Automjete
Kosovë
Posto shpallje
 • BMW X 1 Automatik

  BMW X 1 Automatik

  Bmw x 1 vetura asht e sapo ardhur nga gjermania dog homologim vetura asht ne gjendje te shkelqyer senzora para mas S Drive sport per ma shum info mund te thirni ne nr 044400005 ose 044122089

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:16
 • VW Golf 5 1.9 tdi

  VW Golf 5 1.9 tdi

  Klimatronik tempomat esp fellne gjysemkrom goma te reja etj . 1 vjet regjistrim servis te kryer viber +37744-474-253

  7.000 €
  Rahovec
  Sot, 11:16
 • SET Dhamzor - AUDI A4 2.0 TDI 16V Avant

  SET Dhamzor - AUDI A4 2.0 TDI 16V Avant

  Për AUDI A4 2.0/16V TDI Avant (Diesel) të viteve 2004-2008 modeli sikur në foto ------------------------------------------------- Shes komplet SETIN e MADH: - Rrypi dhamzorë - Pumpa e Ujit - Llage

  190 €
  Prizren
  Sot, 11:16
 • Shitet pasat karavan 1.9

  Shitet pasat karavan 1.9

  Shititet pasati kravan rexhitrim deri 23.06.2017 ne gjendje perfekte

  1.450 €
  Ferizaj
  Sot, 11:16
 • Pasat

  Pasat

  Vetura e posa ardhur nga zvicrra ne gjendje prefekte bej edhe ndrrim me ndonje golf 4

  2.750 €
  Gllogoc
  Sot, 11:16
 • Mercedes Sprinter

  Mercedes Sprinter

  Sprinter 311 CDI Dubbel Cabine per 7 persona XXL e Para dor km 183.000 ORIGINAL I sapo Ardhur Nga Gjermania 049 449 236 e mail nuk pranohet nuk kthehet pergjigje

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 11:16
 • Ford transit

  Ford transit

  Shes ford transit viti i prodhimit 1991 turbo dizel 2.5 ne gjendje te rregullt teknike . Osht i qlajmrum

  1.300 €
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • MERCEDES A CLAS 1.6 STEPTRONIC- TIPTRONIK

  MERCEDES A CLAS 1.6 STEPTRONIC- TIPTRONIK

  Clim Abs Esp Gjamat me rym Fellne te bukra Goma te reja Rks 7 muaj Shum i rujtun Ndrim i mundshem Genci 044114480 049271110

  3.000 €
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • Shitet DAF XF euro 5 - 2007

  Shitet DAF XF euro 5 - 2007

  Shitet koke terheqe DAF XF 105.460 Nr. shasise XLTRE47MS0E762396 Prodhim 2007 Marka DAF Tipi XF 105.460 Motori Euro 5 Km.

  14.300 €
  Kaçanik
  Sot, 11:05
 • renault laguna 1.9 dci

  renault laguna 1.9 dci

  pjes rezerv

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 11:05
 • VW Golf 5 1.9tdi -04

  VW Golf 5 1.9tdi -04

  Shitet golf 5 1.9 tdi n.gjendje t.regullt me 260.000t.kaume.regjistrim deri mujin e 6 2017.

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 11:05
 • 4 Goma te veres per BMW X5 / X6

  4 Goma te veres per BMW X5 / X6

  VIBER 049 193 051 Shiten 4 goma te veres (2 jav te perdorne) per bmw x5 dhe X6, te parat 245 r20 te mramat 315 r20 .. . Tag: bmw x5 bmw x6 audi q7 audi a3 bmw 530 bmw 520 jeep gjip xhip audi q5 a

  400 €
  Klinë
  Sot, 11:05
 • VW GOLF 6

  VW GOLF 6

  SHES VW GOLF 6 1.4 BENZIN TRENDLINE VITI 2009 VETURA POSEDON:KLIM ABS CENTRAL TIMON SERVO DRITARE ELEKTRIKE RKS DERI 15.07.2017 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE 044 353 278 SUMEJA

  7.900 €
  Ferizaj
  Sot, 11:04
 • 4 Goma te veres BMW X5/X6

  4 Goma te veres BMW X5/X6

  VIBER 049 193 051 Shiten 4 goma te veres (2 jav te perdorne) per bmw x5 dhe X6, te parat 245/r20 te mramat 315/r20 .. .

