Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 6 foto
  Greder
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Greder

  Greder Faun, ne gjendje te mir per pun, per me shum na kontaktoni...?

  Gllogoc 19 korrik 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shes aufin chendje shum tmir si matorr si karesori 1,6 veq benzin baj ndrrim me dogan pa dogan 400 e

  Gllogoc 19 korrik 21:14
  400 €
 • 9 foto
  Zbukuroni dasmën, ahëngun tuaj. Me Vip limozin
  Vetura

  Zbukuroni dasmën, ahëngun tuaj. Me Vip limozin

  Zbukuroni dasmën, ahëngun tuaj. Me Vip limozin. Per me shumë info viber +38348154059 lisi6-active

  Gllogoc 19 korrik 21:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vetur kombi pikap
  Vetura

  Vetur kombi pikap

  Mercedes sprinter 3999 euro T5 2.5 klim 5400 euro fiat scudo 2.0 2500 euro Fia

  Gllogoc 19 korrik 19:52
  3.999 €
 • 3 foto
  Mercedes ML 320 Benzin shiten te gjitha pjeset.
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes ML 320 Benzin shiten te gjitha pjeset.

  Shiten te gjitha pjeset për Mercedes ML 320 Benzin viti 2001 automjeti ështe ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 19 korrik 19:35
  1.111 €
 • 0 foto
  !!!URGJENT!!!!!!!KOMBI FORD TRANSIT
  Vetura

  !!!URGJENT!!!!!!!KOMBI FORD TRANSIT

  Shes Ford Transit ne gjendje te rregullt,i sapo ardhur nga jasht,me tabela te Anglis , viti i prodhi

  Gllogoc 19 korrik 18:58
  1.600 €
 • 4 foto
  Shes skuter yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuter yamaha 125cc

  Shitet skuteri yamaha ne gjendje te rregullt 125cc-4takt,me dogan te paguar

  Gllogoc 19 korrik 17:56
  430 €
 • 7 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Shes veturen Pollo 1.4, benzin, Ac klime, 11 muaj regjistrim, goma te reja, cmimi me marrveshje Nr k

  Gllogoc 19 korrik 16:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw

  Shes fellnet nr 18 jan pa goma bojm ndrrim me naj telefon ose biciklet

  Gllogoc 19 korrik 15:36
  280 €
 • 10 foto
  Pjes per vetura
  Vetura

  Pjes per vetura

  🔧🔩Pjes per vetura Te ndryshme🛠⚙️ ⚙️Golf 4 ⚙️Polo 1.9 ⚙️Ford Fiesa 1.4 ⚙️Ford Escort 1.8 ⚙️Seat Ibiz

  Gllogoc 19 korrik 13:55
  1 €
 • 3 foto
  shes Mersedes
  Vetura

  shes Mersedes

  shitet Mersedesi 190 dizell punon mir ec mir gomat e reja me llajse gjana muzik te mir 1 pronar

  Gllogoc 19 korrik 13:06
  680 €
 • 1 foto
  Shitet mbajtse mallrav
  Autopjese dhe paisje

  Shitet mbajtse mallrav

  Esht prodhim gjerman universal per gjitha kerret

  Gllogoc 19 korrik 11:25
  40 €
 • 1 foto
  Munsi ndrimi
  Vetura

  Munsi ndrimi

  Shes mercedes B Clas 200 2.0 disel ne gjendje te mire mundsi ndrimi nese me konvonon per ma shu

  Gllogoc 19 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Polo dizell 1.4 Tdi, viti 2004,
  Vetura

  Polo dizell 1.4 Tdi, viti 2004,

  Shes Polon dizell 1.4-Tdi (i), viti 2004, qe 11 vite 1 pronar,kilometra te sakta 220 mij, rrypi dham

  Gllogoc 18 korrik 21:43
  2.800 €
 • 1 foto
  Fergusan
  Vetura

  Fergusan

  shitet fergusani i familjes kukaj motorrin e ka tdobt se ma kan shfrytzu krejt drenasi ama traktori

  Gllogoc 18 korrik 21:38
  750 €
 • 3 foto
  Fellne 17\" per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17\" per Bmw

  fellne 17\" per bmw goma viti 2018 215/45/17 viber 383 49 311 499

  Gllogoc 18 korrik 21:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes 190
  Vetura

