Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  shitet opel corsa ngjendje perfekte
  Vetura

  shitet opel corsa ngjendje perfekte

  shitet opell corza 1.4 benzin 1vit regjistrim ngjendje perfekte shpenzime shum vogla fellne ,full

  Gjakovë Sot, 00:17
  1.350 €
 • 4 foto
  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel
  Vetura

  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel

  Shes Golf 5 plus goll,me 5 dyer ,dizel ,2.0 ,6 shpejtesi,klime automatike,kuken mbrapa.Vetura eshte

  Gjakovë Dje, 23:08
  8.200 €
 • 3 foto
  Ford Ranger 4x4 2002
  Vetura

  Ford Ranger 4x4 2002

  Sheitet makina e punes e ardhur nga suedia ne fillim te keti muajt e pa doganuar.Makina punon mir ju

  Gjakovë Dje, 22:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne mercedes

  Shiten fellnet per mercedes a b c e clas 225 45 r 17 origjinal ne gjendje shum te mir .me goma m +

  Gjakovë Dje, 22:11
  300 €
 • 12 foto
  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh
  Vetura

  Sprinter211CDI viti2010 9ulse Klim dogan faturtvsh

  Sprinter 211 cdi viti 2010 9 ulse me Klim me dogan Fatur me tvsh i sa po ardhur ne gjendje shum te m

  Gjakovë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 me dogan fatur me tvsh per ma shum

  Gjakovë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh
  Kamionë

  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh

  Sprinter Dopellkabin 211 cdi viti 2007 7 ulse i sa po ardhur ne gjendje shum te mir me dogan fatur m

  Gjakovë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh
  Kamionë

  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh

  Sprinter 313 cdi viti 2009 me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mir me libra servisit per ma s

  Gjakovë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Connect 1.8 disel viti 2004
  Vetura

  Ford Connect 1.8 disel viti 2004

  Ford connect 1.8 disel viti 2004 ne gjendje shum te mire me Tabel rks per Ma shum Info Kontakt +3834

  Gjakovë Dje, 21:34
  2.200 €
 • 7 foto
  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim
  Kamionë

  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim

  Sprinter 208 cdi viti 2006 me klim 1 vit regjistrim ne gjendje te mire per Info ma shum Kontakt Vibe

  Gjakovë Dje, 21:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Caddy 1.9SDI viti 1997 me regjistrim
  Vetura

  VW Caddy 1.9SDI viti 1997 me regjistrim

  Vw caddy 1.9 sdi viti 1997 me regjistrim per ma shum Info Kontakt viber +383174666 ceddy vito sprint

  Gjakovë Dje, 21:34
  1.250 €
 • 9 foto
  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim 3200 euro
  Kamionë

  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim 3200 euro

  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim gjamat me pull ne gjendje te mire per Ma shum Info Kontakt Vibe

  Gjakovë Dje, 21:33
  3.200 €
 • 3 foto
  Shiten Klipat e ri
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Klipat e ri

  Shes 4 Klipa 1.9 dizell golfit 3 etjer 8.0 klipat , 8 vintila, llagerat e klipave, llagerat e radili

  Gjakovë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi Q7 3.0 TDI S-Line AUTOMATIK 4x4 FULL EKSTRA
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI S-Line AUTOMATIK 4x4 FULL EKSTRA

  Shes Audi Q7 3.0 Tdi full ekstra vetura posedon Menjaq Automatik - Tiptronik - Shpejci Ntimon Kamer

  Gjakovë Dje, 21:15
  13.999 €
 • 11 foto
  Opel zafira 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel zafira 1.9 CDTI

  Opel zafira 1.9 tdci automat. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisi

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel zafira 1.9 tdci
  Vetura

  Opel zafira 1.9 tdci

  Opel zafira 1.9 tdci automat. E sapo ardhur nga zvicra. Me regjistrim deri me29, 05, 2020.Vetura e p

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi R
  Vetura

  Touran 2.0 tdi R

  Touran 2.0 tdi ( R line ) E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin ko

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel frontera 2.2
  Vetura

  Opel frontera 2.2

  Opel frontera 2.2 Gtl.16v. Ne gjendje shum te mire. Contact viber&whatsappp : +38349123019

  Gjakovë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne -Profili- 195/55 R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne -Profili- 195/55 R15

  Shes fellnet ylli 15-t\'she me 4 sherafa dora e par qe i kam, jan te ardhura nga Gjermanija nuk jan

  Gjakovë Dje, 20:34
  200 €
 • 4 foto
  Renault clio 1.5 dci 2005
  Vetura

  Renault clio 1.5 dci 2005

  1 vit regjistrim Ne gjendje shum te rregullt dhe sa po i servisuar komplet, shpenzimet shum te vogl

  Gjakovë Dje, 19:54
  2.700 €
 • 0 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Shiten shtopat e mram per Fiat 500 dhe braniku i mrap, ne gjendje te mire... Fiat 500 viti 2009 deri

  Gjakovë Dje, 18:24
  120 €
 • 10 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Seat ibiza 1.4 tdi . Ne gjendje shum te mir. Km te garantume. Numer kontakt viber & whatsapp / +

  Gjakovë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel corsa 1.3 tdci
  Vetura

  Opel corsa 1.3 tdci

  Opel corsa 1.3 tdci eco tecnologie. Ju garantojme per kilometra. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e

  Gjakovë Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renta car Gjakova
  Vetura

  Renta car Gjakova

  Japim kerre me qera me qmime te volitshme Tel +37744268550 viber Tel 044 222 280 Tel 049 222 011 .

