Automjete
Kolonjë

Automjete në shitje në Kolonjë

 • 1 foto
  shes pjese per tgjitha llojet e makinave
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per tgjitha llojet e makinave

  ndodhemi ne rrugen nacionale korc-pogradec

  Kolonjë Sot, 11:55
  1 €
 • 11 foto
  MERCEDES SUPER GJENDJE
  Vetura

  MERCEDES SUPER GJENDJE

  SHITET MERCEDES BENZ EURO 4 ELEGANCE C220 EVO MANUAL ME 6 MARSHA I SA PO ARDHUR NGA GERMANIJA I TARG

  Kolonjë 10 korrik 21:55
  5.300 €
 • 6 foto
  She\'s ml270 c class 220 kamjon 609
  Vetura

  She\'s ml270 c class 220 kamjon 609

  She\'s Ml 270 ,c class 220 avangard.dhe Mercedes Benz kamjon 609 .te gjitha makinat me Karta deri

  Kolonjë 10 korrik 16:44
  3.500 €
 • 12 foto
  Toyota Rav4 super okazion!!
  Vetura

  Toyota Rav4 super okazion!!

  Shes Toyota Rav4 ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera.Ngjyra gri.Motori 200 , vit

  Kolonjë 9 korrik 17:26
  4.500 €
 • 0 foto
  Toyota Rav 4 super okazion!!
  Vetura

  Toyota Rav 4 super okazion!!

  Shes Toyota Rav4 ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera.Ngjyra gri.Motori 200 , vit

  Kolonjë 9 korrik 16:50
  4.500 €
 • 6 foto
  C class
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  C class

  Shitet c class i goditur

  Kolonjë 3 korrik 11:39
  1.500 €
 • 8 foto
  X5Okazioz
  Vetura

  X5Okazioz

  Shitet Bmw X5 okazion mund ta kontrolloni ku te doni 3.0 nafte

  Kolonjë 2 korrik 14:48
  4.000 €
 • 5 foto
  Furgon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon

  Sprinter 312 viti 2000 ne gjendje shum te mire,ne letra 8+1 por me vende 10+1 motor 5 pistona turbo

  Kolonjë 29 qershor 17:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ CLK 200 Kompresor
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLK 200 Kompresor

  Shitet Benz CLK 200 Kompresor viti 2000 me 120000 km te vetat e perdorur vetem nga nje person Sher

  Kolonjë 27 qershor 20:43
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedez benz avangard
  Vetura

  Mercedez benz avangard

  Makina eshte ne gjendje shum te mir goma te reja letra te sapo bera siguracion mini kasko shum e pas

  Kolonjë 26 qershor 13:14
  4.000 €
 • 4 foto
  She\'s Ml 270 dhe kamjon 609D
  Vetura

  She\'s Ml 270 dhe kamjon 609D

  She\'s ml270 me letra te sapo prera

  Kolonjë 25 qershor 11:09
  2.500 €
 • 4 foto
  She\'s class 220
  Vetura

  She\'s class 220

  She\'s c class 220 avangard ne gjendje perfekte me letra per nji vit

  Kolonjë 25 qershor 11:06
  3.200 €
 • 6 foto
  Mercedes C200 dizel
  Vetura

  Mercedes C200 dizel

  benc c 200 manual 6+1.. full ekstra

  Kolonjë 21 qershor 17:39
  5.600 €
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi në 5 milion euro Unë ju informoj se unë jam n

  Kolonjë 18 qershor 13:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET  Porsche Panamera S
  Vetura

  SHITET Porsche Panamera S

  shitet Porsche Panamera S viti 2014 motorr V6 3.0 benzin km 135.000 kambio automat 8G F1 makina sap

  Kolonjë 1 qershor 19:09
  38.000 €
 • 5 foto
  Pjese ifa
  Autopjese dhe paisje

  Pjese ifa

  Shiten pjese per ifa...etj

  Kolonjë 31 maj 18:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Audi a4
  Vetura

  Shitet Audi a4

  Shitet Audi a4, 1.9 nafte,manual,viti 2004,sediljet me ngrohje, lekure,goma vere te reja(+4 goma dim

  Kolonjë 24 maj 16:45
  3.400 €
 • 1 foto
  Mercedez Benz 2003
  Vetura

  Mercedez Benz 2003

  Shitet MERCEDEZ BENZ C220CDI. NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE XHENERIKE SI DHE ESTETIKE. VITI 2003.

