Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 5 foto
  Fiat Stilo JTD
  Vetura

  Fiat Stilo JTD

  Fiat Stilo JTD, Harxhime minimale 6.1\\100km, 1.9 Dizel, Kilometrat e garantume 187.000 Servisin e k

  Istog 1 mars 16:36
  2.400 €
 • 7 foto
  t2
  Vetura

  t2

  shes t2 ne gjendje shum te mir esht 1.9 dizell regjstrim i skadum ndrrim me qka tom kovenon viber

  Istog 1 mars 15:26
  850 €
 • 5 foto
  Shes Golf 5 1.9 TDI pa dogane me marrveshje
  Vetura

  Shes Golf 5 1.9 TDI pa dogane me marrveshje

  Shitet me marrveshje

  Istog 1 mars 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes opel vektra 1.7 motorr japan
  Vetura

  Shes opel vektra 1.7 motorr japan

  Shes opel vektra ne gjendje te mire i rexhistruar deri mujn e 8 me marrveshje

  Istog 1 mars 14:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Shitet bmw 1.6 gjendje shum te mire regjistrim deri me 25 shtator 2020

  Istog 1 mars 12:39
  1.550 €
 • 4 foto
  Sprinter 313 me lift
  Kamionë

  Sprinter 313 me lift

  Shitet sprinteri 313 viti 2003 i ardhur nga suedia pa dogan ka korozjon siq shihet ne foto gjendje p

  Istog 25 shkurt 19:33
  3.850 €
 • 6 foto
   Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..
  Autopjese dhe paisje

  Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..

  AutoPjese dhe AutoServis- Bendi Motorra per Opel , Golf , Passat , Mercedes,Ford etj.. Fellne 15 , 1

  Istog 25 shkurt 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 25 shkurt 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes dy mloja per gjip
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy mloja per gjip

  Shes dy mloja per gjip nisan me prikolic te gjata

  Istog 24 shkurt 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2018 Lexus IS 350
  Vetura

  2018 Lexus IS 350

  For sale 2018 Lexus IS 350 RWD,No accident record and there is no mechanical or engine fault,Mileage

  Istog 24 shkurt 12:37
  15.000 €
 • 4 foto
  Fellne 16 per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per bmw

  Shiten fellnet 16 per bmw te interesuarit kontaktoni viber +38345483010

  Istog 23 shkurt 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kamioneta iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamioneta iveco

  Shitet kamioneta iveco te interesuarit kontaktoni +37744466746

  Istog 23 shkurt 17:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes jastek per bmw x5 e53
  Autopjese dhe paisje

  Shes jastek per bmw x5 e53

  Shes jastek per bmw x5 2003

  Istog 22 shkurt 13:40
  110 €
 • 5 foto
  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019
  Vetura

  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019

  shes ndrroj renault laguna viti 1996 1.8 benzin me 120ps shpenzimet te vogla 7 litra 100 km gjendje

  Istog 21 shkurt 09:58
  1.400 €
 • 4 foto
  2016 Range Rover Autobiography
  Vetura

  2016 Range Rover Autobiography

  For sale 2016 Range Rover Autobiography, No accident record and there is no mechanical or engine fau

  Istog 18 shkurt 06:47
  20.000 €
 • 0 foto
  Bandash te hekurit 17"
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit 17"

  Shiten bandasht e rij nr 17".

  Istog 15 shkurt 23:32
  90 €
 • 3 foto
  Actros 2640
  Kamionë

  Actros 2640

  Actros kipper me rimorkio

  Istog 14 shkurt 13:31
  37.000 €
 • 1 foto
  Badash16 gjip
  Autopjese dhe paisje

  Badash16 gjip

  Shes bandasht 16 per gjipa Me goma 225-75R16c me goma t kforit shum t forta Ndrrim me fellne per bm

  Istog 10 shkurt 23:16
  230 €
 • 9 foto
  Stopa per audi a6
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per audi a6

  Stopa dhe kuk per audi a6 limuzin dhe karavan

  Istog 2 shkurt 21:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wacker neuson 200 kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker neuson 200 kg

  Shitet wacker neuson dissel 200 kg 2017 per info viber +38344592591

  Istog 28 janar 15:13
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet kombi me 7 ulse
  Vetura

  Shitet kombi me 7 ulse

  Shitet fordi galaxy shum ne gjendje te mir osht shum i rujten ska vjrejtje me 7 ulse osht dizell 2.0

  Istog 27 janar 14:56
  8.800 €
 • 3 foto
  Mobil bager CAT 315
  Kamionë

  Mobil bager CAT 315

  Cat 315

  Istog 26 janar 20:23
  31.000 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog 24 janar 05:05
  10.000 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog 24 janar 05:05
  10.000 €
 • 5 foto
  Goma dimri M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri M+S

  Shiten 4 goma dimri M+S 205/55 R16 Qmimi 80€ Viber +38344237533

  Istog 23 janar 13:27
  80 €
 • 6 foto
  O&K RH 5 5000 ore pune 1994
  Kamionë

  O&K RH 5 5000 ore pune 1994

  O&k rh6 Viti 1994 I po sa ardhun nga gjermania Vetem 1 lug 5000 ore pune

  Istog 23 janar 10:57
  23.500 €
 • 9 foto
  Opel Vectra C
  Vetura

  Opel Vectra C

  Shes ose nderroj Opel Vectra 2.2 dti, 125ps Viti 2003, me 10 muaj regjistrim. Vetura posedon: Klimat