  Gjakovë Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rent A Car Gjakov
  Vetura

  Rent A Car Gjakov

  Japim vetura me Qera Te gjitha veturat jan te paisur me Klim dhe ne gjendje shum te mir Qmimi sipa

  Gjakovë Dje, 17:39
  20 €
 • 11 foto
  Motorra me menjaq per Audi Bmw Vv Opel
  Autopjese dhe paisje

  Motorra me menjaq per Audi Bmw Vv Opel

  Shes motorra me menjaq ose pa menjaq me qmime te volitshme per Audi 3.3 2002 Audi 3.0 2005 Audi rs4

  Gjakovë Dje, 17:38
  5 €
 • 2 foto
  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi

  Menjaq me motorr per Audi a 6 2005 automatik 4x4 Motorri per pjes ka nje defekt Ndersa menjaqi asht

  Gjakovë Dje, 17:38
  1 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN
  Vetura

  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

  Te nderuar Qytetar deshironi per qfardo arsye te shisni veturen tuaj qe nuk e perdorni na dergoni fo

  Gjakovë Dje, 17:38
  2.222 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Air

  Gjakovë Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4

  Shes pjes per audi a6 3,0 tdi 4x4 Per ma shum kontakto Tel 044268550 Tel 049222011 !

  Gjakovë Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Omega 2.0 benzin tabela rks i skadum
  Vetura

  Opel Omega 2.0 benzin tabela rks i skadum

  Shes opel omega 2.0 benzin tabela rks e qlajmrume e gatshme per regjistrim Per ma shum na kontakton

  Gjakovë Dje, 17:37
  550 €
 • 1 foto
  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi

  Shes pjes me qmime te volitshme per sharan seria 2001-2006 1,9 tdi me 6 shpejci Per ma shum na kont

  Gjakovë Dje, 17:37
  5 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 GTI ????
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 GTI ????

  VW Golf 6 2.0 GTI 🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, A

  Gjakovë Dje, 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir
  Vetura

  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

  Shes pllaken e radios bmw e 60 ne gjendje tmir Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 280 Tel 049 2

  Gjakovë Dje, 17:36
  80 €
 • 11 foto
  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj
  Vetura

  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

  Shes disa lloje te fellnev per audi a3 a4 a6 a8 Bmw e46 e39 e60 Mercedes c Golf 4 Opel astra Op

  Gjakovë Dje, 17:36
  10 €
 • 3 foto
  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme
  Vetura

  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme

  Pjes per audi a 4 2.5 tdi me qmime te volitshme 044 268 550 049 222 011

  Gjakovë Dje, 17:36
  5 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion????
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion????

  VW Golf 6 2.0 TDI 4Motion🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp

  Gjakovë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr
  Vetura

  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

  Shitet a8 2.8 benzin vetura osht pa motorr vetem kareseria me dokomenta rks e qlajmrume Per ma shum

  Gjakovë Dje, 17:35
  1 €
 • 5 foto
  Pjes per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per vetura

  Shes pjes me qmimie shum te voitshem Poashtu bejm servisin e veturave Tel 044268550 Tel 049222011

  Gjakovë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per Audi bmw opel etj
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Audi bmw opel etj

  Shes pjes per vetura me qmime shum te arsyshme Per ma shum na kontakonti Tel 044268550 Tel 0492220

  Gjakovë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007
  Vetura

  Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007

  Pjes per opel zafira Posedon menjaq automatik Full ekstra Tel 044268550

  Gjakovë Dje, 17:34
  10 €
 • 4 foto
  Pjesë për vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për vetura

  Shes pjesë me çmime shumë të volitshme poashtu bëjmë servisin e veturave! Tel: 044222280 Tel: 04426

  Gjakovë Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT 2.0 TDI 2013 i sapo ardhur nga CH
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI 2013 i sapo ardhur nga CH

  VW Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic, Esp, Abs, Airba

  Gjakovë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Meriva 1.7 CDTI I sapo doganuar
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 CDTI I sapo doganuar

  Opel Meriva 1.7 CDTI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim , Esp, Abs, Airbag Opci

  Gjakovë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 5 1.9 TDI 4 motion sapo ardhur nga CH
  Vetura

  Vw Golf 5 1.9 TDI 4 motion sapo ardhur nga CH

  VW Golf 5 1.9 TDI 4motion Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Me Klim Esp, Abs, Air

  Gjakovë Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag Drita

  Gjakovë Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cat 312 cl
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Cat 312 cl

  Shitet bageri Cat 312cl ne gjendje shum te mir 75774 ore pune me fatur te rregullt

  Gjakovë Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Land Rover
  Vetura

  Land Rover

  Shes Land Rover Freelander 2.0 Dizel Full Extra ne gjendje shum te mir shum shum i ruajtur vetur per

  Gjakovë Dje, 17:05
  Me Marrveshje