Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 10 foto
  opel corsa 1.3 CDTi (Ti) te kuqe
  Vetura

  opel corsa 1.3 CDTi (Ti) te kuqe

  shitet opel corsa 1.3 cdti ne gjendje shum te mir klm 226000 denime 0 hipotek 0 rexhistrim ka t

  Gjilan 23 maj 22:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Mokka 1.6 D EXO FLEX Viti 2015 136 PS
  Vetura

  Opel Mokka 1.6 D EXO FLEX Viti 2015 136 PS

  Shitet Opel Mokka 1.6 D Exo Flex Viti 2015 136 PS me 46000 Km Ndrrim bej vetem me lokal ne Gjilan

  Gjilan 23 maj 22:39
  17.000 €
 • 6 foto
  Kymco 50 cc i posa ardhur nga zvicra
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 50 cc i posa ardhur nga zvicra

  kymco 50 cc me dogan t pagume guma t reja tepr i rujtm

  Gjilan 23 maj 21:47
  480 €
 • 3 foto
  Shes branikt golf 5 orgjinal me hollogenka
  Autopjese dhe paisje

  Shes branikt golf 5 orgjinal me hollogenka

  Shes branik golf 5 me hollogenka dhe i rujshum shum . Per me shum info na kontanti ne këtë numer :

  Gjilan 23 maj 21:46
  70 €
 • 3 foto
  Kymco 50 cc i po sa ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 50 cc i po sa ardhur nga zvicrra

  kymco 50 cc viti 2005 i doganuar i ardhur nga zicrra n gjendje tepr t mir info +383 44 543 487

  Gjilan 23 maj 21:42
  430 €
 • 2 foto
  Qoper 125ccl
  Motore (mbi 50 cc)

  Qoper 125ccl

  Shitet suzuki 125cc ne gjendje te rregull

  Gjilan 23 maj 21:41
  500 €
 • 9 foto
  Shitet Kamjoneta IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamjoneta IVECO

  Shitet Kamjoneta IVECO Dally, 2.8, Viti i prodhimit 2002, Kamjoneta është në gjendje të rregullt

  Gjilan 23 maj 21:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Honda 1.0
  Vetura

  Shitet Honda 1.0

  Honda 1.0 kubik viti 1999 gjendje shum te mir i ardhur prej zvicre me tabela te huja bajm edhe ndrim

  Gjilan 23 maj 21:26
  1 €
 • 11 foto
  Tauran 1.6 tdi DSG
  Vetura

  Tauran 1.6 tdi DSG

  Vetur zvicerane ne gjendje perfekte pa asnji defekt me liber servisi vetura posedon senzor shiu

  Gjilan 23 maj 20:57
  9.650 €
 • 2 foto
  Gjilan
  Vetura

  Gjilan

  Shitet kombi t4 viti rigjistrimit 1990 i shlajmrum osht

  Gjilan 23 maj 20:55
  1.350 €
 • 3 foto
  Shitet aerox 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet aerox 100cc

  Shes aerox 100cc i ardhur nga ch +38344321293

  Gjilan 23 maj 20:46
  1 €
 • 1 foto
  kros
  Motore (mbi 50 cc)

  kros

  shiten maskat per suzuki rmz jan te ardhura prej zvicre

  Gjilan 23 maj 20:46
  150 €
 • 5 foto
  2 GOMA te veres 215/55:16 viti 2019
  Autopjese dhe paisje

  2 GOMA te veres 215/55:16 viti 2019

  Shiten 2 gomat e veres sikur te reja e sa po ardhur nga zvicrra jane te ruajtura shume viti 2019 sik

  Gjilan 23 maj 20:32
  65 €
 • 1 foto
  Kawasaki 500cc ndrrim me kross
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 500cc ndrrim me kross

  Shitet dhe ndrrohet me kros Kawasaki 500cc me dogan Info : +38345603631

  Gjilan 23 maj 19:16
  9 €
 • 6 foto
  Shiten Fellnet ose ndrrohen
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet ose ndrrohen

  Shiten Fellnet me Goma Continental 215 55 R16 Y ne super gjendje.Fellnet bejn per Mercedes Audi VW

