Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  Angllasera & Alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & Alternatora

  Kemi angllasera & Alternatora 12V Audi bmw vw mercedes opel kemi edhe angllasera dhe alternatora

  Gllogoc 21 maj 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne per bmw chrom 205/55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bmw chrom 205/55 R16

  Fellne per bmw chrom 205/55 R16 goma m+s

  Gllogoc 21 maj 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon per bmw e46 me airbag
  Autopjese dhe paisje

  Timon per bmw e46 me airbag

  Timon per bmw e46 me airbag

  Gllogoc 21 maj 10:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hundai 1.6 dizell (2015)
  Vetura

  Hundai 1.6 dizell (2015)

  Shitet hundai i30 1.6 dizell Manual Ne gjendje shum te mir Viti 2015 I servisuar me koh Nji pronar

  Gllogoc 21 maj 10:23
  5.500 €
 • 6 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Shes veturen pezho 307 hdi 2.0 dizell vetura osht n gjendje t mir me servisa t krym rrypin dhamzor

  Gllogoc 21 maj 09:28
  3.000 €
 • 3 foto
  205 50 15
  Autopjese dhe paisje

  205 50 15

  Shes goma te veres 15 te ardhura nga De

  Gllogoc 21 maj 09:03
  45 €
 • 6 foto
  Vw t4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t4

  Kombi asht ne xhendje te mir i servisur tash Rrypi dhamzor te ndrruar komplet setin . Motorri 2.5 TD

  Gllogoc 21 maj 06:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Reno Megane
  Vetura

  Shitet Reno Megane

  Shitet Renault Megane Dizel 1.9 me 6 shpejci Viti i prodhimit 2004 Regjistrim 29/11/2020 ka climatro

  Gllogoc 20 maj 23:24
  2.550 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet 16 alumin boin per disa vetura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 16 alumin boin per disa vetura

  shesfellnet 16 boin per disa vetura Peugeot ,ford etj.. me 4 vrima jan tmira shum

  Gllogoc 20 maj 22:35
  200 €
 • 0 foto
  Ww golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  Ww golf 6 1.6 TDI

  GOLF 6 1.6 TDI blumotjon viti 2010 pa dogan ne gjendje shum te mir klim bord kompjuter 224 mi km m

  Gllogoc 20 maj 16:32
  5.200 €
 • 12 foto
  Mercedes 190 rks i skaduar
  Vetura

  Mercedes 190 rks i skaduar

  Mercedes 190 Extra i Ruajtur ⚙️Viti 1986 ⚙️Centrall ⚙️Servo komplet ⚙️Goma t reja ⚙️Karriga Likur

  Gllogoc 20 maj 16:23
  1.100 €
 • 7 foto
  Shitet ndrrihet bmw 330d
  Vetura

  Shitet ndrrihet bmw 330d

  Shitet ose ndrrohet bmw 330 disel viti 2004 mpaket ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon kli

  Gllogoc 20 maj 15:42
  1 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj pikap kangoo viti 1998 dizell 1.7
  Vetura

  Shes apo ndrroj pikap kangoo viti 1998 dizell 1.7

  SHESË PIKAPIN RENAULT KANGOO 1.7Dizell Pikapi eshtë i vitit 1998 Pikapi eshtë 1.7 Dizell Pikapi

  Gllogoc 20 maj 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel combo
  Vetura

  Opel combo

  Opel combo 1.7 dizell teoer i mir familjan me korrika

  Gllogoc 20 maj 08:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pasat B8 viti 2016 2.0
  Vetura

  Pasat B8 viti 2016 2.0

  Pasat B8 viti 2016 2.0 *Automatil *Klimatronik *Karrikat me nxemje *Senzor para mdapa *Fellne 18 *K

  Gllogoc 20 maj 08:11
  14.400 €
 • 2 foto
  Shes gollf2 dizell 1.6 me tegjistrim 5 muj
  Vetura

  Shes gollf2 dizell 1.6 me tegjistrim 5 muj

  Shes gollfin 2 dizell 1.6 me regjistrim.deri muajin e 9 ngjendje trregull perkthim.imenjehershum