  400 €
  Klinë
  Sot, 11:04
 • Shitet pezho 306 ne gjendje te rregull 1170€

  Shitet pezho 306 ne gjendje te rregull 1170€

  Shitet pezho 306 dizell , ne gjendje te rregullt punon mir .ec mir , viti 1997, 1.9 dizell fabrikisht Pres bleres serioz 044410936 - 049492334(viber), regjistrim deri ne vitin e ri

  1.170 €
  Prizren
  Sot, 11:04
 • BMW 120 D

  BMW 120 D

  SHES BMW 120 DIZEL VITI 2005 VETURA POSEDON:KLIM ABS CENTRAL TIMON SERVO KOMANDA NE TIMON TEMPOMAT ESP FELLNE RKS DERI ME 06.09.2017 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE 044 353 278 SUMEJA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 11:04
 • VW Beetle 1.8 Benzin Full Extra 2000-

  VW Beetle 1.8 Benzin Full Extra 2000-

  VW Beetle 1.8 Benzin Full Extra 2000 I Regjistruar RKS 1 VIT Ulsen me Nxemje Klim Airbag Abss Mundsi Ndrrimi Auto Sallon ERDI https://www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?ref=ts&fr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Shitet fiat punto

  Shitet fiat punto

  Fiat punto gjendje te rregull. Timon hidrolik city. Guma reja .abes. batari te re. Nuk eshte hipotek. . Regjistrim deri korrik. Hargjon 100kl 6L .Korrikat lekur dritaret rryme klime airbag.Munds ndrr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Vw Jetta 1.4 hibrid 170 ps DSG

  Vw Jetta 1.4 hibrid 170 ps DSG

  Vetura eshte e sapo doganuar , ne gjendje te shkelqyshme , shume ekonomike

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • IVECO 18.345

  IVECO 18.345

  IVECO - 18.345. IARDHUR NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TEMIRI i DOGANUAR

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 10:24
 • VW Golf 3 dizel bej ndrrim 10 muj regj

  VW Golf 3 dizel bej ndrrim 10 muj regj

  Shes golf 3 dizell 1.6 librez dizell shpenzime te vogla timoni hidraulik Rks 10 muaj regjistrim qmimi 1400 euro bejm edhe ndrrim viber+38649165835

  1.400 €
  Mitrovicë
  Sot, 10:24
 • AUDI A5 2.7 TDI AUTOMATIK FULL EKSTRA - 09

  AUDI A5 2.7 TDI AUTOMATIK FULL EKSTRA - 09

  AUDI A5 2.7 TDI FULL EKSTRA RKS 1 VIT AUTOMATIK - TIPTRONIK SHPEJTSI NE VOLLON KLIM TRONIK NAVIGACION KOMANDA NVOLLON ULSE ME NXEMJE ULSE ME RRYM PASQYRE ME RRYM PASQYRE ME NXEMJE PASQYRE PALUSE GJA

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 10:24
 • Vw LT 2.5

  Vw LT 2.5

  Shes kamioneten dupplekabin , motori 2.5 , viti i prodhimit 1998, 182.000km , pesha bartese 1t. Nuk bej nderrim, per me shume informata mund te kontaktoni ne po te njejtin numer edhe ne viber +3864914

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Sot, 10:24
 • Golf 6 GTD automatik

  Golf 6 GTD automatik

  Vetura asht e sapo ardhur nga gjermania me km te sakta per ma shum info mund te thirni ne nr 044400005 ose 044122089

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:14
 • Mercedes SLK 180. I SAPO DOGANUAR

  Mercedes SLK 180. I SAPO DOGANUAR

  Mercedes Slk 1.8 Benzin Cabrio 2004 , i Doganuar dhe i Regjestruar. Viber : +377/44-800/405 Vetura gjindet ne gjakove

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:14
 • Pikap caddy

  Pikap caddy

  Shes pikap pa doga. Cady 1.9 sdi ne gje dje perfekte ndrrim nuk boj mos thirr per ndrrim

  1.700 €
  Gjilan
  Sot, 10:14
 • VW Touran TDI 1.9 disel

  VW Touran TDI 1.9 disel

  Shes touran tdi 1.9 disel 2005 me regjistrim hipotek nuk osht Vetura posedon abs esp airbag 6 shpejtsi goma treja mbyllje elektronike xhamat me rrym pasqyret me rrym etj Tel 044332527 Viber+377443325

