Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  SHITET 1.9 ESDI RKS 2 MUJ
  Vetura

  SHITET 1.9 ESDI RKS 2 MUJ

  SEATI PUN MIR EC MIR RKS 2 MUJ VITI 2000.VRETJE GJAMIN E KRIST

  Gllogoc 31 maj 07:38
  1.100 €
 • 3 foto
  Shitet biciklet zvicrrane
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet biciklet zvicrrane

  Shitet biciklet zvicrrane 26x shum pak e perdorur

  Gllogoc 31 maj 07:35
  140 €
 • 3 foto
  Ndrim
  Vetura

  Ndrim

  Shes mercedesin b clas 200 me taraga te huja per ma shum tel mundsi ndrimi me traktor lop viq v

  Gllogoc 31 maj 06:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugeot 2.1 td 12v
  Vetura

  Peugeot 2.1 td 12v

  Shes Apo Ndrroj Pezho dizell 2.1 turbo dizell 12valve motorr ekstrem te mir gjenxdje perfekte shum i

  Gllogoc 30 maj 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf V 1.9 TDI 2004
  Vetura

  Golf V 1.9 TDI 2004

  Shes Golf V 1.9 TDI, 2004, regjistrim deri me 10.2020, ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoj per as

  Gllogoc 30 maj 22:08
  5.399 €
 • 11 foto
  Pikap citroen jumpy 195 km me klim
  Vetura

  Pikap citroen jumpy 195 km me klim

  Pikapi eshte ne gjendje shum te rregullt motorr 1.9 td ne gjendje perfekte posdon servo centrall der

  Gllogoc 30 maj 21:35
  1.900 €
 • 6 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shitet Audi 80 1.8 benxin plin full ingjeksion ni pronar prej vitit 2000.Regjistrim i skaduar denime

  Gllogoc 30 maj 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten fellnet 16 alumin boin per disa vetura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 16 alumin boin per disa vetura

  shesfellnet 16 boin per disa vetura Peugeot ,ford etj.. me 4 vrima jan tmira shum

  Gllogoc 30 maj 21:24
  200 €
 • 1 foto
  Fellne 15 me 5 shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me 5 shtrafa

  shes fellnet ne mazda jan kan te ngjitne boin edhe per do vetura tjera , me goma dimirit ngjendje sh

  Gllogoc 30 maj 21:24
  200 €
 • 4 foto
  fellne 16 per audi munsi ndrrimi me biciklet 28 ap
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 per audi munsi ndrrimi me biciklet 28 ap

  fellne 16 per audi shiten edhe fellnet mini me 4 shrafa

  Gllogoc 30 maj 21:21
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet Golf 2 seria e fundit Ne gjendje te rregullt. Per me shume kontaktoni ne numrin: 044/222/181

  Gllogoc 30 maj 20:39
  1.100 €
 • 1 foto
  Goma te veres185/65/R16 (4 copa)
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres185/65/R16 (4 copa)

  Shes Goma te veres 6 muaj te perdorura

  Gllogoc 30 maj 20:31
  80 €
 • 4 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  Vw t5 , viti i prodhimit 1992 Per me shum informacione kontaktoni ne 044257550

  Gllogoc 30 maj 19:58
  2.050 €
 • 4 foto
  Shes motoqikleten
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes motoqikleten

  Shes motoqikleten

  Gllogoc 30 maj 18:18
  100 €
 • 0 foto
  Tv per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Tv per vetura

  Shiten dy copa Tv Dvd mrapa per vetura Njera ne gjendje te rregullt e tjetra pllaken e ka defekt..

  Gllogoc 30 maj 17:17
  25 €
 • 4 foto
  Hundai 1.6 dizell (2015)
  Vetura

  Hundai 1.6 dizell (2015)

  Shitet hundai i30 1.6 dizell Manual Ne gjendje shum te mir Viti 2015 I servisuar me koh Nji pronar

  Gllogoc 30 maj 15:09
  5.500 €
 • 6 foto
  Shes biciklen e ardhur nga gjermania
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes biciklen e ardhur nga gjermania

  Shes biciklen e arshur nga gjermania frenat dhe shpejtsit shimano origjinal per me shum044706120

