Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Istog Sot, 04:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  asd
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  asd

  asd

  Istog Sot, 00:00
  1 €
 • 3 foto
  Iveco 2.8turbo disel
  Kamionë

  Iveco 2.8turbo disel

  Shitet kamjoneta në gjendje shumë të i po sa ardhur nga Zvicrra ni regjistrim e ka kiper nuk ka san

  Istog Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Kamionë

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  werwrw
  Vetura

  werwrw

  werwerwr

  Istog Dje, 15:45
  123.123 €
 • 4 foto
  Mitsubishi L200 2.5 d
  Vetura

  Mitsubishi L200 2.5 d

  Mitsubishi L200 Gjama elektronik AC (klim) Stereo SD Punon mir si ne motorr ashtu edhe ne 4x4 i pa

  Istog Dje, 14:35
  4.000 €
 • 3 foto
  biciklet
  Vetura

  biciklet

  Shef bicikleten ne gjendje te rregullt mendeni me kontaktu edhe ne whatsapp ose viber +377456448

  Istog Dje, 12:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  YAMAHA V-STAR (DragStar) 650cc
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA V-STAR (DragStar) 650cc

  Shitet Yamaha VStar 650 i vitit të prodhimit 2001. Me xham mbrojtës dhe komplet çantat, përfshirë ed

  Istog Dje, 12:25
  4.100 €
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog Dje, 11:00
  380 €
 • 4 foto
  Vito me friz
  Vetura

  Vito me friz

  Shitet vito me friz po sa ardhur nga jasht

  Istog Dje, 10:57
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet kombi me 7 ulse
  Vetura

  Shitet kombi me 7 ulse

  Shitet fordi galaxy shum ne gjendje te mir osht shum i rujten ska vjrejtje me 7 ulse osht dizell 2.0

  Istog Dje, 10:25
  8.800 €
 • 3 foto
  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet
  Vetura

  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet

  Shes fiat ducato 2.8 d viti 99 airbag kilometra ika 129mi regjistrim dhe dogan jukan ba 2011, ika

  Istog Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  komjoneta vw t4 ngjendje shum te mir motorri 1.9 td si dhe ka 1 vit regjistrim per ma shum na konta

  Istog 20 korrik 22:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes dy mloja per gjip
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy mloja per gjip

  Shes dy mloja per gjip nisan me prikolic te gjata

  Istog 20 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020

  shes opel vectra 1.8 benzin ne gjendje shum te mir klim defekt regjistrim deri me 28.06.2020 ndrri

  Istog 20 korrik 15:31
  1.600 €
 • 8 foto
  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020
  Vetura

  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020

  shes AUDI 100 C4 2.0 benzin-plin me atest ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 28-01-2020 ndrri

  Istog 20 korrik 15:30
  1.400 €
 • 5 foto
  Opel signum 3.2 V6 Automatik
  Vetura

  Opel signum 3.2 V6 Automatik

  Shitet opel signum ne gjendje te mir pune si ne foto vetura posedon edhe plinin ne dizne me atest gj

  Istog 20 korrik 15:25
  3.150 €
 • 4 foto
  Sprinter 313 me lift
  Kamionë

  Sprinter 313 me lift

  Shitet sprinteri 313 viti 2003 i ardhur nga suedia pa dogan ka korozjon siq shihet ne foto gjendje p

  Istog 20 korrik 15:22
  3.850 €
 • 1 foto
  MotoKross
  Motore (mbi 50 cc)

  MotoKross

  Kros Krejt Ne Regull .Suzuki 200cc.Me Dokumenta ...

  Istog 20 korrik 13:05
  800 €
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog 20 korrik 10:48
  300 €
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Vetura

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog 20 korrik 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sdsadasd
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  sdsadasd

  asdadadad

  Istog 20 korrik 01:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes skuter150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuter150 cc

  Shes skuterin ne gjebdje perfekte me librez me dugan met gjitha punon shum mir te gjitha i ka ne rre

  Istog 20 korrik 01:09
  380 €
 • 5 foto
  Opell
  Vetura

  Opell

  Opeli osht ne gjedje te rregull boj edhe drrim 38344315873

  Istog 20 korrik 01:09
  1.600 €
 • 0 foto
  tirane
  Vetura

  tirane

  Fiat stilo 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer

  Istog 20 korrik 00:20
  2.500 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.

  Istog 19 korrik 18:11
  950 €
 • 1 foto
  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në

  Istog 19 korrik 16:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet n

  Istog 19 korrik 16:56
  40 €
 • 1 foto
  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI

  Shiten Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI Automatik viti 2003 Albakos Autopjesë gjende

  Istog 19 korrik 16:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopje

  Istog 19 korrik 16:55
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro dhe VW Passat 1.8 . Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 19 korrik 16:54
  40 €
 • 1 foto
  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO

  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO BOSCH 0460494189 ALFA ROMEO AR 6 Box (280)1985-04 - 1989

  Istog 19 korrik 16:54
  120 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë

  Istog 19 korrik 16:53
  180 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 19 korrik 16:53
  180 €
 • 1 foto
  Anglaser (Starter) per Audi A4 B5 dhe Passat B5
  Autopjese dhe paisje

  Anglaser (Starter) per Audi A4 B5 dhe Passat B5

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B5 dhe Passat B5. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos

  Istog 19 korrik 16:52
  40 €
 • 1 foto
  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog 19 korrik 16:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 19 korrik 16:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer

  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer Mbërojtësi i parë (Braniku) Kapaku i motorit (Haub

  Istog 19 korrik 16:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog 19 korrik 16:39
  8.080 €
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog 19 korrik 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P

  Istog 19 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog 19 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 19 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes I

  Istog 19 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d
  Autopjese dhe paisje

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d Numri i Pjeses 0445115 041; 057 130 2 77 AD 140

  Istog 19 korrik 16:38
  140 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI Karburanti : Naftë Nderruesi shpejtesive: Gjysem Automati

  Istog 19 korrik 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel Viti prodhimit 2005 Karburanti : Naftë Albakos Autop

  Istog 19 korrik 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI

  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fsh

  Istog 19 korrik 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi

  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog 19 korrik 16:37
  200 €