  Gjilan 23 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet

  Shiten fellnet 19 me goma ne gjendje te mire me 10 vrima per shume lloje te.veturave Mercedes Bmw Au

  Gjilan 23 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Shitet Peugeot 207 SW(karavan) 1.6 Benzine, 120 PS (2009 ne fund te vitit) hiri metalik, motorri me

  Gjilan 23 maj 18:58
  5.990 €
 • 2 foto
  Shitet Skoda Octavia RKS 1.9 TDI TIP TOP
  Vetura

  Shitet Skoda Octavia RKS 1.9 TDI TIP TOP

  Shitet Skoda Octavia Viti 11.2008 1.9 TDI Airbag. 4x. Dritaret Elektronik.Xenon Dritat.ABS.Traksions

  Gjilan 23 maj 18:46
  4.500 €
 • 5 foto
  Kamion 7,5t IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 7,5t IVECO

  Shes Kamionin IVECO 7,5 ton, friz dhe frigorifer... Viti 2013 Km 60.000 Kontakti 044 375 980 + wibe

  Gjilan 23 maj 18:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pirun Toyota 3t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Toyota 3t

  Shitet piruni Toyota i ardhur nga Zvicra, peshe ngritje 3 ton, Automatik

  Gjilan 23 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Daf 480 & Rimorkio kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Daf 480 & Rimorkio kiper

  Shitet Daf xf 95 480 viti 2002 kiper, retarder, klim, frigorifer ne gjendje te mir , 2 rimorkio kipe

  Gjilan 23 maj 18:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Tomosi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Tomosi

  Shitet tomosi ne gjendje te rregullt, Telefon: 044 311 972.

  Gjilan 23 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Elt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Elt

  Shes Elt 35 ne gjendje te mir mergjistrim 1vit

  Gjilan 23 maj 17:32
  2.800 €
 • 8 foto
  Volkswagen Passat 2.0 TDI HIghline
  Vetura

  Volkswagen Passat 2.0 TDI HIghline

  Shitet VW Passat Highline 2.0 tdi bluemotion viti 2016; 60 000km te kaluara; Te gjitha se

  Gjilan 23 maj 17:32
  23.000 €
 • 1 foto
  Fellne 16she mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she mercedes Benz

  Shiten fellnet 16she per mercedes ne super gjendje fellnet jan origjinal me Goma m+s.225/55/16

  Gjilan 23 maj 17:15
  280 €
 • 0 foto
  Fellne 16she pezho
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she pezho

  Shiteb fellnet 16she per pezho xitroen ne super gjendje me goma m+s

  Gjilan 23 maj 17:15
  180 €
 • 1 foto
  Fellne 17she golf turan Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf turan Audi

  Shiten fellnet 17she per golf audi turan ne super gjendje et 50.fellnet Jan origjinal..

  Gjilan 23 maj 17:14
  230 €
 • 3 foto
  Goma 19she run n.flat (blindume) veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma 19she run n.flat (blindume) veres

  Shiten 2 goma ran n flat te blindume.per ver ne super gjendje.255/35/19....

  Gjilan 23 maj 17:14
  100 €
 • 0 foto
  Fellne 15she ford origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she ford origjinal

  Shiten fellnet 15she per ford origjinal ne super gjendje

  Gjilan 23 maj 17:14
  160 €
 • 0 foto
  Fellne 18she mercedes audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she mercedes audi passat

  Shiten fellnet 18she per passat Audi Mercedes ne super gjendje et 35...fellnet jan origjinal...

  Gjilan 23 maj 17:13
  280 €
 • 0 foto
  Kerkoj ni fellne 17she gti
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj ni fellne 17she gti

  Keroj ni fellne 17she et 50 origjinal wv.

  Gjilan 23 maj 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17she golf passat audi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf passat audi mercedes

  Shiten fellnet 17she origjinal ne super gjendje et 38.per Audi passat golf Mercedes. Me goma te vere

  Gjilan 23 maj 17:12
  200 €
 • 1 foto
  Fellne 17she mercedes glk
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she mercedes glk

  Shiten fellnet 17she per Mercedes origjinal ne super gjendje et 47.mercedes glk dhe modele treja.

