• Ford Galaxy 1.9 TDI Super Gjendje

  Ford Galaxy 1.9 TDI Super Gjendje

  Shes sharan ford galaxy 1.9 TDI super gjendie viti 2001 me 7 vende po ne dokumenta eshte 4 vende Makine familjare shume i paster Me goma te reja te gjitha serviset e bera nuk i mungon as nje gje.Sallo

  3.700 €
  Gjirokastër
  Sot, 14:54
 • Hyundai Atos 1.0i super ekonomike

  Hyundai Atos 1.0i super ekonomike

  Hyundai 1.0i 6-muaj ne Shqiperi, taksa-siguracion te prera deri ne tetor 2017,kondicioner,airbag,abs,timon dhe xhama elektrik,goma te reja,vaj/filtra te sapo nderruara,ne gjendje shum te mire,gati per

  1.700 €
  Gjirokastër
  Sot, 13:45
 • Ford Mondeo 1.9 Nafte

  Ford Mondeo 1.9 Nafte

  Sarande----Shes Ford Mondeo 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta deri ne dhjetor 2017.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  Sot, 12:55
 • BMW 318 1.8 Bezin -00

  BMW 318 1.8 Bezin -00

  Shes BMW 318 1.8 benzin viti 2000 ne gjendje shum te mir xhenerike e motorike, full option, xhamat e zinj te 4 origjinal te hedhur dhe ne leje qarkullimi. Shitet per arsye mosperdorimi.

  3.000 €
  Gjirokastër
  Dje, 04:53
 • Peugeot 207 1.4 hdi

  Peugeot 207 1.4 hdi

  Shitet ose ndërrohet me makinë automatike. Në gjendje optimale, shumë ekonomike në çdo drejtim. Kontakto me whatsapp, viber.

  3.500 €
  Gjirokastër
  26 mars 16:55
 • Okazion Peugeot 206

  Okazion Peugeot 206

  Peugeot 206 viti 2000 benzin 1.4 kamio manuale kater dyer kondicjoner abs srs xhama pasqyra elektrik tavan xhami me hapje ne gjendje shum te mire me dekumenta deri dhjetor cmimi 1500 euro i diskutushe

  1.500 €
  Gjirokastër
  26 mars 15:55
 • Opel Campo

  Opel Campo

  Shitet opel kampo motori 2.500 turdo makina esth me nafta ne gjedje shum te mir viti 1999 cimimi 3.500 Kam edhe nje vito per re shitur 3.000 euro

  35.000 €
  Gjirokastër
  26 mars 14:46
 • Mercedes Benz ML 270 nafte 03

  Mercedes Benz ML 270 nafte 03

  Shitet ML 270 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe e gatshme per cdo lloj prove letrat i mbarojne ne fund te vitit

  4.000 €
  Gjirokastër
  25 mars 12:44
 • Opel Corsa 900cc benzin

  Opel Corsa 900cc benzin

  Opel corsa 900cc benzin shum ekonomike ne gjendje shum te mir me ac feneret xeno me lupa goma te reja 100% freksion te ri vajra fltra dhe sherbime te tjera te bera para nje jave makina ska nevoj per

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  25 mars 10:34
 • Mercedes Benz 1722 4x4

  Mercedes Benz 1722 4x4

  Shitet kamjon Mercedes Benz vit prodhimi 2001 ne gjendje te shkelqyer motorike she xhenerike kazan Milerr kiper me vet shkarkim dhe me vinxh 9m nr 069346

  20.000 €
  Gjirokastër
  25 mars 07:49
 • Ford focus

  Ford focus

  Ford focus sedan ne gjendje te shkelqyer

  3.800 €
  Gjirokastër
  24 mars 12:56
 • Mercedes A140 benzin okazion

  Mercedes A140 benzin okazion

  Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka difekte 1.4 benzin viti 2000 me kondicioner abs esp srs makina esht okazion se nuk perdoret ka vetem teksat e ketij vitit pa prer .mos telefononi kot ska cmi

  1.000 €
  Gjirokastër
  24 mars 06:44
 • HYUNDAI TUCSON 2005

  HYUNDAI TUCSON 2005

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, TE GJITHA SERVISET I JANE BERE... SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI!

