Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 0 foto
  pjes per astra g
  Autopjese dhe paisje

  pjes per astra g

  pjes per astra g pjest jan te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullt 2.0 dizel viber +38344695

  Gjilan Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Tauran

  pjes per tauran 1.9&2.0 2004-2006 dizelpjest jan te ardhura nga gjermania me shumic dhe pakic

  Gjilan Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma të reja 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 205/55/16

  Gomat jan të reja të Vitit 2020

  Gjilan Dje, 17:15
  125 €
 • 1 foto
  Goma të reja 225/45/17 OVATION
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 225/45/17 OVATION

  Gomat jan të reja

  Gjilan Dje, 17:15
  160 €
 • 5 foto
  Goma 175/65/14 me bandash+kapak
  Autopjese dhe paisje

  Goma 175/65/14 me bandash+kapak

  Dy Goma jan ma të mira e dy jan më të përdorura. Shiten edhe pjes pjes , ndaras: kapakt n’veti banda

  Gjilan Dje, 17:14
  100 €
 • 8 foto
  Skoda Rapid 1,6 TDI 2015
  Vetura

  Skoda Rapid 1,6 TDI 2015

  Skoda ësht në gjendje te mir teknike, posedon Radio Cd, mbyllje qëndrore, Abs ka dy Qelsa

  Gjilan Dje, 17:12
  7.300 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt, eshte regjistrimi i pare ne Kosove prej muajit Dhjetor 2019

  Gjilan Dje, 17:12
  4.400 €
 • 1 foto
  Goma të reja 195/65/15 OVATION
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 195/65/15 OVATION

  Gomat jan të reja

  Gjilan Dje, 17:12
  120 €
 • 0 foto
  Vetura me qera
  Vetura

  Vetura me qera

  Ju ofrojme vetura të llojeve të ndryshme me qera duke filluar prej 15Euro 24/h .

  Gjilan Dje, 17:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci

  Peugeot 308 1.6 hdi viti 12/2010 klim fonksionale 6 shpejci ne gjendje perfekte i pastert si jasht

  Gjilan Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dorz e Marshit të shpejtsive
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e Marshit të shpejtsive

  Dorza esht e Lëkures i bon të gjitha Veturave

  Gjilan Dje, 17:07
  10 €
 • 6 foto
  Golf VII 2.0 Manuel
  Vetura

  Golf VII 2.0 Manuel

  Golfi eshte i sapoardhur nga Gjermani, me dogane, me Navigacion, Klime Automatike

  Gjilan Dje, 17:07
  11.300 €
 • 0 foto
  CAR RENTAL
  Autopjese dhe paisje

  CAR RENTAL

  AutoCenter offers rental cars of various types starting at very affordable prices. We are based in

  Gjilan Dje, 16:57
  15 €
 • 0 foto
  Goma M+S 205/55/16 Nr.56
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 205/55/16 Nr.56

  Gomat jan Vredestein maeka

  Gjilan Dje, 16:56
  40 €
 • 9 foto
  Shitet Vetura Jeep Cherokee
  Vetura

  Shitet Vetura Jeep Cherokee

  Shitet Jeep Cherokee 2010 (pa dogan) Automatik 147.xxx km te garantume Klimatronik Ulset lekur Ulset

  Gjilan Dje, 16:49
  15.000 €
 • 2 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  She’s audi 80 benzins 2.0 Viti 94 me regjistrim edhe 5 muj Ne kontaktues 044155726

  Gjilan Dje, 16:49
  1.000 €
 • 8 foto
  Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Touran 1.9 tdi

  Touran 1.9 TDI United Posedon: Klim 2 zonale Pasqyret me rrym Gjamat me rrym Radio te madhe me ekran

  Gjilan Dje, 16:36
  6.900 €
 • 5 foto
  Mercedez 1988
  Vetura

  Mercedez 1988

  Mercedes 88 eshte ne gjendje te rregullt karrigat me nxemje regjistrimi i skadum

  Gjilan Dje, 16:30
  1.000 €
 • 11 foto
  Opel Mokka 1.6 D EXO FLEX Viti 2015 136 PS
  Vetura

  Opel Mokka 1.6 D EXO FLEX Viti 2015 136 PS

  Shitet Opel Mokka 1.6 D Exo Flex Viti 2015 136 PS me 46000 Km Ndrrim bej vetem me lokal ne Gjilan

  Gjilan Dje, 16:20
  17.000 €
 • 8 foto
  SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  SHITET OSE NDERROHET

  Shitet ose nderohet me vetura tjera( PIKAP ME 4 ULESE-WV dhe naj veture Reno Megane).

