Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 1 foto
  Iveco daily shlep
  Kamionë

  Iveco daily shlep

  iveci shlep i ardhur nga ch 2004 i doganuar me 1 vit regjistrim winqin me komand ndrrim i mu dshem

  Gjilan Sot, 07:57
  9.000 €
 • 0 foto
  VW Golf IV
  Vetura

  VW Golf IV

  Golf 4 1.9TDI 2003 High Line 96 kw ne gjendje shum te mir

  Gjilan Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda Rebel 125cc 2002 perfektna
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Rebel 125cc 2002 perfektna

  Honda Rebel, perfektna. Poseduje dokumenta za carinu. Moze zamena za ATV 4 tocka do 250cc. Viber +37

  Gjilan Sot, 07:50
  1.550 €
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes 2 rimorkio per transport 320 eu

  Gjilan Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes rimorkio per transport mini bager deri 2,5 ton eka ika 2 kamt mrapa per mbatjtje stabile, 1 e

  Gjilan Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio per transport bager 5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport bager 5 ton

  shes rimorkio per transport eshte eshmontune duhet me montu edhe ka pak pune me punu sipas nevojav

  Gjilan Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio e doganume
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio e doganume

  shes rimorkio e doganume nr tel 044250469 qmimi 950 eu

  Gjilan Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio 3 m me 1.50 2 ton

  Gjilan Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 1845
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 1845

  Mercedes 1845 viti 2013 i sapo doganuar

  Gjilan Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio

  Gjilan Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  rimorkio kiper
  Kamionë

  rimorkio kiper

  shes rimorkio kipper ne 3 anet eka me rrym bateri edhe me hidraulik me dore me dogane qmimi sate

  Gjilan Sot, 07:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes

  Mercesdes 1844 viti 2007 te kaluara 570000 km ne gjendje shume te mire.I ka te gjitha klime intarde

  Gjilan Sot, 07:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  wacker bomag remax
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  wacker bomag remax

  shes remax wacker bomag

  Gjilan Sot, 07:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit

  shes mjete per ngjeshjen e zhavorit oborreve ,kanalizime,temele ,etj ,,,, kemi pllakat qe montohen

  Gjilan Sot, 07:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  renault trafik
  Kamionë

  renault trafik

  shes renault trafik viti 2007 regjitrim i par kosove klm 162000 ne gjendje shum te mire ,, ika 2 d

  Gjilan Sot, 07:42
  5.300 €
 • 6 foto
  Shiten Fellnet ose ndrrohen
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet ose ndrrohen

  Shiten Fellnet me Goma Continental 215 55 R16 Y ne super gjendje.Fellnet bejn per Mercedes Audi VW

  Gjilan Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma Pirelli 245/50/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli 245/50/18

  Goma Pirelli 245/50/18 RUN FLAT ne gjendje shum te mire. 20euro copa.

  Gjilan Sot, 07:10
  80 €
 • 4 foto
  Motoqiklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motoqiklet

  Motorr me tri rrota iveqant 50 gubik iardhur prej jashtit

  Gjilan Sot, 07:02
  500 €
 • 0 foto
  Ford Focus 1.8Tdi V.p2000 RKs
  Vetura

  Ford Focus 1.8Tdi V.p2000 RKs

  Ford Focus 1.8Tdi V.p2000 Rks 1Muj Vetura Posedon Klima Ac Guma Te Reja 3 Qelca Radio Mir Vetu

  Gjilan Sot, 07:00
  2.380 €
 • 7 foto
  Golf 6 Plus 2.0 TDI Dsg V.p2012 I Sa Po Doganum
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 TDI Dsg V.p2012 I Sa Po Doganum

  Golf 6 Plus 2.0 TDI DSG V.p18/12/2012 Rks Nje Vit Te Plot I Sa Po Doganuar Rks Vetura Posedon Kli

  Gjilan Sot, 07:00
  10.900 €
 • 4 foto
  Golf 1.6 Sr Benzin Autoamtik V.p1998 I Zvicres
  Vetura

  Golf 1.6 Sr Benzin Autoamtik V.p1998 I Zvicres

  Golf 1.6 Sr Benzin Automatik V.p1998 I Zvicres Pa Dogan Pa Klim Vetura Gjindet Ne Topanice Kumuna

  Gjilan Sot, 07:00
  1.100 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 07:00
  1 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 06:10
  2.500 €
 • 6 foto
  Audi AVANT 2.0 TDI
  Vetura

  Audi AVANT 2.0 TDI

  Shes Veturen , Viti 2009, AUDI, A4, TDI Diesel. Audi AVANT Personalisht e blere vete ne Zvicerr,

  Gjilan Sot, 06:04
  10.000 €
 • 11 foto
  VW Golf Plus 1.6TDI -DSG
  Vetura

  VW Golf Plus 1.6TDI -DSG

  Auto-DINI

  Gjilan Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF VII 2.0TDI DSG
  Vetura

  VW GOLF VII 2.0TDI DSG

  Auto-DINI

  Gjilan Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auba per passat b5 97-2000
  Autopjese dhe paisje

  Auba per passat b5 97-2000

  +38345514584

  Gjilan Sot, 01:21
  30 €
 • 7 foto
  Renault Clio 1.9 Diesel 2001 i thjesht
  Vetura

  Renault Clio 1.9 Diesel 2001 i thjesht

  Shitet Renault clio 1.9 i thjesh me hargjime te vogla ne gjendje te regullt vetura Posedon dyert me

