Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Shitet Renault Laguna 2.2 dizell viti 2004
  Vetura

  Shitet Renault Laguna 2.2 dizell viti 2004

  Shitet Renault Laguna 2.2 dizell viti 2004 ne gjendje shum te mir. Tel:045 582 224 046 172 893

  Gllogoc 31 gusht 10:12
  2.200 €
 • 6 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Shitet mercedes benz ne gjendje shum te mir Te interesuarit te kontaktojne ne numrat: +38344212330

  Gllogoc 29 gusht 22:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtop
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shtop

  shtop per veturat e reja e ardhur nga ch

  Gllogoc 29 gusht 22:33
  30 €
 • 4 foto
  Kran per bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kran per bager

  Kran schaeff qe montohet ne bager skip

  Gllogoc 29 gusht 20:56
  1.500 €
 • 8 foto
  MERCDES C 22O CDI FULL OPCION
  Vetura

  MERCDES C 22O CDI FULL OPCION

  ⚙MERCEDES C220 CDI CLASIK ⚙VITI 2002 RKS .7 MUJ 🔔📞044532990 049160886 ⚙P

  Gllogoc 29 gusht 19:43
  5.200 €
 • 10 foto
  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 3 MUAJ 2006
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 3 MUAJ 2006

  SHITET ZAFIRA NE GJENDJE SHUM TË MIR TEKNIKE, ËSHT KLIMATRONIK FUNKSIONAL, TEMPOMAT, BORDKOMJUTER, F

  Gllogoc 29 gusht 18:35
  4.490 €
 • 3 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  Shes dhe bejë ndërrim gjendje top me regjistrim edhe 4 muaj.

  Gllogoc 29 gusht 14:53
  950 €
 • 2 foto
  Opel vectra ndrrim
  Vetura

  Opel vectra ndrrim

  shitet ose ndrrohet vetura asht ne gjendje te mir regjistrim i skaduar ka Klim korrikat me nxe

  Gllogoc 29 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet prokolica
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet prokolica

  Prokolica osht e marune osht shum.e mir Me profila tmir me tana me goma ne gjendje pune Shum te mi

  Gllogoc 29 gusht 09:43
  400 €
 • 0 foto
  Shitet passat 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet passat 1.9 tdi

  Shitet pasat 1.9 tdi ne gjendje shume te mir posedon;climatronic,airbag,abs,korrikat lekur cmimi fix

  Gllogoc 29 gusht 07:54
  3.000 €
 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet golf2 turbo dizell 1.6 ne gjendje tmir rks kah hale

  Gllogoc 29 gusht 07:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel zafira 2002
  Vetura

  Opel zafira 2002

  Opel zafira 2.2 tdi,viti 2002,full extra,n gjendje t mir,mundesi n’drrimi

  Gllogoc 28 gusht 20:41
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet Passat 1.9 Tdi
  Vetura

  Shitet Passat 1.9 Tdi

  Qe 10 Vite Pronari i pare ne RKS I Garazhuar Gjithmone Posedon 2 qelesa Klima ne rregull-klimatronik

  Gllogoc 28 gusht 19:12
  5.200 €
 • 5 foto
  Golf 4, 1.9 TDI, 2002vp, rks 1 vit!
  Vetura

  Golf 4, 1.9 TDI, 2002vp, rks 1 vit!

  Shitet Golf 4 1.9 TDI, 2002, rks 1 vit, full opsion!

  Gllogoc 28 gusht 16:23
  4.800 €
 • 2 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shes dhe bëjë ndërrim veturën me regjistrim deri me 30.05.2020,gjendje top .

  Gllogoc 28 gusht 15:39
  1.450 €
 • 6 foto
  Drenas
  Vetura

  Drenas

  Shitet golf2 dizell turbo 1.6 rks kah hale ne gjendje tmir

  Gllogoc 28 gusht 12:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet pasati 1.6 turbo dizell
  Vetura

  shitet pasati 1.6 turbo dizell

  shitet pasati 1.6 turbo dizell ne gjendje shum shum te mir shpenzimet shum te vogla viti i prodhimit

  Gllogoc 28 gusht 11:33
  1.350 €
 • 0 foto
  \"Oferta whatsapp: 0022997351844
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  \"Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Gllogoc 28 gusht 11:09
  6.525 €
 • 5 foto
  Reno-Skenik, dizell 1.9-viti 2004-rks qershor 2020
  Vetura

  Reno-Skenik, dizell 1.9-viti 2004-rks qershor 2020

  Shes Reno Megana-Skenik, dizell 1.9-viti 2004, regjistrim qershor 2020, klim tronike funksjonale, xh

  Gllogoc 28 gusht 10:40
  2.600 €
 • 5 foto
  alfarome
  Vetura

  alfarome

  shes ndrroj alfarome 1.6 benxin me klim funksionale regjistrim ka edhe 2 muj

  Gllogoc 28 gusht 10:20
  2.200 €
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 10:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Renault clio 1.5dci
  Vetura

