Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Bmw 320d
  Vetura

  Bmw 320d

  Shes bmw 320 diesel është e ruajtur te gjitha serviset i ka te kryera është dhe ka felge 18 dhe esht

  Gllogoc 11 tetor 01:02
  10.000 €
 • 5 foto
  pasat 2 diezell 1.9
  Vetura

  pasat 2 diezell 1.9

  pasat 2 diezell 1.9 esht ne gjendje shum. te mir per me shum informata mund te kontaktoni numer tele

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  850 €
 • 4 foto
  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit
  Vetura

  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit

  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit esht ne gjendje perfekt per me shum informata mund te kontakton

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  8.000 €
 • 5 foto
  opel combo 1.7 diezell
  Vetura

  opel combo 1.7 diezell

  opel combo 1.7 diezell viti 94 rigjistrim deri me 09.11.2019 esht ne gjendje shum te mir per me shum

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  1.200 €
 • 6 foto
  fiat punto 1.7 diezel rigjistrim 1 vit
  Vetura

  fiat punto 1.7 diezel rigjistrim 1 vit

  fiat punto 1.7 diezell rigjistri 1 viti i prodhimit 1999 esht ne gjendje shum te mir per me shum. in

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  1.700 €
 • 3 foto
  jeta 1.9 diezell interkollor
  Vetura

  jeta 1.9 diezell interkollor

  jeta 1.9 diezell interkollor viti 92 rigjistrim deri me 26.12.2019 per me shum informata mund te ko

  Gllogoc 10 tetor 22:18
  1.250 €
 • 0 foto
  Gomat 215/65 R16 C
  Autopjese dhe paisje

  Gomat 215/65 R16 C

  Shiten 4 gomat per kombi gomat jan MICHELIN 215/65 R16 C jan shume te mira jan te ardhura nga zvicrr

  Gllogoc 10 tetor 20:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamin me pelet lt vw sprinter
  Vetura

  Kamin me pelet lt vw sprinter

  Kamin peleti Prodhim italjan Dirigjim digjital Vrejtje:motorri qe e lshon peletin defekt

  Gllogoc 10 tetor 19:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kran 20ton 28m shkarkim ngarkim transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kran 20ton 28m shkarkim ngarkim transport

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksim

  Gllogoc 10 tetor 19:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??

  Shes dy amortizer e mram t5 rrypa dhembzor cilinder agerventill diska per mercedes agrventill per T5

  Gllogoc 10 tetor 19:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De
  Vetura

  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De

  Shes Mercedes Benz I posa Ardhur nga Gjermanija C 220 Cdi turbodisel vetura osht ne gjendje te mire

  Gllogoc 10 tetor 19:21
  1.600 €
 • 0 foto
  Bb
  Vetura

  Bb

  Bb

  Gllogoc 10 tetor 16:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex
  Vetura

  Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex

  Shes Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex (motor me zingjir), viti i prodhimit 2010, me servise te rregullt

  Gllogoc 10 tetor 15:16
  7.300 €
 • 9 foto
  Shes mercedes e270 cdi 2002
  Vetura

  Shes mercedes e270 cdi 2002

  Shes mercedes e 270 2002 ne gjendje te rregullt rks te skaduar full extra korrikat lekur me nxemje+f

  Gllogoc 9 tetor 21:34
  4.800 €
 • 2 foto
  HONDA Chooper CM Rebel 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA Chooper CM Rebel 125cc

  Shes Honda Chooper CM 125cc gjendje perfekte pune dokumente CH. Ndrrim vetem me Kros 125cc Honda CR

  Gllogoc 9 tetor 21:26
  600 €
 • 0 foto
  Shitet operl vektra benzin plin
  Vetura

  Shitet operl vektra benzin plin

  Shitet opel vektra 2.0 Benzin plin ne gjendje te rregull po ashtu edhe ndrrohet nese me kovenon me n

  Gllogoc 8 tetor 18:57
  480 €
 • 6 foto
  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON
  Vetura

  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

  TE NE MUND TE GJENI PJESE PER SSANGYONG SI DHE SHUM LLOJE TE GJIPAVE Nr-+38349194854 04419485

  Gllogoc 7 tetor 12:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE- NISSAN MURANO. 2007
  Vetura

  PJESE- NISSAN MURANO. 2007

  Te ne mund te gjeni pjes per nissan murano Si dhe shume tipe te tjera te makinave 4x4 Gjendemi ne Ll

  Gllogoc 7 tetor 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5

  PJES PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 -AUTOMATIK SI DHE PJESE PER XHIPA TE NDRYSHEM NR-0038349194854

  Gllogoc 7 tetor 12:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005
  Vetura

  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

  Pjese per suzuki grand vitara 2001 deri 2005 Mund te gjeni edhe pjes te ndryshme per gjipa Ju mirpre

  Gllogoc 7 tetor 12:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese
  Vetura

  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 7 tetor 12:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005
  Vetura

  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

  Pjese per Hyundai teracano-Tucson-Santa fe Dhe shum tipe te ndryshme te gjipave Ju mirpresum Tel-+38

  Gllogoc 7 tetor 12:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran
  Vetura

  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 7 tetor 12:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES
  Vetura

  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

  AUTO PJES & SERVSE-MERGIMI- KOMORAN TE NE MUND TE GJENI PJES TE NDRYSHME PER XHIPA. NISSAN PA

  Gllogoc 7 tetor 12:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

  PJESE PER MITSUBISHI PININ Tel-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 7 tetor 12:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007
  Vetura

  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 7 tetor 12:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Toyota rav 4 -2004
  Vetura

  Pjes per Toyota rav 4 -2004

  Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4 Gjendem

  Gllogoc 7 tetor 12:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007
  Vetura

