Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 7 foto
  Mercedes Sprinter 313 2003 i sapo ardhur .
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 313 2003 i sapo ardhur .

  Mercedes Sprinter Viti: 2003 Km: 240.000 Marshi: Manual Motorri. 313 2.2 129ps Extra Centrall Webas

  Gjakovë 21 shtator 19:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel zafira 1.9 tdci
  Vetura

  Opel zafira 1.9 tdci

  Opel zafira 1.9 tdci automat. E sapo ardhur nga zvicra. Me regjistrim deri me29, 05, 2020.Vetura e p

  Gjakovë 21 shtator 18:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks
  Vetura

  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks

  Vw t4 Transporter *1.9td* 3 Ulse * Viti prodhimit ne fund te 2000 Regjistrim deri me 05.11.2019 Esht

  Gjakovë 21 shtator 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten letrat per Fiat Bravo 1.9 Diesel
  Vetura

  Shiten letrat per Fiat Bravo 1.9 Diesel

  Letra per Fiat Bravo 1.9 Diesel Regjistrimi skadon ne fund te tetorit Ngjyra e kaltërt Cmimi i vol

  Gjakovë 21 shtator 17:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel corsa 1.3 dizell, 2005
  Vetura

  Opel corsa 1.3 dizell, 2005

  Opel corsa, 1.3 CDTI Dizell, vite prodhimi 2005. Regjistrim deri ne muajin 12 ( fund vitit). Eshte n

  Gjakovë 21 shtator 16:59
  3.500 €
 • 6 foto
  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...
  Vetura

  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...

  Shes fellnet me goma te dimnit dhe te veres

  Gjakovë 21 shtator 16:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 1-seria 2.0disel
  Vetura

  Bmw 1-seria 2.0disel

  Shes bmw ne gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir

  Gjakovë 21 shtator 16:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 120 M xdrive
  Vetura

  Bmw 120 M xdrive

  Bmw 120 xdrive ne gjendje teper te mir me te gjitha serviset e kryera klimatronik karrikat me nxemje

  Gjakovë 21 shtator 16:07
  15.800 €
 • 4 foto
  Mercedes S320 benzin
  Vetura

  Mercedes S320 benzin

  Shes mercedezin i cili eshte ne gjendje te rregult i cregjistruar pa denim ka klim central abs hidra

  Gjakovë 21 shtator 16:06
  3.400 €
 • 7 foto
  VW GOLF 6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 6 TDI

  Vw golf 6 2.0 TDI ne gjendje teper te mir i sapoardhur. Klimatronik, abs , esp, karrikat me nxemje ,

  Gjakovë 21 shtator 16:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI
  Vetura

  CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI

  Citroen c3 picasso ne gjendje teper te mir i sapo ardh 1.6 HDI hargjimet teper te vogla, klimatronit

  Gjakovë 21 shtator 16:05
  6.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C 220 CDI 7G Automatik AMG Line
  Vetura

  Mercedes Benz C 220 CDI 7G Automatik AMG Line

  Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde AMG Line W204 Model Facelift Automatik Tiptronik 7G (Shpejtsi) 12

  Gjakovë 21 shtator 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 320 Diesel E90 Facelift Full Opcion
  Vetura

  BMW 320 Diesel E90 Facelift Full Opcion

  BMW 320 Diesel E90 Facelift LCI Full Opcion Interior M paket Klima tronik Navi - TV - DVD - CD -

  Gjakovë 21 shtator 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz A 180 CDI Sport Paket Full Opcion
  Vetura

  Mercedes Benz A 180 CDI Sport Paket Full Opcion

  Mercedes Benz A 180 CDI Sport Paket Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 80 KW 109 PS Vi

  Gjakovë 21 shtator 15:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf VII 2.0 GTI SPORT SOUND SYSTEM Full Opcion
  Vetura

  VW Golf VII 2.0 GTI SPORT SOUND SYSTEM Full Opcion

  Shitet VW GOLF VII 2.0 GTI Performanc Motorri 2.0 GTI DSG Automatik Tiptronik Vetura eshte me gjit

  Gjakovë 21 shtator 15:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline

  VW Tiguan 2.0 TDI 6 Shpejtsi Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 103 KW 140 PS Viti Pr