  Renault clio 1.5dci

  Shitet ne gjendje te rregullt , ndrrim me golf 3 dizel 4 dyer nese me konvenon

  Gllogoc 28 gusht 09:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN
  Vetura

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VEN

  AUTO24 BLEJM VETURA AKSIDENT-DEFEKT NE GJITH VENDIN Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevo

  Gllogoc 28 gusht 09:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje Diagnostike
  Autopjese dhe paisje

  Paisje Diagnostike

  Ne jemi te specializuar ne Gjermani ne Diagnostik dhe KFZ.Teknike. Ne kemi te Gjitha Llojet e Diagno

  Gllogoc 27 gusht 22:27
  250 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  shitet, ipet me qera

  Gllogoc 27 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes mercedesin 190 dizell regjistrim 3 muja baj n
  Vetura

  Shes mercedesin 190 dizell regjistrim 3 muja baj n

  Shes Mercedes 190 dizell 1.9 ngjendje trregullt me regjistrim 3 muj perkthim imenjehershum b

  Gllogoc 27 gusht 21:14
  1.300 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI DSG 2010
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI DSG 2010

  Shes Golf 6 1.6 TDI 77KW Viti 2010. DSG 7 shpejtsi . Vetura posedon: Pullat ne Timon, Klimatronik

  Gllogoc 27 gusht 18:12
  6.200 €
 • 4 foto
  Shes kombin T4 2.5TDI
  Vetura

  Shes kombin T4 2.5TDI

  Ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 27 gusht 17:54
  3.000 €
 • 3 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shes bmw m3 320 shum e ruajtur 2.0 e po sa ardhur nga gjermonia ndrim i munshem

  Gllogoc 27 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/ dite!
  Vetura

  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/ dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +32

  Gllogoc 27 gusht 13:38
  20 €
 • 5 foto
  Opel
  Vetura

  Opel

  Opel insignia 2.0 dizel viti 2011 ne gjendje shum te mer Nr +38344611780 049611780

  Gllogoc 27 gusht 13:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat Punto 1.9JTD 2001 rks Ndrrim bojm
  Vetura

  Fiat Punto 1.9JTD 2001 rks Ndrrim bojm

  shes ose ndrroj fiat punto 1.9 jtd disel hargjime minimale 4.6liter 100km Ne Gjendje shum te mir i

  Gllogoc 27 gusht 11:55
  1.450 €
 • 2 foto
  Atv 150cc shes dhe ndrroj
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 150cc shes dhe ndrroj

  Shes dhe ndrroj atv 150cc ngjendje trregullt me dogan tkryme ulse nuk ka boj ndrrum me qka tom konve

  Gllogoc 27 gusht 11:47
  450 €
 • 3 foto
  LT 35
  Vetura

  LT 35

  Shes LT 35. 2.4 Turbo Dizell viti 1995 rks i qlajmrum Mundsi ndrrimi Nr +383 49 26 74 75

  Gllogoc 27 gusht 08:45
  1 €
 • 0 foto
  **Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  **Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS Gjith Kosoven 24/7

  Blejm vetura gjith regjionin e kosoves. Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS . Kontakt/Nr +383 49 758 458

  Gllogoc 26 gusht 23:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JKK
  Vetura

  JKK

  Blejm vetura gjith regjionin e kosoves. Blejm Vetura Pa Dogan ose RKS . Kontakt/Nr +383 49 758 458

  Gllogoc 26 gusht 23:57
  12.500 €
 • 6 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Shitet golf IV i pa doganuar i po sa ardhur nga Gjermania: Golfi psedon A/C klim, Airbag, Xhamat el

  Gllogoc 26 gusht 23:54
  850 €
 • 8 foto
  Golf 2 1.6 Benzin 1990
  Vetura

  Golf 2 1.6 Benzin 1990

  Shes Golf 2 Benzin ne gjendje shum te mir pa vrejtje i rujtun i paqt me fellne 14 Rks i skaduar Boj

  Gllogoc 26 gusht 22:42
  450 €
 • 1 foto
  Mercedes 220C
  Vetura

  Mercedes 220C

  Shes mercedes jom i interesum me bo njo ma t vogel kilometrat 100% t sakta e Jom i dyti qe e vozis p

  Gllogoc 26 gusht 22:34
  5.200 €
 • 5 foto
  Shes kombin T4  2.5TDI
  Vetura

  Shes kombin T4 2.5TDI

  Ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 26 gusht 20:52
  3.000 €
 • 1 foto
  audi
  Vetura

  audi

  shes audin xhendje tmir trapa shum mir 1,8benzin dyrt me centrall baj ndrrim edhe me kerr me targa t

  Gllogoc 26 gusht 20:24
  290 €