  5.500 €
  Gjirokastër
  23 mars 22:02
 • Nissan Micra

  Nissan Micra

  nissan micra 2002 m3 sherbime te sapo bera me liber servusi goma te reja impjanti gazit nje muaj ka qe esht ven ...stag me 3 vjet garanci.xhama elektrik kondicioner.5 porta.shum ekonomike .6 litra g

  2.400 €
  Gjirokastër
  23 mars 09:54
 • Toyota yaris 02 super gjendje

  Toyota yaris 02 super gjendje

  Shes toyota yaris viti 2002 ne gjendie shume t mire Makina eshte me 3 dyer (tek dere) Shume ekonomik 1.0 benzine Gomat, vajrat filtrat t gjitha t nderrara Makina nuk ka nevoje per asnje gje

  2.100 €
  Gjirokastër
  22 mars 10:44
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  21 shkurt 15:35
 • Land Rover

  Land Rover

  Makina jepet edhe për pjesë edhe për individ, në cmime të ndryshme. Të interesuarit të telefonojnë për më shumë informacion! Tel:0693374856

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  21 shkurt 15:35
 • Mercedes 312D Nafte -00

  Mercedes 312D Nafte -00

  Shes mercedes kamioncine 2500 nafte viti 2000 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dopio kabine me dere. Me dokumenta te regullta deri ne fund te janarit

  6.000 €
  Gjirokastër
  21 shkurt 11:34
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 19:57
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 19:46
 • Mercedes 320 benzin-gaz ose nderrohet

  Mercedes 320 benzin-gaz ose nderrohet

  Makina eshte ne gjendje te mire .abs esp clima pilot automatic letra te prera .shume ekonomike ne gjendje perfekte te githa sherbimet ê sapo bera

  3.900 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 18:45
 • Ford Mondeo dizel

  Ford Mondeo dizel

  Ford mondeo portobagazh. Me dok deri ne 29 12 2017. Ne gjendje perfekte. E targuar per herë te pare ne 29 dhjetor 2016. Faj filtra goma frena të reja. Per me teper tel 0696626713. 2000cc tdci.

  4.000 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 17:45
 • Fiat punto 1.2 benzinë

  Fiat punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 17:38
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  20 shkurt 14:55
 • shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike e gtshme per cdo lloj prove makina ndrrohet me nj makin m te lart se golfi per n fshat per m sh inf

  2.400 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 21:00
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 20:54
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 18:34
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 18:34
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 14:54
 • Fiat Punto 1.2 benzinë

  Fiat Punto 1.2 benzinë

  Shitet fiat punto 1.2 benzinë në gjendje të rregullt,shërbimet te bëra ne kohë,vaj filtër te sapondërruar. Cmimi 1200 euro.

  1.200 €
  Gjirokastër
  19 shkurt 14:54
 • Suzuki Vitara

  Suzuki Vitara

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 4x4 L H.Gomat e reja 99% 2 jav ka qe jan blere.Impjant Gazi Dixhital me sistem vaji per lucidim.AC Kondicioner.2 Airbag.Abs.Shum e pershtatshme per Asfalt dhe sido

  4.000 €
  Gjirokastër
  15 shkurt 21:00
 • SHITET NISSAN PATROL, timon ne krahun e djathe

  SHITET NISSAN PATROL, timon ne krahun e djathe

  Automjeti eshte ne gjendje shume te mire.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  14 shkurt 16:45
 • BMW Série 5

  BMW Série 5

  wheel verës Vinterhjul Alloy Wheels qendror dritare pushtet CD player pasqyrët kontrolluar elektrik vende të ndezur drejtimit hidraulik të timonit airbag front airbags anë sistem stereo Sunroof / tava

  4.000 €
  Gjirokastër
  13 shkurt 22:35
 • WV PASSAT 1.9NAFTE VITI 99

  WV PASSAT 1.9NAFTE VITI 99

  Shitet wv passat 1.9nafte viti 1999.Drita xeno,impjan muzike.Vaj,filtra,bateri te sapo ndruar goma 90%te reja makina ska nevoj per asnje sherbim te vogel cmimi pak I diskutushem.