  Gjilan Dje, 16:17
  8.700 €
 • 2 foto
  Fellne 16she passat golf audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she passat golf audi

  Shiten fellnet 16she per golf passat audi ne super gjendje et 35 fellnet jan origjinal

  Gjilan Dje, 16:12
  160 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI AUTOMATIK

  Shes Golf 4 1.9 T(DI) Automatik Me klim Fellne BBS ABS, ESP Viti i prodhimit - 12.2001 Qmimi - 4300

  Gjilan Dje, 16:12
  4.300 €
 • 5 foto
  Fellnet origjinale te modelit highline
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet origjinale te modelit highline

  Shiten fellnet origjinale te modelit highline me goma shume te mira m+s. Gomat jane me dimensione 22

  Gjilan Dje, 16:08
  400 €
 • 5 foto
  Shitet Opel zafira dizel viti 2005 regjistrim 10 m
  Vetura

  Shitet Opel zafira dizel viti 2005 regjistrim 10 m

  Shitet Opel zafira dizel 2,2 viti 2005 regjistrimi I tret ne kosov e sjellur nga zvicra nga un me gj

  Gjilan Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet mercedes-benzz cdi 2.0
  Vetura

  Shitet mercedes-benzz cdi 2.0

  Shum ësht ne gjendje trregullt viti prodhimit 2003 mujim 8

  Gjilan Dje, 16:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma te veres
  Vetura

  Goma te veres

  Shesh dy goma te veres 195,65,15 .viti 2019 tre muj te perdorura numri kontaktues 044-305-413

  Gjilan Dje, 15:52
  60 €
 • 8 foto
  Pasat 3c
  Vetura

  Pasat 3c

  Shitet vetura pasat 3c dsg, viti 2010,naft ,vetura e kom doganu me dat, 2.03.2020 vetura asht erlla

  Gjilan Dje, 15:46
  8.200 €
 • 10 foto
  Golf 4 1.9tdi 3tkuqe 2002
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi 3tkuqe 2002

  Shitet Golfi osht ngjendje perfekte , ni pronar qe 6vjet , 345mi km me komplet histori . Golfi ka ka

  Gjilan Dje, 15:39
  4.800 €
 • 8 foto
  CITROEN C6
  Vetura

  CITROEN C6

  SHES CITROEN C6 NE GJENDJE SHUM TE MIR,VITI I PRODHIMIT 2006,2.7DIESEL REGJISTRIM 1 VIT, EXTRA SKA N

  Gjilan Dje, 15:33
  7.100 €
 • 4 foto
  FORD GRANADA
  Vetura

  FORD GRANADA

  SHES FORD GRANADA OLD TIMER EXTRA PER MARAKLI TIP TOP, RKS I SKADUAR.

  Gjilan Dje, 15:32
  2.600 €
 • 5 foto
  ALFA ROMEO 147
  Vetura

  ALFA ROMEO 147

  SHITET ALFA ROMEO NE GJENDJE PERFEKTE,MODELI DUCATI CORSE ,1.9 JTD 16V,SHUM I RUJTUM ,170PS

  Gjilan Dje, 15:31
  5.100 €
 • 3 foto
  Vollan GTI Golf 5 , Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Vollan GTI Golf 5 , Golf 4

  Vollani gti golf 5 , bon edhe per golf 4 , ................TAGS MOS I LEXO. iphone samsung sony p

  Gjilan Dje, 15:20
  150 €
 • 7 foto
  Karrika Recaro per Golf 4 , Audi A3 (nipar dyr)
  Autopjese dhe paisje

  Karrika Recaro per Golf 4 , Audi A3 (nipar dyr)

  Karrikat jon prr golf 4 , audi a3 me nipar dyr . Munden mu kombinu edhe per kerre tjera .... ...