  Gjilan Sot, 01:03
  1.750 €
 • 5 foto
  audi a5
  Vetura

  audi a5

  audi a5 kontaktoni viber +38345211010 audi 2.7 8 shpejtsi shpejtsi vallon distronik karrikat me nxe

  Gjilan Sot, 00:51
  2 €
 • 8 foto
  Audi a4 2.0 dizell automatik
  Vetura

  Audi a4 2.0 dizell automatik

  Audi a 4 Dizell 2.0 automatik 8 shpejtsi + R regjistrimi i par ne dhjetor ne ks ka regjistrim edhe

  Gjilan Sot, 00:31
  8.600 €
 • 8 foto
  Pirun Toyota 3t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Toyota 3t

  Shitet piruni Toyota i ardhur nga Zvicra, peshe ngritje 3 ton, Automatik

  Gjilan Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original
  Vetura

  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original

  Renaulti esht i po sa ardhur prej Gjermanis me Doganë dhe Homologim të paguar si dhe Atestin e Plini

  Gjilan Sot, 00:02
  5.200 €
 • 4 foto
  MAN 19-281 Miller Kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 19-281 Miller Kipper

  Viti i prodhimit: 1985 Ne Gjendje shum të mir për punë Gumat e mira Fabrikisht Miller Kipper ne tri

  Gjilan Dje, 23:21
  5.900 €
 • 9 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me Bagera dhe Kamiona

  Bëjmë kryerjen e gjitha punëve me bager. Hapjen e kanaleve, temeleve thyerjen e betoneve dhe gurëve

  Gjilan Dje, 23:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bolduzer TG 90
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bolduzer TG 90

  Bolduzeri eshte ne gjendje te rregullt I gatshem per punë

  Gjilan Dje, 23:20
  4.500 €
 • 7 foto
  Volvo 2.4 dizel viti 2004
  Vetura

  Volvo 2.4 dizel viti 2004

  Shitet volvo 2.4 dizel viti 2004 ne gjendje shum tmir me dy par goma dimer ver i qlajmrum tele cont

  Gjilan Dje, 23:10
  6.200 €
 • 4 foto
  Shitet skuteri aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet skuteri aerox

  Shitet skuteri yamaha aerox 50cc ne gjendje perfekte me dokumenta per me shum lamrohuni ne chat

  Gjilan Dje, 23:10
  330 €
 • 4 foto
  fellne per grande cheroke
  Autopjese dhe paisje

  fellne per grande cheroke

  shiten fellnet per grand sheroke me goma mesatare te veres 255/50/19 jan prodhim gjerman

  Gjilan Dje, 23:10
  165 €
 • 2 foto
  Fellne per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 4

  Shiten fellnet per golf 4, seat ibiza , shkoda , polo, etj 195/65/15 gomat pothujse te reja te veres

  Gjilan Dje, 23:02
  199 €
 • 11 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Shitet Golf 7 1.6 DSG HIGHLINE. Posedon goma te reja,regjistrim deri ne muajin e 9(Shtator) Vetura e

  Gjilan Dje, 22:50
  15.300 €
 • 8 foto
  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--
  Vetura

  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

  Honda accord benzin 2.2 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtengum tip top vetura posedon guma t

  Gjilan Dje, 22:50
  1.400 €
 • 8 foto
  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-
  Vetura

  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-

  Reno scenis 1.6 Benzin Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip tip vetura posedon fellne

  Gjilan Dje, 22:50
  1.600 €
 • 7 foto
  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--
  Vetura

  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--

  VW Bora 2.0 Brnzin Vetura osht ne gjendje tr rregullt i shtrengum tip top vetura posedon Fellne gum

  Gjilan Dje, 22:50
  2.700 €
 • 6 foto
  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-
  Vetura

  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

  dacia Logan Dizell 1.5 Vetura Osht ne Gjendje te Rregullt Ishtrengum Tip top per me shum Onfo 044-

  Gjilan Dje, 22:50
  2.000 €
 • 8 foto
  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)
  Vetura

  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

  Shes golf 3 1.4 bezin viti i prodhimit 1995 i regjistruar RKS(09.10.2020)ngjyr e kuqe karrikat me rr

  Gjilan Dje, 22:43
  1.250 €
 • 5 foto
  Shes gjamin e opel astres
  Autopjese dhe paisje

  Shes gjamin e opel astres

  Shes gjamin e shofer shalmen te opel astres G pa asnje grithe mund te na kontaktoni ne tel: 044 747

  Gjilan Dje, 22:43
  45 €
 • 12 foto
  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK
  Vetura

  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK

  Shes mercedez A 190 1.8 benzin AUTOMATIK viti i prodhimit 1999 ngjyr e hirit metalike i rexhistruar

  Gjilan Dje, 22:43
  2.200 €
 • 10 foto
  Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)
  Vetura

  Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)

  Shes audin 80 1.6 benzin viti i prodhimit 1991 i regjistruar RKS(08.11.2020)ngjyr e hirit metalike n

  Gjilan Dje, 22:43
  990 €
 • 3 foto
  touran 2.0 dsg
  Vetura

  touran 2.0 dsg

  shitet vetuar e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 2011 mujin e 4 motorri 2.0 automati

  Gjilan Dje, 22:33
  6.950 €
 • 9 foto
  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik
  Vetura

  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik

  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik Viti : 2009 Km : 137500 Panoram Auto esht ne gjendje perfekte,

  Gjilan Dje, 22:25
  Me Marrveshje