Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

  AUTO/BLIC -Blejm Të gjitha Modelet e Veturave Nga Viti 2000 deri 2019 Table RKS , Targa Të Huaja , T

  Gllogoc 7 korrik 06:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

  Auto-Zona. Blejm Të gjitha Modelet e Veturave Nga Viti 2000 deri 2019 Table RKS , Targa Të Huaja , T

  Gllogoc 7 korrik 06:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  1111
  Motore (mbi 50 cc)

  1111

  Atv tip top E kam qe 5 muaj 1 ore vetem e kam perdor!

  Gllogoc 6 korrik 22:58
  1.350 €
 • 4 foto
  Shiten zingjir per vetura te ardhur nga jasht
  Autopjese dhe paisje

  Shiten zingjir per vetura te ardhur nga jasht

  Shiten zingjur per dimer te veturave madhesi te ndryshme .jane te ardhur nga jasht dhe shiten me shu

  Gllogoc 6 korrik 22:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ww t4 ne gjendje perfekte 3 ulse
  Vetura

  ww t4 ne gjendje perfekte 3 ulse

  ww t4 ne gjendje perfekte 3 ulse viti 1999 motorr 2.5 tdi model i ri i regjistruar deti me 03/02/202

  Gllogoc 6 korrik 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta per polirim deri me daten 12.07.2020
  Autopjese dhe paisje

  Oferta per polirim deri me daten 12.07.2020

  OFERTË Polirim komplet vetures + Ceramic Coating Vetem 65 Euro Ceramic

  Gllogoc 6 korrik 21:39
  65 €
 • 1 foto
  Shitet motorri per bmw 330 e 46 3.0 me 240 ps
  Vetura

  Shitet motorri per bmw 330 e 46 3.0 me 240 ps

  Motorri per bmw 330d 3.0 diesel 240 ps

  Gllogoc 6 korrik 21:17
  500 €
 • 4 foto
  Shitet ndrrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ndrrohet

  Shitet wuyang 110 kubik me dogan me shum pak tkalume dhez nkam edhe nqels ndrrim i mundshem +3834937

  Gllogoc 6 korrik 19:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skuter Kymec
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Kymec

  Shitet skuteri Kymec 110cc Ne gjendje te mir

  Gllogoc 6 korrik 15:25
  485 €
 • 3 foto
  Full Kros suzuki 250cc 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  Full Kros suzuki 250cc 2t

  Shitet suzuki 250cc 2takt gjendje perfekte pune

  Gllogoc 6 korrik 12:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 dsg sapoardhur nga Gjermania
  Vetura

  Golf 6 dsg sapoardhur nga Gjermania

  Shes golf 6 tdi 103kw 140ps ne gjendje shume te mire dsg 2010 viti ka timon multifunksional , karrig

  Gllogoc 6 korrik 11:43
  6.900 €
 • 5 foto
  Shes fellne per bmw 17 me guma veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per bmw 17 me guma veres

  Shiten fellnet 17 per bmw me guma veres fellne jan shum mira t ballansune

  Gllogoc 6 korrik 09:26
  200 €
 • 6 foto
  Audi A4 1.9TDI 2004 viti
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI 2004 viti

  Shes Audi A4 1.9TDI viti prodhimit 2004 ne gjendje the rregullt, veturen e posedojm qe 11 vite arsy

  Gllogoc 5 korrik 17:38
  4.500 €
 • 4 foto
  Fellne per audi etj etj numer 16 munsi ndrrimi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi etj etj numer 16 munsi ndrrimi

  Fellnet jan ne gjendje te mir siq po shihen qmimi i arsyeshem ka munsi ndrrimi

  Gllogoc 5 korrik 15:59
  1 €
 • 7 foto
  Laguna pa dogan
  Vetura

  Laguna pa dogan

  Gjendje te rregullt🇨🇭🇨🇭

  Gllogoc 5 korrik 13:39
  500 €
 • 6 foto
  OPEL ASTRA
  Vetura

  OPEL ASTRA

  shes opel astra 1.6benzin ngjedje shum tmir per me shum inf:049687344 +viber wahatsap muzik tmir fel

