Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  SHAMPONPER AUTO LARJE
  Autopjese dhe paisje

  SHAMPONPER AUTO LARJE

  Zgjidhni produktet më të mira për Auto Larjën tuaj. Eurodet Italy🇮🇹 Detergjenti më efikas për larj

  Kaçanik 31 mars 19:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat ducato 2.5 turbo dizel
  Vetura

  Fiat ducato 2.5 turbo dizel

  Esht ne gjendje te mir

  Kaçanik 31 mars 19:12
  2.580 €
 • 2 foto
  Shitet Passat 2 1.9
  Vetura

  Shitet Passat 2 1.9

  Shitet passat 2 1.9 diesel esht ne ngjendje perfekte nuk ka nevoj per investime dhe shpenzime i ka s

  Kaçanik 31 mars 18:31
  1.400 €
 • 9 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  Shesmercedesin e class me tabla anglis,Asht ne gjendje teper te Mir ,si ne motor ashtu edhe karrocer

  Kaçanik 31 mars 18:19
  4.500 €
 • 3 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  She’s Toyota yaris automatic ,me tablla te huja (anglis) qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 31 mars 18:19
  1.400 €
 • 7 foto
  VW transpoter T4 1.9 D
  Vetura

  VW transpoter T4 1.9 D

  VW KOMBI T4 1.9 DIZEL,VITI 1997 I DOGANAR RKS DERI NE PRILL NE GJENDJE TE MIRE NUK ESHTE HIPOTEK,PE

  Kaçanik 31 mars 18:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Unikonzum - Auto Dekor  Detergjentet më efikase
  Autopjese dhe paisje

  Unikonzum - Auto Dekor Detergjentet më efikase

  Unikonzum - Auto Dekor Detergjentet më efikase dhe cilësore për automjetin tuaj.☑️ Distrobutor

  Kaçanik 31 mars 17:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet VW caddy 2008 1.6 ne gjendje te rregullt
  Vetura

  Shitet VW caddy 2008 1.6 ne gjendje te rregullt

  Shitet VW Caddy 2008 1.6 ne gjendje teper te mir teknike dhe i ruajtur mir.

  Kaçanik 31 mars 17:06
  3.700 €
 • 1 foto
  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin
  Vetura

  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin

  Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin Viti 1900 Rks 8 muaj Lleda Guma të reja

  Kaçanik 31 mars 16:29
  2.450 €
 • 0 foto
  Shes ose baj ndrrim dy Golf 4
  Vetura

  Shes ose baj ndrrim dy Golf 4

  Shes dy Golfat njeri Benzin me targa RKS 1.6 ne gjendje te rregullt (ngjyr hiri) . Tjetri Golf 4 Diz

  Kaçanik 31 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes golf 2
  Vetura

  Shes golf 2

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt benzine 1.3 me rexhistrim te skaduar

  Kaçanik 31 mars 16:20
  390 €
 • 0 foto
  bmv 323benzin rks
  Vetura

  bmv 323benzin rks

  bmv 323benzin shum e mir rks 1vit +38349399777

  Kaçanik 31 mars 12:53
  2.300 €
 • 0 foto
  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt
  Vetura

  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt

  Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt viti 1990 Regjistrim ka deri me 28.05.2019 Golfi vjen bashk edh

  Kaçanik 31 mars 12:29
  1.500 €
 • 1 foto
  Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S

  BMW

  Kaçanik 31 mars 12:01
  200 €
 • 0 foto
  Pjes bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjes bageri

  Reduktor per bager 3,5 ton

  Kaçanik 31 mars 11:46
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 4
  Vetura

  Shitet Golf 4

  shitet vetura golf 4 ne gjendje te rregullt rregjistrim deri muajin nentor.