  Gllogoc 30 maj 10:10
  220 €
 • 3 foto
  Shes gomat 235/45/17 shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 235/45/17 shum te mira

  Shes gomat 235/45/17 shum te mira viti 23/17 te ardhura nga gjermanija per me shum 044-706-120

  Gllogoc 30 maj 10:09
  135 €
 • 5 foto
  Pjese kembimi Liebher Steter Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese kembimi Liebher Steter Cifa

  Pjese krmbimi Servis #Liebherr #Stetter #FrumeCar #BetaMix #ImerGroup #Cifa #Intermix NTB -Stete

  Gllogoc 30 maj 08:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford
  Vetura

  Ford

  Shitet ose ndrrohet fordi ne gjendje te rregullt motorri 1.8 tdi

  Gllogoc 29 maj 23:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mondial Hsi 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial Hsi 150cc

  Shitet mondiali hsi 150 cc me alarm romus guma treja gurtne llamell rryp ulje filtera te reja i gats

  Gllogoc 29 maj 20:17
  550 €
 • 3 foto
  Goma te perdorura nga Gjermanija
  Autopjese dhe paisje

  Goma te perdorura nga Gjermanija

  Shes goma te madhesive te ndryshme. Gomat jane 300 copa te ardhura nga gjermanija dhe jane ne gjendj

  Gllogoc 29 maj 15:24
  10 €
 • 4 foto
  Shitet Urgjent
  Vetura

  Shitet Urgjent

  She’s. Urgjent Vetura osht shum gjendje. t mir. si nmotorr po ashty edhe gjendje t jashtme vetura

  Gllogoc 29 maj 13:37
  300 €
 • 0 foto
  Golf 4 tdi Special shitet ndrrohet
  Vetura

  Golf 4 tdi Special shitet ndrrohet

  +3834529112 Golf 4 viti 2002 rks i skadun Ndrrohet me kamiontet T4,T5, speinter, vivaro,golf 2,3,4 v

  Gllogoc 29 maj 02:53
  3.999 €
 • 10 foto
  Bmw 320d
  Vetura

  Bmw 320d

  Shes bmw 2.0 dizell 136ps viti 2000 klimatronik funksional xhamt elektronik 2 qelesa elktronik rks

  Gllogoc 29 maj 00:17
  3.850 €
 • 1 foto
  Shiten piknezerat ose ndrrohen me skuter ..
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten piknezerat ose ndrrohen me skuter ..

  Shes pikneszerat mashkell e femen ose ndrroj me skuter .38345922641

  Gllogoc 28 maj 23:17
  1 €
 • 3 foto
  shesh instrumentablen per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  shesh instrumentablen per golf 4

  shitet ngjendje te mir viber +38346158173

  Gllogoc 28 maj 23:09
  18 €
 • 4 foto
  shes audi a3 2.0
  Vetura

  shes audi a3 2.0

  shitet audi a3 2.0 me klim ngjendje shum tmir

  Gllogoc 28 maj 21:45
  6.100 €
 • 5 foto
  SHITET AUDI A6 2.5 DIZELL RKS 3MUJ
  Vetura

  SHITET AUDI A6 2.5 DIZELL RKS 3MUJ

  SHITET VETURA PUN MIR EC MIR.POSEDON KLIM.FELLNE MIRA CENTRRALL ETJ RKS 3 MUJ

  Gllogoc 28 maj 21:37
  1.650 €
 • 7 foto
  VW Passat B7 2011
  Vetura

  VW Passat B7 2011

  Shitet passati B7 automatik i ardhun nga gjermania pa dogan ne gjendje shum te mir pa as nje vrejtje

  Gllogoc 28 maj 19:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompjuter
  Vetura

  Kompjuter

  Kompujter per ma shum detaj tel 049 522 996

  Gllogoc 28 maj 19:35
  35 €
 • 4 foto
  Fellne 16 per BMW origjinale E46 , E99
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per BMW origjinale E46 , E99

  Shes fellnet 16 origjinale per bmw e46 e90 jan me goma shum te mira te sapoardhura nga gjermania

  Gllogoc 28 maj 16:44
  210 €
 • 5 foto
  Fellne per vw 16 origjinale (me goma perfekt)
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per vw 16 origjinale (me goma perfekt)