  Mercedes 190

  Shes mercedesin 190,ne gjendje te rregullt,viti 1986,regjistrik i skadun,dizell,baje ndrrim me qka

  Gllogoc 18 korrik 21:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm transport 24h ne ter kosoven gjitha llojet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejm transport 24h ne ter kosoven gjitha llojet

  Bejm transporte 24 ne ter kosoven nr kontaktus 043 928 631 ose viber +393288138832

  Gllogoc 18 korrik 21:02
  11 €
 • 3 foto
  Shiten fellnet 16she per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 16she per Mercedes

  Shiten fellnet 16she per Mercedes Original made in Germany 5x112 7 coll tgjana

  Gllogoc 18 korrik 18:39
  200 €
 • 5 foto
  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203 2000-2003 me halogenka komplet Te thyer nuk jan kan nevoj

  Gllogoc 18 korrik 18:38
  200 €
 • 6 foto
  VW Bora 2.0 2001
  Vetura

  VW Bora 2.0 2001

  Eshte ne gjendje te rregullt Servisi i sa po kryer Komplet frenat e ri te sa po ndrruar Nuk eshte hi

  Gllogoc 18 korrik 17:17
  2.350 €
 • 8 foto
  Opel Vectra 1.6i (+GAS) -BOJM MDRRIM-
  Vetura

  Opel Vectra 1.6i (+GAS) -BOJM MDRRIM-

  (+383)43708673//Shes Opel Vectra 1.6i + GAS Punon 2sistemet Vetura ec mir dhez mir punon super goma

  Gllogoc 18 korrik 15:25
  580 €
 • 7 foto
  Shes caddy 2008 me klim .
  Vetura

  Shes caddy 2008 me klim .

  Shitet caddy n gjendje shum t mir i ardhur nga jasht me dogan t pagune viti 2008 me klim 2.0 sdi

  Gllogoc 18 korrik 14:37
  1 €
 • 11 foto
  Pikap citroen jumpy 195 km me klim
  Vetura

  Pikap citroen jumpy 195 km me klim

  Pikapi eshte ne gjendje shum te rregullt motorr 1.9 td ne gjendje perfekte posdon servo centrall der

  Gllogoc 18 korrik 14:25
  1.900 €
 • 6 foto
  Shes gomat Michellin thuaja te reja225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat Michellin thuaja te reja225/55/17

  Shes gomat Michellin per vere te ardhuna nga gjermania thuaja te reja 225/55/17. Te 4 gomat jan te n

  Gllogoc 18 korrik 09:45
  300 €
 • 0 foto
  Punojm me valak 13 ton
  Kamionë

  Punojm me valak 13 ton

  Punojm me valak me orë ose me dit

  Gllogoc 18 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Bora 2.0
  Vetura

  VW Bora 2.0

  Eshte ne gjendje shume te mire Benzin 2.0 116 ps Ulje filtera te sapo ndrruar Frenat komplet te reja

  Gllogoc 18 korrik 08:56
  2.350 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 urgjent qmimi volitshem
  Vetura

  Peugeot 407 urgjent qmimi volitshem

  Shes Peugeot 407 2.0 dizel viti 2005 modeli i fundit Hdi automatik tempomat centrall klimatro

  Gllogoc 17 korrik 23:15
  4.400 €
 • 5 foto
  Shitet Ktm 400 exc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Ktm 400 exc

  Shitet Ktm 400exc 2005 n\'gjendje t\'mirë. +383 49/289-001.

  Gllogoc 17 korrik 22:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shes Mercedes EVO

  Gllogoc 17 korrik 20:05
  4.900 €
 • 7 foto
  shitetet maqina e kubzave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitetet maqina e kubzave

  Shitet fabrika per prodhimin e elementeve te betonit . Makina eshte prodhim Gjerman ZENIT940 ka 10 f

  Gllogoc 17 korrik 18:47
  55.000 €
 • 9 foto
  golf 4 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr
  Vetura

  golf 4 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr

  045295112 lisi6-active

  Gllogoc 17 korrik 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  federa te bw525
  Autopjese dhe paisje

  federa te bw525

  federa per bw 525 te sapo ardhur nga xhermania

  Gllogoc 17 korrik 15:09
  40 €
 • 9 foto
  golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte
  Vetura

  golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte

  golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte regjistruar deti me 04/11/2020 i servisuar goma te reja i paster