  Gjilan Dje, 15:19
  85 €
 • 9 foto
  Karrika Recaro per Golf 4, Audi A3 (1998-2003)
  Autopjese dhe paisje

  Karrika Recaro per Golf 4, Audi A3 (1998-2003)

  Karrikat jon me nxemje , jon per golf 4 , Audi A3 .. ................TAGS MOS I LEXO. iphone sam

  Gjilan Dje, 15:19
  170 €
 • 3 foto
  Karrika per Audi A6 C6 (2004-2011) Limuzin
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per Audi A6 C6 (2004-2011) Limuzin

  Karrikat jon tthjeshta , po jon sikur treja ......... ../.............TAGS MOS I LEXO......iphone sa

  Gjilan Dje, 15:18
  70 €
 • 4 foto
  Shes Mercedes 200 dizel rks
  Vetura

  Shes Mercedes 200 dizel rks

  Shes mercedes 200 dizel viti 88 ne gjendje te mire teknike i ruajtur dhe goma te reja Regjistrim de

  Gjilan Dje, 15:03
  1.000 €
 • 12 foto
  Shes Renault Megane 2011 dizel rks
  Vetura

  Shes Renault Megane 2011 dizel rks

  Shes Renault Megane dizel 1.5 dci viti 2011 ne gjendje shum te mire teknike , hargjime te vogla ne e

  Gjilan Dje, 15:00
  5.500 €
 • 1 foto
  AUDI A3
  Vetura

  AUDI A3

  Shitet Audi A3 S Line 2.0 Dizel Viti I Prodhimit 2005 vetura posedon klim klimatronike,Abs,Central,X

  Gjilan Dje, 14:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi q7 3.0 tdi quattro
  Vetura

  Audi q7 3.0 tdi quattro

  shes audi q7 3.0 tdi quattro viti i prodhimit 2012, i regjistruar ne Rks, 7 ulse gomat e reja te dim

  Gjilan Dje, 14:24
  20.000 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 turbo disel
  Vetura

  Golf 2 1.6 turbo disel

  Shes golf 2 1.6 turbo disel viti i prodhimit 1992 regjistrimi skaduar nr gjendje te rregullt tel +3

  Gjilan Dje, 14:23
  1.200 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi bluemotion 2011
  Vetura

  Passat 2.0 tdi bluemotion 2011

  shes pasat 2.0 tdi bluemotion, viti i prodhimit 2011 i regjistruar ne Rks ne gjendje te rregullt,shu

  Gjilan Dje, 14:23
  11.000 €
 • 6 foto
  Shiter BMW 530 D , 2011 me 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Shiter BMW 530 D , 2011 me 1 vjet regjistrim

  Shitet bmw f10 530 d 2011 me 1 vjet regiistrim , vetura e doganuar , regjistruar ne Kosove per her

  Gjilan Dje, 14:18
  16.000 €
 • 4 foto
  reno megana 1.9 dizel prej tmirve viti. 2006
  Vetura

  reno megana 1.9 dizel prej tmirve viti. 2006

  shes reno megana dizel 1.9 e paqt e mir shum me regjistrim e ndroj me golf me marveshje viti 2006

  Gjilan Dje, 14:00
  2.500 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero
  Vetura

  Dacia Sandero

  E po sa ardhur prej Gjermenie ne gjendje të mirë me Dogan dhe Homologim të paguar.

  Gjilan Dje, 14:00
  5.500 €
 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan Dje, 14:00
  15 €
 • 0 foto
  Goma të reja 185/60/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 185/60/15

  Gomat jan të reja të vitit 2020

  Gjilan Dje, 14:00
  135 €
 • 1 foto
  Vetura me Qera - Rent a Car
  Autopjese dhe paisje

  Vetura me Qera - Rent a Car

  Auto Center, me seli në Gjilan në lagjen e Kamnikut, tek ndertesa e re e Bujanës dhe me pikë në Aero

  Gjilan Dje, 14:00
  15 €
 • 0 foto
  RENT A CAR - AUTOCENTER
  Vetura

  RENT A CAR - AUTOCENTER

  AutoCenter Rent a Car, ju ofron vetura me qera me cmime shume te volitshme, duke filluar prej 15,00e

  Gjilan Dje, 13:59
  20 €
 • 0 foto
  Goma të reja 185/60/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 185/60/15

  AutoCenter iu ofron Goma të reja

  Gjilan Dje, 13:59
  130 €
 • 0 foto
  Kapak Golf4,5,6,7 Ford
  Autopjese dhe paisje

  Kapak Golf4,5,6,7 Ford

  Kapak jan nga 3 nga dy dhe nga një

  Gjilan Dje, 13:58
  10 €