Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  motorri ne shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  motorri ne shitje

  ne gjendje te mir pa defekt hiq me dokumeta me dogan pa regjistrim vetem te 18.000 km te kaluara

  Gjakovë 25 qershor 18:11
  450 €
 • 0 foto
  Fara Passat B5
  Autopjese dhe paisje

  Fara Passat B5

  Shes Farat per Passat B5

  Gjakovë 25 qershor 17:46
  50 €
 • 7 foto
  Shitet vito
  Vetura

  Shitet vito

  Shitet vito e ardhen nga zvicrra km109000 te garantune

  Gjakovë 25 qershor 17:31
  3.500 €
 • 10 foto
  Opel Corsa
  Vetura

  Opel Corsa

  Shitet Opel Corsa Ecoflex 2009 ne gjendje te rregullt. Vetura posedon librin e servisit me km te gar

  Gjakovë 25 qershor 17:13
  5.800 €
 • 6 foto
  Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2014
  Vetura

  Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2014

  Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2014! Full Extra (Pa Doganë) Ju mirëpresim. 044 801 101

  Gjakovë 25 qershor 17:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel astra 1.7 cdti
  Vetura

  Opel astra 1.7 cdti

  Nga gjermanija ne gjedje tip top Veturen mund ta posedoni prej dates 29 qershor Numri i Kosoves 044

  Gjakovë 25 qershor 17:04
  5.350 €
 • 2 foto
  Shitet fiat ducato 2.5D
  Kamionë

  Shitet fiat ducato 2.5D

  Ne gjendje te rregullt, i doganuar.. Per me shum info kontakto ne nr. Telefoni

  Gjakovë 25 qershor 17:03
  2.500 €
 • 11 foto
  Shitet nga pronari i pare
  Vetura

  Shitet nga pronari i pare

  Vetura eshte ne gjendje fenomenale si optike ashtu edhe mekanike.I blere dhe i regjistruar me 16.07.

  Gjakovë 25 qershor 16:46
  8.300 €
 • 5 foto
  SHITET PEZHO 307 ME SW GJAM HDI 2005 viti
  Vetura

  SHITET PEZHO 307 ME SW GJAM HDI 2005 viti

  SHITET PEZHO 307 KARAVAN HDI VITI 2005 QMIMI 3700 EURO KEM MARRVESHJE RREH QMIMIT EDHE BEJM NDRRIM

  Gjakovë 25 qershor 16:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Minibus Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus Iveco

  Shitet mininusi iveco viti 98 gjendje shum te mir teknike posedon klim webasto 27 ulse. 045 537 057

  Gjakovë 25 qershor 15:47
  1 €
 • 7 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Skuteri esht i ardhur nga zvicra 125cm si me kon i ri 7700 km te kalune muj i 7 2015 per ma shum in

  Gjakovë 25 qershor 15:43
  1.350 €
 • 7 foto
  Setra Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra Mercedes

  Shitet mercedes 0408 i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte posedon klim abs asr retarder

  Gjakovë 25 qershor 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW 530D
  Vetura

  Shitet BMW 530D

  Shitet vetura BMW 530D, 173 KW, 232 PS Viti i prodhimit: 2006 Transmetuesi: Automatik Motori: 3.0 Di

  Gjakovë 25 qershor 14:42
  8.000 €
 • 11 foto
  Vw Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  Vw Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  Vw Passat 3c 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klima tronic , Esp, Abs,

  Gjakovë 25 qershor 14:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë 25 qershor 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus

  Minibusi eshte ne gjendje te rregullt,regjistrimi deri ne fund te marsit2018,minibusi posedon 18 ulc

  Gjakovë 25 qershor 13:51
  3.000 €
 • 11 foto
  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet
  Vetura

  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet

  Bmw 123D BI-Turbo 283 ps M-packet Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs,

  Gjakovë 25 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Smart 1000cc
  Vetura

  Smart 1000cc

  Smart 1000cc Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi shpejtsive: Automatik Klim, ESP, Abs, Airbag Xhamat elekt

  Gjakovë 25 qershor 13:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes vw T5
  Vetura

  Shes vw T5

  Shes Vw T5 ne gjendje shum te mir 1.9TDI

  Gjakovë 25 qershor 13:50
  4.200 €
 • 10 foto
  Seat Alahambra 1.9 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Seat Alahambra 1.9 TDI sa po ardhur nga CH

  Seat Alahambra 1.9 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag 7 u

  Gjakovë 25 qershor 13:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line
  Vetura

  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line

  Vw Golf 2.0 Tdi 4x4 R Line Viti prodhimit: 2014 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag

  Gjakovë 25 qershor 13:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

  Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Karrikat lekur Kli

  Gjakovë 25 qershor 13:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimatronic, ESP, Abs

  Gjakovë 25 qershor 13:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw E90 330D Facelift 300ps+
  Vetura

  Bmw E90 330D Facelift 300ps+

  Bmw E90 330D Facelift 300ps+ Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airb

  Gjakovë 25 qershor 13:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Seat Ibiza 1.6 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Seat Ibiza 1.6 TDI sa po ardhur nga CH

  Seat Ibiza 1.6 TDI Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klima tronic , Esp, Abs, Airba

  Gjakovë 25 qershor 13:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Astra 1.9 CDTI automatik sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Opel Astra 1.9 CDTI automatik sa po ardhur nga CH

  Opel Astra 1.9 CDTI Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic , Esp, Abs,

