Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 1 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Rimorkio eshte 2018 shum pershtatse per pun,pesha batrse 750 kg,te njejtin nr e kam vaiber

  Istog 1 gusht 12:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Vetura

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993.. Të gjitha serviset i ka të kryera.. Bëjm ndrrim me n

  Istog 31 korrik 22:41
  2.450 €
 • 5 foto
  Opel Vecter
  Vetura

  Opel Vecter

  Shes opel Vectra ne gjendje te mir , ka sensorat para dhe mbrapa . Eshte disel 2.0automatik .Per me

  Istog 31 korrik 22:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager O&K. RH6 22 ton
  Kamionë

  Bager O&K. RH6 22 ton

  Bager me zingjir Viti 1990 Ne gjendje pune 1 lug

  Istog 31 korrik 21:15
  15.500 €
 • 4 foto
  Yamaga
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaga

  Motoqiklet 750ccm per informacion mun te kontaktoni ne numrin .049674502.

  Istog 31 korrik 20:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes 250 D
  Vetura

  Mercedes 250 D

  Mercedes benz 250D ne gjendje te rregullt per me shum julutem te kontaktoni ne numrin 49674502

  Istog 31 korrik 18:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw sharan
  Vetura

  Vw sharan

  Vw sharan per te dhena te sakta ju lutem qe te me kontaktoni ne numrin e telit.049674502.flm

  Istog 31 korrik 18:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Pikapi
  Vetura

  Shitet Pikapi

  Shes Pikapin Ford 1.3 Benxin ne gjendje shum te mir Viber: +38343518548

  Istog 31 korrik 18:40
  850 €
 • 4 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Goma me fellne dhe pa fellne ne foto asht dimensioni per ma shum mund te kontaktoni ne numrin 04967

  Istog 31 korrik 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Istog 30 korrik 14:39
  455 €
 • 0 foto
  Grand skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Grand skuter

  Skuteri osht 200 kubik ka fuqi shum ndrrim i mundshem

  Istog 29 korrik 20:28
  520 €
 • 3 foto
  Ford transit dupllak
  Vetura

  Ford transit dupllak

  Punon shum mir nillager i kardanit i ushton 1 vit sigirim

  Istog 29 korrik 15:36
  1.350 €
 • 7 foto
  Shes Veturen Mercedes C200
  Vetura

  Shes Veturen Mercedes C200

  Shes Veturen Mercedes C200 Viti 2010 Km 244.000 Full Opcion

  Istog 29 korrik 14:47
  8.900 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes C200
  Vetura

  Shitet Mercedes C200

  Shes Mercedes C200 Full Opcion Viti 2010

  Istog 29 korrik 11:26
  8.900 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes C200 viti 2010 8900 euro
  Vetura

  Shitet Mercedes C200 viti 2010 8900 euro

  Shitet Mercedes C200 i po sa ardhun nga Gjermania Vetura posedon te gjitha opcionet e mundshme

  Istog 29 korrik 09:11
  8.900 €
 • 2 foto
  VW Gollf 4
  Vetura

  VW Gollf 4

  Shes gollf 4 . 1.6 benzinc i ruajtun.

  Istog 28 korrik 20:54
  3.500 €
 • 3 foto
  Volvo XC90 D5
  Vetura

  Volvo XC90 D5

  Shitet vetura Volvo XC90 185 kualfuqi. Vetura esht me targa Suedis. Matori 2.4. Per me shume infor

  Istog 28 korrik 17:46
  8.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shites serioz dhe pres bleres serioz,vetura eshte me klime,ne gjendje te rregullt dhe ne gjendje per

  Istog 27 korrik 20:23
  3.200 €
 • 8 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shes fellne per Audi dhe bmw

  Istog 27 korrik 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llavabo
  Autopjese dhe paisje

  Llavabo

  Shes llavabon te sapo e hiqur nga banjoja ne gjendje shum te mir

  Istog 27 korrik 15:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vibrator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vibrator

  Vibratori osht i ardhur nga zvicrrai ri pa perdor asniher thiken e ka 50 cm gat me 20cm gjansi in

  Istog 27 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Istog 27 korrik 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes T2 1.9
  Vetura

  shes T2 1.9

  shes kombin t2 marorrim 1.9 ,rrypin e matorrit e ka te nrrum ,serivisimin e krym ,ulen nuk e hargjit

  Istog 26 korrik 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rover 200 1.4 Benzin
  Vetura

  Rover 200 1.4 Benzin

  Vetura esht ne ne gjendje shum te mir vetura posedon klim,abs,gjama elektronik me pull,vetura po sa

  Istog 26 korrik 02:39
  1.300 €
 • 1 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Me Marrveshje

  Istog 26 korrik 00:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN 24h
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog 25 korrik 22:10
  1 €
 • 1 foto
  Shitet FORD MONDEO Automatik
  Vetura

  Shitet FORD MONDEO Automatik

  Shitet vetura shum e rujtur me pak kilometra e ardhur nga zvicrra. Vetura: Ford Mondeo 2.5 Benzin

  Istog 22 korrik 18:09
  950 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 22 korrik 14:29
  40 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf VII 7 Facelift R-Line 1.5TFSI
  Vetura

  Volkswagen Golf VII 7 Facelift R-Line 1.5TFSI

  Ne shitje eshte nje: Volkswagen Golf 7 VII Facelift viti 12/2018 R-Line 1.5TFSI pa Dugane 9.000KM

  Istog 22 korrik 14:28
  28.500 €
 • 1 foto
  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 22 korrik 14:27
  380 €
 • 1 foto
  Alternator për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 benzin regj. deri 28.06.2020

  shes opel vectra 1.8 benzin ne gjendje shum te mir klim defekt regjistrim deri me 28.06.2020 ndrri

  Istog 22 korrik 14:13
  1.600 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshati

  Istog 22 korrik 14:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi Q7 S-Line 3.0TDI Full Option
  Vetura

  Audi Q7 S-Line 3.0TDI Full Option

  se Shitje eshte nje: Audi Q7 3.0TDI Quattro S-Line pa dugane makina gjindet ne Prishtinë Viti Prod

  Istog 22 korrik 14:05
  48.000 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic E re, 24 muaj Garancion. Albakos Autopjesë gjend

  Istog 22 korrik 14:05
  3.200 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në mes Is

  Istog 22 korrik 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi e gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 22 korrik 14:03
  180 €
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 14:03
  200 €
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0 Tiptronic Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albako

  Istog 22 korrik 14:02
  3.400 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH

  Istog 22 korrik 14:00
  180 €
 • 1 foto
  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci Në gjendje të rregullt. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet n

  Istog 22 korrik 14:00
  800 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë S

  Istog 22 korrik 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog 22 korrik 13:59
  40 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lu

  Istog 22 korrik 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:56
  180 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 22 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog 22 korrik 13:54
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjende

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fsha

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic

  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Volswagen caddy,Polo Classic Te gjitha pjese tona ja te test

  Istog 22 korrik 13:49
  40 €