  Kolonjë 24 maj 01:57
  3.600 €
 • 0 foto
  Shes w123
  Vetura

  Shes w123

  Shes Mercedes benz 240D ne gjendje shum te mir tapicera shum e mir makina CMIMI 1200 MI LEK

  Kolonjë 23 maj 16:42
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Nissan
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Nissan

  Nissan datsun

  Kolonjë 22 maj 13:00
  800 €
 • 4 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Toyta ka vetem gabinen e demtuar. Motorr 2.4 nafte automatike 1300 euro

  Kolonjë 22 maj 12:28
  1.300 €
 • 0 foto
  Shitet Nissan Almera 2003
  Vetura

  Shitet Nissan Almera 2003

  Motor 1.5 Nafte me letra deri ne shtator 2020.Ne gjendje shume te mire pune.

  Kolonjë 22 maj 10:20
  2.500 €
 • 5 foto
  Sallon makine C-class w203
  Vetura

  Sallon makine C-class w203

  Shitet komplet salloni i makinës ... Mercedes Benz w203

  Kolonjë 19 maj 21:59
  300 €
 • 1 foto
  Baotian
  Motore (mbi 50 cc)

  Baotian

  Shitet motori per arsye ms perdorimi grup 125cc n gjendje shum t mir grupi i sapo ndruar grup i ri

  Kolonjë 13 maj 14:29
  300 €
 • 5 foto
  Mitsubishi pajero 4x4 turbo
  Vetura

  Mitsubishi pajero 4x4 turbo

  Pajero 4x4 turbo. Motor 2.5 . Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike . Goma te reja . Bateri te r

  Kolonjë 9 maj 15:01
  2.200 Lek
 • 2 foto
  Shitet Ford Fokus
  Vetura

  Shitet Ford Fokus

  Shitet Ford fokus viti 2002, 1.8 naft, ne gjendje shum te mire.

  Kolonjë 2 maj 11:14
  1.700 €
 • 1 foto
  loncin
  Motore (mbi 50 cc)

  loncin

  Shitet motor loncin 75cc n gjendje t mr fasho piston t sapo bera.

  Kolonjë 29 prill 19:28
  250 €
 • 5 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shes Citroen C3 benzine-gaz me motorr1.2, me kamio manuale, ngjyre e zeze, viti i prodhimit 2006, ne

  Kolonjë 24 prill 21:28
  1.700 €
 • 3 foto
  2015 Honda GOLD WING 1800
  Motore (mbi 50 cc)

  2015 Honda GOLD WING 1800

  2015 Honda GL18HPM Gold Wing Audio Comfort Trike – only 2,727 miles. 1832cc 6-cylinder engine, S

  Kolonjë 23 prill 13:27
  7.000 €
 • 3 foto
  Shes makinen Mercedez-Benz
  Vetura

  Shes makinen Mercedez-Benz

  Shes Makinen Mercedez-Benz c200 . Me letra te rregullta.

  Kolonjë 17 prill 15:05
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedez - Benz
  Vetura

  Shitet Mercedez - Benz

  Shitet Mercedez -Benz. Me letra te rregullta.