  Istog 21 janar 12:02
  3.150 €
 • 6 foto
  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line
  Vetura

  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line

  Audi A4 2.0tdi clean diesel Quattro S-line ne gjendje jashtzakonisht te mire si jasht ashtu edhe mbr

  Istog 19 janar 23:38
  17.000 €
 • 2 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  komjoneta vw t4 ngjendje shum te mir motorri 1.9 td si dhe ka 1 vit regjistrim per ma shum na konta

  Istog 18 janar 15:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes fellnat 14 coll
  Vetura

  Shes fellnat 14 coll

  Shes fellnat 14 coll teposa ardhuna nga jesht per meshumm info ju pres ne ket ner 044837879

  Istog 11 janar 17:52
  170 €
 • 5 foto
  Mlije per gjipa
  Autopjese dhe paisje

  Mlije per gjipa

  Shes mlojen per gjipa me prikolic te gjat

  Istog 8 janar 23:23
  350 €
 • 3 foto
  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet
  Vetura

  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet

  Shes fiat ducato 2.8 d viti 99 airbag kilometra ika 129mi regjistrim dhe dogan jukan ba 2011, ika

  Istog 8 janar 20:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Vetura

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 3 janar 15:19
  5.500 €
 • 1 foto
  Pjes per Mercedes C220
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes C220

  Shiten pjes per Mercedes C220 karavan. Te gjitha pjeset jan te testuara nga stafi yne profisional. A

  Istog 3 janar 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada
  Autopjese dhe paisje

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto 176 Fiat stada 178E Fiat Polio weekend Fiat punto van. Te sapo

  Istog 3 janar 14:25
  40 €
 • 1 foto
  Pump per Naft per Ford Mondeo
  Autopjese dhe paisje

  Pump per Naft per Ford Mondeo

  Pump per Naft per Ford Mondeo. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhd

  Istog 3 janar 14:23
  180 €
 • 2 foto
  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)
  Autopjese dhe paisje

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus(250) Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 3 janar 13:56
  80 €
 • 5 foto
  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel
  Vetura

  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel

  Shitet Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel. Viti i prodhimit 16.08.2010. Pa Dogan ne gjendeje te rr

  Istog 3 janar 13:43
  5.800 €
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog 30 dhjetor 07:45
  9 €
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Vetura

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog 30 dhjetor 07:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw Golf Plus 1.6 Tdi
  Vetura

  Vw Golf Plus 1.6 Tdi

  Shitet vw Golf Plus 1.6 Tdi i 2012 Vetura Asht ne gjendje shum te Mir per ma shum informata telefon

  Istog 28 dhjetor 19:53
  6.500 €
 • 8 foto
  Passa B7 2012 2.0tdi Blumotion full extra
  Vetura

  Passa B7 2012 2.0tdi Blumotion full extra

  Shes pasatin extra i ruj e me full extra,ne gjendje perfekte per info +38345623326 viber Golf,

  Istog 27 dhjetor 11:11
  13.500 €
 • 4 foto
  Shes veturen mercedes e200 dizel
  Vetura

  Shes veturen mercedes e200 dizel

  Vetura mercedes e200 cdi viti 2011 eshte ne gjendje shum te mire ka nje muaj qe ka ardhur nga Holand

  Istog 24 dhjetor 23:20
  10.000 €
 • 3 foto
  BMW X5 dizel
  Vetura

  BMW X5 dizel

  Xhipi eshte me targa te holandes ka 2 muaj qe eshte ne Kosove,ne gjendje te mir 3.0dizel me 7 ulse.N

  Istog 24 dhjetor 23:17
  17.000 €
 • 3 foto
  MAN 18.285
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 18.285

  Shitet kamion MAN esht shum i ruajtur Esht i gatshem per pun viber +3834556894 qmimi sipas marrveshj

  Istog 20 dhjetor 20:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes GL 350 Bluetec
  Vetura

  Mercedes GL 350 Bluetec

  Shitet vetura Mercedes GL 350, targa te huaja , 118000 Km te kaluara, per ma shum info. +3834475114

  Istog 20 dhjetor 17:35
  19.500 €
 • 4 foto
  Shiten gomat 16 9 38
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 16 9 38

  Shiten dy gomat 16,9,38 per me shum kontaktoni ne Tel 045627970 dhe Viber +38345627970

  Istog 15 dhjetor 14:04
  450 €
 • 1 foto
  Shiten gomat 9.5/R24
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 9.5/R24

  Shiten gomat e traktorit 9.5/R25

  Istog 15 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat 205/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205/60/16

  Shiten gomat 205/60/16 gomat jane te ardhura nga austria, ne gjendje shum te mir pothuajse te reja.

  Istog 15 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel Astra
  Vetura

  Opel Astra

  Vetura shitet me tablla te huja bajm edhe nderrim !! Tel +46704502154 viber whasap

  Istog 11 dhjetor 21:59
  7.500 €