  Gjakovë 21 shtator 15:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira 1.9 CDTI INOVATION Me Dogan
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 CDTI INOVATION Me Dogan

  Opel Zafira 1.9 CDTI Inovation Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 110 KW 150 PS 6 Shpej

  Gjakovë 21 shtator 15:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005
  Vetura

  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005

  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005 Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 120

  Gjakovë 21 shtator 15:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Daewoo Matiz 2003
  Vetura

  Daewoo Matiz 2003

  Daewoo Matiz 2003 800 kubik 54ps Benzin 4 dyer Gjamat e pare me rryme Hargjime te vogla CD player

  Gjakovë 21 shtator 15:07
  1.700 €
 • 0 foto
  VW PASSAT 2.0TDI BlueMotion Comfortline 6200euro
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI BlueMotion Comfortline 6200euro

  VW PASSAT 2.0TDI BlueMotion Comfortline VITI 2014 manual Klima : Tronick . • Ulset : me

  Gjakovë 21 shtator 14:28
  6.200 €
 • 5 foto
  DYER PER GARAZHA 044 777 140
  Vetura

  DYER PER GARAZHA 044 777 140

  Eurodoor sh.p.k ofron dyer per garazha automatike me kualitetin me te larte te prodhuesve europian n

  Gjakovë 21 shtator 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shes fellne per Mk2

  Gjakovë 21 shtator 13:09
  150 €
 • 1 foto
  mask plastikes per kombi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  mask plastikes per kombi mercedes

  shitet maska per kombi mercedes 208, ose 210, 207. 310, etj e re nga gjermonia, inf, tjera ne tel os

  Gjakovë 21 shtator 13:03
  35 €
 • 2 foto
  fellga extra
  Autopjese dhe paisje

  fellga extra

  shiten fellgat extra ,gomat jan mesatare jan per venta, passat, golf etj, inf tjera ne tel ose vibe

  Gjakovë 21 shtator 13:02
  360 €
 • 2 foto
  Motorra per meshalic betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorra per meshalic betoni

  Motorra per meshalic betoni njera asht konqar tjetra sever punoin shum mir .inf 044129189 tel dhe vi

  Gjakovë 21 shtator 12:57
  35 €
 • 0 foto
  fellga per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellga per mercedes

  shiten 4 fellga per mercedes qmimi 110 eu inf ne tel ose viber 044129189 tel. Ose viber

  Gjakovë 21 shtator 12:56
  110 €
 • 2 foto
  2 krilla per kaddy pikap vw i vitit 99
  Autopjese dhe paisje

  2 krilla per kaddy pikap vw i vitit 99

  shiten 2 krilla per pikap kaddy te vitit 1999, ngjyr te kalter inf,ne tel ose viber 044129189. qmim

  Gjakovë 21 shtator 12:55
  35 €
 • 2 foto
  Fellga 16 extra 4 cop
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 16 extra 4 cop

  Shiten 4 fellga extra 16 .inf tel &viber 044129189e 4 vrima per pasat golf vento etj

  Gjakovë 21 shtator 12:54
  360 €
 • 1 foto
  Mask per kombi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Mask per kombi mercedes

  shitet maska e parme per komba mercedesper kombi 208/209/ 210 308 etj origjinal gjermane e pa perd

  Gjakovë 21 shtator 12:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 rrot kapne per mercedes origjinale
  Autopjese dhe paisje

  4 rrot kapne per mercedes origjinale

  shiten 4 rrot kapne mer mercedes , wmimi 10. eu copa.eu copa qmimi fix , ju mirepres inf. ne tel

  Gjakovë 21 shtator 12:45
  10 €
 • 3 foto
  Iveco frigo
  Kamionë

  Iveco frigo

  Shitet iveco me frigo

  Gjakovë 21 shtator 12:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel
  Vetura

  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel

  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel Ne Gjendje shum te Mir Per Me Shum info Ne Tel 049270248

  Gjakovë 21 shtator 12:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus

  shes Minibus Man Turistik Minibusi posedon Klim+kapak flladites Tv aparat kafes deren ne menyr elekt

  Gjakovë 21 shtator 11:35
  11.500 €
 • 3 foto
  Nissan King Cab
  Vetura

  Nissan King Cab

  Shes gjipin Nissan 2 dyer 4 ulse ne gjendje te mir shum gomat e reja dy baterit e reja me garancjon

