Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 5 foto
  Shitet rks I skadum
  Vetura

  Shitet rks I skadum

  Mercedes në gjendje të mirë rks i skadum bojm ndrrim

  Gjakovë 5 shtator 14:34
  2.800 €
 • 0 foto
  Fellne 16 GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 GOLF 5

  Shiten fellnet 16 me 5 vrima bejne per golf 5 , pasat, touran, Audi etj

  Gjakovë 5 shtator 13:55
  170 €
 • 0 foto
  Shitet Mazda 3 Diesel
  Vetura

  Shitet Mazda 3 Diesel

  Ne gjendje shum te mirë

  Gjakovë 5 shtator 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Fiesta 1.0B rks
  Vetura

  Ford Fiesta 1.0B rks

  Shes ose ndrroj Ford Fiesta 1.0Benzin rks 17.09.2019 ne gjendje shum te mir radio cd shpenzime minim

  Gjakovë 5 shtator 11:53
  750 €
 • 4 foto
  shiten fellnet me goma.
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet me goma.

  shiten fellnet me gjeth goma gomat jan te reja veq qe 1 her jan provuar nr 195 50 15 a numri i fell

  Gjakovë 5 shtator 10:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten fellnet me goma
  Vetura

  shiten fellnet me goma

  shiten fellnet me goma gomat jan 15 i shes bashk me fellne 4 copa qmimi 160€ gomat jan te veres per

  Gjakovë 5 shtator 10:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bmw 330 xd
  Vetura

  Bmw 330 xd

  Bmw 330 xd

  Gjakovë 5 shtator 09:13
  1.950 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI S Line Automatik s tronic
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI S Line Automatik s tronic

  Audi A3 2.0 TDI S Line Viti prodhimit: 2012 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Km 111 mij te garantua

  Gjakovë 5 shtator 08:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A3 2.0 TDI Quattro S-line
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Quattro S-line

  Audi A3 2.0 TDI Quattro S-line🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomati

  Gjakovë 5 shtator 08:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw x3 2.0 D x drive
  Vetura

  Bmw x3 2.0 D x drive

  Bmw x3 2.0 D x drive Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs Sensor te

  Gjakovë 5 shtator 08:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion

  Vw Passat 2.0 TDI 4 motion Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Air

  Gjakovë 5 shtator 08:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet BMW 335D
  Vetura

  Shitet BMW 335D

  Shitet bmw 335 diesel 386 ps stage 2 , motor alumin, menjaq automatik +xhp stage 3 flashtool , r90hp

  Gjakovë 4 shtator 23:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shec Ceddy 1.9 SDI
  Vetura

  Shec Ceddy 1.9 SDI

  Shes Ceddy 1.9 SDI ne gjendje shum te mir.Me 10 muj Regjistrim.Me servis Te kryer.Baterin e mir.ABS

  Gjakovë 4 shtator 22:51
  1.600 €
 • 3 foto
  shiten gomat komplet
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat komplet

  Shiten gomat me gjeth bandasha komplet te 4 .Jane ne gjendje te mir dhe te ruajtur siq shihen edhe n

  Gjakovë 4 shtator 22:45
  150 €
 • 3 foto
  Fellne 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll

  Shiten fellnet me 5vrima,17 per golf 4 bora pasat buba etj Jan te rujshme nuk dridhin.Per ma shum n

  Gjakovë 4 shtator 20:42
  270 €
 • 2 foto
  SHITET CITROEN XSARA
  Vetura

  SHITET CITROEN XSARA

  SHITET CITROEN XSARA 1,9 DIESEL 75HP,NE GJENDJE PERFEKTE,SERVISET ME RREGULL,SETIN KORP LLAMELL TE N

  Gjakovë 4 shtator 20:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gunat e veres 14she
  Autopjese dhe paisje

  Shes gunat e veres 14she

  Shes gumat e veres 14she te ardhura nga gjermania Numri i gumave jan 155/65 R14 Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 4 shtator 19:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne Me guma nga Zvicrra, 14 15, 16, 17, 20 col
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me guma nga Zvicrra, 14 15, 16, 17, 20 col

  Bandasha me goma te mira, Për Volkswagen, Audi, seat, skoda,Mercedes. Me marrëveshje,

  Gjakovë 4 shtator 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X1 23d
  Vetura

  BMW X1 23d

  4x4 Automat 2.0 Dizell Lekur, ngjyr Kafe Klimatronik Goma të Reja 23d Steptronic 204 PS

  Gjakovë 4 shtator 15:12
  11.900 €
 • 5 foto
  Goma per trraktor
  Autopjese dhe paisje

  Goma per trraktor

  Goma te para per trraktor te perdorura nuk jan te qara ne asnje vend 12.4R 24

  Gjakovë 4 shtator 15:12
  100 €
 • 2 foto
  Passat 3c 2.0 Highline
  Vetura

  Passat 3c 2.0 Highline

  Passat 3c n’gjendje përfekte, për më shumë na kontaktoni, thirrje serjoze ju lutem, faleminderit.

