Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 5 foto
  Karrika per bmw x5 M pacet me rrym dhe memory
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per bmw x5 M pacet me rrym dhe memory

  Karrikat jan ne gjendje shum te mir pa as nje verejtje me te gjitha opcionet nr 044128418

  Gjilan Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  KARRIKA ME TAPACIRA PER AUDI A6 2011-2017
  Autopjese dhe paisje

  KARRIKA ME TAPACIRA PER AUDI A6 2011-2017

  Karrikat jan ne gjendje shum te mir me fryrje te shpines levizje mekanike dhe nxemje nr 044128418

  Gjilan Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  KARRIKA ME TAPACIRA PER AUDI A5 CUPE
  Autopjese dhe paisje

  KARRIKA ME TAPACIRA PER AUDI A5 CUPE

  Karrikat jan ne gjendje perfekte me nxemje nr 044128418

  Gjilan Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  KARRIKA ME TAPACIRA PER BMW X5 MODIFIKANT
  Autopjese dhe paisje

  KARRIKA ME TAPACIRA PER BMW X5 MODIFIKANT

  KARRIKAT JAN ME.RRYM NXEMJE NE GJENDJE PERFEKTE NR 044128418

  Gjilan Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  touran 1.6 tdi automatik 2012
  Vetura

  touran 1.6 tdi automatik 2012

  shes touran 1.6 tdi viti i prodhimit 2012 automatik dsg i regjistruar ne Rks ne gjendje te rregullt

  Gjilan Sot, 13:18
  8.200 €
 • 4 foto
  Audi q7 3.0 tdi quattro
  Vetura

  Audi q7 3.0 tdi quattro

  shes audi q7 3.0 tdi quattro viti i prodhimit 2012, i regjistruar ne Rks, 7 ulse gomat e reja te dim

  Gjilan Sot, 13:17
  20.000 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 turbo disel
  Vetura

  Golf 2 1.6 turbo disel

  Shes golf 2 1.6 turbo disel viti i prodhimit 1992 regjistrimi skaduar nr gjendje te rregullt tel +3

  Gjilan Sot, 13:16
  1.200 €
 • 8 foto
  Pasat 3c
  Vetura

  Pasat 3c

  Shitet vetura pasat 3c dsg, viti 2010,naft ,vetura e kom doganu me dat, 2.03.2020 vetura asht erlla

  Gjilan Sot, 13:15
  8.200 €
 • 4 foto
  Goma te veres
  Vetura

  Goma te veres

  Shesh dy goma te veres 195,65,15 .viti 2019 tre muj te perdorura numri kontaktues 044-305-413

  Gjilan Sot, 13:14
  60 €
 • 3 foto
  Goma 195/65/15 Nr.57
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/15 Nr.57

  Gomat jan të përforura

  Gjilan Sot, 13:07
  25 €
 • 2 foto
  Goma M+S 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 175/65/14

  Gomat jan të mira

  Gjilan Sot, 13:07
  30 €
 • 0 foto
  Goma të reja 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 175/65/14

  Gomat jan te reja

  Gjilan Sot, 13:06
  120 €
 • 8 foto
  Fiat Ulysse
  Vetura

  Fiat Ulysse

  Motorr 2.2 Dizell 7 Ulse Klimatronik Navigacion Tempomat 2qelca Zenzor pakingu mbrapa

  Gjilan Sot, 13:06
  3.900 €
 • 1 foto
  Der per Golf 4 ana e djatht
  Autopjese dhe paisje

  Der per Golf 4 ana e djatht

  Dera ësht ngjyr hiri

  Gjilan Sot, 13:05
  20 €
 • 8 foto
  Skoda Rapid 1,6 TDI 2015
  Vetura

  Skoda Rapid 1,6 TDI 2015

  Skoda ësht në gjendje te mir teknike, posedon Radio Cd, mbyllje qëndrore, Abs ka dy Qelsa

  Gjilan Sot, 13:05
  7.300 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt, eshte regjistrimi i pare ne Kosove prej muajit Dhjetor 2019

  Gjilan Sot, 13:04
  4.400 €
 • 9 foto
  Mercedes R
  Vetura

  Mercedes R

  280CDI 4MATIC Motorr 3.0 Dizell Senzor parkingu Panoram 6 Ulse Shpejcit ne vollont Navigacion etj...