  Kaçanik 31 mars 11:45
  4.200 €
 • 4 foto
  RODEO
  Motore (mbi 50 cc)

  RODEO

  Motorr ne gjendje te rregullt,me dogane te paguar posedon dokumentat,funksionon me telekomande(qels)

  Kaçanik 31 mars 11:44
  450 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 190
  Vetura

  Mercedes benz 190

  Shes mercedes benz 190 2.5 dizell ne gjendje shum te mire viti i prodhimit 1989 regjistrimi deri me

  Kaçanik 31 mars 11:27
  1.500 €
 • 11 foto
  Shes Mercedes benz 190 dizell
  Vetura

  Shes Mercedes benz 190 dizell

  Shitet mercedesi 190 dizell , viti prodhimit 84 Vetura ka gjendjen shum t’mir si ne motorr , ne t

  Kaçanik 31 mars 11:14
  1.200 €
 • 5 foto
  Goma Nexten me C
  Autopjese dhe paisje

  Goma Nexten me C

  Goma 195 65 16 C, M+S, java 37 viti 2017 4 copa 40 € copa

  Kaçanik 31 mars 10:47
  160 €
 • 1 foto
  Goma me fellne 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne 20

  Shes gomat Dunlop sport max Gt me fellne per Audi, te perdorura vetem 3 muaj... Nr:+383-44-511-585

  Kaçanik 31 mars 09:33
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition
  Vetura

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Edition Viti:2013 i ardhur nga Kanada 142.000 km Kilometra te gara

  Kaçanik 31 mars 09:22
  10.000 €
 • 1 foto
  Shitet ose bëjmë ndrrim
  Vetura

  Shitet ose bëjmë ndrrim

  Në gjendje të mir i regjistruar deri në janar 2020

  Kaçanik 31 mars 09:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet

  Kaçanik 31 mars 09:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf II 1.3b
  Vetura

  Golf II 1.3b

  Shes Golf2 1.3 Benzin Regjistrim i skaduar Ne gjendje te mire

  Kaçanik 31 mars 09:12
  550 €
 • 4 foto
  Shes kombin t 2
  Vetura

  Shes kombin t 2

  Shes kombin volsfagen t2 dizell ne gjendje te mir motorrike motorr 1.9 arsia e shitjes nuk em hin p

  Kaçanik 31 mars 09:12
  1.300 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A4 1.9
  Vetura

  Shitet Audi A4 1.9

  shitet vetura në gjendje të rregullt

  Kaçanik 31 mars 07:59
  4.800 €
 • 6 foto
  Mercedes benz E220
  Vetura

  Mercedes benz E220

  Shes mercedes bens E220 ne gjendje te rregullt urgjent

  Kaçanik 31 mars 07:35
  2.500 €
 • 0 foto
  kush ka nevoj per puntor une kam nevoj per pun
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  kush ka nevoj per puntor une kam nevoj per pun

  kerkoj pun urgjent

  Kaçanik 31 mars 07:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  saab
  Vetura

  saab

  shitet saab 9-3 dizen i.9 tid automat

  Kaçanik 31 mars 07:11
  3.900 €
 • 4 foto
  Shiten dy Opel Vectra 91
  Vetura

  Shiten dy Opel Vectra 91

  Shiten dy opel vectra viti 91 veturat jan ne gjendje te rregullt njera ka regjistrim deri muajin e 6

  Kaçanik 31 mars 06:33
  750 €
 • 2 foto
  Goma Per Gjip 255 70 15 Te Mira
  Autopjese dhe paisje

  Goma Per Gjip 255 70 15 Te Mira

  Shiten Gomat Per Gjipa Xhipa Te veres Te Mir Jan Info +383 45 295 767

  Kaçanik 31 mars 06:19
  80 €
 • 1 foto
  mercedes 190 dizell
  Vetura

  mercedes 190 dizell

  shitet mercedesi 190 viti 85 rigjistrim ka deri 22.10.2019 ne gjedje te mire hipotek nuk asht munde

  Kaçanik 30 mars 23:45
  900 €
 • 6 foto
  micibushi
  Vetura

  micibushi

  shitet vetura ne gjendje te mire viti.89 matorr prefekt kosha shum te mire kareseri siq shihet foto

  Kaçanik 30 mars 21:40
  440 €
 • 0 foto
  ??? AUTO PLUS - BLEJM VETURA ???
  Vetura

  ??? AUTO PLUS - BLEJM VETURA ???