  Gjakovë 21 shtator 11:35
  2.100 €
 • 0 foto
  Autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus

  Shes autobusin setra 215h seter ne gjendje te rregullt posedon klim tv etj gjdo gje funskionale mund

  Gjakovë 21 shtator 11:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet yamaha tt600e
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet yamaha tt600e

  Shes motor krosin yamaha tt600e enduro per ma shum info ne tel

  Gjakovë 21 shtator 11:12
  2.500 €
 • 10 foto
  Opel Zafira 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 CDTI

  Opel - Zafira EcoFlex CDTI 1.9 -120 ps 88 kw viti 2011 . Vetura eshte me te gjitha opsionet regjistr

  Gjakovë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Passat 2.0 Dti
  Vetura

  Passat 2.0 Dti

  Shitet Passat 2.0 ne gjendje perfecte i sapo ardhur nga Suedia me km te garantuara poashtu edhe ser

  Gjakovë 21 shtator 10:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne Me guma nga Zvicrra, 14 15, 16, 17, 20 col
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me guma nga Zvicrra, 14 15, 16, 17, 20 col

  Bandasha me goma te mira, Për Volkswagen, Audi, seat, skoda,Mercedes. Me marrëveshje,

  Gjakovë 21 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel corsa 1,2 benzin
  Vetura

  Opel corsa 1,2 benzin

  Kerri eshte ne gjendje shum te mir teknike nuk ka nevoj per asnje investim, i doganuar ne nentor te

  Gjakovë 21 shtator 09:06
  3.300 €
 • 8 foto
  VW Touran R-line
  Vetura

  VW Touran R-line

  Shitet VW Touran 1.9 TDI R-line viti prodhimit 2010 posedon 185.00 te kaluara me liber te servisit n

  Gjakovë 21 shtator 08:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Zafira Tourer
  Vetura

  Opel Zafira Tourer

  Shitet opel zafira tourer 2.0 dizell viti 2013, 192.000 km te kaluara ne gjendje prefekte i ardhur n

  Gjakovë 21 shtator 08:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Honda Lead 2005
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Honda Lead 2005

  HONDA LEAD 2005 Prejardhje nga Zvicra , me dogane te paguar Ne gjendje perfekte , 2gomat e reja, pos

  Gjakovë 21 shtator 08:44
  850 €
 • 4 foto
  Tomos Automatik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tomos Automatik

  Shitet RKS Gjendje shume perfekte , me nje fjale i ri. I perdorur vetem nga nje pronar

  Gjakovë 21 shtator 08:43
  850 €
 • 3 foto
  Shitet Rimorkio Shumë E Lehtë Për Tu Tërhequr
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio Shumë E Lehtë Për Tu Tërhequr

  Shitet Rimorkio Posedon Kukën Për Gjip Ose Traktor Eshtë Shum E Lehtë Për Transport Për Më Shumë Na

  Gjakovë 21 shtator 07:25
  280 €
 • 1 foto
  Valaki Frez Cerkullar sot kadhur prej zvicre
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar sot kadhur prej zvicre

  Freza ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 21 shtator 07:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte
  Vetura

  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte

  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte Shpenzime Shumë Të Vogla 5 Shpejtesi Për Më Shumë Na Kontaktoni

  Gjakovë 21 shtator 07:25
  470 €
 • 3 foto
  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin

  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin Eshte Shum Praktike Mund Ta Terheq Nje Makin Sado E Vogel Per M

  Gjakovë 21 shtator 07:24
  280 €
 • 1 foto
  Pjes Për traktor IMT 533
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Për traktor IMT 533

  Motor,Radilic Me Klipnjaqë,Boshpumpë,Angllaser Etj. Të Gjitha Në Gjendje Të Rregullt Me Çmim Shumë T

  Gjakovë 21 shtator 07:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Passat I Ardhur Nga CH
  Vetura

  Shitet Passat I Ardhur Nga CH

  Shitet Passat 2.0 TDI I Ardhur Nga CH Shum I Ruajtur Per Me Shum Informata Te Hollesishme Na Kontakt

  Gjakovë 21 shtator 07:19
  4.600 €