Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 9 foto
  Shes mercedes 190 dizell
  Vetura

  Shes mercedes 190 dizell

  shitet mercedesi 190 dizell vetura ka një gjendje shum te mir pune : si në motorr ne trapa , interi

  Kaçanik 4 prill 15:31
  1.099 €
 • 4 foto
  Fellne dhe goma (nr. 17) - 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma (nr. 17) - 4 copa

  Shes 4 goma të verës (Pirelli) me fellne, numër 17. Çmimi 350 euro, çmim i fundit dhe i panegociuesh

  Kaçanik 4 prill 15:30
  350 €
 • 3 foto
  Goma & fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma & fellne

  Shiten fellnet me guma dimrit per mercedes 15 jan thuaj te reja plus edhe nji par fellne 16 edhe 4

  Kaçanik 4 prill 10:46
  1 €
 • 1 foto
  Goma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash

  Shitet goma 175. 14 C micheling me bandash

  Kaçanik 4 prill 09:16
  35 €
 • 3 foto
  dizalic per motorra te makinave
  Autopjese dhe paisje

  dizalic per motorra te makinave

  shitet

  Kaçanik 4 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes kamjon 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes kamjon 814

  1 vjet rks ne gjendje te mir pune kran shlep sajlle reduktor 50m

  Kaçanik 4 prill 08:21
  80.000 €
 • 2 foto
  shitet skuteri peugeot 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet skuteri peugeot 50cc

  shitet urgjent nr +38344224951 qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 4 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Vectra C,2.2. 2004
  Vetura

  Opel Vectra C,2.2. 2004

  Shitet opel Vectra C 2.2, viti 2004 ne gjendje shume te mire! Hargjimet shume te vogla dhe ne gjendj

  Kaçanik 4 prill 07:54
  3.300 €
 • 1 foto
  BMW 520d
  Vetura

  BMW 520d

  vetura eshte ne gjendje shume te mir inspektionet i ka te gjitha me rregull per me shume info ne tel

  Kaçanik 4 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 3 gjendje shum te mir
  Vetura

  Golf 3 gjendje shum te mir

  Shitet golf 3 gjendje profekt pa as ni vretje veq rehjistrimi ika dal qe 1 jav me muzik fellna gum

  Kaçanik 4 prill 07:30
  1.000 €
 • 2 foto
  lipjani
  Vetura

  lipjani

  shes polo 1.9 dizell sdi me fellge 17 jan te reja edhe gomat ika te dimrit per mashum mundeni me thi

  Kaçanik 4 prill 07:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motor kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor kros

  Kros me defekt

  Kaçanik 4 prill 07:00
  100 €
 • 2 foto
  Golf 4 t (di) 131 ps
  Vetura

  Golf 4 t (di) 131 ps

  Shes golf4 me dy tkuqe 6 shpjetsi rigjistrim ka edhe 5 muj . me kareseri te gtis per me shum info

  Kaçanik 4 prill 06:29
  4.300 €
 • 0 foto
  Kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros

  Motor kros

  Kaçanik 4 prill 06:11
  100 €
 • 4 foto
  goma dimri 225/70 R15 C
  Autopjese dhe paisje

  goma dimri 225/70 R15 C

  shiten

  Kaçanik 4 prill 06:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 1.6 bluemotion
  Vetura

  Passat 1.6 bluemotion

  Shitet passati 1.6 blue motion full opsion në gjendje perfekte, me servisin e madh te kryer 2 pale

  Kaçanik 4 prill 06:03
  7.490 €
 • 6 foto
  Veture
  Vetura

  Veture

  Opel aster dizell Regjistrim 9 muj Qmimi fillestar 1300€

  Kaçanik 4 prill 00:53
  1.300 €
 • 2 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL

  Shes Passat 3c 2.0 Tdi. VITI 2007. ME TARGA TE HUAJA DHE TIMON Anglez. PASATI NE GJENDJE SHUM TE MI

  Kaçanik 4 prill 00:27
  2.450 €
 • 5 foto
  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010
  Vetura

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010. TARGA TE HUAJA DHE TIMON ANGLEZ.

  Kaçanik 4 prill 00:04
  8.700 €
 • 4 foto
  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks
  Vetura

  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks

  Berlingo nga zvicrra 1.4 benzin viti 1999 me dogan te paguar

  Kaçanik 4 prill 00:01
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005
  Vetura

  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

  Furgoni eshte nga Zvicerra i doganuar ne gjendje te mire teknike dhe optike

  Kaçanik 3 prill 23:47
  3.500 €
 • 1 foto
  per pjes
  Vetura

  per pjes

  per pjes ka. problem me. naft

  Kaçanik 3 prill 23:41
  850 €
 • 11 foto
  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI Viti prodhimit 2007 2.0 CDTI 4x4 Navigacion Bluetooth Karrike lekur el