  Gjilan Sot, 13:04
  7.000 €
 • 1 foto
  Goma të reja 225/45/17 OVATION
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 225/45/17 OVATION

  Gomat jan të reja

  Gjilan Sot, 13:04
  160 €
 • 5 foto
  Range Rover Velar R-Dynamic
  Vetura

  Range Rover Velar R-Dynamic

  I Ardhur nga Zvicra Full option

  Gjilan Sot, 12:56
  65.000 €
 • 6 foto
  Audi a5 2.0 TDI sportback
  Vetura

  Audi a5 2.0 TDI sportback

  Audi osht i sapoardhur prej zvicres posedon libren e servisit te gjitha serviset e kryera me koh gji

  Gjilan Sot, 12:55
  12.000 €
 • 3 foto
  Vw Polo 1.6 TDI me dogan homologim
  Vetura

  Vw Polo 1.6 TDI me dogan homologim

  2010 1.6 TDI me Klim doganen homologimin e kryer sapo ka ardh gjendje perfekte

  Gjilan Sot, 12:54
  6.200 €
 • 12 foto
  Seat exeo 2.0 T(DI) automatik sapoardhur me dogan
  Vetura

  Seat exeo 2.0 T(DI) automatik sapoardhur me dogan

  Seat exeo viti prodhimit 2011 i sapo ardhur me dogan te paguar 2.0 T(DI) Automatik Multitronic (7 sh

  Gjilan Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI Automatic 2004
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI Automatic 2004

  Opel Astra 1.7 CDTI Viti 2004 Automatic I rexhistruar RKS Qmimi volitshem Pres blers serioz +3834420

  Gjilan Sot, 12:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Range Rover Sport autobiography look
  Vetura

  Range Rover Sport autobiography look

  2009 3.6 diesel model autobiography look rigjistrim i par n kosov goma te reja serviset te gjitha te

  Gjilan Sot, 12:53
  14.400 €
 • 8 foto
  Shes veturen Golf 5
  Vetura

  Shes veturen Golf 5

  Shes veturen Golf 5, 1.9 Disel, viti i prodhimit 2007. Vetura eshte me nje pare dyer, kjo edhe eshte

  Gjilan Sot, 12:50
  5.500 €
 • 3 foto
  Shes goma urgjentisht
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma urgjentisht

  Shes dy goma per traktor urgjentisht.

  Gjilan Sot, 12:50
  50 €
 • 8 foto
  Pikapi cady 1.9 disel
  Vetura

  Pikapi cady 1.9 disel

  Shitet pikapi cady 1.9 disel viti prodhimit 1999 ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike hargjim

  Gjilan Sot, 12:50
  1.400 €
 • 11 foto
  BMW 320D 184PS - LCI
  Vetura

  BMW 320D 184PS - LCI

  Bmw 320d Facelift - LCI Motor i tipit te ri me 184 PS Viti i prodhimit: 2010 E doganuar qe gjashte m

  Gjilan Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kymco 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 500

  Shitet Kymco 500 kubik viti 2007 ne gjendje perfekte me servisw te kryera me krejta senet funksional

  Gjilan Sot, 12:36
  2.500 €
 • 7 foto
  SHITET VETURA VWPASSAT 3C 2.O TDI DSG RKS
  Vetura

  SHITET VETURA VWPASSAT 3C 2.O TDI DSG RKS

  SHES VETUREN PASSAT 2.0 TDI ,170 PS ,AUTOMATIK TIPTRONIK, VITI 2008 , I REGJISTRUAR RKS 6 MUAJ . GJE

  Gjilan Sot, 12:36
  6.500 €
 • 5 foto
  Mercedez 1988
  Vetura

  Mercedez 1988

  Mercedes 88 eshte ne gjendje te rregullt karrigat me nxemje regjistrimi i skadum

  Gjilan Sot, 12:34
  1.000 €
 • 7 foto
  golf 4 1.9 tdi disel
  Vetura

  golf 4 1.9 tdi disel

  shitet golf 4 1.9 tdi disel 2004 10 muaj regjistrim gjendje perfekte klimatronik 2 qelsa gjuma treja

  Gjilan Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PASSAT 2.O TDI DSG 2008 RKS
  Vetura

  PASSAT 2.O TDI DSG 2008 RKS

  SHES VETUREN E TIPIT PASSAT 2.0 DIZELL, AUTOMATIK DSG ,170 PS ,VITI I PRODHIMIT 2008 REGJISTRIMI I D

  Gjilan Sot, 12:33
  6.700 €
 • 5 foto
  Shes Golf plus 1.9 TDI 77KW
  Vetura

  Shes Golf plus 1.9 TDI 77KW

  Shes Golf Plus 1.9 TDI 77KW viti i prodhimit 2005, regjistrim 1 vite, me liber te servisit, I miremb

  Gjilan Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motor i Menjac 1.6 16v vectra b
  Autopjese dhe paisje