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

  PJES PER SANTA FE 2.2 -2007 -AUTOMATIK -MANUEL SI DHE PJESE PER VETURA 4x4 NR TEl .viber +383491

  Gllogoc 7 tetor 11:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

  PJESE PER MITSUBISHI PAJERO DID 3.2 -AUTOMATIK -MANUEL NR-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 7 tetor 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc 7 tetor 00:49
  220 €
 • 2 foto
  Pjes Suzuki TS-X yamaha DT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes Suzuki TS-X yamaha DT

  Pjes suzuki ts - x YAMAHA DT 1980 1990. Klip cilinder klipjaq radilic bandash timon lladjak radiato

  Gllogoc 6 tetor 23:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Suzuki Kros super gjendje 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Kros super gjendje 125cc

  Suzuki TS 125cc gjendje te rregullt goma te reja. Viti 1990 Dokumenta nuk ka. E ka edhe driten perpa

  Gllogoc 6 tetor 22:55
  580 €
 • 4 foto
  Peogot
  Vetura

  Peogot

  Pezhoja esht shum e mir edhe esht ne gjendje tmir benzin 1.6 per me shum kontakto viber +3864935386

  Gllogoc 6 tetor 15:04
  1.000 €
 • 1 foto
  Shiten fellget 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellget 17

  Shiten fellget ose ndrrohen me numer ma te vogel

  Gllogoc 4 tetor 20:22
  200 €
 • 1 foto
  Amortizer dhe federra per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Amortizer dhe federra per golf 4

  Shiten amortizatoret gazni psr golf 4 jan ne gjendje te mir transporti bahet ne gjith kosoven gratis

  Gllogoc 4 tetor 20:22
  60 €
 • 3 foto
  passat 1.9 dizel me nje tkuqe rks 10 muj
  Vetura

  passat 1.9 dizel me nje tkuqe rks 10 muj

  shes pasatin 1.9 dizel me nje tkuqe rks 10 muj ne gjendje te mir pune klimotrenik ne funksion .hargj

  Gllogoc 4 tetor 15:18
  3.500 €
 • 7 foto
  Opel meriva 1.7 cdti rks 20. 08.2020 vp 2005
  Vetura

  Opel meriva 1.7 cdti rks 20. 08.2020 vp 2005

  Shitet meriva në gjendje të mir teknike, me servise të kryera, klima funksioale, radiocd, komanda në

  Gllogoc 4 tetor 12:06
  3.399 €
 • 5 foto
  Motorr 4x4 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 4x4 2018

  Shes 2 motorrat per femi te vegjel viti prodhimit 2018 jane te ri dyt pa perdor. Ndezjen me start st

  Gllogoc 4 tetor 10:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes passat 1.6 dizel
  Vetura

  Shes passat 1.6 dizel

  Shes passat 1.6 dizel viti 1989 ngjendje shum te mir Timon servo Regjistrim deri 2020 Hargjime shu

  Gllogoc 4 tetor 10:39
  950 €
 • 0 foto
  Shes mbrojtes per t4 ose gjipa
  Vetura

  Shes mbrojtes per t4 ose gjipa

  Shes branikun per komna ose gjipa.t5.t4.lt Viber +38344233870

  Gllogoc 4 tetor 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTO-01 i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT VW BMW
  Vetura

  AUTO-01 i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT VW BMW

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Gllogoc 4 tetor 08:36
  8.900 €
 • 9 foto
  Golf Golf
  Vetura

  Golf Golf

  Shitet Golf 2 dizel 1.9 ne gjendje te shkelqyshme Rigjistrim dej me 25.05.2019 Nuk ka nevoj per as

  Gllogoc 4 tetor 00:49
  2.500 €
 • 2 foto
  Sprinter 211 cdi 2003 cdi dupellkabin
  Vetura

  Sprinter 211 cdi 2003 cdi dupellkabin

  Sprinter 211 cdi 2003 049191718 lt t4 t5 t6 iveko passat golf mir lir vetura kombi

  Gllogoc 3 tetor 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kombin 1.9 disell
  Vetura

  Shes kombin 1.9 disell

  Shum ne gjendje te mir ska nevoj per asnje investim

  Gllogoc 3 tetor 17:02
  1.400 €
 • 6 foto
  BMW 520I AUTOMATIK
  Vetura

  BMW 520I AUTOMATIK

  BMW 520 I 2.2 BENZIN AUTOMATIK, 230.000KM

  Gllogoc 3 tetor 11:32
  6.100 €
 • 2 foto
  Bosch Pump 1.9Turbo
  Autopjese dhe paisje

  Bosch Pump 1.9Turbo

  Bosch Pump per 1.9 Turbo Viber: +38345874221

  Gllogoc 2 tetor 20:26
  45 €
 • 1 foto
  makina shpuse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  makina shpuse

  makin shpuse

  Gllogoc 2 tetor 19:30
  1.000 €
 • 9 foto
  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012
  Vetura

  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012

  Shitet passat B7 2.0 TDI DSG automatik viti 2012 i posa ardhur nga gjermonia ne gjendje shum shum te

  Gllogoc 2 tetor 14:51
  6.700 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 SDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 SDI

  Shitet ose Ndrrohet Golf 4 SDI tip Top ngjendje perfekte regjistrim edhe 10 muj nuk esht Hipotek pe

  Gllogoc 2 tetor 12:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ford focus.1.8.plin.ne.dizne.Viti.2000
  Vetura

  Shitet ford focus.1.8.plin.ne.dizne.Viti.2000

  Shitet ford focus viti 2000 1.8 plin benxin ne dizne veruta ka keto opcione.Klim ne funkcion central

  Gllogoc 2 tetor 11:50
  2.300 €