Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 5 foto
  SETRA 317 HDH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA 317 HDH

  Shes setra 317 HDH viti 1999 ne gjendje shum te mir posedon 59 ulse 1 vit regjistrim goma te reja

  Gjakovë 19 shtator 21:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Radio per Makine
  Autopjese dhe paisje

  Shes Radio per Makine

  Eshte e pa perdorur ardhur nga Ch dhe posedon : Touch Screen, Bluetouth, MP5, MS Card, AUX,USB, Remo

  Gjakovë 19 shtator 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Reno espce
  Vetura

  Reno espce

  Vetura ne gjendje shum te mir e ardhun nga zvicrra me tabela kosovare shum pak i perdorun 10000 km i

  Gjakovë 19 shtator 20:51
  1.300 €
 • 6 foto
  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT
  Vetura

  VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT

  Shes vw lt 46 2.5 TDI ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me servis tkry

  Gjakovë 19 shtator 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes G Class 300
  Vetura

  Mercedes G Class 300

  Shitet Mercedes g class300 ne gjendje perfekte shum i ruajtur si mrena dhe jasht posedon xhama elekt

  Gjakovë 19 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë 19 shtator 20:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Passat nga zvicrra me liber te servisit
  Vetura

  VW Passat nga zvicrra me liber te servisit

  Vetura posedon liber te servisit ,dhe eshte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga zvicrra .per in

  Gjakovë 19 shtator 19:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ E350 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E350 CDI

  AutoSalloni IDEALI-S Mercedes Benz E350 CDI W212 3.5 CDI Dizell AVANGARD FaceLift Bord Komjuter Te

  Gjakovë 19 shtator 18:47
  15.000 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI

  #AutoSalloni Ideali-S VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automat DSG Sport & Style Panorame Cenzora Para

  Gjakovë 19 shtator 18:46
  13.500 €
 • 4 foto
  Opel Corsa 1.7 Diesel (Klimë) Rks
  Vetura

  Opel Corsa 1.7 Diesel (Klimë) Rks

  Opel Corsa 1.7 Diesel (Klimë) viti 2002. Rks 6 Muaj. 📞 043 810 000

  Gjakovë 19 shtator 18:33
  2.888 €
 • 4 foto
  Bager Cobellko 7 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Cobellko 7 ton

  Shitet bageri i sapo ardhur nga Ch ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 19 shtator 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  •RIMORKIO ME FRENA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  •RIMORKIO ME FRENA

  •Rimorkio me frena •Gjërsia - 1.20 CM •Gjatësia - 2.10 CM •Lartësia - 0.95 CM

  Gjakovë 19 shtator 15:52
  700 €
 • 2 foto
  Shesh Kadet 12 viti 1975
  Vetura

  Shesh Kadet 12 viti 1975

  Shesh opell Kdet 12 viti 1975 1.2 benzin dhez hec mir ..gjdo gje qysh e ka qit fabrika.per ma s

  Gjakovë 19 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Shitet fiat punto 1.2 benxin full ingjeksion rks i skaduar ngjendje te mire gomat e reja m+s. Per ma

  Gjakovë 19 shtator 15:40
  690 €
 • 11 foto
  WV GOLF 2.0 TDI DSG 8.999 ERO MODEL 2010 ME DUGAN
  Vetura

  WV GOLF 2.0 TDI DSG 8.999 ERO MODEL 2010 ME DUGAN

  Golf 2.0 tdi Automatik komanda ne timon klima trronik senzor parkingi tempomat cd me fellne 18 coll

  Gjakovë 19 shtator 15:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  GOLF 2.0 TDI 7.777 ERO MODEL 2010 ME DUGAN PAGUNE
  Vetura

  GOLF 2.0 TDI 7.777 ERO MODEL 2010 ME DUGAN PAGUNE

  Golf 2.0 tdi klima dy sezonale me tempomat senzor shiu ipo sa ardhen prej gjermanis me dugan te pagu

  Gjakovë 19 shtator 15:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 2.0 TDI DSG 8.999 ERO MODEL 2010 ME DUGAN
  Vetura