  Shes fellnet origjinale me vul vw jan per golf 6 highline por bejne per shum modele vw 5x112 mm nw g

  Gllogoc 28 maj 16:36
  260 €
 • 10 foto
  BMW 3 F30 2.0D Full ekstra Viti 2012 E RE E RE
  Vetura

  BMW 3 F30 2.0D Full ekstra Viti 2012 E RE E RE

  Shitet BMW 3 F30 2.0D TWIN POWER TURBO Viti 12 2012 Ne gjendje shum shum te mir e rujtne si brenda a

  Gllogoc 28 maj 15:09
  11.800 €
 • 4 foto
  Shes golf 4 1.6
  Vetura

  Shes golf 4 1.6

  Shes golf 4 benzin 1.6 ngjendje shum te mir regjistrim edhe 4muaj per me shum kontaktoni ne nr 045 6

  Gllogoc 28 maj 15:05
  2.800 €
 • 4 foto
  Shes pasatin 1.9
  Vetura

  Shes pasatin 1.9

  Shes pasatin dizell 1.9 ngjendje shum te mir me klim regjistrim 1 vjet per ma shum kontaktoni ne nr

  Gllogoc 28 maj 14:18
  3.700 €
 • 0 foto
  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508

  Shes 2 Kallape për kubëza betoni të makines Tezguller 508, -Forma e kubëzes tull 6 cm dhe -Forma e

  Gllogoc 28 maj 11:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skip
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skip

  Shitet Skipi Skipi është në gjendje të rregullt -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefo

  Gllogoc 28 maj 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet piruneri Nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet piruneri Nissan

  Shitet piruneri Nissan Piruneri është në gjendje të rregullt Për më shumë informata: Tel. 044/208

  Gllogoc 28 maj 11:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel Astra G 2001
  Vetura

  Opel Astra G 2001

  Opel Astra 1.6 16v Viti 2001 Gjendje shum të mir Klim, Abs, centrall, xhamat me rrym , pasqyret me

  Gllogoc 28 maj 07:58
  22 €
 • 8 foto
  IVECO 35 C 15    KIPER   EURO 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 35 C 15 KIPER EURO 5

  IVECO 35 C 15 KIPER EURO 5 Vitit:2011 Km:109.000

  Gllogoc 28 maj 07:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ose nderroj
  Vetura

  Shes ose nderroj

  Mercedes benz 250 turbo diesel

  Gllogoc 28 maj 06:33
  1.200 €
 • 2 foto
  Fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16

  Shiten fellnet siq shihen ne foto

  Gllogoc 27 maj 21:40
  240 €
 • 4 foto
  Shitet Minibusi Mercedes Sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Minibusi Mercedes Sprinter 416

  Minibusi ka motor 2.7 turbo, 20 ulese, klim funksionale. Ne gjendje shum te mir teknike.

  Gllogoc 27 maj 21:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Renault pjes
  Autopjese dhe paisje

  Renault pjes

  Renault laguna 2.2 Dci Renault espace 2.2 Dci 3.0 Dci Renault clio 4 1.5 Dci 1.9 Dci Renault clio 3

  Gllogoc 27 maj 21:23
  1 €
 • 3 foto
  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7

  Shes shallterin ( masken ) e Golf 7 Viber +38344215766

  Gllogoc 27 maj 20:29
  400 €
 • 11 foto
  Shes biqiklet capriolo 2015 200€
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes biqiklet capriolo 2015 200€

  Shes biqiklet capriolo 2015 200€ Me diska Frenimin me sajll E rujtne

  Gllogoc 27 maj 19:32
  200 €
 • 4 foto
  kombi 1.6 diezell viti 89
  Vetura

  kombi 1.6 diezell viti 89

  kombi 1.6 dirzell viti 89 esht ne gjendje shum te mir per me shum informata mund te kontaktoni numer

  Gllogoc 27 maj 17:00
  900 €
 • 0 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  Shes mercedesin 220 ne gjendje shum tmir automatik viti i prodhimit 2002 osht ne gjendje shum tmir

  Gllogoc 27 maj 15:10
  6.300 €
 • 5 foto
  Shiten Gomat ne gjendje te mire
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat ne gjendje te mire

  195/65 R15 ose 15she gjendja e mire 4 cope nga 20E

  Gllogoc 27 maj 15:10
  80 €