Automjete
Kosovë
 • 8 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 Shpejci full opcione
  Vetura

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 Shpejci full opcione

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 shpejci VITI 12 12 2008 model 2009 I REGJISTRUAR RKS FULL OPCIONE HIPOTEK

  Vushtrri 17 korrik 17:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 2008 ne gjendje perfekte goma te reja fellne, cenzor parkimi , Cenzor shiu , Pulla ne T

  Prishtinë 17 korrik 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes goma 225.17.5
  Kamionë

  Shes goma 225.17.5

  Shes goma per kamion man mercedes lt volvo skami2 goma jan te mira kurse nje eshtë e hargjuar banda

  Prishtinë 17 korrik 16:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BICIKLETA SPIDER MEN
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLETA SPIDER MEN

  SHITET BICIKLETA SPIDER MEN PER FEMIJ 3 VJEQ NE GJENDJE SHUM TE REGULLT

  Prizren 17 korrik 16:17
  30 €
 • 6 foto
  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2

  pjes per passat 2-3 kom edhe golfit 2 viber info +38344853538

  Skënderaj 17 korrik 16:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6 3.0 TDI Facelift Quattro
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI Facelift Quattro

  Audi A6 3.0 TDI Quattro Facelift Viti prodhimit: 11.2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Ps: 240 K

  Gjakovë 17 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Golf 4 dizell viti 2001 rks
  Vetura

  Shes Golf 4 dizell viti 2001 rks

  Shes golf 4 dizell viti 2001 rks vetura posedon karrika Te mir interier Te mir karaseri Te mir goma

  Vushtrri 17 korrik 16:16
  3.700 €
 • 0 foto
  Opel astra sports tourer 1.7 cdti
  Vetura

  Opel astra sports tourer 1.7 cdti

  Shitet astra 1.7 cdti 6 shpejci Viti 22.12.2010 ne gjendje shum te mir Me tabela te finlandes me l

  Lipjan 17 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shes mercedes 300 disel ne gjendje perfekte i rujten si jasht po ashtu edhe mrena Ska nevoj për asnj

  Prizren 17 korrik 16:16
  1.450 €
 • 4 foto
  Shes Alfa Romeo 147 dizel 1.9. Ardhur nga zvicrra
  Vetura

  Shes Alfa Romeo 147 dizel 1.9. Ardhur nga zvicrra

  Shes alfa. E. Ardhur nga. Zvicrra ne gjendje. Shum te mir. Dizel 1.9 shpenzimet. SHum te vogla. Iser

  Prizren 17 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN C5 ESTATE EXCLUSIVE 2006
  Vetura

  CITROEN C5 ESTATE EXCLUSIVE 2006

  MAKINA POSEDON LETRA GJERMANE XHAMA ELEKTRIKE ULESE ELEKTRIKE PASQYRE ELEKTRIKE DRITA XENON FABRI

  Prizren 17 korrik 16:15
  1.500 €
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Pejë 17 korrik 16:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Prishtinë 17 korrik 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Rahovec 17 korrik 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Pikapi Renault Kangoo
  Vetura

  Shitet Pikapi Renault Kangoo

  Shitet Pikapi Renault Kangoo me defekt ne motor. Ndrimi i mundeshem

  Pejë 17 korrik 16:06
  810 €
 • 5 foto
  Fellne GTD orgjinale per Golf Pasat Touran Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTD orgjinale per Golf Pasat Touran Tiguan

  Shes fellnet per. Vw orgjinale me vul 17coll per golf5,6,7 Pasat touran Tiguan etj jane ne gjendje p

  Prishtinë 17 korrik 16:06
  420 €
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA EM DOGAN PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA EM DOGAN PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Skënderaj 17 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PADOGAN+RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PADOGAN+RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Gjakovë 17 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorri Audi A3 1.8 benzin
  Vetura

  Motorri Audi A3 1.8 benzin

  Shitet motorri Audi A3 1.8 benzin i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te rregullt per kontakt 049-48

  Pejë 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Gjilan 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUATOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUATOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Obiliq 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  caddy 1.9 TDI Automatic DSG 2008 FULL
  Vetura

  caddy 1.9 TDI Automatic DSG 2008 FULL

  caddy 1.9 TDI Automatic DSG vetura posedon KLIMA AC Nxemje Karrika Panoram DSG /6 shpejtsi ABS

  Prishtinë 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Kaçanik 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PA DOGAN +RKS
  Vetura

  AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN,PA DOGAN +RKS

  Te Nderuar Shites , Kompania " SHALA " Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe K

  Klinë 17 korrik 16:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOURAN 2.0TDI ME 7ULSE ME DOGAN E ZVICRRES
  Vetura

  TOURAN 2.0TDI ME 7ULSE ME DOGAN E ZVICRRES

  Shes Touran 2.0 tdi highline me dogan i sapo ardhur prej zvicrres vetura posedon 7 ulse liber servis

  Ferizaj 17 korrik 15:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC 2009
  Vetura

  MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC 2009

  MERCEDES ML 320 CDI 2009 I DOGANAUR FULL OPSION FACE LIFE NDRRIM I MUNSHUM 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë 17 korrik 15:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT
  Vetura

  BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT

  BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT AUTO SALLONI ERDI 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë 17 korrik 15:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi tt  1.8 turbo
  Vetura

  Audi tt 1.8 turbo

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan 17 korrik 15:15
  5.200 €
 • 10 foto
  AUDI A4 2.7 automatik
  Vetura

  AUDI A4 2.7 automatik

  Vetura asht e ardhur nga gjermania me dog ne gjendje te shkelqyer per ma shum info mund te thirni ne

  Prishtinë 17 korrik 15:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes kamion Mercedes 3244
  Kamionë

  Shes kamion Mercedes 3244

  I sapo ardhur nga Zvicra i doganuar viti i prodhimit 2004.Çmimi me marreveshje.

