Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 8 foto
  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original
  Vetura

  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original

  Renaulti esht i po sa ardhur prej Gjermanis me Doganë dhe Homologim të paguar si dhe Atestin e Plini

  Gjilan Sot, 10:54
  5.200 €
 • 0 foto
  Goma të reja 185/60/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 185/60/15

  Gomat jan të reja të vitit 2020

  Gjilan Sot, 10:53
  135 €
 • 5 foto
  Goma 175/65/14 me bandash+kapak
  Autopjese dhe paisje

  Goma 175/65/14 me bandash+kapak

  Dy Goma jan ma të mira e dy jan më të përdorura. Shiten edhe pjes pjes , ndaras: kapakt n’veti banda

  Gjilan Sot, 10:52
  100 €
 • 0 foto
  Goma të reja 185/60/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 185/60/15

  AutoCenter iu ofron Goma të reja

  Gjilan Sot, 10:51
  130 €
 • 4 foto
  Polo 1.2 2011
  Vetura

  Polo 1.2 2011

  VW POLO 1.2 COMFORTLINE *Viti i prodhimit 2011 *Kilometrazha 130 000 km *Abs *Tempomat *Ndalje auto

  Gjilan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma të reja prej 13 Zoll deri 22Zoll
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja prej 13 Zoll deri 22Zoll

  Gomat jan të reja të vitit 2020 të Markes Altenzo, Goma të cilat jan prodhim i Australis

  Gjilan Sot, 10:48
  110 €
 • 6 foto
  Golf VII 2.0 Manuel
  Vetura

  Golf VII 2.0 Manuel

  Golfi eshte i sapoardhur nga Gjermani, me dogane, me Navigacion, Klime Automatike

  Gjilan Sot, 10:48
  11.300 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero
  Vetura

  Dacia Sandero

  E po sa ardhur prej Gjermenie ne gjendje të mirë me Dogan dhe Homologim të paguar.

  Gjilan Sot, 10:47
  5.500 €
 • 0 foto
  RENT A CAR - AUTOCENTER
  Vetura

  RENT A CAR - AUTOCENTER

  AutoCenter Rent a Car, ju ofron vetura me qera me cmime shume te volitshme, duke filluar prej 15,00e

  Gjilan Sot, 10:47
  20 €
 • 0 foto
  Ndrrues i shpejtsive Golf 4 TDI 5 Shpejtsi
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrues i shpejtsive Golf 4 TDI 5 Shpejtsi

  Ndrruesi ësht në gjendje të mir teknike

  Gjilan Sot, 10:47
  100 €
 • 0 foto
  Gome M+S 255/55/18 viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Gome M+S 255/55/18 viti 2016

  gome 255/55/18 nr.010

  Gjilan Sot, 10:47
  50 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pirunar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  pirunar

  shes pirunar dores mbushes 24 vedhe 36 v

  Gjilan Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  nissan pixo 1.0 benzin 121 mij km 2009
  Vetura

  nissan pixo 1.0 benzin 121 mij km 2009

  kilometra te gatantuara ne gjendje shum ne rregull doganen dhe homologim te paguar qwerty

  Gjilan Sot, 10:04
  4.150 €
 • 1 foto
  goma pirunar rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  goma pirunar rimorkio

  044250469 /049 shes 2 copa per pirunar rimorkio 6.90/6,00-9 nr i gomes eshte 9 she

  Gjilan Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi AVANT 2.0 TDI
  Vetura

  Audi AVANT 2.0 TDI

  Shes Veturen , Viti 2009, AUDI, A4, TDI Diesel. Audi AVANT Personalisht e blere vete ne Zvicerr,

  Gjilan Sot, 09:59
  10.000 €
 • 2 foto
  Pirunar shtapler mbushes 24v,,,30 a
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirunar shtapler mbushes 24v,,,30 a

  shes mbushsin per pirunar 24v 30 amper 220 eu

  Gjilan Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes rimorkio per transport veturav shlep 550 eu 044250469,/049

  Gjilan Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio e doganume
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio e doganume

  shes rimorkio e doganume nr tel 044250469 qmimi 950 eu

  Gjilan Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes rimorkio per transport mini bager deri 2,5 ton eka ika 2 kamt mrapa per mbatjtje stabile, 1 e

  Gjilan Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes 2 rimorkio per transport 320 eu

  Gjilan Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  rimorkio transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio transport

  shes rimorkio 2.10 me 1.20 me frenim 430 eu

  Gjilan Sot, 09:47
  430 €
 • 10 foto
  renault trafik
  Kamionë

  renault trafik

  shes renault trafik viti 2007 regjitrim i par kosove klm 162000 ne gjendje shum te mire ,, ika 2 d

  Gjilan Sot, 09:45
  5.300 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Shes veturen mercedes, Muji 11-2006 Motor 220 CDI EVO Viti 2006 Kilometra e veta 210.000 te garantu

  Gjilan Sot, 09:43
  6.700 €
 • 1 foto
  Per merakli - Motor ne shitje!
  Motore (mbi 50 cc)

  Per merakli - Motor ne shitje!

  Motori eshte ne gjendje shume te mire, teper i ruajtur, i posa ardhur nga CH. Tabela RKS, regjistrim

  Gjilan Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zvershnik
  Autopjese dhe paisje

  Zvershnik

  Shiten zvershnikt

  Gjilan Sot, 09:40
  25 €
 • 11 foto
  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit

  shes mjete per ngjeshjen e zhavorit oborreve ,kanalizime,temele ,etj ,,,, kemi pllakat qe montohen

  Gjilan Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  wacker bomag remax
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  wacker bomag remax

  shes remax wacker bomag

  Gjilan Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio per transport bager 5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport bager 5 ton

  shes rimorkio per transport eshte eshmontune duhet me montu edhe ka pak pune me punu sipas nevojav

  Gjilan Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

  NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE

  Gjilan Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio 3 m me 1.50 2 ton

  Gjilan Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio

  Gjilan Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma per Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Tiguan

  Shiten Gomat te ardhura nga Zvicra per Ww Tiguan Jane shume pake te perdorura dhe ne gjendje te mire

  Gjilan Sot, 09:26
  280 €
 • 10 foto
  rimorkio kiper
  Kamionë

  rimorkio kiper

  shes rimorkio kipper ne 3 anet eka me rrym bateri edhe me hidraulik me dore me dogane qmimi sate

  Gjilan Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card
  Autopjese dhe paisje

  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card

  Shiten radiat e Reja

  Gjilan Sot, 09:22
  20 €
 • 2 foto
  Guma 255/55/18
  Autopjese dhe paisje

  Guma 255/55/18

  Shiten gumat 255/55/18 ne gjendje Te mire 4 copa

  Gjilan Sot, 09:14
  100 €
 • 0 foto
  Fara & shtopa per Vw t4 & t3
  Autopjese dhe paisje

  Fara & shtopa per Vw t4 & t3

  Shiten farat , shmigavcat, shtopat per Vw t4 edhe Vw t3

  Gjilan Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fari per Seat altea - leon
  Autopjese dhe paisje

  Fari per Seat altea - leon

  Shitet Fari per Seat Altea ose leon viti 2005-2009 me llup

  Gjilan Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjesë për Mercedes 190/124
  Vetura

  Pjesë për Mercedes 190/124

  Shiten pjese per Mercedes 190 dhe 124 dizell / Benzin

  Gjilan Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes Ckllas ekllas es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes Ckllas ekllas es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 pasat t
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 pasat t

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 orginal

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Sot, 08:50
  Me Marrveshje