  Kaçanik 3 prill 23:33
  8.000 €
 • 3 foto
  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor
  Kamionë

  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor

  Shitet kamioni ne gjendje te mire teknike e paisur me cistern dhe kompresor me kardan te interesuari

  Kaçanik 3 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  husaberg 400cc per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  husaberg 400cc per pjes

  matorri shitet per pjes maqina ka defekt ventillat viti prodhimit 2006 Viber +38649283135

  Kaçanik 3 prill 23:11
  400 €
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Çmimi:Sipas marrveshjes

  Kaçanik 3 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Jetta dizel
  Vetura

  VW Jetta dizel

  Gjeta 1.6 turbodizell regjistrim i skadum .librez benzin

  Kaçanik 3 prill 22:35
  700 €
 • 4 foto
  PIRRUN LINDE 3 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 3 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H30 GAZ Motor GO

  Kaçanik 3 prill 22:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Nisan patrol
  Vetura

  Nisan patrol

  Nisan patrol 3.3 manual naft turbo

  Kaçanik 3 prill 22:16
  1.600 €
 • 2 foto
  Man 4 aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 4 aks

  Shes man 2 miller kiper ne gjendje ze mir pune mund ta provoni

  Kaçanik 3 prill 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PIRUN LINDE 2 TON GAZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 2 TON GAZ

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:91 Modeli : LINDE H20 GAZ Moto

  Kaçanik 3 prill 21:58
  5.000 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet golf 2 me benzin rigjistrim ka 1 vjet

  Kaçanik 3 prill 21:57
  900 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE H14 GAZ -80
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE H14 GAZ -80

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:80 Modeli: LINDE H14 GAZ Moto

  Kaçanik 3 prill 21:34
  7.000 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 94
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 94

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:94 Modeli : LINDE H30 DIZEL Mo

  Kaçanik 3 prill 21:34
  8.000 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 124
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 124

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID : 124 Modeli : LINDE H30 DIZEL

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PIRUN PIRUNER LINDE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN PIRUNER LINDE

  Pirrun / Pirrunngrites Piruna LINDE Pirunet gjenden ne Maqedoni www.pazar3.mk/bulatrans

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PIRRUN LINDE 3.5 TON DIZEL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 3.5 TON DIZEL

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H35 DIZEL Motor G

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PIRRUN LINDE 2 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 2 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H20 GAZ Motor GOL

  Kaçanik 3 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PIRRUN LINDE 2.5 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 2.5 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H25 EVO GAZ Motor

  Kaçanik 3 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  gjip
  Vetura

  gjip

  esht ne gjendje te mir nuk ka as nje perblem

  Kaçanik 3 prill 21:00
  6.500 €
 • 2 foto
  caddy i ardhur nga gjermania
  Vetura

  caddy i ardhur nga gjermania

  caddy eshte ne gjendje perfekte

  Kaçanik 3 prill 20:21
  2.000 €
 • 2 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  ne xhendje shum te mir

  Kaçanik 3 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Goma për Gjipa18 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma për Gjipa18 Coll

  Shes Goma për Gjipa të ardhura nga Zvicrra në gjendje perfekte për ma shumë informata në tel 0449113

  Kaçanik 3 prill 19:33
  450 €
 • 4 foto
  Dyer te opel zafires
  Autopjese dhe paisje

  Dyer te opel zafires

  Dyer te opel zafires

  Kaçanik 3 prill 19:01
  1 €
 • 0 foto
  VW Passat 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI DSG

  Shes Passat 2.0 TDI 1 bregasno (103kw-140ps) vitii prodhimit fund 2007 me 270000km origjinal te veta

  Kaçanik 3 prill 18:41
  7.200 €
 • 4 foto
  Shitet pasati 2.5 dizell
  Vetura

  Shitet pasati 2.5 dizell

  Shes pasatin 2.5 dizell 4*4 regjistrim deri ne muajin mars 2019 . Pasati e ka gjendjen shum t’mir

  Kaçanik 3 prill 18:31
  3.150 €
 • 6 foto
  Kompresor & Gjenerator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kompresor & Gjenerator

  Atlas Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shume te mire teknike I ardhur nga Zvicrra

  Kaçanik 3 prill 17:53
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet auidia 4here4
  Vetura

  Shitet auidia 4here4

  Shitet audia ne gjendje te rregullt esht 4here 4 dizell 1 par bandash te allominit 1 par te hekrit m

  Kaçanik 3 prill 17:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Ne gjendje te rregult

  Kaçanik 3 prill 17:42
  11.111 €
 • 4 foto
  Pezho 206 1.9 2001 11 muj rexhistrim
  Vetura

  Pezho 206 1.9 2001 11 muj rexhistrim

  Shes pezho 1.9 viti prodhimit 2001 ka rexhistrim 11 muj gomat e para t Dimrit Fellne hargjime t vog

  Kaçanik 3 prill 16:56
  1.700 €