  Gllogoc 5 korrik 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel astra
  Vetura

  opel astra

  shes opel astra ngjendje shum tmir 1.6 benzin per me shum inf: numrin 049687344 +viber wahtsap

  Gllogoc 5 korrik 13:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Shes nisan navara ne gjendje ye mir viti 2007i po sa ardhur

  Gllogoc 4 korrik 23:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma 16
  Autopjese dhe paisje

  goma 16

  shiten goma vere 16-she per shum lloje te veturave profili i gomave eshte 225/55-16 gomat jan te mar

  Gllogoc 4 korrik 23:22
  85 €
 • 11 foto
  Citroen C-3, dizell 1.4- viti 2005
  Vetura

  Citroen C-3, dizell 1.4- viti 2005

  Shes veturen Citroen C-3, dizell 1.4-HDI, viti 2005, regjistrim mars 2021, ka klim funksjonale, xham

  Gllogoc 4 korrik 21:58
  2.950 €
 • 2 foto
  Shitet golf 2
  Vetura

  Shitet golf 2

  Shitet vetura golf 2 1.6 dizell per kontakt ne numrin 045605843 edhe ne viber i njejti numer

  Gllogoc 4 korrik 21:26
  380 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet ose ndrrohet me komb t5 me ulse

  Gllogoc 4 korrik 21:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI 2011
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI 2011

  VW Golf 6 1.6 TDI - 5 Shpejsi - Viti - 2011 - Vetura posedon: - Doganen - Homologim te pagum - Bord

  Gllogoc 4 korrik 18:38
  7.300 €
 • 3 foto
  shitet rimorkio ose jepet me qera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet rimorkio ose jepet me qera

  Shitet rimorkio me cerad eshte ne gjendje shum te mire. rimorkio rolet e vitit 1997 e regjistrim

  Gllogoc 4 korrik 17:55
  5.200 €
 • 2 foto
  CAT,320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT,320

  Cat ,Viti-1994

  Gllogoc 4 korrik 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CAT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT

  CAT ,Viti 1994

  Gllogoc 4 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet skipi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet skipi

  Shitet skipi ne gjendje shum te mir

  Gllogoc 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gol 6 2.0 tdi rks nje vit 7700 ero
  Vetura

  Gol 6 2.0 tdi rks nje vit 7700 ero

  Golf 6 2.0 tdi rks nje vit manuel Lt t4 t5 t6 iveko pasat golf 044361298 vetura kombi

  Gllogoc 4 korrik 11:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 TDI

  - 5 Shpejtesi - Viti - 2011 - Bord kompjuter - Klime Automatike - Klim 2 sezonale - 2 Qelsa - Mbesht

  Gllogoc 4 korrik 08:40
  7.300 €
 • 5 foto
  Shitet ose drohet
  Vetura

  Shitet ose drohet

  Shitet citroheni Ka regjistrim citroheni asht kabrolet 1.4 benxin asht shum I rujtun

  Gllogoc 4 korrik 00:39
  1 €
 • 6 foto
  Bejm transport 24h ne ter kosoven
  Vetura

  Bejm transport 24h ne ter kosoven

  Bejm transport ne ter kosoven 24h

  Gllogoc 4 korrik 00:31
  1 €
 • 4 foto
  Renault Cilo
  Vetura

  Renault Cilo

  renault clio 1.5 dizel dci viti 2004 rks me klime

  Gllogoc 3 korrik 22:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Passat 3C 2.0 TDI
  Vetura

  Passat 3C 2.0 TDI

  Shes Passat 3c 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Ngjedje shum tmir full ekstra 4goma te reja te veres *Automat

  Gllogoc 3 korrik 21:40
  1 €
 • 6 foto
  Shes pasatin benzin rks ose baj ndrrim
  Vetura

  Shes pasatin benzin rks ose baj ndrrim

  Shes pasatin benzin 1.8 ngjendje trregull punon mir hec mir perkthim.imenjehershum baj edhe ndrrim

