Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 3 foto
  Golf 2 1.6 Dizel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel

  Golf 2 1.6 Disel

  Istog 28 gusht 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet/ndrrim
  Vetura

  Shitet/ndrrim

  Regjistrim deri ne janar 2020 Me ule dhe filter te reja Numri kontaktus +38343506937

  Istog 28 gusht 14:38
  990 €
 • 2 foto
  shitet/ndrrohet
  Vetura

  shitet/ndrrohet

  me ule edhe filter te reja,regjistrimi deri me 20.01.2020

  Istog 28 gusht 14:23
  990 €
 • 0 foto
  \"Oferta whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  \"Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Istog 28 gusht 11:09
  695 €
 • 1 foto
  shes opell astra
  Vetura

  shes opell astra

  shes opell astra 1.6 benxins ponon mir hargjon pak ec mir boj nrrim me kros

  Istog 28 gusht 09:08
  550 €
 • 3 foto
  Pezho 106 1.5 Dizell
  Vetura

  Pezho 106 1.5 Dizell

  Pezho 106 Viti 1998 Regjistrim- i Skaduar Nderruesi i Shpejtsive Defekt

  Istog 28 gusht 08:32
  450 €
 • 3 foto
  Shitet/ndrrohet
  Vetura

  Shitet/ndrrohet

  Vetura është ne gjendje te rregullt

  Istog 27 gusht 17:26
  1.200 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Istog 27 gusht 13:43
  5.465 €
 • 4 foto
  Frontera Japan 2.5 TD.
  Vetura

  Frontera Japan 2.5 TD.

  Shitet gjipi Frontera 2.5 Tds i ardhur nga zvicrra ne gjendje jashtzakonisht te mire i pershtatshem

  Istog 27 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Toyota Rav4
  Vetura

  Toyota Rav4

  Toyota Rav4 2.2 dizel 4x4 4x gjamat me rrym Klim Centrall 4 goma tveres 4 tdimrit 230.xxx km Ngjendj

  Istog 26 gusht 15:03
  7.999 €
 • 3 foto
  Audi A4 modifikuar rs4
  Vetura

  Audi A4 modifikuar rs4

  Viti 2009 177 ps quattro sound booster rs4 fabrikisht 2.0 tdi rks ndrrim i mundshem

  Istog 26 gusht 07:02
  12.000 €
 • 0 foto
  Ford Ka regjistrim 10 muj
  Vetura

  Ford Ka regjistrim 10 muj

  Ford Ka ne gjendje te mire regjistrim edhe 10 muj viti 2000 ne emer temin e kom kerrin

  Istog 25 gusht 14:20
  1.000 €
 • 3 foto
  Audi 80 1.6 Dizell
  Vetura

  Audi 80 1.6 Dizell

  Shes Audin 80 1.6 dizell Dizell edhe Dokumeta. Gjendje Audis Shum e mir Pa Nevoj Ivestimi. Hipotek n

  Istog 25 gusht 10:21
  999 €
 • 4 foto
  Lifan 250 Cc
  Vetura

  Lifan 250 Cc

  Ne gjendje te mir +38345638230 viber

  Istog 24 gusht 21:49
  850 €
 • 2 foto
  Opel Vectra Benzins
  Vetura

  Opel Vectra Benzins

  Shitet Opel vectra ne gjendje shum te mir Me fellne te reja dhe gjithqka ne rregull Regjistrimi i s

  Istog 24 gusht 18:40
  480 €
 • 2 foto
  Shitet mulliri
  Automjete bujqesore

  Shitet mulliri

  Shitet mulliri Shum pak i perdorur Viber +383 45 573 799 Qmimi i dikutueshem

  Istog 24 gusht 17:07
  335 €
 • 1 foto
  Shitet makina e markes Peugeot 307
  Vetura

  Shitet makina e markes Peugeot 307

  Makina është në gjendje te rregullt teknike dhe e ka regjistrim deri me 20/06/2020. Per me shum info

  Istog 24 gusht 14:07
  2.900 €
 • 4 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Vetura eshte benzin, ka interier dhe karroseri perfekt,ka te gjitha gomat e reja,bateri te re,timoni

  Istog 24 gusht 10:25
  450 €
 • 8 foto
  Shes Seat Exeo nga Anglia
  Vetura

  Shes Seat Exeo nga Anglia

  Shes veturen Seat Exeo 2.0 Dizel, i ardhur nga Anglia (timoni anen e djathte). Ne gjendje te mire. P

  Istog 23 gusht 20:42
  3.200 €
 • 3 foto
  opell astra
  Vetura

  opell astra

  opel astra 1.7 disel karavan ne gjendje shume te mire,motorr japan regjistrim deri maj 2020

  Istog 23 gusht 20:42
  1.350 €
 • 4 foto
  Can Am Commander 1000 XT
  Motore (mbi 50 cc)

  Can Am Commander 1000 XT

  Shitet CAN AM Commander 1000XT Me traka Bore dhe Plug Bores Ne gjendje perfekte Goma Bighorn Sajl

  Istog 23 gusht 17:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim 21.09.2019
  Vetura

  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim 21.09.2019

  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim 21.09.2019 ne gjendje shum te mir ndrrim i mundshem viber: +

  Istog 23 gusht 15:33
  900 €
 • 4 foto
  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim 21.9.2019
  Vetura

  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim 21.9.2019

  Opell tigra 1.7. Dti. Dizell regjistrim deri me 21.9.2019 ne gjendje shum te mir ndrrim i mundshem