  Gjilan 23 maj 17:12
  230 €
 • 0 foto
  Fellne 18she Q7 taureg porshe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she Q7 taureg porshe

  Shiten fellnet 18she ne super gjendje .

  Gjilan 23 maj 17:12
  280 €
 • 1 foto
  Fellne 18she mercedes audi passat golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she mercedes audi passat golf

  Shiten fellnet 18she per mercedes audi passat golf ne super gjendje et 42 fellnet jan origjinal broc

  Gjilan 23 maj 17:12
  270 €
 • 1 foto
  Fellne 17she audi golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she audi golf

  Shiten fellnet 17she origjinal per audi golf ne super gjendje

  Gjilan 23 maj 17:11
  160 €
 • 1 foto
  Fellne 15she golf turan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she golf turan

  Shiten fellnet 15she per golf turan ne super gjendje fellnet jan origjinal.

  Gjilan 23 maj 17:11
  120 €
 • 2 foto
  Fellne 15she mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she mercedes

  Shiten fellnet 15she per mercedes ne super gjendje

  Gjilan 23 maj 17:06
  100 €
 • 4 foto
  Fellne 16she origjinal AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she origjinal AUDI

  Shiten fellnet 16she origjinal me goma te veres mishelin 225/55/16 ne super gjendje et 45

  Gjilan 23 maj 17:06
  300 €
 • 8 foto
  Dukato me klim
  Vetura

  Dukato me klim

  Fiat Ducato me klim funksionale n\'gjendje perfekte viti 2006 motori modelit ri 2.0 hargjime minimal

  Gjilan 23 maj 16:56
  3.400 €
 • 0 foto
  Shitet Kamion MAN 19/403, Ndrrim i mundshem
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamion MAN 19/403, Ndrrim i mundshem

  Shitet Kamion Man 19/403,

  Gjilan 23 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skoda Superb 2.0 170ps
  Vetura

  Skoda Superb 2.0 170ps

  Shes makinen Shkoda superb 2.0 viti 2010 ne gjendje perfekte hargjimet i ka shum te vogla makina e

  Gjilan 23 maj 16:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Honda Nes 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Nes 125

  BAU HOTI

  Gjilan 23 maj 15:56
  995 €
 • 4 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Vetura ne shitje kilometrat e garantuara me liber te servisit 1.4 whatsapp +383 46 195 082

  Gjilan 23 maj 15:56
  6.000 €
 • 9 foto
  AUDI A4
  Vetura

  AUDI A4

  Shes Audin A4 eshte ne gjendje shum te mir 2.0 TDI me nje Bregazno 143 PS,Automatik multitronik me

  Gjilan 23 maj 15:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Polo 1.4 Tdi
  Vetura

  Polo 1.4 Tdi

  Shes Polo 1.4 TDI BLUEMOTION manuel me 5 shpejtsi (5+1)me nje pal dyer eshte ne gjendje shum te mir

  Gjilan 23 maj 15:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Maqina e ibercukit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Maqina e ibercukit

  Per qfardo informacioni thirrni ne nr te telefonit 044527319

  Gjilan 23 maj 15:26
  2.500 €
 • 3 foto
  Shes gomat 205/65 r16 C 0916 Vanlife Semperit
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 205/65 r16 C 0916 Vanlife Semperit

  Shiten gumat 205 65 r16C me C, firma Vanlife Semperit, pra per pesha te renda gomat jane ne gjendje

  Gjilan 23 maj 15:16
  25 €
 • 8 foto
  Pikap Peugeot Partner
  Vetura

  Pikap Peugeot Partner

  Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9 Diesel, regjistrim ka deri ne gusht 2020. Nr telefonit: 044 311 9

  Gjilan 23 maj 14:29
  1.750 €
 • 5 foto
  Touran 1.9 Automatik
  Vetura

  Touran 1.9 Automatik

  Shitet Touran 1.9Tdi Automatik 6 shpejtsi viti prodhimit 2009 vetura esht ne gjendje te mir teknike

  Gjilan 23 maj 14:05
  Me Marrveshje