  Gllogoc 20 maj 03:23
  780 €
 • 4 foto
  Shes osendrroj citroen 1.9 dizell rks iskadum
  Vetura

  Shes osendrroj citroen 1.9 dizell rks iskadum

  Shes ose ndrroj citroen berling dizell 1.9 motorrin eka t thjesht shum ngjengje tmir rks iskadum ba

  Gllogoc 20 maj 00:03
  850 €
 • 0 foto
  Golf 5 2.0 tdi rks 10 muaj
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi rks 10 muaj

  Shitet golfi në gjendje shum të mirë teknike, me klimë fjnksionale, bordkomjuter, navi, aux, radio,

  Gllogoc 19 maj 23:43
  4.850 €
 • 3 foto
  Shes gomat 235/45/17 shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 235/45/17 shum te mira

  Shes gomat 235/45/17 shum te mira viti 23/17 te ardhura nga gjermanija per me shum 044-706-120

  Gllogoc 19 maj 23:33
  135 €
 • 9 foto
  Reno clio 1.9 dci rks 5 muaj 2000
  Vetura

  Reno clio 1.9 dci rks 5 muaj 2000

  Shitet reno clio në gjendje shum të mir teknike. Ka klimë funksionale, mbyllje qendrore, xhamat e pa

  Gllogoc 19 maj 23:23
  1.590 €
 • 6 foto
  Shes biciklen e ardhur nga gjermania
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes biciklen e ardhur nga gjermania

  Shes biciklen e arshur nga gjermania frenat dhe shpejtsit shimano origjinal per me shum044706120

  Gllogoc 19 maj 23:21
  220 €
 • 6 foto
  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse

  Shes kamioneten T4 motorri 2.4 Dizel RKS ne gjendje perfekte servisin e kryem me rrypa bergazni ko

  Gllogoc 19 maj 21:22
  3.700 €
 • 0 foto
   Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar
  Vetura

  Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Gllogoc 19 maj 19:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes e220 cdi
  Vetura

  Mercedes e220 cdi

  Mercedes e220 cdi Viti 2011 Pa dogan i ardhun nga gjermonija ne gjendje shum te mir

  Gllogoc 19 maj 19:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz 200
  Vetura

  Mercedes benz 200

  Shes ose nderroj mercedes benz w 123 200d ne gjendje pune per me shume kontakto ne viber +3834536776

  Gllogoc 19 maj 18:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 245/40/R18 per VW me goma te veres 2018
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 245/40/R18 per VW me goma te veres 2018

  Shes Fellne 245/40/R18 per VW, vetem nje ver te perdorura, fellnet i kam blere me goma te reja ne vi

  Gllogoc 19 maj 16:00
  500 €
 • 0 foto
  blej vetura 100 deri 500
  Vetura

  blej vetura 100 deri 500

  blej vetura te gjitha llojet pa regjistrim qlajmrune etj fotot dergoni viber +38349555413 0452173

  Gllogoc 19 maj 12:39
  300 €
 • 8 foto
  Shes vw bora
  Vetura

  Shes vw bora

  Shes bora 2004 tdi km240000 gjasht shpejci manual ks klima tronik kasetofonin me 6 cd ulse elkure me

  Gllogoc 19 maj 10:52
  4.500 €
 • 5 foto
  Scani
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scani

  Skania ne gjendje te mir pune per me shun na kontaktoni me tel 044-180977

  Gllogoc 19 maj 01:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2003-A 190 gjendje perfekte rks automatik
  Vetura

  2003-A 190 gjendje perfekte rks automatik

  Mercedes a 190 automatik gjendje perfekte viti 2003 Clima funksionale Transmision automatk senzor

  Gllogoc 19 maj 00:18
  3.800 €
 • 5 foto
  Shitet rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet rimorkio

  Rimorkiot jan diminzjone te ndryshme Maojm me porosi

  Gllogoc 19 maj 00:02
  11 €
 • 4 foto
  Shes vektren benzin plin 1.8 rks iskadum
  Vetura

