Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 7 foto
  Mitsubishi ASX 4X4 Did
  Vetura

  Mitsubishi ASX 4X4 Did

  Mitsubishi asx, 1.8 dizell ,4x4, viti 2012, 150 ps, 190 mi kilomentra me garancion dhe liber servis

  Gjilan Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17she golf passat audi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf passat audi mercedes

  Shiten fellnet 17she origjinal ne super gjendje et 38.per Audi passat golf Mercedes. Me goma te vere

  Gjilan Dje, 10:48
  200 €
 • 1 foto
  Fellne 17she mercedes glk
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she mercedes glk

  Shiten fellnet 17she per Mercedes origjinal ne super gjendje et 47.mercedes glk dhe modele treja.

  Gjilan Dje, 10:48
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 17she golf audi Mercedes passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf audi Mercedes passat

  Shiten fellnet 17she per mercedes audi passat golf ne super gjendje et 44.fellnet jan origjinal...

  Gjilan Dje, 10:48
  250 €
 • 2 foto
  Fellne 16she audi golf passat origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she audi golf passat origjinal

  Shiten fellnet 16she origjinal audi passat golf ne super gjendje et 45

  Gjilan Dje, 10:48
  230 €
 • 0 foto
  Fellne 18she Q7 taureg porshe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she Q7 taureg porshe

  Shiten fellnet 18she ne super gjendje .

  Gjilan Dje, 10:48
  280 €
 • 1 foto
  Fellne 16she mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she mercedes Benz

  Shiten fellnet 16she per mercedes ne super gjendje fellnet jan origjinal me Goma m+s.225/55/16

  Gjilan Dje, 10:47
  280 €
 • 0 foto
  Fellne 18she mercedes audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she mercedes audi passat

  Shiten fellnet 18she per passat Audi Mercedes ne super gjendje et 35...fellnet jan origjinal...

  Gjilan Dje, 10:47
  280 €
 • 1 foto
  Fellne 18she mercedes audi passat golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she mercedes audi passat golf

  Shiten fellnet 18she per mercedes audi passat golf ne super gjendje et 42 fellnet jan origjinal broc

  Gjilan Dje, 10:47
  270 €
 • 1 foto
  Fellne 15she golf turan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she golf turan

  Shiten fellnet 15she per golf turan ne super gjendje fellnet jan origjinal.

  Gjilan Dje, 10:46
  120 €
 • 1 foto
  Fellne 17she golf turan Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf turan Audi

  Shiten fellnet 17she per golf audi turan ne super gjendje et 50.fellnet Jan origjinal..

  Gjilan Dje, 10:46
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 15she mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she mercedes

  Shiten fellnet 15she per mercedes ne super gjendje

  Gjilan Dje, 10:46
  100 €
 • 3 foto
  Goma 19she run n.flat (blindume) veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma 19she run n.flat (blindume) veres

  Shiten 2 goma ran n flat te blindume.per ver ne super gjendje.255/35/19....

  Gjilan Dje, 10:46
  100 €
 • 0 foto
  Fellne 15she ford origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she ford origjinal

  Shiten fellnet 15she per ford origjinal ne super gjendje

  Gjilan Dje, 10:46
  160 €
 • 1 foto
  Fellne 17she audi golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she audi golf

  Shiten fellnet 17she origjinal per audi golf ne super gjendje

  Gjilan Dje, 10:45
  160 €
 • 2 foto
  Fellne 16she volvo ford
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she volvo ford

  Shiten fellnet 16she origjinal per Volvo Ford ne super gjendje

  Gjilan Dje, 10:45
  150 €
 • 0 foto
  Kerkoj ni fellne 17she gti
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj ni fellne 17she gti

  Keroj ni fellne 17she et 50 origjinal wv.

  Gjilan Dje, 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16she mercedes audi passat golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she mercedes audi passat golf

  Shiten fellnet 16she per golf passat audi mercedes ne super gjendje et 35.

  Gjilan Dje, 10:44
  160 €
 • 1 foto
  Fellne 14she polo seat skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14she polo seat skoda

  Shiten fellnet 14she per polo seat skoda ne gjendje te mire

  Gjilan Dje, 10:44
  120 €
 • 12 foto
  Renault Midlum 220-12 EL 4.8 diesel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault Midlum 220-12 EL 4.8 diesel

  Shitet Kamioni ne gjendje perfekte , viti i prodhimit 2008 , kilometra 92.000. Gjindet ne Zvicer me

  Gjilan Dje, 10:29
  19.500 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIC DSG
  Vetura

  SHITET GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIC DSG

  Shitet golf 6 plus automatic DSG 2.0 Viti i prodhimit:2009 Tempomat Klima dyzonale Xhamat me rrym

  Gjilan Dje, 10:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!
  Vetura

  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!

