Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet n

  Istog Sot, 11:03
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog Sot, 11:03
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro dhe VW Passat 1.8 . Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog Sot, 11:03
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class

  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class. B Class dhe Vaneo . Te gjitha pjese tona ja te t

  Istog Sot, 11:02
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog Sot, 11:02
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA.

  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog Sot, 11:02
  40 €
 • 1 foto
  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjende

  Istog Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Alba

  Istog Sot, 11:01
  340 €
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog Sot, 10:59
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Passat 2.0 tdi

  Dizne për Passat 2.0 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në

  Istog Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.4

  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.0 1.4 2.0 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albako

  Istog Sot, 10:59
  40 €
 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog Sot, 10:57
  8.080 €
 • 6 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH

  Istog Sot, 10:54
  180 €
 • 1 foto
  Dizne per Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Dizne per Mercedes C220 CDI

  Dizne per Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes I

  Istog Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog Sot, 10:53
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes I

  Istog Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në mes Is

  Istog Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci

  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser për Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser për Mercedes C220 cdi

  Anlaser për Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes

  Istog Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog Sot, 10:50
  9 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 2.0 TDI

  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 Passat Touran 2.0 TDI ne gjendje te rregullt mundet me u

  Istog Sot, 10:49
  400 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi e gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog Sot, 10:49
  180 €
 • 1 foto
  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog Sot, 10:49
  380 €
 • 0 foto
  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive
  Vetura

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog Sot, 10:49
  600 €
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Vetura

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993..bej ndrrim me pikapo apo vetur qe me konvenon Të gjit

  Istog Sot, 10:49
  2.250 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma -- r20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma -- r20

  Fellne me Goma 245/40 r20 AutoServis BENDI

  Istog Sot, 10:48
  500 €
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Vetura

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog Sot, 10:47
  180 €
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4 dhe Bora
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4 dhe Bora

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4. Bora dhe Seat.Ibiza 1.4 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Al

  Istog Sot, 10:47
  40 €
 • 1 foto
  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI

  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos

  Istog Sot, 10:45
  180 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë

  Istog Sot, 10:44
  180 €
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog Sot, 10:39
  200 €
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog Sot, 10:39
  300 €
 • 1 foto
  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në

  Istog Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI

  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina per Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Mercedes C220 cdi

  Turbina per Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes

  Istog Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI karavan
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI karavan

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI me dy te kuqe karavan Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në

  Istog Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fsha

  Istog Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel Viti prodhimit 2005 Karburanti : Naftë Albakos Autop

  Istog Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI

  Shiten Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI Automatik viti 2003 Albakos Autopjesë gjende

  Istog Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lu

  Istog Sot, 10:31
  Me Marrveshje