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:06
 • She's Audi A8 3.0 TDI

  She's Audi A8 3.0 TDI

  'she's Audi A8 3.0 TDI Quattro start stot viti 2005 full extra 1.vjet fiks rks ne gjendje shum te mir 044264655 viber . ........ .... .opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pe

  8.999 €
  Prishtinë
  Sot, 10:06
 • Opel zafira dizel 2.2 rks ose ndrroj

  Opel zafira dizel 2.2 rks ose ndrroj

  Shes veturen opel zafira dize 2.2 ne gjendje shum te mir e rujtne si mbrenda ashtu dhe jasht posedon 7 ulse klim karrika me nxemje tempomat 4 gjamat me rrym pulla ne timon 4 gomat e reja etj tel 04487

  3.650 €
  Vushtrri
  Sot, 10:06
 • Pasat 1.6 dizell rks i skaduar Pa denim

  Pasat 1.6 dizell rks i skaduar Pa denim

  Ne gjendje te rregullt motorr shume te mire. Vrejtje i nihet ni llager i rrotes paar. Rks i skaduar me 08.03.2017

  350 €
  Mitrovicë
  Sot, 10:05
 • Bmw 530i- Look M-08- Full Option-CH🇨🇭🇨🇭

  Bmw 530i- Look M-08- Full Option-CH🇨🇭🇨🇭

  Bmw 530 i ( Benzine). Sapo Ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭. Look M origjinal. Viti prodhimit 2008. Goma te reja. Ne gjendje perfekte. Cmimi 11500 Euro ( Pa dogane). Makina ndodhet ne Shqiperi ne qytetin e Fier

  11.500 €
  Prishtinë
  Sot, 10:05
 • Bmv 320 dizel 2.0 rks

  Bmv 320 dizel 2.0 rks

  Shes veturen bmv 320 dizel 2.0 e regjistruar rks e qlajmruar tel 044878355 ose 049878355

  4.400 €
  Vushtrri
  Sot, 10:04
 • She's Renault Clio

  She's Renault Clio

  She's Renault Clio 1.4 Benzin viti 2004 klima ac Shum ne gjendje Te mir vetura osht e posa ardhur prej CH pa dogan 044264655 viber . ........ .... .opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mer

  1.555 €
  Prishtinë
  Sot, 10:04
 • Fellne 17 inch për Passat 2016 Golf 7-6-5 tauran

  Fellne 17 inch për Passat 2016 Golf 7-6-5 tauran

  Fellne 17 inch për Passat 2016 Golf 7-6-5 tauran Me Goma te Reja Pirelli 225.45.17 viber +37744 52 52 66 facebok Auto Fellne LALI

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 10:04
 • Shes opel agila 1.2 benzin

  Shes opel agila 1.2 benzin

  Opel agila 1.2 benzin Viti 2003 Me klim Ne gjendje te rregull 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  2.600 €
  Prishtinë
  Sot, 10:04
 • Ford Fiest dizel

  Ford Fiest dizel

  Shes ford fiest urgjent 1650 euro 1.8 dizel 5 dyr regjistrim deri 06.09.2017per me shum na kontakto 044296477

  1.650 €
  Prishtinë
  Sot, 09:25
 • AUDI A6 AUTOMATIC 3.0 TDI DIESEL- 06

  AUDI A6 AUTOMATIC 3.0 TDI DIESEL- 06

  Shitet AUDI A6 3.0 TDI me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.... I rexhistruar RKS 8 muaj.... ---------------------------------------------------- Vetura eshte ne gjendje te shk

  7.999 €
  Prishtinë
  Sot, 09:25
 • Golf plus 1.9 77kw dsg me dogant

  Golf plus 1.9 77kw dsg me dogant

  Golf plus 1.9 77kw vetura osht dsg tempomat klim fellne vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan tpagume etj 049199841 044139396

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 09:25
 • Fellne 17 per Passat 3c Golf5,6,7 Audi Touran

  Fellne 17 per Passat 3c Golf5,6,7 Audi Touran

  Fellnet jan 17coll per Passat 3c Audi Golf5,6,7 Touran etj jan ne gjendje shum te mire pa asnje grrith Ndrrim i mundshem

