Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 11 foto
  RENO megano SCENIK  1,9 DIESEL   RKS
  Vetura

  RENO megano SCENIK 1,9 DIESEL RKS

  RENO megane SCENIK 1.9 DIESEL PERFEKTE, RENOJA ESHT SHUM E RUAJTUR MOTORR TE DYT KA QEN T ,D T

  Gjakovë Sot, 11:03
  1.900 €
 • 6 foto
  •Seat Leon 1.9 TDI - 2009 - Tabela CH
  Vetura

  •Seat Leon 1.9 TDI - 2009 - Tabela CH

  •Seat Leon •Motor - 1.9 D •Viti Prodhimit - 2009 •Kilometra - 181.000 •Abs,Central,Esp,Te

  Gjakovë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?
  Vetura

  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Gjakovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA
  Vetura

  BLEJM VETURA

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Gjakovë Sot, 10:56
  2.222 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjakovë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VETURA-AUTO24-BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES
  Vetura

  VETURA-AUTO24-BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES

  •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN MBI VIT 2008 PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME

  Gjakovë Sot, 10:54
  7.999 €
 • 6 foto
  Citroen C4 Picasso 2009
  Vetura

  Citroen C4 Picasso 2009

  Citrroen C4 Picasso 1.6 HDi 7 Ulse Vetura e sa po ardhur nga ZVICRRA LU 🇨🇭 1.6 Hdi ( 80 KW ) -( 109

  Gjakovë Sot, 10:51
  1 €
 • 5 foto
  MERCEDES - BENZ B 180 CDI AVANDGARD 7 G
  Vetura

  MERCEDES - BENZ B 180 CDI AVANDGARD 7 G

  MERCEDS - BENZ B 180 CDI AVANGARDE SPORT PAKET AUTOMATIK 7 G Vetura po sa ka ardhur prej GJermanije

  Gjakovë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Prokolic
  Autopjese dhe paisje

  Prokolic

  shitet prokolic per shkepjen e plehut e ardhur nga zvicra. bejm ndrim dhe me vetura

  Gjakovë Sot, 10:47
  1.800 €
 • 3 foto
  GOMA 14 M+S  175 - 65 - 14
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 14 M+S 175 - 65 - 14

  GOMA SHUM TE MIRA 175 65 14 M+S TE ARDHURA NGA CH SHUM PAK JAN PERDOR TE GJITHA JAN TE NJEJTA M

  Gjakovë Sot, 10:45
  120 €
 • 6 foto
  GOLF 6 TDI  2.0  MOD 2012
  Vetura

  GOLF 6 TDI 2.0 MOD 2012

  VW GOLF 6 T D I 2,0 MOD 2012 po sa ka ardhur dhe se vetura eshte shume e rujtur per brenda njashu

  Gjakovë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FIAT PUNTO 1,9 DIZELL RKS 13-03-2020 VITI 00
  Vetura

  FIAT PUNTO 1,9 DIZELL RKS 13-03-2020 VITI 00

  FIAT PUNTO 1,9 DIESEL FABRIKISHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE, DHEZ MIR, PUNON MIR, HEC MIR, RKS DERI M

  Gjakovë Sot, 10:43
  1.550 €
 • 4 foto
  MERCEDES E 220 CDI EVO MOD 2008 AVANDGARDE
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI EVO MOD 2008 AVANDGARDE

  MERCEDES E 220 CDI EVO mod 2008 idoganuar dhe regjistruar,vetura eshte shume e rujtur per brenda poa

  Gjakovë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Fiesta
  Vetura

  Ford Fiesta

  Shitet Ford Fiesta Ghia 1.3 benzinë automatik në gjendje shumë të mirë. Automjeti ka klimë funksiona

  Gjakovë Sot, 10:30
  2.650 €
 • 5 foto
  Seat Altea
  Vetura

  Seat Altea

  Shitet Seat Altea 2.0 TDI ne gjendje shume te mire i ardhur nga Zvicra. Automjeti eshte shume mire i

  Gjakovë Sot, 10:30
  6.000 €
 • 7 foto
  BICIKLET  SCOT  AMERIKANE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLET SCOT AMERIKANE

  SHES BICIKLETEN SCOT SHUM E RUJTUR ESHT PERDOR FARE PAK SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI ESHT KREJTESI

  Gjakovë Sot, 10:24
  280 €
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur

  Shes Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Shum i Rujte

  Gjakovë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur

  Shes Sprinter 313 2003 Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Me Webasto Celsat Central Tel 38349851744

  Gjakovë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Sprinter 211 Cdi 2005 Me Klim
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter 211 Cdi 2005 Me Klim

  shes mercedes benz sprinter211 me klim viti 2005 me tabela rks pa regjistrim per me shum info nr tel

  Gjakovë Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Passat 3C 2.0 TDI
  Vetura

  VW Passat 3C 2.0 TDI

  Vw Passat 3c 2.0 TDI 140 ps me ni bregasni Vetura posedon: Karrika lekur, te parat me nxemje Klima