  Gjakovë 4 shtator 14:11
  7.100 €
 • 2 foto
  audi A4 2.7 v6 tdi
  Vetura

  audi A4 2.7 v6 tdi

  Shes Audi A4 2006 disel 2.7 V6 ne gjendje shume te mire , i regjistruar deri ne muaj 12/19

  Gjakovë 4 shtator 12:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw passat 1.8 turbo
  Vetura

  Vw passat 1.8 turbo

  Vw passat 1.8 turbo 1998 benzin Abs,klimatronic,centrall,servo,xenon

  Gjakovë 4 shtator 12:03
  2.700 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C350 4 matic
  Vetura

  Mercedes Benz C350 4 matic

  Mercedes Benz C350 4 matic Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Opcion n\'timon Dri

  Gjakovë 4 shtator 11:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë 4 shtator 11:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4 2.0 TDI Quattro
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Quattro

  Audi A4 2.0 TDI Quattro Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Auto start-stop Auto

  Gjakovë 4 shtator 11:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford Pikap
  Vetura

  Ford Pikap

  ka nevoj me ja ndru patronin llagerin krahit djatht

  Gjakovë 4 shtator 11:30
  350 €
 • 3 foto
  Goma dimri te reja + fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri te reja + fellne

  Goma dimri Sava te reja R16 +fellne jo shum te perdorura

  Gjakovë 4 shtator 10:22
  400 €
 • 11 foto
  Bmw E90 330D Facelift 300ps+
  Vetura

  Bmw E90 330D Facelift 300ps+

  Bmw E90 330D Facelift 300ps+ Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airb

  Gjakovë 4 shtator 09:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë 4 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

  Audi A3 2.0 TDI Quattro Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs,

  Gjakovë 4 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET AUDI A3
  Vetura

  SHITET AUDI A3

  Audi A3 ne gjendje shumente mire. Automati 2.0 TDI Disel Triptonic Klima.......

  Gjakovë 4 shtator 09:50
  7.500 €
 • 0 foto
  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave

  Kemi pjese karoserike për të gjitha llojet e veturave, pjeset jane origjinale dhe në gjendje shume t

  Gjakovë 4 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  aaa
  Vetura

  aaa

  shitet ne gjendje te rregullt me serviss full

  Gjakovë 4 shtator 09:10
  3.000 €
 • 2 foto
  Citroen C4 2009
  Vetura

  Citroen C4 2009

  Shitet Citroen C4 1.6 16V HDi, 2009, 172\'000 km Vetura Posedon Gjitha Serviset e kryera me koh te j

  Gjakovë 3 shtator 21:49
  4.500 €
 • 2 foto
   Shiten fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne

  Shes fellnet pa goma per Audi, 18- coll, pak te perdorura, te sapoardhura nga zvicrra. Viber: +3864

  Gjakovë 3 shtator 21:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Walaki Frez Cerkullar CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Walaki Frez Cerkullar CH

  Frezat sapo kan adhur ch Asht perejen e bllokav, ansore, kockav

  Gjakovë 3 shtator 20:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  WACKER valaki Zhabic Sot ka adhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  WACKER valaki Zhabic Sot ka adhur ch

  Wacker Viti 2000 Ika 500 kg Me qils dhezet Hec paran edhe mraban SERVISIN E Ban

  Gjakovë 3 shtator 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki -Zhabic Sot ka adhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki -Zhabic Sot ka adhur ch

  Valaki Zhabic Ika 100 kg

  Gjakovë 3 shtator 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 13\'\'
  Autopjese dhe paisje

  Goma 13\'\'

  Shiten goma 13\" te ardhura nga jashte 4copa

  Gjakovë 3 shtator 20:19
  60 €
 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shes veturen bora asht ne gjendje te mir per qdo informmat ne numer telit

  Gjakovë 3 shtator 19:50
  3.900 €
 • 3 foto
  Valaki Frez Cerkullar Sapo ka adhurCH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar Sapo ka adhurCH

  Freza ne gjendje te mir pune Freza Per kocka

  Gjakovë 3 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat Panda 1.2 benzin 4x4
  Vetura

  Fiat Panda 1.2 benzin 4x4

  Shes fiat panda 1.2 benzin 4x4 regjistrim deri ndhjetor ngjendje shum tmir osht vetem me 2 ulse per

  Gjakovë 3 shtator 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CITROEN XSARA 1.9 DIESEL
  Vetura

  CITROEN XSARA 1.9 DIESEL

  CITROEN XSARA I THJESHT SHPENZIME SHUM TE VOGLA,VETURA POSEDON SETIN KORP LAMEL TE NDRRUN,4 GOMA TE

  Gjakovë 3 shtator 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes vw caddy 1.9SDI me dogan pagune
  Vetura

  shes vw caddy 1.9SDI me dogan pagune

  shes vw caddy 1.9 SDI me.dogan pagune ne gjendje shum te.mir

  Gjakovë 3 shtator 18:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FORD TRANZIT 2. 4 09 klim. Navi tempomat
  Vetura

  FORD TRANZIT 2. 4 09 klim. Navi tempomat

  Ford tranzit i ardhur nga ch me dogan me klim central ABS ESP bord computers tempomat navigacion me

  Gjakovë 3 shtator 17:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006
  Vetura

  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006

  Shitet Passati 2.0 Disel DSG Viti 2006 Ne Gjendje Shum te mir Per info +38344100442

  Gjakovë 3 shtator 16:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 4 1.6SR
  Vetura

  Golf 4 1.6SR

  Shes golf 4 1.6sr 271800km Shibedack. Airbag. Pa klim Vetura asht ne gjendje shum te mir Pervet 70€

  Gjakovë 3 shtator 15:57
  2.999 €
 • 2 foto
  shiten fellnet me goma
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet me goma

  shes fellnet bashk me goma per ford me 4 birra gomat jan te veres thuaje se te reja nr 195/50/15. qm

  Gjakovë 3 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF 7 PLUS 1.6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 7 PLUS 1.6 TDI

  Vw golf 7 plus 1.6 tdi i doganuar dhe homologimin e ka te kryer 049909031

  Gjakovë 3 shtator 15:11
  13.400 €