  270 €
  Gjilan
  Sot, 09:25
 • Opel zafira 2.2 e ardhur nga zvicrra

  Opel zafira 2.2 e ardhur nga zvicrra

  Shes opel zafir e ardhur nga zvicrra 2.2 matorrin me zingjir klima automatik 7 ulse gumat e reja etj sod ka ardh prej zvicrre

  Me Marrveshje
  Shtime
  Sot, 09:25
 • Audi A6-3.0 ---

  Audi A6-3.0 ---

  Shess Audi A6- QUATRO Motorr 3.0 Automatik Tiptronik EXTRA ::: Klimatronik Komanda ne timon + shpejtsi ne timon Abs Esp Centrall Karrika lekur S Line Fellne 18' me goma shum te mir Xenon bixenon Ne g

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 09:25
 • Golf 1.9 tdi automatik viti 2002 me dogan

  Golf 1.9 tdi automatik viti 2002 me dogan

  Golf 4 1.9 tdi 74 kw viti 2002 automatik tip tronik tempomat klim etj vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagume 049199841 044139396

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 09:24
 • Opel Zafira 2.0 dizell  Automatik 2004

  Opel Zafira 2.0 dizell Automatik 2004

  Shes apo nrroj opel zafira 2.0 DTI automaik i rigjistruar RkS viti 2004 posedon Klim automatike fellne 7 ulse komanda ne timon ne gjendje shum te mir per ma shum info 045222043

  3.800 €
  Vushtrri
  Sot, 09:24
 • Fellne 16 coll për Golf 6-5 passat Taur..

  Fellne 16 coll për Golf 6-5 passat Taur..

  Fellne 16 coll për Golf 6-5 passat Tauran Sharan me goma fellge felge Disqe goma viber +37744 52 52 66 facebok Auto Fellne Lali

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 09:24
 • Shes Pjese Per Reno Clio - Te gjitha pjeset i kam

  Shes Pjese Per Reno Clio - Te gjitha pjeset i kam

  Shes Pjese per Renault Clio, krejte pjeset i kam, gjitha llojet, prej vitit 1991-1998, te gjitha jane origjinal valeo franceze. Qmimi sipas marreveshjes. 049-490-178 Whatsapp nr. +38649490178 info

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:24
 • shes piaggio 49c elektronic

  shes piaggio 49c elektronic

  shes piagio 49 cc ne gjendje perfekte electronic per me shum info kontakoni ne tel 045 369 963

  299 €
  Ferizaj
  Sot, 09:24
 • BMW X6-3.5 X Drive

  BMW X6-3.5 X Drive

  Shes BMW-X6---Sport Pacet Viti i Prodhimit 07 / 2009-Model 2010 3.5 Benzin I regjistruar rks Gjendje perfekte Kamer Senzora Lekur Timon multifunksional+ me nxemje Klimiatronik para dhe mas Karrika

  24.000 €
  Pejë
  Sot, 09:24
 • IVECO 190E31 FAKTURA ME TVSH PER FIRMA

  IVECO 190E31 FAKTURA ME TVSH PER FIRMA

  IVECO 190E31 viti regjistrimi i par 2005 I POSA ARDHUR NGA JASHT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR PER FIRMA FAKTURA ME TVSH..MUNDESI NDRRIMI ME MATERIAL NDERTIMOR.DHE VETUR POSEDON 1.GJAMA ELEKTRONIK

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 09:15
 • Pollo 1.4 benzin

  Pollo 1.4 benzin

  Pollo 1.4 benzin esht shum ne gjendje te mir per mashum. Viber +37744225261

  2.100 €
  Ferizaj
  Sot, 09:15
 • BMWx3 automatic Tabele Zvicres Ndrim me Golf 5Plus

  BMWx3 automatic Tabele Zvicres Ndrim me Golf 5Plus

  Bmw X3 3.0 nga Zcicra e pa vozitur në Kosovë Homologimin e kryer në Kosovë Ne gjendje shume te mire teknike Te posa kryer komplet servisin ne servis AVANGART Prishtinë *Navigacion *Klimatronik *ABS

  6.200 €
  Prishtinë
  Sot, 09:14