Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 4 foto
  Scania 470 me Pomp Kiperi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania 470 me Pomp Kiperi

  Scania 470 Vp : 2004 KM TE KALUARA 495442 originale NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE Retarder Pomp k

  Istog 11 dhjetor 10:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line
  Vetura

  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line

  Shitet vetura passat me full opsione, regjistrimi i parë ne KS ne muajin korrik 2019, motor 2.0 dise

  Istog 6 dhjetor 14:36
  17.900 €
 • 4 foto
  Shiret Micubish Pajero
  Vetura

  Shiret Micubish Pajero

  Shitet micubish pajero 2.5 interkoler 4x4 ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni

  Istog 4 dhjetor 11:15
  1.600 €
 • 9 foto
  golf 3
  Autopjese dhe paisje

  golf 3

  shiten dyert per golf 3 ngjyr vishnje dhe ngjyr te kuqe dyert jan komplet , si dhe kam pjes te tjera

  Istog 1 dhjetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Vetura

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog 22 nëntor 09:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasati 1.9 dizell
  Vetura

  Pasati 1.9 dizell

  Shitet Pasati urgjent shum i mir numrat 044141458. Ose 044156583

  Istog 21 nëntor 18:27
  4.300 €
 • 8 foto
  Hyundai santa fe 2.0 dizell
  Vetura

  Hyundai santa fe 2.0 dizell

  Shitet hyundai santa fe 2004 2.0 dizell 4x4 regjistrim deri ne dhjetor mundesi ndrrimi, per me shum

  Istog 21 nëntor 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma per golf 6
  Vetura

  goma per golf 6

  Goma per golf 6 me 5 sherafa te dimirit R16 thuajse te te reja me bandash hekrit

  Istog 11 nëntor 11:43
  155 €
 • 0 foto
  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra
  Vetura

  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 9 nëntor 07:18
  300 €
 • 2 foto
  Mitsubishi
  Vetura

  Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi Space Star 1.9did model comfort eshte vetur familjare shoenzimet e vogla ka klim p

  Istog 8 nëntor 11:39
  2.800 €
 • 5 foto
  Shiten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten

  Shiten

  Istog 3 nëntor 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave
  Vetura

  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Istog 21 tetor 10:07
  2.000 €
 • 4 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO STRALIS 560 RKS

  IVECO STRALIS VITI 2007 KM 795250 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE NDRRIM I MUNDSHEM

  Istog 20 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020
  Vetura

  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020

  shes AUDI 100 C4 2.0 benzin-plin me atest ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 28-01-2020 ndrri

  Istog 20 tetor 10:54
  1.400 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019
  Vetura

  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizell manual regjistrim deri me 27.12.2019 servisim te kryer komplet rrypin

  Istog 19 tetor 21:49
  1.800 €
 • 10 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi A4 2.0 tdi e sapo ardhur nga gjermania me libra servisi ne gjendje super tmir me dogan dhe homo

  Istog 17 tetor 17:49
  10.800 €
 • 0 foto
  WE supply gold nuggets and gold bars for sale
  Autopjese dhe paisje

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Istog 16 tetor 01:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane
  Vetura

  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane

  Mercedes C200 Viti 2010 Km 244.000 Full Opcion Tel 044347949

  Istog 10 tetor 18:13
  8.900 €
 • 6 foto
  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir

  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir i mirmbajtun me servisa ni pronar ne kosov qe nga 2015

  Istog 6 tetor 21:46
  4.500 €
 • 2 foto
  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT
  Vetura

  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog 4 tetor 10:09
  9.990 €
 • 5 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog 4 tetor 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 308 1.6 2010
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 2010

  Vetura është ne gjendje perfekte,me te gjitha serviset me rregull, është me vetem 73mi te kalume ,fu

  Istog 3 tetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 TDI  1.6
  Vetura

  Golf 6 TDI 1.6

  Per me shum info kontakto ne viber

  Istog 3 tetor 10:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet honda cb 250 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet honda cb 250 2002

  me dogan bateri te re ne gjendje tiptop gjithqka ne rregullt qmimi me marrveshje

  Istog 29 shtator 22:02
  1 €
 • 4 foto
  Kombi Ford
  Vetura

  Kombi Ford

  Shitet Kombi Ford Tranzit 2.0 diesel viti i prodhimit 2001,9 ulëse ne gjendje shume te mire pune.per

  Istog 28 shtator 18:23
  3.400 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi

  Vetura osht e gjendje shkelqyshme.Gumat te reja tanat servista me kohe .Koqnicat te raja komplet.Rr

  Istog 28 shtator 14:02
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes pjes per nissan patrol 3.3
  Vetura

  Shes pjes per nissan patrol 3.3

  Shes pjes per nissan patrol 3.3 Viber +38345699079 numer tjeter 046122686

  Istog 26 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Blitz kamjon
  Autopjese dhe paisje

  Opel Blitz kamjon

  Shes kete kamjon kuj i vyn per pjes ka matorrin defekt eshte i regjistrum ne ks por i skadum Ka edhe

  Istog 26 shtator 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'
  Autopjese dhe paisje

  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'

  Shiten pjeset e Ford Galaxy 1.9 TDI tkuqe 2001, si ato te karroserise edhe te motorrit komplet, jane

  Istog 25 shtator 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES AUDI 80 1.8 benzin
  Vetura

  SHES AUDI 80 1.8 benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt,fellne 15,regjistrim i skaduar.

