Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 3 foto
  Ford transit dupllak
  Vetura

  Ford transit dupllak

  Punon shum mir nillager i kardanit i ushton 1 vit sigirim

  Istog 29 korrik 15:36
  1.350 €
 • 7 foto
  Shes Veturen Mercedes C200
  Vetura

  Shes Veturen Mercedes C200

  Shes Veturen Mercedes C200 Viti 2010 Km 244.000 Full Opcion

  Istog 29 korrik 14:47
  8.900 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes C200
  Vetura

  Shitet Mercedes C200

  Shes Mercedes C200 Full Opcion Viti 2010

  Istog 29 korrik 11:26
  8.900 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes C200 viti 2010 8900 euro
  Vetura

  Shitet Mercedes C200 viti 2010 8900 euro

  Shitet Mercedes C200 i po sa ardhun nga Gjermania Vetura posedon te gjitha opcionet e mundshme

  Istog 29 korrik 09:11
  8.900 €
 • 2 foto
  VW Gollf 4
  Vetura

  VW Gollf 4

  Shes gollf 4 . 1.6 benzinc i ruajtun.

  Istog 28 korrik 20:54
  3.500 €
 • 3 foto
  Volvo XC90 D5
  Vetura

  Volvo XC90 D5

  Shitet vetura Volvo XC90 185 kualfuqi. Vetura esht me targa Suedis. Matori 2.4. Per me shume infor

  Istog 28 korrik 17:46
  8.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shites serioz dhe pres bleres serioz,vetura eshte me klime,ne gjendje te rregullt dhe ne gjendje per

  Istog 27 korrik 20:23
  3.200 €
 • 8 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shes fellne per Audi dhe bmw

  Istog 27 korrik 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llavabo
  Autopjese dhe paisje

  Llavabo

  Shes llavabon te sapo e hiqur nga banjoja ne gjendje shum te mir

  Istog 27 korrik 15:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vibrator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vibrator

  Vibratori osht i ardhur nga zvicrrai ri pa perdor asniher thiken e ka 50 cm gat me 20cm gjansi in

  Istog 27 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Istog 27 korrik 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes T2 1.9
  Vetura

  shes T2 1.9

  shes kombin t2 marorrim 1.9 ,rrypin e matorrit e ka te nrrum ,serivisimin e krym ,ulen nuk e hargjit

  Istog 26 korrik 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rover 200 1.4 Benzin
  Vetura

  Rover 200 1.4 Benzin

  Vetura esht ne ne gjendje shum te mir vetura posedon klim,abs,gjama elektronik me pull,vetura po sa

  Istog 26 korrik 02:39
  1.300 €
 • 1 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Me Marrveshje

  Istog 26 korrik 00:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN 24h
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog 25 korrik 22:10
  1 €
 • 1 foto
  Shitet FORD MONDEO Automatik
  Vetura

  Shitet FORD MONDEO Automatik

  Shitet vetura shum e rujtur me pak kilometra e ardhur nga zvicrra. Vetura: Ford Mondeo 2.5 Benzin

  Istog 22 korrik 18:09
  950 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 22 korrik 14:29
  40 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf VII 7 Facelift R-Line 1.5TFSI
  Vetura

  Volkswagen Golf VII 7 Facelift R-Line 1.5TFSI

  Ne shitje eshte nje: Volkswagen Golf 7 VII Facelift viti 12/2018 R-Line 1.5TFSI pa Dugane 9.000KM

  Istog 22 korrik 14:28
  28.500 €
 • 1 foto
  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 22 korrik 14:27
  380 €
 • 1 foto
  Alternator për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020

  shes opel vectra 1.8 benzin ne gjendje shum te mir klim defekt regjistrim deri me 28.06.2020 ndrri

  Istog 22 korrik 14:13
  1.600 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshati

  Istog 22 korrik 14:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi Q7 S-Line 3.0TDI Full Option
  Vetura

  Audi Q7 S-Line 3.0TDI Full Option

  se Shitje eshte nje: Audi Q7 3.0TDI Quattro S-Line pa dugane makina gjindet ne Prishtinë Viti Prod

  Istog 22 korrik 14:05
  48.000 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic E re, 24 muaj Garancion. Albakos Autopjesë gjend

  Istog 22 korrik 14:05
  3.200 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në mes Is

  Istog 22 korrik 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi e gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 22 korrik 14:03
  180 €
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 14:03
  200 €
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0 Tiptronic Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albako

  Istog 22 korrik 14:02
  3.400 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH

  Istog 22 korrik 14:00
  180 €
 • 1 foto
  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci Në gjendje të rregullt. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet n

  Istog 22 korrik 14:00
  800 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë S

  Istog 22 korrik 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog 22 korrik 13:59
  40 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lu

  Istog 22 korrik 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:56
  180 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 22 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog 22 korrik 13:54
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjende

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fsha

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic

  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Volswagen caddy,Polo Classic Te gjitha pjese tona ja te test

  Istog 22 korrik 13:49
  40 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002

  Shiten Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002 Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prisht

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog 22 korrik 13:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje
  Vetura

  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje

  ne Shitje eshte nje: VW Golf 7 2.0TDI me 4 Dyr me 80.000 Kilometra letrat e Gjermanis pa dogane A

  Istog 22 korrik 13:46
  5.400 €
 • 1 foto
  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në Istog. Prod

  Istog 22 korrik 13:45
  170 €
 • 1 foto
  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Alba

  Istog 22 korrik 13:45
  340 €
 • 2 foto
  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6

  Turbina per FORD ESCORT/ORION 1.8 TD GARRETT 91FF6K662AD 452014-6 Pershtatet ne: FORDORION Mk

  Istog 22 korrik 13:45
  200 €
 • 1 foto
  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2 Diesel Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopje

  Istog 22 korrik 13:43
  180 €
 • 0 foto
   Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d
  Autopjese dhe paisje

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d Numri i Pjeses 0445115 041; 057 130 2 77 AD 140

  Istog 22 korrik 13:40
  150 €
 • 2 foto
  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number(s):53169706001 FIAT TIPO 1.9(160AW) 1.9 TD (160.EL, 160.G

  Istog 22 korrik 13:39
  170 €