  Pejë 17 korrik 14:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kombi 709 D
  Kamionë

  Shitet Kombi 709 D

  Mercedes Benz 709 Kombi eshte ne gjendje te rregullt pune, i pershtatshem per ngarkese, goma te reja

  Prishtinë 17 korrik 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet opel vektra 1.6 benzin
  Vetura

  Shitet opel vektra 1.6 benzin

  Shitet opel vektra 1.6 benzin Me regjistrim deri muj e 11 gjendje shum te mir Qmimi 670 Teli 044 1

  Fushë Kosovë 17 korrik 14:24
  670 €
 • 6 foto
  Nisan Primastar 2.5 Dizell pa dogane
  Vetura

  Nisan Primastar 2.5 Dizell pa dogane

  shes kombi nisan primastar me matorr 2.5 Dizell ne gjendje shum te mire brenda dhe jashte Vetura nu

  Vushtrri 17 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.4 TDCI
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 TDCI

  Shitet Ford Fiesta 1.4 dizel, viti i prodhimit 2003, regjistrim 1vit, 3dyer, goma te veres, shpenzim

  Prishtinë 17 korrik 14:17
  3.300 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shes fellnet e reja pa perdor per Mercedes C klas E jane 17coll AMG jane ne gjendje perfekte bk Mund

  Prishtinë 17 korrik 14:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj 17 korrik 14:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 1.9 Tdi
  Vetura

  Touran 1.9 Tdi

  Touran 1.9 Tdi ne gjendje te mir teknike dhe optike klim abs air bag servisin e madh te kryer regjis

  Mitrovicë 17 korrik 14:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto pjes për Gollf 4
  Vetura

  Auto pjes për Gollf 4

  Kemi pjes per gollf 4 për më shum info kontaktoni ne nr e telefonit +37745903123

  Gjilan 17 korrik 14:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet 7500 euro
  Kamionë

  Shitet 7500 euro

  Shitet 7500 euro ne gjendje te rregullt nr viber 0038345373276

  Viti 17 korrik 13:38
  7.500 €
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0 TDI S LINE MATRIX
  Vetura

  AUDI A6 3.0 TDI S LINE MATRIX

  SHITET AUDI A6 3.0 TDI S LINE I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME FULL OOPSI

  Vushtrri 17 korrik 13:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 TDI
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI

  SHITET VW POLO 1.6 TDI MANUAL I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE

  Vushtrri 17 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E 350 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 350 CDI

  SHITET MERCEDES BENZ E 350 CDI I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISI

  Vushtrri 17 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 730 D AUTOMATIK SHIBER KAMER
  Vetura

  BMW 730 D AUTOMATIK SHIBER KAMER

  SHITET BMW 730 D I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME FULL OPSIONE KAMERA SHI

  Vushtrri 17 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGOET 1.4 HDI MANUAL 2011
  Vetura

  PEUGOET 1.4 HDI MANUAL 2011

  SHITET PEUGEOT 1.4 HDI I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT NE GJENDJE SHUM TE M

  Vushtrri 17 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  FORD TRANSIT 2007 4 DYER 3 ULSE
  Vetura

  FORD TRANSIT 2007 4 DYER 3 ULSE

  SHITET FORD TRANSIT MANUAL 2.5 DIESEL I PO SA ARDHUR MEKM TE GARANTUARA NE GJENDJE SHUM TE RUAJTNE S

  Vushtrri 17 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Traktori
  Automjete bujqesore

  Shitet Traktori

  Shitet traktori me lidhëse për duj. Traktori dhe lidhësja janë ne gjendje shume te mire. Çmimi shu

  Gllogoc 17 korrik 13:12
  5.600 €
 • 1 foto
  ZGJIDHJA E SHPEJTË GATI PËR TË GJITHË
  Rimorkio

  ZGJIDHJA E SHPEJTË GATI PËR TË GJITHË

  Përshëndetje Emri im është ROSIA PEREZ, unë jam i kombësisë French. Unë jam një individ i cili o

  Suharekë 17 korrik 12:55
  500 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 2
  Vetura

  Shitet Golf 2

  Shes golf 2 1.6 DIZEL ne gjendje shum te mir shum i rujtun shum i shtrengum teknikisht ne gjendje

  Ferizaj 17 korrik 12:24
  1.100 €
 • 9 foto
  shitet golf 2.0 tdi
  Vetura

  shitet golf 2.0 tdi

  shitet golf 6 klim 2.0 tdi me dogan t paguar fellne goma t mira 2 qelsa n gjendje shum t mir per ma

  Ferizaj 17 korrik 12:24
  8.500 €
 • 11 foto
  Peugeot Boxer 2,8 HDI
  Kamionë

  Peugeot Boxer 2,8 HDI

  Peugeot Boxer, 2,8 HDI, Furgon, Viti 2003, Centralë, Xhamat me rrymë, Pasqyret me rrymë, Km ~ 150.00

  Ferizaj 17 korrik 12:19
  2.800 €