Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 1 foto
  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002

  Shiten Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002 Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prisht

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog 22 korrik 13:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje
  Vetura

  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje

  ne Shitje eshte nje: VW Golf 7 2.0TDI me 4 Dyr me 80.000 Kilometra letrat e Gjermanis pa dogane A

  Istog 22 korrik 13:46
  5.400 €
 • 1 foto
  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në Istog. Prod

  Istog 22 korrik 13:45
  170 €
 • 1 foto
  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Alba

  Istog 22 korrik 13:45
  340 €
 • 2 foto
  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6

  Turbina per FORD ESCORT/ORION 1.8 TD GARRETT 91FF6K662AD 452014-6 Pershtatet ne: FORDORION Mk

  Istog 22 korrik 13:45
  200 €
 • 1 foto
  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2 Diesel Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopje

  Istog 22 korrik 13:43
  180 €
 • 0 foto
   Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d
  Autopjese dhe paisje

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d Numri i Pjeses 0445115 041; 057 130 2 77 AD 140

  Istog 22 korrik 13:40
  150 €
 • 2 foto
  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number(s):53169706001 FIAT TIPO 1.9(160AW) 1.9 TD (160.EL, 160.G

  Istog 22 korrik 13:39
  170 €
 • 1 foto
  Turbina per VW / Audi 058145703c
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per VW / Audi 058145703c

  Turbina per VW / Audi Part Number(s): 058145703c VWPASSAT Saloon (3B2)199608 - 200011 - 1.8 T VW

  Istog 22 korrik 13:38
  200 €
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog 22 korrik 13:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Throttle BMW E36 E46 Z3 1432058-0280140575
  Autopjese dhe paisje

  Throttle BMW E36 E46 Z3 1432058-0280140575

  Throttle BMW E36 E46 Z3 BMW 1432058 Bosch 0280140575 Automjete të përshtatshme E36 + 316i 1.9 M4

  Istog 22 korrik 13:33
  100 €
 • 1 foto
  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO	440811
  Autopjese dhe paisje

  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO 440811

  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO 440811 40 Euro Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Pr

  Istog 22 korrik 13:33
  40 €
 • 1 foto
  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi

  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi

  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 13:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per Skoda Octavia 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Skoda Octavia 2.0 tdi

  Anlaser per Skoda Octavia 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog 22 korrik 13:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI

  Shitet Turbina per VW Golf 5 Touran Passat 2.0 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos

  Istog 22 korrik 13:30
  180 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Seat Cordo
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Seat Cordo

  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Seat Cordoba ,Polo Vento Te gjitha pjese tona ja te testuara

  Istog 22 korrik 13:30
  40 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures VW Golf 5 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures VW Golf 5 2.0 TDI

  Shiten pjeset e vetures VW Golf 5 2.0 TDI Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe fshati

  Istog 22 korrik 13:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë

  Istog 22 korrik 13:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne per Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Dizne per Mercedes C220 CDI

  Dizne per Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes I

  Istog 22 korrik 13:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4 dhe Bora
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4 dhe Bora

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 4. Bora dhe Seat.Ibiza 1.4 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Al

  Istog 22 korrik 13:27
  40 €
 • 1 foto
  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI

  Shitet Turbina per Audi A6 4b 2.6 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog 22 korrik 13:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Turbina për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në

  Istog 22 korrik 13:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina per Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Mercedes C220 cdi

  Turbina per Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes

  Istog 22 korrik 13:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fsha

  Istog 22 korrik 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class

  Shitet anglaseri(starter)per Mercedes Benz A Class. B Class dhe Vaneo . Te gjitha pjese tona ja te t

  Istog 22 korrik 13:25
  40 €
 • 1 foto
  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI

  Shiten Pjeset e Vetures Audi A6 Quatro Allroad 2.5 TDI Automatik viti 2003 Albakos Autopjesë gjende

  Istog 22 korrik 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B6 1.9 TDI Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopje

  Istog 22 korrik 13:24
  40 €
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog 22 korrik 13:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 2.0 TDI

  Shitet Nderruesi i shpejtesivei VW Golf 5 Passat Touran 2.0 TDI ne gjendje te rregullt mundet me u

  Istog 22 korrik 13:15
  400 €
 • 4 foto
  Shitet  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  Shitet VW Golf 6 2.0 TDI

  Shitet VW Golf 6 2.0 TDI me 4 Dyr me 11751.000 Kilometra letrat e Gjermanis pa dogane Albakos Au

  Istog 22 korrik 13:14
  5.100 €
 • 1 foto
  Anlaser për Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser për Mercedes C220 cdi

  Anlaser për Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes

  Istog 22 korrik 13:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Mercedes C220 cdi

  Nderruesi shpejtesive Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Luboz

  Istog 22 korrik 13:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci

  Anlaser per Ford Focus 2.0 tdci Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 22 korrik 13:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI karavan
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI karavan

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI me dy te kuqe karavan Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në

  Istog 22 korrik 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbina per Ford Escord / Orion 1.8 TD 452014
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Ford Escord / Orion 1.8 TD 452014

  Turbina per Ford Escord / Orion 1.8 TD 452014 GARRETT Nr i pjeses 452014-6 Ford Escort V sedan 1.8

  Istog 22 korrik 13:09
  200 €
 • 1 foto
  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi

  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog 22 korrik 13:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI

  Shiten pjeset e vetures VW TOURAN 2.0 TDI Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fsh

  Istog 22 korrik 13:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi

  Turbina për Skoda Octavia 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog 22 korrik 13:08
  200 €
 • 1 foto
  FORD Mass Air Flow Sensor/Meter
  Autopjese dhe paisje

  FORD Mass Air Flow Sensor/Meter

  FORD Mass Air Flow Sensor/Meter Ford Escort / ORION / FIESTA FORD PartNumber 92FB-12B579-BA / 6848

  Istog 22 korrik 13:08
  60 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes A170 CDI Karburanti : Naftë Nderruesi shpejtesive: Gjysem Automati

  Istog 22 korrik 13:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel

  Shiten pjeset e vetures Ford Focus 2.0 Diesel Viti prodhimit 2005 Karburanti : Naftë Albakos Autop

  Istog 22 korrik 13:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d
  Autopjese dhe paisje

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d Numri i Pjeses 0445115 041; 057 130 2 77 AD 140

  Istog 22 korrik 13:01
  140 €
 • 1 foto
  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P

  Istog 22 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog 22 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI

  Turbina për VW Touran 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 12:49
  Me Marrveshje