  Gjakovë Sot, 10:10
  6.700 €
 • 3 foto
  KAWASAKI ER5 (500cc)
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI ER5 (500cc)

  Shitet Kawasaki 500 cc ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera dhe me regjistrim deri

  Gjakovë Sot, 10:04
  1.250 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 Variant 1.6 Disel Viti 2012
  Vetura

  Shitet Golf 6 Variant 1.6 Disel Viti 2012

  Shitet Golf 6 Variant 1.6 Disel Viti 2012 Me Liber te servist i po sa ardhur Nga Gjermania +38

  Gjakovë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag

  Gjakovë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  stopa per fiat brava
  Autopjese dhe paisje

  stopa per fiat brava

  .stopa per fiat brava jan te ri te pa perdorur. dyt vetem 30 euro motorr i klimes 20 euro dinam 1

  Gjakovë Sot, 09:56
  30 €
 • 6 foto
  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT
  Vetura

  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT

  Shes vw lt 46 2.5 TDI ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me servis tkry

  Gjakovë Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrigat GTI Edition
  Autopjese dhe paisje

  Karrigat GTI Edition

  Shiten karrigat GTI edition ,karriga e shoferit është e demtuar

  Gjakovë Sot, 09:50
  200 €
 • 8 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 me dogan fatur me tvsh per ma shum

  Gjakovë Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PASAT 1.9 Tdi - 2002
  Vetura

  PASAT 1.9 Tdi - 2002

  Shitet pasati 1.9tdi ( i e kuqe )ne gjendje te mir , viti i prodhimit 2002 , klimatronik , xhama el

  Gjakovë Sot, 09:47
  3.699 €
 • 5 foto
  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh
  Kamionë

  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh

  Sprinter 313 cdi viti 2009 me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mir me libra servisit per ma s

  Gjakovë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh
  Kamionë

  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh

  Sprinter Dopellkabin 211 cdi viti 2007 7 ulse i sa po ardhur ne gjendje shum te mir me dogan fatur m

  Gjakovë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur me Dogan
  Kamionë

  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur me Dogan

  Sprinter 211CDI viti 2006i sa po ardhur me dogan ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontakt v

  Gjakovë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI
  Kamionë

  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI

  Vito 111cdi viti 2008 maxi ne gjendje shum te mir per ma shum info kontakt viber +37744749683 sprint

  Gjakovë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Crafter 2.5 TDI viti2007 me dogan fatur me tvsh
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDI viti2007 me dogan fatur me tvsh

  VW Crafter 2.5 tdi viti 2007 me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mire per Ma shum Info Kontakt

  Gjakovë Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh
  Vetura

  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh

  Sprinter 211 cdi viti 2010 9 ulse me Klim me dogan Fatur me tvsh i sa po ardhur ne gjendje shum te m

  Gjakovë Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur me dogan
  Kamionë

  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur me dogan

  Vito 109 CDI viti 2004 i sapo ardhur me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mire per ma shum Info

  Gjakovë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 6 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Vw Golf 6 1.6 TDI Automatik

  Vw Golf 6 1.6 TDI bluemotion Viti prodhimit: 2012 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 5 1.9 TDI 4 motion sapo ardhur nga CH
  Vetura

  Vw Golf 5 1.9 TDI 4 motion sapo ardhur nga CH

  VW Golf 5 1.9 TDI 4motion Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Me Klim Esp, Abs, Air

  Gjakovë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Astra 1.7CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.7CDTI

  Opel Astra 1.7 CDTI Viti prodhimit: 2010 Km:110 mij Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Ai

  Gjakovë Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

  VW Golf 7 2.0 TDI Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Manual km 95 mij te garantuara Klimaut

  Gjakovë Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimatronic

  Gjakovë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Passat 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ducati 749s rks
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ducati 749s rks

  Shitet ducati 749s viti 2003 ne gjendje te rregullt 20mi kilometra motorri o ne gjendje shum te mir

  Gjakovë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz C350 4 matic
  Vetura

  Mercedes Benz C350 4 matic

  Mercedes Benz C350 4 matic Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Opcion n\'timon Dri

  Gjakovë Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI SA PO ARDHUR NGA CH
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI SA PO ARDHUR NGA CH

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, Airb

  Gjakovë Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet
  Vetura

  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet

  Bmw 123D BI-Turbo 283 ps M-packet Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs,

  Gjakovë Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI Quattro
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Quattro

  Audi A3 2.0 TDI quattro Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag Op

  Gjakovë Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Skoda oktavia 2.0 tdi DSG
  Vetura

  Skoda oktavia 2.0 tdi DSG

  Skoda octavia 2.0 tdi. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komp

  Gjakovë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi R
  Vetura

  Touran 2.0 tdi R

  Touran 2.0 tdi ( R line ) E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin ko

  Gjakovë Sot, 09:31
  Me Marrveshje