  Gllogoc 17 korrik 14:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  WV TOURAN 2.0 TDI RKS DSG 2006 7 ULSE
  Vetura

  WV TOURAN 2.0 TDI RKS DSG 2006 7 ULSE

  SHITET TOURANI NË GJENDJE TË MIRË TEKNIKE. ËSHT KLIMATRONIK DYZONAL FUNKSIONAL. TEMPOMAT, KOMANDA NË

  Gllogoc 17 korrik 12:57
  4.850 €
 • 2 foto
  Opel Vectra
  Vetura

  Opel Vectra

  Shes vektren 1.6 benzin ne gjendje te rregullt rks i skaduar Tel.044688075

  Gllogoc 16 korrik 22:27
  270 €
 • 6 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Urgjent dy vetura nuk ndahen me qmim te arsyeshem audia viti 1998 posedon klimë funksionale mbyllhe

  Gllogoc 16 korrik 19:37
  2.200 €
 • 2 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Prokolica osht e fiat fabrikisht sherben per komba per traktor gumat ika 12 palsh 16 sanakin alumi

  Gllogoc 16 korrik 17:16
  9 €
 • 4 foto
  Citroën Berlingo 2004 dizel
  Vetura

  Citroën Berlingo 2004 dizel

  Shitet pikap Citroen ne gjendje te rregullt pune, hargjimet e vogla, 2.0 dizel viti 2004. Qmimi i di

  Gllogoc 16 korrik 16:17
  1.700 €
 • 4 foto
  Kiper 35m3 CARNEHL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kiper 35m3 CARNEHL

  Carnehl Kiper 35m3 Year:2011 95 % new Tires

  Gllogoc 16 korrik 14:17
  18 €
 • 9 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  lisi6-active golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte regjistruar deti me 04/11/2020 i servisuar goma te r

  Gllogoc 16 korrik 13:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi A3 2.0 TDI Sportback Viti 12.2012
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Sportback Viti 12.2012

  Audi A3 2.0 TDI Model Sportback Viti Nfund 2012 Pa Dogan Ne gjendje shum shum te mir i rujtun si bre

  Gllogoc 16 korrik 12:50
  6.700 €
 • 9 foto
  golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte
  Vetura

  golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte

  Lisi6-active golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte regjistruar deti me 04/11/2020 i servisuar goma te

  Gllogoc 16 korrik 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per pezho
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per pezho

  Pjes pes pezo 407,307,206

  Gllogoc 16 korrik 10:56
  999 €
 • 10 foto
  Opel Vectra 2.0i GT?
  Vetura

  Opel Vectra 2.0i GT?

  044327878.Shes opel vectra GT 2.0 benzin ne gjendje extrem tmir. Serviset e kryme Ulje+filtera,Korp

  Gllogoc 16 korrik 10:56
  700 €
 • 8 foto
  Shitet ndërrohet Peugeot 407 dizel urgjent
  Vetura

  Shitet ndërrohet Peugeot 407 dizel urgjent

  Shes Peugeot automatik 2005 dizel 2.0 posedon servo klimatronik ,tempomat ,senzor ,garriga me rrym

  Gllogoc 16 korrik 10:44
  4.050 €
 • 6 foto
  Shitet Nissan Primera viti 2006 1.8 benzin
  Vetura

  Shitet Nissan Primera viti 2006 1.8 benzin

  Shes nissan primera viti 2006 1.8 benzin gjendje shum tmir me klim me abs. Regjistrim i skaduar.

  Gllogoc 16 korrik 10:16
  1.500 €
 • 1 foto
  Katalizator
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator

  Shitet katalizatori i Golf 3 ne gjendje shum te mire

  Gllogoc 15 korrik 22:49
  60 €
 • 1 foto
  T4 2.5 tdi 5 ulse
  Vetura

  T4 2.5 tdi 5 ulse

  T4 5 ulse Me dogan lt t5 t6 t4 sprinter

  Gllogoc 15 korrik 22:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  T5 2005 1.9 tdi 4700 ero
  Vetura

  T5 2005 1.9 tdi 4700 ero

  T5 1.9 tdi 4700 Lt t6 sprinter iveko

  Gllogoc 15 korrik 22:08
  4.700 €