGERI I RR

  Fushë Kosovë Dje, 10:54
  100 €
 • 4 foto
  Krye timonit
  Autopjese dhe paisje

  Krye timonit

  Shitet krye timoni per Sanata Fe

  Fushë Kosovë Dje, 10:54
  70 €
 • 7 foto
  Transport /Taxi/ 044339532
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport /Taxi/ 044339532

  Transport /Taxi/ 044339532

  Fushë Kosovë Dje, 08:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Xhama per fara te makinave, te kualitetit te larte
  Autopjese dhe paisje

  Xhama per fara te makinave, te kualitetit te larte

  Jemi furnizuesit kryesore per regjionin

  Fushë Kosovë 24 shtator 23:47
  1 €
 • 12 foto
  Tiplla, mekanizma te dritareve, pjese per shiber dhe panoram
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla, mekanizma te dritareve, pjese per shiber dhe panoram

  KLIENTË TË NDERUAR, SAPO KEMI HAPUR PIKË

  Fushë Kosovë 24 shtator 23:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VOLVO V40 D2
  Vetura

  VOLVO V40 D2

  Fushë Kosovë 24 shtator 23:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Nissan Xtrail 2.2Di 4X4 2002 RKS I
  Vetura

  Nissan Xtrail 2.2Di 4X4 2002 RKS I

  Fushë Kosovë 24 shtator 23:31
  5.000 €
 • 1 foto
  BLEJ VETURA
  Vetura

  BLEJ VETURA

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2000
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 24 shtator 23:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav
  Vetura

  Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

  • Citroën
  • C3
  • Naftë
  • 2006
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 24 shtator 23:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994
  Vetura

  OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

  • Opel
  • Vectra
  • Dizel / Naftë
  • 1994
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Fushë Kosovë 24 shtator 20:39
  1.200 €
 • 10 foto
  EGR Ventil Audi VW 1.9 TDi 2004-2009
  Autopjese dhe paisje

  EGR Ventil Audi VW 1.9 TDi 2004-2009

  Shhes egr ventil per audi dhe vw 1.9 tdi

  Fushë Kosovë 24 shtator 20:39
  100 €
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  Fushë Kosovë 24 shtator 18:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 550 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 550 CC

  • ATV
  • 2021
  Fushë Kosovë 24 shtator 16:52
  1 €
 • 3 foto
  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 110 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 110 CC

  • ATV
  • 2021
  Fushë Kosovë 24 shtator 16:52
  1 €
 • 3 foto
  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 110 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV-QUAD-KUAD-MOTOR ME 4 RROTA-MOTORR 4 RROTE-MOTORA 110 CC

  • ATV
  • 2021
  Fushë Kosovë 24 shtator 16:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KROS-KROS PER FEMIJE-CROSS-DIRT BIKE 49 CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  KROS-KROS PER FEMIJE-CROSS-DIRT BIKE 49 CC

  • ATV
  Fushë Kosovë 24 shtator 16:52
  1 €
 • 1 foto
  BLEJ VETURA
  Vetura

  BLEJ VETURA

  • BMW
  • Model tjetër
  • Benzinë
  • 2000
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Fushë Kosovë 23 shtator 14:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Transport mallrave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport mallrave

  • Model Tjeter
  Fushë Kosovë 23 shtator 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Transport mallrave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport mallrave

  • Model Tjeter
  Fushë Kosovë 23 shtator 11:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto transport

  • Model Tjeter
  Fushë Kosovë 23 shtator 11:37
  1 €
 • 1 foto
  shes dizhalic per kerre
  Autopjese dhe paisje

  shes dizhalic per kerre

  Fushë Kosovë 23 shtator 07:56
  25 €
 • 4 foto
  SHes sinxhir per vetura
  Autopjese dhe paisje

  SHes sinxhir per vetura

  Shes sinxhir per vetuta jan te ardhne pr

  Fushë Kosovë 23 shtator 07:56
  15 €
 • 2 foto
  SHES SHarr Matorrken Einhell
  Autopjese dhe paisje

  SHES SHarr Matorrken Einhell

  shes Sharr matorrken Einhell ne xhendje

  Fushë Kosovë 23 shtator 07:56
  170 €
 • 3 foto
  SHes Senzort e ABS per audi a4
  Autopjese dhe paisje

  SHes Senzort e ABS per audi a4

  shes senzort e abs per audi a4 a6 passat

  Fushë Kosovë 23 shtator 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ((+2347013036004)) I really want to join secret society occult for money ritual without human sacrifice
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  ((+2347013036004)) I really want to join secret society occult for money ritual without human sacrifice

  {{+2347013036004}} DON’T THINK THAT ALL

  Fushë Kosovë 22 shtator 02:13
  100 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  Fushë Kosovë 21 shtator 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

  Fushë Kosovë 21 shtator 23:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 treguest per vetur golf 4 pacific origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 treguest per vetur golf 4 pacific origjinal

  Fushë Kosovë 20 shtator 23:30
  10 €
 • 4 foto
  Treger per Opel Combo
  Autopjese dhe paisje

  Treger per Opel Combo

  Shitet tregeri per Opel Combo komplet.Or

  Fushë Kosovë 20 shtator 13:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lt fellne 17 me gumar te reja të po sa ardhur nga ZVICRRA
  Autopjese dhe paisje

  lt fellne 17 me gumar te reja të po sa ardhur nga ZVICRRA

  Fushë Kosovë 20 shtator 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  2022 BMC Fourstroke 01 One Mountain Bike - ALANBIKESHOP.COM
  Biçikleta

  2022 BMC Fourstroke 01 One Mountain Bike - ALANBIKESHOP.COM

  Alanbikeshop.com sells brand bicycles :

  Fushë Kosovë 19 shtator 11:46
  6.600 €
 • 2 foto
  2022 Specialized S-Works Turbo Levo Electric Bike - ALANBIKESHOP.COM
  Biçikleta

  2022 Specialized S-Works Turbo Levo Electric Bike - ALANBIKESHOP.COM

  Alanbikeshop.com sells brand bicycles :

  Fushë Kosovë 19 shtator 11:39
  9.000 €
 • 1 foto
  Fellne 15 nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 nga Gjermania

  Fushë Kosovë 19 shtator 09:27
  180 €
 • 3 foto
  Shitet instrument-tabela për VW
  Autopjese dhe paisje

  Shitet instrument-tabela për VW

  Fushë Kosovë 18 shtator 20:12
  55 €