  Gjakovë 25 qershor 13:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw X6 3.5D M Performanc
  Vetura

  Bmw X6 3.5D M Performanc

  Bmw X6 3.5D M Performanc Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airb

  Gjakovë 25 qershor 13:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch
  Vetura

  Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch

  Bmw 118 D facelift Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs Ndezja me pull

  Gjakovë 25 qershor 13:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Montazha
  Kamionë

  Shitet Montazha

  Shitet Montazha prodhim i Zenices 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjan

  Gjakovë 25 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Maqin Frez per Kocka sot asht adhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Maqin Frez per Kocka sot asht adhur ch

  Freza esht per prejen e kockave Asht ne gjendje te mir

  Gjakovë 25 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paletar Vilushker sapo ka adhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paletar Vilushker sapo ka adhur ch

  Paletar Viti 92 Iqon 1500 kg

  Gjakovë 25 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paletar STILL sot ka adhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paletar STILL sot ka adhur ch

  Marka Still Iqon 2500 kh

  Gjakovë 25 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paletar Sot kadhur nga zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paletar Sot kadhur nga zvicra

  Paletari Stöcklin Viti 2014 me kuqnica te dores 2500 kg Stöcklin 2000kg Jan ne gjedje te mir pun

  Gjakovë 25 qershor 13:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroen C4 Picasso 2009
  Vetura

  Citroen C4 Picasso 2009

  Citrroen C4 Picasso 1.6 HDi 7 Ulse Vetura e sa po ardhur nga ZVICRRA LU 🇨🇭 1.6 Hdi ( 80 KW ) -( 109

  Gjakovë 25 qershor 13:17
  1 €
 • 3 foto
  Vw Touran 1.6 TDI 2012 DSG
  Vetura

  Vw Touran 1.6 TDI 2012 DSG

  Vw Touran 1.6 TDI Viti prodhimit: 2012 192359km Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 5 Ulse Klim, Es

  Gjakovë 25 qershor 13:15
  1 €
 • 5 foto
  SHITET FORD FOCUS 1.8 !!!!!
  Vetura

  SHITET FORD FOCUS 1.8 !!!!!

  Shitet Ford Focusi 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer, me te gjitha serviset e kryera dhe ne targa te

  Gjakovë 25 qershor 13:10
  3.000 €
 • 3 foto
  Karrigat GTI Edition
  Autopjese dhe paisje

  Karrigat GTI Edition

  Shiten karrigat GTI edition ,karriga e shoferit është e demtuar

  Gjakovë 25 qershor 12:31
  200 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj
  Vetura

  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Gjakovë 25 qershor 12:27
  3.333 €
 • 5 foto
  BMW 320d
  Vetura

  BMW 320d

  Shitet Vetura ne gjendje shum te mir, Amortizera te ri, Servisi i uljes Motorrit dhe Menjaqit i ndrr

  Gjakovë 25 qershor 12:22
  7.900 €
 • 8 foto
  Shitet mersedesi
  Vetura

  Shitet mersedesi

  Shitet mersedesi ne gjendje shum tmir teknike

  Gjakovë 25 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Passati 2011
  Vetura

  Shitet Passati 2011

  Vetura e sapo ardhur nga Gjermani, me dogan+homologim. Pulla ne vollan 6 shpejtësi-manual Karriga me

  Gjakovë 25 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Reduktori i diferencialit golf 6 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Reduktori i diferencialit golf 6 2.0 tdi

  Reduktori i pare i diferencialit per golf 6 2.0 tdi me defekt qe rregullohet

  Gjakovë 25 qershor 12:02
  150 €
 • 3 foto
  Korp llamell zamajac per GOLF 6 2.0 tdi e perdorur
  Autopjese dhe paisje

  Korp llamell zamajac per GOLF 6 2.0 tdi e perdorur

  Shiten korp llamell zamajac golf 6 2.0 tdi te perdurura ne gjendje te mire

  Gjakovë 25 qershor 12:02
  200 €
 • 2 foto
  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A
  Vetura

  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A

  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A ne gjendje shume te mire. Cmimi nuk negociohet.

  Gjakovë 25 qershor 11:43
  15 €
 • 1 foto
  Prokolic
  Autopjese dhe paisje

  Prokolic

  shitet prokolic per shkepjen e plehut e ardhur nga zvicra. bejm ndrim dhe me vetura

  Gjakovë 25 qershor 11:42
  1.800 €
 • 0 foto
  GPS për automjete
  Autopjese dhe paisje

  GPS për automjete

  GPS paisje për përcjellje të automjeteve të ndryshme 24h përmes telefonit smart dhe kompjuterit. Pai

  Gjakovë 25 qershor 10:53
  100 €
 • 4 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Shitet skuter .... Viber +38344145598

  Gjakovë 25 qershor 10:40
  400 €
 • 11 foto
   Opel Astra 1.9 CDTI I sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Opel Astra 1.9 CDTI I sa po ardhur nga CH

  Opel Astra 1.9 CDTI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic , Esp, Abs, Ai

  Gjakovë 25 qershor 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag Tempomat

  Gjakovë 25 qershor 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fijat brravo
  Vetura

  Fijat brravo

  Shitet fiajt brravo 2007 ne gjendje perfekt tip top Shum i rujtem 1.4 benzin sport Regjestrim deri n

  Gjakovë 25 qershor 09:36
  4.300 €