  VW GOLF 2.0 TDI DSG 8.999 ERO MODEL 2010 ME DUGAN

  GOLF TDI 2.0 AUTOMATIK KOMANDA NE TIMON SENZOR PARKINGI KLIMA TRRONIK TEMPOMAT CD ME FELLNE TE BUKRA

  Gjakovë 19 shtator 15:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MIDEL 2013 ME DOGAN TE PAGUN
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MIDEL 2013 ME DOGAN TE PAGUN

  Passat 2.0 tdi Automatik qmimi 8.999 ero komanda ne timon ndrim shpecive ne timon klima dy sezonale

  Gjakovë 19 shtator 15:13
  8.999 €
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MIDEL 2010 FULL OPSJON
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG MIDEL 2010 FULL OPSJON

  Passat 2.0 tdi Automatik klima trronik komanda ne timon navigacjon tepomat karrikat me nxemje cd mag

  Gjakovë 19 shtator 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten fellnet/bandashat 15
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet/bandashat 15

  shiten fellnet per vw 15sh jane shume te ruajtura. mundesi ndrrimi

  Gjakovë 19 shtator 14:40
  200 €
 • 5 foto
  Shiten farmerka per motorrista
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten farmerka per motorrista

  Shiten farmerkat e modelit Booster, jane shume pak te perdorura, pothuajse te reja. Numri 38 ose XL

  Gjakovë 19 shtator 14:32
  50 €
 • 3 foto
  Shitet,Opel Meriva,1,7 DTI
  Vetura

  Shitet,Opel Meriva,1,7 DTI

  Shes Opel Meriva 1,7 DTI,ne gjendje shume te mire, Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit,

  Gjakovë 19 shtator 14:28
  3.500 €
 • 1 foto
  eskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  eskavator komatsu pc50

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Gjakovë 19 shtator 13:40
  2.300 €
 • 5 foto
  Shitet Renault Clio II
  Vetura

  Shitet Renault Clio II

  Shitet Renault Clio II, viti 2000, 1.4cc, 16v, me klime, ABS, AirBag, dritaret elektrike perpara, pl

  Gjakovë 19 shtator 12:31
  2.800 €
 • 10 foto
  Mercedes-benz 320,E, CDI VITI 2004
  Vetura

  Mercedes-benz 320,E, CDI VITI 2004

  MERCEDES 320.E CDI SHUM I MIR GJDO PAISJE QE MUN MI PAS NJI VETUR I KA VITI 2004

  Gjakovë 19 shtator 11:59
  4.500 €
 • 2 foto
  Vw LT 35 2.5 TDI 2002
  Vetura

  Vw LT 35 2.5 TDI 2002

  •VW LT 35 Viti 2002 •Motor - 2.5TDI •Frigoriferi ( -5 Ftofje ) •i sapo Doganuar •Tel / 04

  Gjakovë 19 shtator 11:51
  1 €
 • 6 foto
  Shiten farmerka per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten farmerka per motorr

  Shiten farmerkat e modelit Booster, jane shume pak te perdorura, pothuajse te reja. Numri 38 ose XL

  Gjakovë 19 shtator 11:12
  50 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes a clas 1,7 diesel rks i skadum
  Vetura

  Shitet Mercedes a clas 1,7 diesel rks i skadum

  Shitet ose ndërrohet është në gjendje shum te mire me klim +38344582005

  Gjakovë 19 shtator 10:38
  2.800 €
 • 3 foto
  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik
  Kamionë

  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik

  Shitet ne gjendje shum te mir me goma te reja

  Gjakovë 19 shtator 10:38
  2.800 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI

  Vetura është e ardhur nga Gjermania në gjendje te mire teknike , posedon tabelat me KS.

