Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 12 foto
  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??
  Vetura

  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??

  SHITET VW TOURAN 2.0 DIZEL 1 BREGASNI VITI I PRODHIMIT 2010 . I SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA DOGAN DHE H

  Gjilan Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda Rebel 125cc 2002 perfektna
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Rebel 125cc 2002 perfektna

  Honda Rebel, perfektna. Poseduje dokumenta za carinu. Moze zamena za ATV 4 tocka do 250cc. Viber +37

  Gjilan Sot, 19:26
  1.550 €
 • 1 foto
  Goma të reja 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 205/55/16

  Gomat jan të reja të Vitit 2020

  Gjilan Sot, 19:23
  125 €
 • 8 foto
  Pasat 3c
  Vetura

  Pasat 3c

  Shitet vetura pasat 3c dsg, viti 2010,naft ,vetura e kom doganu me dat, 2.03.2020 vetura asht erlla

  Gjilan Sot, 19:21
  8.200 €
 • 9 foto
  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --
  Vetura

  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --

  shes Golf 3Tdi Dizell Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip top Motorr shum tmir me g

  Gjilan Sot, 19:16
  800 €
 • 8 foto
  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--
  Vetura

  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

  Honda accord benzin 2.2 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtengum tip top vetura posedon guma t

  Gjilan Sot, 19:16
  1.400 €
 • 10 foto
  Audi 80 Benzin 1.6 --Rks 06.11.2020-BojNdrrim--
  Vetura

  Audi 80 Benzin 1.6 --Rks 06.11.2020-BojNdrrim--

  Shes audi 80benzin 1.6 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengym tip top vtura posedon guma tv

  Gjilan Sot, 19:16
  1.000 €
 • 9 foto
  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-
  Vetura

  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-

  Opel Astra dizell 2.0 Vetura osht ne gjendje te rregullt ishteerengum tip top Vetura posedon guma

  Gjilan Sot, 19:16
  2.800 €
 • 6 foto
  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-
  Vetura

  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

  dacia Logan Dizell 1.5 Vetura Osht ne Gjendje te Rregullt Ishtrengum Tip top per me shum Onfo 044-

  Gjilan Sot, 19:16
  2.000 €
 • 5 foto
  Polo 1.2 Tdi
  Vetura

  Polo 1.2 Tdi

  Shitet Polo 1.2 tdi ne gjendje perfekte Vetura gjindet ne holand e mirmbajtur teper mir me km te sa

  Gjilan Sot, 19:01
  7.000 €
 • 3 foto
  Shitet 3.5 bezin
  Vetura

  Shitet 3.5 bezin

  Shitet 3.5 bezin gjith gjith shka ne regull ks edhe 10 muj hipotek nuk asht perkthim meniren

  Gjilan Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOMA ME BANDASH PER XHIP Samurai ,Vitara
  Autopjese dhe paisje

  GOMA ME BANDASH PER XHIP Samurai ,Vitara

  Shiten gomat me bandash per xhip 205/70/15

  Gjilan Sot, 18:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes cls 320 cdi urgjent
  Vetura

  Mercedes cls 320 cdi urgjent

  ndrrim me kerr mat vogel

  Gjilan Sot, 18:39
  9.800 €
 • 11 foto
  Bmw 525d
  Vetura

  Bmw 525d

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:36
  14.500 €
 • 6 foto
  Opel Combo 1.7 DTI
  Vetura

  Opel Combo 1.7 DTI

  Shitet Opel Combo 1.7 dje e arshun nga gjermania ne gjendje te rregullt krejtesisht. Kam paguar doga

  Gjilan Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI DSG

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:36
  7.900 €
 • 10 foto
  Jaguar XF 3.0L
  Vetura

  Jaguar XF 3.0L

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:36
  9.000 €
 • 11 foto
  Renault Scenic 1.2 TCe
  Vetura

  Renault Scenic 1.2 TCe

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:35
  4.900 €
 • 11 foto
  Fiat Bravo 1.4,16V
  Vetura

  Fiat Bravo 1.4,16V

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:35
  4.500 €
 • 8 foto
  Smart 451 Fortwo
  Vetura

  Smart 451 Fortwo

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:35
  3.600 €
 • 11 foto
  BMW 325d
  Vetura

  BMW 325d

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:35
  12.900 €
 • 9 foto
  Smart 451 Fortwo
  Vetura

  Smart 451 Fortwo

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:35
  3.900 €
 • 12 foto
  Opel Meriva B 1.7 CDTI
  Vetura

  Opel Meriva B 1.7 CDTI

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:34
  5.600 €
 • 9 foto
  Alfa Romeo Mito
  Vetura

  Alfa Romeo Mito

  Shitet;Alfa Romeo Mito,1.4 TB,Benzin,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir,me liber servisi,km

  Gjilan Sot, 18:34
  3.900 €
 • 12 foto
  Opel Insignia 2.0 CDTI 4x4 OPC
  Vetura

  Opel Insignia 2.0 CDTI 4x4 OPC

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:34
  7.900 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.4 TFSI
  Vetura

  Audi A3 1.4 TFSI

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:34
  5.900 €
 • 7 foto
  Volvo 2.4 dizel viti 2004
  Vetura

  Volvo 2.4 dizel viti 2004

  Shitet volvo 2.4 dizel viti 2004 ne gjendje shum tmir me dy par goma dimer ver i qlajmrum tele cont