  Kolonjë 16 prill 20:57
  3.500 €
 • 2 foto
  Gaz 51
  Vetura

  Gaz 51

  Ne gjendje pune super mjet per pune fshati ose mali motor origjinal rus shitet ka nevojë per rregull

  Kolonjë 13 prill 16:56
  3.500 €
 • 5 foto
   DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER

  NE SUPER GJENDJE NR 17 DY TE GJER MBRAPA SPORTIV SHUM TE PASTER.350€ I DISKUTUAR 0692244609

  Kolonjë 13 prill 15:11
  350 €
 • 5 foto
  DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER

  NE SUPER GJENDJE NR 17 DY TE GJER MBRAPA SPORTIV SHUM TE PASTER.350€ I DISKUTUAR 0692244609

  Kolonjë 13 prill 15:11
  350 €
 • 5 foto
  SHITEN DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE NR 17 MERCEDES DY TE GJER

  NE SUPER GJENDJE NR 17 DY TE GJER MBRAPA SPORTIV SHUM TE PASTER.350€ I DISKUTUAR 0692244609

  Kolonjë 13 prill 13:55
  350 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  shitet rimorkio per vetura e ardhur nga Anglia, shitet per arsye mos përdorimi.

  Kolonjë 30 mars 20:45
  10 €
 • 5 foto
  biznesi në rrota piceri, Barbecue, furrë buke
  Autopjese dhe paisje

  biznesi në rrota piceri, Barbecue, furrë buke

  Cilësi e mirë , të gjitha sipas dëshirës suaj ,pajisje- foto dhe mesazhe energjia diellore 220v .pun

  Kolonjë 28 mars 18:53
  111 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrohet me kamion vetshkarkues 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ose ndrohet me kamion vetshkarkues 4x4

  Shitet actros viti 2001 Kamio tronik Xhama elektrik Me jastek ajri Abies Airbeg Sobe ngrohje Kondici

  Kolonjë 27 mars 21:34
  17.000 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E220 Avangarde FULL OPSION
  Vetura

  Mercedes benz E220 Avangarde FULL OPSION

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike edhe xhenerike. Sherbimet e kryera ne kohe Sensor parkimi p

  Kolonjë 21 mars 16:03
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Makina eshte ne gjendje te mire eshte me dokumtenta te regullta...shume ekonomike. Benzine

  Kolonjë 23 shtator 23:17
  1.300.000 Lek
 • 8 foto
  2013 BMW X1 X Line
  Vetura

  2013 BMW X1 X Line

  BMW X1 X Line WhatsApp +44 798 184 6779

  Kolonjë 13 shtator 00:51
  3.500 €
 • 0 foto
  Mercedes - Benz E200
  Vetura

  Mercedes - Benz E200

  E sapo ardhur nga Gjermania .me servis te bere ne gjermani . Me 4 goma rezerve me diske origjinale

  Kolonjë 26 gusht 13:04
  8.200 €
 • 10 foto
  Super Okazion! Toyota Rav4
  Vetura

  Super Okazion! Toyota Rav4

  Shes Toyota Rav4 ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera.Ngjyra gri.Motori 200 , vi

  Kolonjë 2 gusht 17:47
  4.800 €
 • 11 foto
  OKAZION!! Mercedes Benz E-class 350 viti 2010
  Vetura

  OKAZION!! Mercedes Benz E-class 350 viti 2010

  Mercedes Benz i ardhur nga Gjermania. E class me sensor parkimi , baxho , te gjitha sediljet me ngor

  Kolonjë 5 korrik 00:10
  16.700 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes benz 250 s/w
  Vetura

  Shitet Mercedes benz 250 s/w

  Shitet Mercedes benz 250.viti 1990. Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Amortizatore hid

  Kolonjë 11 qershor 15:30
  2.000 €
 • 3 foto
  mitsubishi pajero 2.5 turbo
  Vetura

  mitsubishi pajero 2.5 turbo

  Xhip 4x4 shum i fuqishem . Motor ne gjendje perfekte . Goma mt 90%. Bateri e re . Vaj filtra te sapo

  Kolonjë 23 mars 21:28
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet nissan king cab
  Vetura

  Shitet nissan king cab

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike! Pa asnje difekt teknik. Motori eshte n

  Kolonjë 11 shtator 23:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kolonjë 4 korrik 15:27
  60.000.000 €