Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 1 foto
  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?
  Vetura

  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?

  • Mercedes-Benz
  • 400
  • Benzin
  • 2010
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 06:41
  49.523.954 €
 • 2 foto
  Fellne 17 per vw audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per vw audi

  Gjakovë Sot, 00:16
  250 €
 • 4 foto
  fellne me goma dimri 15
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma dimri 15

  zshes fellnet me guma te dimritt jan te

  Gjakovë Sot, 00:16
  155 €
 • 4 foto
  Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj
  Vetura

  Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

  • Audi
  • A6
  • Naftë
  • 2006
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Dje, 22:14
  2.300 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 tdi DSG
  Vetura

  Passat 2.0 tdi DSG

  Gjakovë Dje, 21:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BANDASHA GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  BANDASHA GOLF 4

  Gjakovë Dje, 12:44
  80 €
 • 2 foto
  Kabllo VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Kabllo VCDS

  Shitet Kabllo VCDS original Ross-Tech E

  Gjakovë Dje, 11:52
  55 €
 • 6 foto
  Valaki Wacker isapo ka ardhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Wacker isapo ka ardhur ch

  Gjakovë Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma per Damper Bageri Eskavatori sot jan atdhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma per Damper Bageri Eskavatori sot jan atdhur CH

  Gjakovë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Goma 14 me c
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14 me c

  Shiten goma 185 14 c per me shum info k

  Gjakovë 26 nëntor 20:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Freza Knake sapo ka ardhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Freza Knake sapo ka ardhur ch

  Gjakovë 26 nëntor 17:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bageri isapo ka ardhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri isapo ka ardhur ch

  Gjakovë 26 nëntor 17:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Yamaha 1000 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 1000 CC

  • Aerox1000
  • 1988
  Gjakovë 26 nëntor 17:34
  123 €
 • 9 foto
  polo dizell blue motion
  Vetura

  polo dizell blue motion

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Naftë
  • 2010
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 26 nëntor 15:25
  7.500 €
 • 3 foto
  Passat Executive
  Vetura

  Passat Executive

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Benzin
  • 2009
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 26 nëntor 12:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES 313 CDI SPRINTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES 313 CDI SPRINTER

  Gjakovë 26 nëntor 11:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjesë për kavasaki 1100
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjesë për kavasaki 1100

  Shiten pjesë për kavasaki 1100 vit.1998:

  Gjakovë 26 nëntor 08:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fara dhe shtopa
  Autopjese dhe paisje

  Fara dhe shtopa

  Shiten me shumicë fara dhe shtopa për: G

  Gjakovë 26 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndrrues të shpejtsive (transmision)
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrues të shpejtsive (transmision)

  Shiten ndrrues të shpejtsive nga CH: VW

  Gjakovë 26 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Turbina
  Autopjese dhe paisje

  Turbina

  Shiten turbina të ardhura nga Zvicrra si

  Gjakovë 26 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Motorra
  Autopjese dhe paisje

  Motorra

  Motorra të imp. nga Zvicrra - WV golf ll

  Gjakovë 26 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auspuha
  Autopjese dhe paisje

  Auspuha

  Shitet lonci imbram Opel Zafira 1.9 CDTI

  Gjakovë 26 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fellne- bandasha
  Autopjese dhe paisje

  fellne- bandasha

  Shiten 4 fellne të Opell 15-sha me 4 vri

  Gjakovë 26 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Navigation BMW
  Autopjese dhe paisje

  Navigation BMW

  Shitet radio navigacion për BMW 3 seria

  Gjakovë 26 nëntor 08:21
  100 €
 • 1 foto
  Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav
  Vetura

  Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

  • Opel
  • Astra
  • Benzinë
  • 2007
  • 65 000 - 69 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 25 nëntor 23:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbulese per vetura
  Vetura

  Mbulese per vetura

  Gjakovë 25 nëntor 21:05
  20 €
 • 2 foto
  Goma per kamion 12. / 22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma per kamion 12. / 22.5

  Shiten 3 goma te perdorura per kamion

  Gjakovë 25 nëntor 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet goma rezerve 4 vrima nr 15/115/70
  Autopjese dhe paisje