  2.600 €
  Gjirokastër
  13 shkurt 19:44
 • mercedes

  mercedes

  ne gjendje perfekt dokumenta te paguara cmimi i diskutueshem

  4.300 €
  Gjirokastër
  11 shkurt 12:36
 • Ford focus shitet ose nderohet

  Ford focus shitet ose nderohet

  ford focus 1.8 bezin +gaz impianti esht i hedhur ne itali, te gjitha sherbimet e bera. me taksa te prera. shum ekonomike. makina ka 107.000 km te vetat mund ta kontrolloni ku te doni. nderohet me ben

  1.300 €
  Gjirokastër
  10 shkurt 22:57
 • mercedez

  mercedez

  makina esht ne gjendje perfekte me letra te paguara deri ne shtator me baxha e gatshme per cdo lloj prove cmimi 2200 euro pak i diskutushem

  2.200 €
  Gjirokastër
  9 shkurt 23:44
 • Nderohet golf 5+ 2.0 naft me vw caddy

  Nderohet golf 5+ 2.0 naft me vw caddy

  vw golf 5+ 2.0 naft modeli 2005 nderohet me vw caddy makina eshte ne gjendje te mire nderhet per arsye mosperdorimi dhe se me nevojitet nje mjet pune per transport si pershembull vw caddy ose dicka e

  500 €
  Gjirokastër
  9 shkurt 22:34
 • Benz E 220. Behet ndrim me golf 5

  Benz E 220. Behet ndrim me golf 5

  Benz E 220 viti 2000. makina eshte ne gjendje te mir pune . Dokumentat te prera deri shtator 2017. Behet ndrim golf 5 nafte.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  9 shkurt 00:35
 • mercedes benc 2.2 nafte automatik

  mercedes benc 2.2 nafte automatik

  Mercedes viti 96 2.2 nafte me kamio automatik xhama elektrik baxha kondicjoner shum ekonomike ne gjendje te mir motorike xhenerike...2000euro diskutohet

  2.000 €
  Gjirokastër
  8 shkurt 21:54
 • nderohet motori

  nderohet motori

  nderohet ktm duke

  1.500 €
  Gjirokastër
  6 shkurt 23:34
 • sport max

  sport max

  Ne gjendje shum te mir shum ekonomik extra .

  3.800 €
  Gjirokastër
  6 shkurt 20:44
 • Golf 4 (1.4 benzin)

  Golf 4 (1.4 benzin)

  Makina eshte ne gjendje te mire dhe eshte gati per cdo lloj prove. Dokumentat i ka te rregullta

  2.000 €
  Gjirokastër
  6 shkurt 02:34
 • ZAFIRA 2005 BENZINE +GAZ E SAPOTARGUAR

  ZAFIRA 2005 BENZINE +GAZ E SAPOTARGUAR

  OPEL ZAFIRA VITI 21.11.2004 E SAPOARDHUR DHE SAPOTARGUAR E IMPORTUAR NGA ZVICRA 2.2 BENZINE +GAZ 6+1 ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA

  4.600 €
  Gjirokastër
  5 shkurt 13:34
 • Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter dopjo gome 412 motor i thjeshte,goma 90% 14+1 vende.I jane bere te gjitha serviset e nevojshme.

  9.000 €
  Gjirokastër
  5 shkurt 10:34
 • APRILIA PEGASO 650CC -01

  APRILIA PEGASO 650CC -01

  Shitet aprilia pegaso 650 cc i vitit 2001,eshte me dokumena te regullta ,pa dogan . ne gjendie te shkelqyer. ideal si per ruge te asfaltuar po dhe ruge çakulli . jepet mundesia per prove (vertet te i

  800 €
  Gjirokastër
  4 shkurt 16:54
 • Mercedes-Benz 250 dizel

  Mercedes-Benz 250 dizel

  mercedes e class y vit 1995 me naft pa letra sepse me kan humbur makina esht ne emrin tim edhe i behen letrat sepse taksat u falen ka kondiconer ne gjendje pune abs esp ka nevoj per gjera estetike (v

  1.000 €
  Gjirokastër
  2 shkurt 14:35
 • Lancia Ypsilon

  Lancia Ypsilon

  1.2benzin.viti2003.vaj,filtra,kandele,dhe bateri jan te reja.

  500 €
  Gjirokastër
  1 shkurt 15:35
 • Peugeot 206 benzin gaz

  Peugeot 206 benzin gaz

  Peugeot 206 viti 01 1.4 benzin gaz me dekumenta te regullta shqiptare....ne gjendje shum te mire xhenerike motorike...shum ekonomike....

  1.700 €
  Gjirokastër
  1 shkurt 10:44
 • Mercedes Benz Sprinter

  Mercedes Benz Sprinter

  Shes furgon Mercedes Benz Sprinter 412 i thjeshte,dopjo gome.I jane bere te gjtha serviset e nevojshme goma 90%.

  9.000 €
  Gjirokastër
  31 janar 20:44