  Gjilan Sot, 18:33
  6.200 €
 • 2 foto
  Peugod 1.6 hdi viti 2011 pikap
  Vetura

  Peugod 1.6 hdi viti 2011 pikap

  Pikapi asht ne gjendje teper te mir pa as nje vrejtje teknike nr 044128418

  Gjilan Sot, 18:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel astra J 1.4 Turbo
  Vetura

  Opel astra J 1.4 Turbo

  Shitet.Opel astra J 1.4 Turbo.i sa po ardhen nga zvicra ne Gjendj te mir.Adresa,Rr Qarkore-Gjilan(Af

  Gjilan Sot, 18:33
  5.500 €
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI

  Auto Sallon Ammar

  Gjilan Sot, 18:33
  5.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci

  Peugeot 308 1.6 hdi viti 12/2010 klim fonksionale 6 shpejci ne gjendje perfekte i pastert si jasht

  Gjilan Sot, 18:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dacia Logan 1.5 DCI
  Vetura

  Dacia Logan 1.5 DCI

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire

  Gjilan Sot, 18:15
  1.500 €
 • 11 foto
  Bmw 525
  Vetura

  Bmw 525

  BAU HOTI

  Gjilan Sot, 18:15
  9.700 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 18:13
  2.500 €
 • 10 foto
  Audi A4, 2.0 Disel, 2011 ,Automatik, RKS
  Vetura

  Audi A4, 2.0 Disel, 2011 ,Automatik, RKS

  Shes Veturen Audi A4, 2.0 Disel, -Viti 2011 -Ngjyre te zeze -Nderruesi Automatik (8 shpejtesi) -Nav

  Gjilan Sot, 18:13
  12.990 €
 • 10 foto
  Kamion MERCEDES ACTROS 1841
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion MERCEDES ACTROS 1841

  KAMION MERCEDES ACTROS 1841,viti 2005,klim,retarder,kamer,distanc. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50
  Kamionë

  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50

  Kamion MAN 8.163 viti 1999,390 000km,kran Atlas 50,i doganuar. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Sot, 18:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes Atego 1218 2008
  Kamionë

  Kamion Mercedes Atego 1218 2008

  Kamion Mercedes Atego 1218 viti 2008,klim,tempomat. Per me shume info 044 133-353 049 930-070

  Gjilan Sot, 18:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet bmw 740d 2010 i pa dogan bejm ndrrim
  Vetura

  Shitet bmw 740d 2010 i pa dogan bejm ndrrim

  Bmw 740 d 2010 pa dogan i sa po ardhur nga zvicrra gjendje perfekte.bejm edhe ndrrim +38344117184

  Gjilan Sot, 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri

  Punojmë Dhëmzor , boshte si dhe shume elemente tjera nga hekuri me kalitje 100 % dhe me garancion,

  Gjilan Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS

  Servisoj dhe kam pjese per motorra CUMMINS , jam i çertifikuar nga Kompania CUMMINS ne Amerike. Kual

  Gjilan Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet motorri per passat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet motorri per passat

  Shitet motorri per passat b5 viti 2000 tdi(di) tkuqe Ose per pjes posedon gjitha pjest

  Gjilan Sot, 17:55
  150 €
 • 2 foto
  Fiat marea
  Vetura

  Fiat marea

  Shitet ndrrohet Fiat marea 2.4 dizell defekt turbina v.p 2000,regjistrim i skadum,posedon Klime..

  Gjilan Sot, 17:46
  1 €
 • 4 foto
  Shitet opel vivaro viti 2008 dizel 2.0
  Vetura

  Shitet opel vivaro viti 2008 dizel 2.0

  Vetura edhe ne gjendje te rregullt Ka regjistrim 8 muaj

  Gjilan Sot, 17:44
  3.600 €
 • 6 foto
  Shitet Seat Leon 1.6 tdi 2014
  Vetura

  Shitet Seat Leon 1.6 tdi 2014

  Seat Leon 1.6 dizell Viti i prodhimit 2014 190000 km 74 KW apo 105 PS Klim automatike Euro 5

  Gjilan Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dukato me klim
  Vetura

  Dukato me klim

  Fiat Ducato me klim funksionale n\'gjendje perfekte viti 2006 motori modelit ri 2.0 hargjime minimal

  Gjilan Sot, 17:34
  3.400 €
 • 7 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Shes skuterin yamaha beluga 125c ngjendje tmir me dogan iardhur prej zvicrres 22.05.2020

  Gjilan Sot, 17:34
  460 €
 • 3 foto
  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran
  Vetura

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran Heset Syla 044-375 623 Etem Matoshi 049-580 568

  Gjilan Sot, 17:17
  7.000 €
 • 7 foto
  Shes vw Jetta
  Vetura

  Shes vw Jetta

  Shes vw Jetta 1.6 diesel ne gjendje te mir teknike. Regjistrim deri me 17.09.2020

  Gjilan Sot, 17:15
  1.450 €
 • 0 foto
  Fellnet Me Goma R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Me Goma R16

  Shiten Fellnet Me Goma R16 Goma Jan Mesatare 205 55 16 Golf 5,6,7 Turan Passat Audi Tiguan Shkoda

  Gjilan Sot, 17:07
  130 €