  Shitet goma rezerve 4 vrima nr 15/115/70

  Shitet e paperdorur michelin

  Gjakovë 25 nëntor 10:41
  70 €
 • 3 foto
  Hankook r17 225 55
  Autopjese dhe paisje

  Hankook r17 225 55

  Gjakovë 25 nëntor 10:40
  220 €
 • 9 foto
  HONDA YAMAHA KYMCO
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA YAMAHA KYMCO

  Gjakovë 25 nëntor 09:05
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet Bageri Akerman
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bageri Akerman

  Gjakovë 24 nëntor 21:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  gjenerator
  Autopjese dhe paisje

  gjenerator

  ...

  Gjakovë 24 nëntor 20:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager
  Autopjese dhe paisje

  Bager

  Gjakovë 24 nëntor 20:37
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Shitet Eskavatori Mal 90 dhe Kamioni Mercedes Benz L 608!
  Kamionë

  Shitet Eskavatori Mal 90 dhe Kamioni Mercedes Benz L 608!

  Shitet Kamioni Mercedes (Daimler Benz) D

  Gjakovë 24 nëntor 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI
  Vetura

  SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI

  Gjakovë 23 nëntor 18:58
  7.500 €
 • 2 foto
  Bicikleta 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta 26

  Gjakovë 23 nëntor 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak per vrapim
  Autopjese dhe paisje

  Trak per vrapim

  Gjakovë 23 nëntor 11:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 2 pjese rezerve turbo dizel 1600
  Autopjese dhe paisje

  Golf 2 pjese rezerve turbo dizel 1600

  Shiten pjese per Golf dysh 1.6 Turbo Die

  Gjakovë 23 nëntor 11:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Bageri libeher 310
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bageri libeher 310

  Gjakovë 23 nëntor 09:46
  9.900 €
 • 0 foto
  Black magic Lost Love spells London, United Kingdom +27710188399 Islamic Voodoo Death spells in Oman
  Vetura

  Black magic Lost Love spells London, United Kingdom +27710188399 Islamic Voodoo Death spells in Oman

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2009
  • 60 000 - 64 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Gjakovë 21 nëntor 14:20
  300 €
 • 2 foto
  ANGLASER PER VW GOLF 5, 6 PASSAT, SHKODA ETJ
  Autopjese dhe paisje

  ANGLASER PER VW GOLF 5, 6 PASSAT, SHKODA ETJ

  Shes anglaserin për VW Golf 5 6, Passat,

  Gjakovë 21 nëntor 12:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Montazha
  Kamionë

  Shitet Montazha

  Shitet Montazha prodhim i Zenices 50 met

  Gjakovë 21 nëntor 10:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Frena(gurtne) per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Frena(gurtne) per Opel

  Gjakovë 20 nëntor 17:27
  90 €
 • 3 foto
   AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031

  24 h bojim bartjen e makinave 049909031

  Gjakovë 20 nëntor 09:17
  44.251.302 €
 • 4 foto
  Citroen C5 1.8 16 V Benzin Air Matik
  Vetura

  Citroen C5 1.8 16 V Benzin Air Matik

  • Citroën
  • C5
  • Benzin
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjakovë 19 nëntor 13:50
  1.870 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj
  Vetura

  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj

  • BMW
  • Seri 3
  • Naftë
  • 1993
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 19 nëntor 13:47
  3.333 €
 • 2 foto
  02 02 2022
  Autopjese dhe paisje

  02 02 2022

  fellne per bmw me gjith goma te veres 20

  Gjakovë 19 nëntor 00:23
  1 €
 • 5 foto
  shitet bageri libeherr 310
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet bageri libeherr 310

  shes Bagerin ne gjendje te mir per pun

  Gjakovë 18 nëntor 18:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir
  Vetura

  Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir

  • Mercedes-Benz
  • 200
  • Dizel / Naftë
  • 1987
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 18 nëntor 18:51
  1.850 €
 • 2 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  Gjakovë 18 nëntor 10:19
  Me Marrveshje