  Shes vektren benzin plin 1.8 rks iskadum

  Shes opell vektren benzin plin 1.8 rks iskaduar asht ngjendje tmir punon mir hec mir vetem bateri

  Gllogoc 18 maj 21:23
  330 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Ndrrihet

  Gllogoc 18 maj 21:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mondial Hsi 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial Hsi 150cc

  shitet mondiali hsi 150 cc me servis te kryer i gatshum per prov shun i rujtun pres blers serioz

  Gllogoc 18 maj 20:33
  430 €
 • 8 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Shitet golf V automatik 2.0

  Gllogoc 18 maj 20:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bickel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bickel

  Jan te ardhne nga suedia, prodhim shum i mir gjysen e pjesve shimano (gumat keneda) dyjat jan 29

  Gllogoc 18 maj 16:12
  300 €
 • 0 foto
  Bmw 320 disell automatic rks
  Vetura

  Bmw 320 disell automatic rks

  Bmw 320 e 91 ne fund te 2006 •Rks deri ne Shkurt 2021 •Disell 2.0 •Automatik •Klim •Elkur •Navi •Te

  Gllogoc 18 maj 14:26
  1 €
 • 4 foto
  Shes golf 4 1.6
  Vetura

  Shes golf 4 1.6

  Shes golf 4 benzin 1.6 ngjendje shum te mir regjistrim edhe 4muaj per me shum kontaktoni ne nr 045 6

  Gllogoc 18 maj 13:02
  2.800 €
 • 7 foto
  Pikap cedy
  Vetura

  Pikap cedy

  Shes pikapk cedy 2002 tdi i thjesht ne gjendje shum te mire teknike

  Gllogoc 18 maj 12:31
  1.500 €
 • 1 foto
  auto pjes
  Autopjese dhe paisje

  auto pjes

  Pjese per keto tipe te vetuarav: Audi a6, Audi a4, Audi a3, Audi 80 audi b4, Nisan Vaneeto 2.3, Citr

  Gllogoc 18 maj 10:37
  1 €
 • 9 foto
  pjes gjitha veturav
  Autopjese dhe paisje

  pjes gjitha veturav

  shes pjes motorra veturav

  Gllogoc 18 maj 10:36
  111 €
 • 4 foto
  PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009
  Vetura

  PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

  Te ne mund te gjeni pjese per Grand Vitara Si dhe pjese te tjera per te gjitha llojet e gjipave Ju

  Gllogoc 18 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007
  Vetura

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

  PJES PER SANTA FE 2.2 -2007 -AUTOMATIK -MANUEL SI DHE PJESE PER VETURA 4x4 NR TEl .viber +383491

  Gllogoc 18 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi pinini-2.0- 2002
  Vetura

  Mitsubishi pinini-2.0- 2002

  Vetura eshte negjendje perfekte Regjistrim deri ne 08-08/20020 Perkthimi i menjehershum

  Gllogoc 18 maj 09:58
  4.300 €
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

  PJESE PER MITSUBISHI PININ Tel-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 18 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Toyota rav 4 -2004
  Vetura

  Pjes per Toyota rav 4 -2004

  Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4 Gjendem

  Gllogoc 18 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007
  Vetura

  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 18 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15 me 5 shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me 5 shtrafa

  shes fellnet ne mazda jan kan te ngjitne boin edhe per do vetura tjera , me goma dimirit ngjendje sh

  Gllogoc 18 maj 09:57
  200 €
 • 2 foto
  pjes per opel corsa
  Autopjese dhe paisje

  pjes per opel corsa

  shes pjes per opelcorsa 1.2 benzin , llanjak me gjith flutur , braniki mram ngjyr e zez dy dyer gja

  Gllogoc 18 maj 09:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES
  Vetura

  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

  AUTO PJES & SERVSE-MERGIMI- KOMORAN TE NE MUND TE GJENI PJES TE NDRYSHME PER XHIPA. NISSAN PA

  Gllogoc 18 maj 09:56
  Me Marrveshje