  Shitet golf 6 2.0 KW.103 PS 140 Manuel 6 shpejtesi Pulla ne vollan Senzora te shiut Navigacion

  Gjilan Dje, 10:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A3 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI

  • AUDI A3 2.0 TDI • Viti prodhimit 2013 • Ngjyra e bardhe ( • Liber servisi • Full opsione Per me s

  Gjilan Dje, 10:01
  13.500 €
 • 8 foto
  Pikapi cady 1.9 disel
  Vetura

  Pikapi cady 1.9 disel

  Shitet pikapi cady 1.9 disel viti prodhimit 1999 ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike hargjim

  Gjilan Dje, 10:00
  1.400 €
 • 1 foto
  Per merakli - Motor ne shitje!
  Motore (mbi 50 cc)

  Per merakli - Motor ne shitje!

  Motori eshte ne gjendje shume te mire, teper i ruajtur, i posa ardhur nga CH. Tabela RKS, regjistrim

  Gjilan Dje, 09:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fellnet me Goma 225/55 R17 M+S CONTINENTAL
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet me Goma 225/55 R17 M+S CONTINENTAL

  Shiten gomat as 3000km nuk jan perdor te ardhura nga Ch CONTINENTAL WINTERCONTACT fellnet jan te Fi

  Gjilan Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Keskin Fellne me goma 225/40 ZR18 GUMA VERES
  Autopjese dhe paisje

  Keskin Fellne me goma 225/40 ZR18 GUMA VERES

  Shiten fellnet me guma te veres te ardhura nga ch jan gjendje tmir Viti gomav java 14 viti 2017 3k

  Gjilan Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GUMA 175 70 R14 M + S vp 3 muaj te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  GUMA 175 70 R14 M + S vp 3 muaj te perdorura

  Gumat e reja 2019 java 26 viti 19 Chh

  Gjilan Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ML 270 cdi
  Vetura

  ML 270 cdi

  shes Mercedes ML 270 cdi .eshte final edition me klima tronik.pasqyret i palohen.panorama.navigacio

  Gjilan Dje, 09:34
  7.999 €
 • 12 foto
  Shitet Taurani
  Vetura

  Shitet Taurani

  *Volkswagen Touran *High-Line *Viti regjistrimit te par:02/01/2014 *Motorri:1.6 Dizel *Marshi:Auto

  Gjilan Dje, 09:32
  1 €
 • 5 foto
  urgjent
  Vetura

  urgjent

  shes mercedes 220 cdi nga zvicra pronari i dyt kosove ne gjendje shum te mir automatik klima 220

  Gjilan Dje, 09:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Yamaha Majesty 250cc i po sa ardhur Zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 250cc i po sa ardhur Zvicrra

  yamaha majesty 250 cc i doganum n gjendje t mir i rujtme shum

  Gjilan Dje, 09:28
  950 €
 • 7 foto
  piaggio NRG 50 cc i po sa ardhur nga Ch
  Motore (mbi 50 cc)

  piaggio NRG 50 cc i po sa ardhur nga Ch

  piaggio NRG 50cc me dogan t pagume tepr i rutm

  Gjilan Dje, 09:27
  950 €
 • 6 foto
  piaggio FLY 125 cc i po sa ardhu nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  piaggio FLY 125 cc i po sa ardhu nga zvicrra

  piaggio FLY 125 cc i doganuar

  Gjilan Dje, 09:26
  950 €
 • 5 foto
  bejm transport makinash dhe mallrav
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bejm transport makinash dhe mallrav

  bejm transportin e veturave kombive kamionve nga vendet e europes dhe zvicres info 044125724

  Gjilan Dje, 09:26
  1 €
 • 3 foto
  piaggio zip 50 cci po sa ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  piaggio zip 50 cci po sa ardhur nga zvicrra

  piaggio zip 50cc i doganuar n gjendje t mir

  Gjilan Dje, 09:24
  480 €
 • 8 foto
  Golf 2 1.6d
  Vetura

  Golf 2 1.6d

  Golf 2, 1991, 1.6 dizel, rks i skadum, gjendje shum tmire,gjendem ne kamenice, per info:+38349333785

  Gjilan Dje, 09:23
  1.000 €
 • 6 foto
  Audi A5 viti prodhimit 2010 pa dogan nr. kontaltus
  Vetura

  Audi A5 viti prodhimit 2010 pa dogan nr. kontaltus

  Audi A5 viti prodhimit 2010 pa dogan nr. kontaltus 044 321 994 qmimi sipas marrveshjes

  Gjilan Dje, 09:11
  1 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas ekllas es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas ekllas es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt x3 x1

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:42
  Me Marrveshje