  Gjakovë 19 shtator 10:30
  8.800 €
 • 5 foto
  ??OPEL ASTRA 1.7 CDTI - 2010 - NGA ZVICRRA
  Vetura

  ??OPEL ASTRA 1.7 CDTI - 2010 - NGA ZVICRRA

  ??Dogana + Homoligimi+Regjestrimi = 1470€ ———————————————————â

  Gjakovë 19 shtator 09:58
  3.500 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf4

  Shiten fellnet per golf 4 GTI MODEL , shum te mira , te ruajtura,nuk jan te dredhta , goma verore su

  Gjakovë 19 shtator 09:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf 5,6,7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 5,6,7

  Shiten fellnet per golf 5,6,7,te mira ,fellnet jan te ruajtura nuk dridhin dhe nuk jan te dredhta ,

  Gjakovë 19 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hilti Wacker sot kadhur nga zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hilti Wacker sot kadhur nga zvicra

  Hilti per thurjen ebetonit

  Gjakovë 19 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gilera
  Motore (mbi 50 cc)

  Gilera

  Shitet motorri 125 cc ne gjendje shumm te mir boj edhe ndrim nr +38345543745 whassp

  Gjakovë 19 shtator 09:02
  800 €
 • 2 foto
  Shitet Bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bageri

  Liebherr 912 litronic viti i prodhimit 1991 bageri është ne gjendje shum te mir teknike

  Gjakovë 19 shtator 07:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Man 35-364 viti i prodhimit 2001 km 663000 i sa po ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir tekni

  Gjakovë 19 shtator 07:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta

  Shitet Bicikleta SCOTT 29er Amortizer me bllokad ne timon dhe kilometrash ne timon Shpejtesi Shimano

  Gjakovë 18 shtator 22:07
  450 €
 • 4 foto
  Opel astra g diesel 1.7
  Vetura

  Opel astra g diesel 1.7

  vetura ne gjendje super te mir,shpenzime te vogla 10muaj regjistrim abs klim timon me komanda goma

  Gjakovë 18 shtator 21:19
  3.300 €
 • 0 foto
  Valaki Frez Maqin prejen e kockave sapo kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Maqin prejen e kockave sapo kadhur ch

  Freza ne ngjendje te mir pune Eka plloqen ere

  Gjakovë 18 shtator 19:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Zhabic Papuqe sapo kadhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Zhabic Papuqe sapo kadhur CH

  Valaki ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 18 shtator 19:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet-Opel Meriva-1.7 DTI
  Vetura

  Shitet-Opel Meriva-1.7 DTI

  Shitet Opel Meriva,viti i prodhimit 2004,1.7 DTI,ne gjendje shume te mire,per me shume kontaktoni ne

  Gjakovë 18 shtator 18:47
  3.500 €
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ 320 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ 320 CDI

  SHES VETUREN MERCEDES BENZ 320 CDI DIZELL NE GJENDJE TE MIR VETURA POSEDON KLIMA ABS ESP AJERBEG GJ

  Gjakovë 18 shtator 18:19
  3.600 €
 • 2 foto
  Bageri Eskavator Lug sapo kanadhur prej CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri Eskavator Lug sapo kanadhur prej CH

  Luga asht me sistem te shpet Asht 1m

  Gjakovë 18 shtator 17:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim

  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim Per ma shum Info Kontakt +38649174666 //+38344749

  Gjakovë 18 shtator 17:34
  1.350 €
 • 12 foto
  Shitet urgjent golf 3 karvan
  Vetura

  Shitet urgjent golf 3 karvan

  Shitet golf 3 karvan viti prodhimit 1999 dizell tdi 1.9 pa klim regjistrim dej me 20-08-2020 me ser

  Gjakovë 18 shtator 16:31
  2.300 €
 • 3 foto
  Shitet pasat 3c vetur
  Vetura

  Shitet pasat 3c vetur

  Shite pasat 3c vetur Ngjyr e zez 5 dyer Diesel 1.9 Km 200 000 Viber +383 49 114 229

  Gjakovë 18 shtator 16:08
  6.500 €
 • 5 foto
  Bmw 7 745i
  Vetura

  Bmw 7 745i

  shes kete BMW 7 745i,vetura gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rre

  Gjakovë 18 shtator 15:18
  5.650 €
 • 4 foto
  Aa
  Vetura

  Aa

  ??

  Gjakovë 18 shtator 13:58
  5.000 €
 • 8 foto
  polo dizell blue motion
  Vetura

  polo dizell blue motion

  polo 6

  Gjakovë 18 shtator 13:38
  7.500 €