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Kaçanik 30 mars 17:00
  3.999 €
 • 6 foto
  SHITET - VW PASAT 2.0 Diesel
  Vetura

  SHITET - VW PASAT 2.0 Diesel

  VW Pasat 3C viti 2005 2.0 diesel 235000 km Ne gjendje shumë te mire, goma te reja, e mirëmbajtur, ve

  Kaçanik 30 mars 16:47
  6.450 €
 • 8 foto
  VW Golf III 1.9 TDI Viti 94
  Vetura

  VW Golf III 1.9 TDI Viti 94

  VW Golf III 1.9 TDI Fabrikisht Dizell Viti I Prodhimit 94 Regjistrim 1 Muaj Vetura Posedon Klim Airb

  Kaçanik 29 mars 19:00
  1.800 €
 • 6 foto
  Skoda Oktavia 1.9 Dizel
  Vetura

  Skoda Oktavia 1.9 Dizel

  Shes skoda oktavia 1.9 Dizell servis te kryer e regjistrua 180000 kaishi i ndrruar tash 220000 Ne

  Kaçanik 25 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjon8.14
  Kamionë

  Kamjon8.14

  Shes kamjon mercedes 8.14 gjendjee rregullt i qlajmrum dokumenta rregull

  Kaçanik 24 mars 21:38
  3.200 €
 • 2 foto
  Pjes per yamaha majesty 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per yamaha majesty 125

  Shes pjest per yamaha majesty 125 kom disa pjes per to per me shum info 049238943

  Kaçanik 24 mars 17:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VOLVO #EC240 -2006
  Kamionë

  VOLVO #EC240 -2006

  ?? ?? #VOLVO #EC240 ✅Marka :VOLVO ✅Model:EC240CL ✅Vitit : 2006 ✅pesha :25900 kg ✅Motor:1

  Kaçanik 22 mars 19:20
  4 €
 • 1 foto
  MAN TGS 35.400 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.400 STETER

  MAN TGS 35.400 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2007 Air co

  Kaçanik 22 mars 19:19
  49.500 €
 • 0 foto
  scani
  Kamionë

  scani

  shitet kamijoni scani 360 4 aks rks i gatshem por pun

  Kaçanik 22 mars 12:38
  10.000 €
 • 3 foto
  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5
  Kamionë

  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5

  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5 qmimi 35€ copa

  Kaçanik 13 mars 21:38
  35 €
 • 0 foto
  PASAT 4
  Vetura

  PASAT 4

  Shes pasatin ngjendje shum te mir klimatronik karriket e para me nxemje ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 13 mars 14:16
  4.500 €
 • 3 foto
  Mercedes-benz actros 1844
  Kamionë

  Mercedes-benz actros 1844

  Shite actrosi n gjendje t mir Viti 2006 Rexhistrim deri n mujin e 8 Dera e grritht n anen e majt K

  Kaçanik 2 mars 17:38
  9.000 €
 • 5 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura pasat viti i prodhimit 2000. Vetura posedon keto performanca TDI ( DI te kuqe), climat

  Kaçanik 27 shkurt 09:40
  2.850 €
 • 5 foto
  punojm me bager dhe me kamijon
  Kamionë

  punojm me bager dhe me kamijon

  punojm me bager dhe me kamijon qelim kanalla,temele,podrume,bejm transport te dheut dhe zhavorit etj

  Kaçanik 24 shkurt 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   BLEJ VETURA ME DHEPADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHEPADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 28 janar 23:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664
  Vetura

  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PARAT IPEN KESH OSE PERMES BANKES QYSH TE MIRRUM VESH VETUREN E BL

  Kaçanik 26 janar 20:06
  Me Marrveshje