  Istog 25 shtator 18:54
  700 €
 • 1 foto
  Loan offers between serious individuals in 72 hour
  Autopjese dhe paisje

  Loan offers between serious individuals in 72 hour

  Hello sir and madam I\'m Mrs. TEVEZ ROSINE. I present a loan offer between individuals, to allow yo

  Istog 25 shtator 13:30
  200 €
 • 4 foto
  Shes KANGO 1.9 RKS
  Vetura

  Shes KANGO 1.9 RKS

  Shes kango 1.9i thjesht Rks deri me 15.11.2019 ne gjendje tip top.

  Istog 25 shtator 09:11
  1.500 €
 • 1 foto
  Golf 2 ndrrim me pikap
  Vetura

  Golf 2 ndrrim me pikap

  Golf 2 1.6 dizell viti i prodhimit 1991 regjistrimi i ka skadu qe 1 muj ne gjendje shum tmir ndrrohe

  Istog 25 shtator 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford ka 1.3 benzin.
  Vetura

  Ford ka 1.3 benzin.

  Shitet Ford ka 1.3 benzin ne gjedje te mir. Ndrrim i munshem. +38344447793 Qmimi

  Istog 24 shtator 17:09
  750 €
 • 3 foto
  Motorr me 4 Rrota shitet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr me 4 Rrota shitet

  Shitet motorri me 4 rrot 49 cc Per info Kontakto ne numer 049-866-825

  Istog 24 shtator 16:09
  200 €
 • 3 foto
  Shitet golfi dizel
  Vetura

  Shitet golfi dizel

  Shes golfin dizel 1.6 dizel fabrikisht ash5 ne rregull Rks i skadum dritat i dhezen sit dhezet kerri

  Istog 23 shtator 19:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Passat Cc 2012 dsg
  Vetura

  Passat Cc 2012 dsg

  Shitet ose ndrohet vetem me Polo 1.6 2012- e tutje

  Istog 23 shtator 18:09
  14.500 €
 • 0 foto
  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4
  Vetura

  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4

  Shitet gjipi nissan terrano 2.7 4x4 ne gjendje perfekte

  Istog 23 shtator 16:57
  4.000 €
 • 10 foto
  Opel Combo C 1.7 TD
  Vetura

  Opel Combo C 1.7 TD

  Shesim Opel Combo , ne 2014 i regjistruar ne Kosovë , para nje viti i eshte nderruar rrypi i motorit

  Istog 23 shtator 11:48
  3.350 €
 • 3 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Vetura ka dhe 10 muaj regjistrim rks, ika 240mi Kilometra te garantuara,motorri v6 2.4 benzine, nuk

  Istog 22 shtator 21:38
  4.400 €
 • 2 foto
  Yamaha Maxter
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Maxter

  Yamaha Maxter 125 me dokumenta ne gjende te rregull. Nr:+38349335245 Bon ndrrim per motosport.

  Istog 22 shtator 20:58
  1.000 €
 • 2 foto
  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS
  Vetura

  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS

  Shitet Reno laguna 2.2 dizell viti 2002 150 ps 6 shpejtsi rks deri janar ne gjendje te mir . Drita l

  Istog 22 shtator 20:21
  2.500 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 12,13
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 12,13

  I doganuar në gjendje të rregullt çmimi sipas marrveshjes

  Istog 22 shtator 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NISAN
  Vetura

  NISAN

  Shitet NISANI 2.5 133 ps viti prodhimit 2003 ne gjendje perfekte ne targa ne huaja .

  Istog 21 shtator 20:24
  5.750 €
 • 4 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Shitet NISAN NAVARA 2.5 dizel 116 ps viti i prodhimit 2004 ne gjendje perfekte

  Istog 21 shtator 20:16
  4.900 €
 • 3 foto
  Motorr sasaki choope 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr sasaki choope 250cc

  Sasaki choope 250cc ngjendje trregullt i duganuar me dokumenta tveta ngjendje te mir qmimi 1500€

  Istog 20 shtator 21:33
  1.500 €
 • 4 foto
  Fellne19 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne19 mercedes

  Shiten fellnet 235/35/19 per info +38344923681

  Istog 20 shtator 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  audi a6 c4
  Vetura

  audi a6 c4

  shitet ose nderrohet audi a6 c4 1997 2.5 Tdi ngjendje shum tmir ndrrim i mundshem

  Istog 20 shtator 20:12
  2.450 €
 • 3 foto
  Goll 2 dizell regjistrim 14 02 2020
  Vetura

  Goll 2 dizell regjistrim 14 02 2020

  Gollf 2 dizell ne gjendje te mire regjistrim ka deri me 14 02 2020 vrejtje ne letra benxin

  Istog 20 shtator 18:22
  680 €
 • 4 foto
  Vektra 1.8 b
  Vetura

  Vektra 1.8 b

  shitet vektra gjendje te mir si kareseri si motorr ka rigjistrim deri 18.10.2019 boj edhe ndrrim

  Istog 20 shtator 18:12
  1.150 €