  Gllogoc 3 korrik 20:30
  490 €
 • 5 foto
  Shes bmw 320 dizell 2.0
  Vetura

  Shes bmw 320 dizell 2.0

  Shes bmw me targa te huja ne gjendje te rregullt nr 043928631 ose viber +393288138832

  Gllogoc 3 korrik 17:49
  1 €
 • 3 foto
  Shitet autobusi 315 ul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobusi 315 ul

  315 ul viti 1996

  Gllogoc 3 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ngarkus Dresser 560 drrim me 4 aks shlep
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkus Dresser 560 drrim me 4 aks shlep

  Shitet ngarkusi ne gjendje te rregullt pune Motorr mercedes 6 klip Shpenzime shum tvogla Nuk ka nevo

  Gllogoc 3 korrik 15:02
  17.000 €
 • 2 foto
  Bmw 530 dizel
  Vetura

  Bmw 530 dizel

  Shes bmw 530 tdi automatik tiptronik shum ne gjendje te mir.bej edhe ndrrim me naj vetur ose kamione

  Gllogoc 3 korrik 14:32
  2.900 €
 • 6 foto
  fellne 16dy par ni par me 4shrafa ni par aidis pas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16dy par ni par me 4shrafa ni par aidis pas

  fellnet nan ne vnendje te mir

  Gllogoc 3 korrik 10:50
  1 €
 • 1 foto
  Shiten 245.40.18 vp 18 te veres qmimi i lir
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 245.40.18 vp 18 te veres qmimi i lir

  Shite gomat 245.40.18 ose i ndrroj me gan 225.40.18 Viti me kan 2018 ose 2019

  Gllogoc 3 korrik 09:38
  1 €
 • 2 foto
  rregjistrim deri ne janar
  Vetura

  rregjistrim deri ne janar

  Tip top ne gjendje rks ndrrim nuk baj

  Gllogoc 3 korrik 07:55
  500 €
 • 0 foto
  Kerkoj amortizer per skuter honda 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj amortizer per skuter honda 125cc

  Kush ka amortizer per skuter honda 125cc let lajmrohet ne numrin 044181011

  Gllogoc 2 korrik 22:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kadeti ngjendje trregullt
  Vetura

  Shitet kadeti ngjendje trregullt

  Shitet opel kadeti 1.4 benzin hec teper mir

  Gllogoc 2 korrik 19:38
  390 €
 • 11 foto
  VW Golf 7 Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf 7 Automatik DSG

  VW Golf 7 Automatik DSG Rks regjistrimi i par ne ks I inportuar nga gjermania Ka te gjitha servi

  Gllogoc 2 korrik 17:05
  12.999 €
 • 5 foto
  Shes t4 2.5 tdi me dogan
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi me dogan

  Shes t4 2.5 tdi me dogan te paguar shum ne gjendje te mir i po sa ardhur nga jasht.t4.t5.lt.sprinter

  Gllogoc 2 korrik 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  golf 5 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr
  Vetura

  golf 5 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr

  +38345295112 lisi6-active

  Gllogoc 2 korrik 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte
  Vetura

  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte

  lisi6-active

  Gllogoc 2 korrik 10:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  W BORA 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 7 MUAJ 2003
  Vetura

  W BORA 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 7 MUAJ 2003

  SHITET BORA NË GJENDJE SHUM TË MIRË TEKNIKE, ËSHT KLIMATRONIK FUNKSIONAL, TEMPOMAT, TIMON 3, 4 XHAMA

  Gllogoc 2 korrik 09:36
  3.900 €
 • 7 foto
  T4 rks ne gjendje perfekte shitet ndrrohet
  Vetura

  T4 rks ne gjendje perfekte shitet ndrrohet

  ww t4 ne gjendje perfekte 3 ulse viti 1999 motorr 2.5 tdi model i ri i regjistruar deti me 03/02/202

  Gllogoc 1 korrik 22:50
  2.999 €
 • 8 foto
  Reno master ne gjendje perfekte shitet ndrrohet
  Vetura

  Reno master ne gjendje perfekte shitet ndrrohet

  045295112 Lisi6

  Gllogoc 1 korrik 22:50
  4.500 €