  Motor i Menjac 1.6 16v vectra b

  Prodajem motor i menjac za vectru b 2000 godiste. Motor ispravan pre skidanja nije trosio ulje, urad

  Gjilan Sot, 12:26
  1 €
 • 2 foto
  Kia Rio 1.5 crdi
  Vetura

  Kia Rio 1.5 crdi

  Shitet Kia Rio 1.5 crdi 110kf,ne gjendje te shkelqyer,posedon klime automatike,4 xhamat elektronik,p

  Gjilan Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 530 GT
  Vetura

  Bmw 530 GT

  2015 Bmw 530GT... 19,900€ Luxury Line 3.0D 268PS 150,000km Automatik Lleda Likur Pa

  Gjilan Sot, 11:47
  19.900 €
 • 10 foto
  Bmw X5 3.0i Automatik 2003☎️☎️
  Vetura

  Bmw X5 3.0i Automatik 2003☎️☎️

  Bmw X5 3.0i Benzin 4x4 viti 2003 Automatik ne gjendje prefekte pa asnje vrejtje i garazhuar gjithmon

  Gjilan Sot, 11:45
  46 €
 • 11 foto
  Golf VII 2017
  Vetura

  Golf VII 2017

  2016 Golf VII Zbritje ne 11,995€ Viti 2016 Km 136,000 Ps 111 DSG Navi 1,6 Senzora para mbrapa

  Gjilan Sot, 11:43
  15.300 €
 • 11 foto
  Golf VI SportsVan
  Vetura

  Golf VI SportsVan

  Golf VII SportsVan HighLine Viti 2016 Km 161,444 Ps 111 Dsg Navi Ndrruesit ne timon Senzora par

  Gjilan Sot, 11:42
  14.400 €
 • 10 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 Viti 2014 2,0 TDI 130KW 177PS Diesel KM 179.500 Automatik I doganuar +Homologimin I ga

  Gjilan Sot, 11:41
  16.400 €
 • 4 foto
  Mercedes 200D rks deri n’nentor
  Vetura

  Mercedes 200D rks deri n’nentor

  Shitet&ndrrohet mercedesi me rks serviset e kryme ule filtera,goma t reja punon super,hargjime t

  Gjilan Sot, 11:28
  1.350 €
 • 4 foto
  SKODA
  Vetura

  SKODA

  SKODA OLD TIMER 120 NE GJENDJE SHUM TE MIR EXTRA PER MARAKLI

  Gjilan Sot, 11:18
  3.100 €
 • 5 foto
  ALFA ROMEO 147
  Vetura

  ALFA ROMEO 147

  SHITET ALFA ROMEO NE GJENDJE PERFEKTE,MODELI DUCATI CORSE ,1.9 JTD 16V,SHUM I RUJTUM ,170PS

  Gjilan Sot, 11:18
  5.100 €
 • 0 foto
  dyr per passat b5 edhe 5.5 karavan 98-2005
  Autopjese dhe paisje

  dyr per passat b5 edhe 5.5 karavan 98-2005

  shiten dyrt per passat qmimi 30E cop dyrt e thata veq me xham +38345514584

  Gjilan Sot, 11:17
  30 €
 • 1 foto
  shtopat per passat b5
  Autopjese dhe paisje

  shtopat per passat b5

  shiten shtopat per passat b5 bojn edhe per 5.5 shum t rujshum +38345514584

  Gjilan Sot, 11:17
  20 €
 • 8 foto
  CITROEN C6
  Vetura

  CITROEN C6

  SHES CITROEN C6 NE GJENDJE SHUM TE MIR,VITI I PRODHIMIT 2006,2.7DIESEL REGJISTRIM 1 VIT, EXTRA SKA N

  Gjilan Sot, 11:17
  7.100 €
 • 4 foto
  mbeshtetese dore passat 2001
  Autopjese dhe paisje

  mbeshtetese dore passat 2001

  shitet mbeshtetesja e dores per passat nuk e di a i ban golfit edhe bores prej passatit u hek

  Gjilan Sot, 11:16
  20 €
 • 1 foto
  Mbajtes i lladnjakit (limanamask)Golf 4 edhe bora
  Autopjese dhe paisje

  Mbajtes i lladnjakit (limanamask)Golf 4 edhe bora

  shitet mbajtes i lladnjakit per Bora edhe golf pa lladnjak 20 me gjith lladnjak 35 veq lladnjaki i

  Gjilan Sot, 11:16
  20 €
 • 0 foto
  Auba per passat b5 97-2000
  Autopjese dhe paisje

  Auba per passat b5 97-2000

  +38345514584

  Gjilan Sot, 11:16
  30 €