  Istog 23 gusht 15:12
  900 €
 • 1 foto
   tomosi 5 spejci
  Motore (mbi 50 cc)

  tomosi 5 spejci

  Tomosi 5 spejci shitet gjendje rregull asht Teli:049258949

  Istog 23 gusht 14:52
  190 €
 • 5 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Vetura eshte 1.9 turbo diesel,eshte ne gjendje shumë te mirë si telnike dhe optike pa asnje verejtje

  Istog 23 gusht 13:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 3c shitet
  Vetura

  Passat 3c shitet

  Shitet passat 3 c viti 2006 rexhestrim ka 4 muj edhe teli 045667733 edhe wiber +38344212304

  Istog 23 gusht 12:31
  4.800 €
 • 11 foto
  Shes veturen Kia Sportage
  Vetura

  Shes veturen Kia Sportage

  Viti i prodhimit 2005 Dizel 2.0 4WD, Sinkro Manual 5 shpejtësi + R Klimatronik 253000 km Goma të ver

  Istog 23 gusht 08:33
  4.300 €
 • 4 foto
  shitet peugeot 49cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet peugeot 49cc

  shitet

  Istog 22 gusht 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel signum 3.2 V6 Automatik
  Vetura

  Opel signum 3.2 V6 Automatik

  Shitet opel signum ne gjendje te mir pune si ne foto vetura posedon edhe plinin ne dizne me atest gj

  Istog 21 gusht 18:43
  3.150 €
 • 0 foto
  Passat CC 2012 DSG 2.0
  Vetura

  Passat CC 2012 DSG 2.0

  Me liber Servisi

  Istog 21 gusht 10:19
  13.500 €
 • 0 foto
  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes bager unkauf ne gjendje te mir pune

  Shes bager unkauf i ka korpa rrafshuse 60.40.30 osht i gatshum per pun +38344902558 +38344185675

  Istog 20 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Man 150
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 150

  Shes kamion man 150 osht ne gjendje te mir pune

  Istog 20 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel Zafir 2.2
  Vetura

  Opel Zafir 2.2

  Shes opel zafira me qmim te volitshem kontaktoni 049205092

  Istog 20 gusht 19:34
  1.700 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.6
  Vetura

  Opel Astra 1.6

  Shitet vetura ne gjendje te regullt Nuk posedon dokumentacion

  Istog 20 gusht 19:06
  750 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Istog 20 gusht 15:54
  6.454.154 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Istog 20 gusht 15:45
  65.121 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz E 220 EVO automatik
  Vetura

  Mercedes-Benz E 220 EVO automatik

  Shes mercedes-benz e220 evo me 170ps 260000 te kalume te garantuara ngjyr e zeze pa kurorzjon guma m

  Istog 19 gusht 17:05
  8.500 €
 • 6 foto
  Piaggo
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggo

  Shitet piago 125 k ngjendje shum tmir dokumenta nrregull emer tem viber+38349409460

  Istog 19 gusht 13:32
  600 €
 • 9 foto
  Shitet Opel Astra G 2.0
  Vetura

  Shitet Opel Astra G 2.0

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt E regjistruar deri 04.2020 Posedon gomat e reja

  Istog 19 gusht 12:31
  2.300 €
 • 0 foto
  Shes vw caddy
  Vetura

  Shes vw caddy

  Shes vw caddy 2004 2.0SDI i ardhur nga gjermonia 113 mij KM me liber servisi 045-349-060

  Istog 18 gusht 21:12
  4.000 €
 • 6 foto
  Nissan Navara dizel
  Vetura

  Nissan Navara dizel

  Nisan navara

  Istog 18 gusht 20:38
  4.700 €
 • 4 foto
  Vito me friz
  Vetura

  Vito me friz

  Shitet vito me friz po sa ardhur nga jasht

  Istog 18 gusht 19:40
  5.000 €
 • 9 foto
  Shes Renault Kangoo 1.5 DCI
  Vetura

  Shes Renault Kangoo 1.5 DCI

  Shes Renault Kangoo 1.5 DCI i posaardhur nga zvicrra ne gjendje shum shum te mir ule filtera diska g

  Istog 17 gusht 18:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T4
  Vetura

  T4

  Shitet T4 ne gjendje shum te mir, boj ndrrim me ndonje vetur me te vogel, +37744363807

  Istog 17 gusht 17:59
  4.200 €
 • 3 foto
  Bmw 316
  Vetura

  Bmw 316

  Shes bmw 316 ne gjendje te rregullt rexhistrim deri ne shkurt 2020

  Istog 17 gusht 13:38
  1.300 €
 • 2 foto
  Ybien
  Motore (mbi 50 cc)

  Ybien

  Shitet matorri 150cc ngjendje te rregullt per ma shum info viber 045932215

  Istog 16 gusht 20:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel vectra C 2.2
  Vetura

  Opel vectra C 2.2

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt Ka regjistrim deri 04.2020 Posedon goma te reja

  Istog 16 gusht 16:56
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet jetaa 1.6 viti 89
  Vetura

  Shitet jetaa 1.6 viti 89

  Shitet jetaa 1.6 viti 89 shum I rujtun per me shum 044 668 161

  Istog 14 gusht 22:47
  1 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.8 T 1997
  Vetura

  Audi A4 1.8 T 1997

  Shitet Audi A4 1997. 1.8L turbo motor, benzin. Transportues manual Mund te perdoret per pjese. Ec s

  Istog 14 gusht 11:45
  700 €
 • 7 foto
  Kamionete
  Vetura

  Kamionete

  2.5 tdi Gjendja e makines shume e mire. Deri tani eshte perdor per bartje te profileve nga alumini d

  Istog 14 gusht 11:25
  3.500 €