Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do
  Vetura

  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do

  Vlej Vetura Opel Vectra b 1996/2001 Vetem Disela 044956417 viber Kontakt +38649196081

  Mitrovicë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej VeturaQe Si Perdorni Golf Opel Audi Fiat Reno
  Vetura

  Blej VeturaQe Si Perdorni Golf Opel Audi Fiat Reno

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Fushë Kosovë Sot, 11:36
  450 €
 • 4 foto
  Lanci Musa Automatik
  Vetura

  Lanci Musa Automatik

  Shes Lanci musa viti 2007 dizell 1.3 motorri mult jet 216000 kalume nje vit regjstrim automatik karr

  Gjilan Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes E280 CDI EVO Automatik
  Vetura

  Mercedes E280 CDI EVO Automatik

  Mercedes E280 CDI, viti 2008 , Automatik , Avangard , KW 140 , me dogan dhe akciz te paguar , tip tr

  Prishtinë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw vento venta 1.9 TDI 1995
  Vetura

  Vw vento venta 1.9 TDI 1995

  vw vento venta 1.9 TDI viti 1995 xhama me rrym pasqyre me rrym shum e rujtne e posaardhura nga jasht

  Podujevë Sot, 11:35
  1.100 €
 • 11 foto
  Bmw 745i
  Vetura

  Bmw 745i

  Shitet BMW 745i benzin 4.4 . Rks Kerri esht i ruajtun me full opsione. I mbajtun me servise ne Aust

  Prizren Sot, 11:35
  5.500 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  - VW Golf 6 Plus 2.0 TDI. - Viti i Prodhimit Muajn e 11/2009. - Km Te Kaluara 194.000 Te Garantuara

  Pejë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shes

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shes

  Prishtinë Sot, 11:35
  12.900 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz B 180 CDI-Diesel Automatik -10
  Vetura

  Mercedes-Benz B 180 CDI-Diesel Automatik -10

  Shitet Vetura Mercedes-Benz B 180 CDI-Diesel, 80 KW, Nderruesi I shpejtesive Automatik, 154040 KM, V

  Prishtinë Sot, 11:35
  8.900 €
 • 11 foto
  BMW 530 dizel
  Vetura

  BMW 530 dizel

  Shes

  Prishtinë Sot, 11:35
  17.000 €
 • 7 foto
  Golf 3 isapo ardhur nga zvicrra
  Vetura

  Golf 3 isapo ardhur nga zvicrra

  shes veturen golf 3 isapo ardhur nga zvicrra vetura esht vetem me 98 te kalume ne gjendje shum shum

  Pejë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Suzuki GSX-R 600 Ndrrim me Veture
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki GSX-R 600 Ndrrim me Veture

  Suzuki GSX-R 600 Gjithcka Ne Regull Ndrrim Mundshum Me Veture Cmimi 3000€ 044 668518 +37744668

  Ferizaj Sot, 11:35
  3.000 €
 • 8 foto
  GOLF 7 GTD 2014 AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF 7 GTD 2014 AUTOMATIK

  Golf 7 GTD 2.0 TDI 184 PS Automatik D

  Ferizaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel Combo 1.7 Motorr japan pa Dogan
  Vetura

  Opel Combo 1.7 Motorr japan pa Dogan

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:35
  1.300 €
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 Tdi Quattro Regjistrim 1 Vit
  Vetura

  Audi A6 3.0 Tdi Quattro Regjistrim 1 Vit

  Audi a6 me motorr 3.0 Tdi Quattro Regjistrim 1 Vit

  Mitrovicë Sot, 11:35
  6.600 €
 • 11 foto
  Ford Transit connect 1.8 TDCI
  Vetura

  Ford Transit connect 1.8 TDCI

  Shes Pickup Ford Transit connect 1.8 TDCI Viti i prodhimit : 12.2004 117.000 Km Viti : 12.2004 I i

  Ferizaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prishtinë Sot, 11:35
  39.999 €
 • 0 foto
  ??? BLEJM VETURA???VOLLON ANGLEZ
  Vetura

  ??? BLEJM VETURA???VOLLON ANGLEZ

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE ME TIMON ANGLEZ ----------------------------------------------

  Ferizaj Sot, 11:35
  3.322 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ??? BLEJM VETURA
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ??? BLEJM VETURA

  Auto Standard RKS PA DOGAN AKSIDENT ANGLEZE --------------------------------------------

  Gllogoc Sot, 11:35
  95.999 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Skënderaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Viti Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Rahovec Sot, 11:35
  111 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Skënderaj Sot, 11:35
  1 €
 • 11 foto
  Audi A8 4.2L 2008
  Vetura

  Audi A8 4.2L 2008

  Shitet Audi A8 4.2Tdi LVerzion viti 2008 automatik vetura esht me dogan tabela ne gjendje shum te mi

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI - 4 MOTION - 2015
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI - 4 MOTION - 2015

  WV Passat B8 - 4 MOTION Viti i prodhimit - 2015 Motori - 2.0 TDI Bi turbo - 240 pss Nderruesi - Au

  Prishtinë Sot, 11:35
  22.000 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Gllogoc Sot, 11:35
  95.999 €
 • 7 foto
  BMW X5 4.0D E Doganuar dhe homuligim
  Vetura

  BMW X5 4.0D E Doganuar dhe homuligim

  Makinë shumë e bukur dhe e mirëmbajtur brenda dhe jashtë. Makina ka shumë pajisje. Më poshtë është

  Prishtinë Sot, 11:35
  1 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 1.6 Hdi 90Ps Viti 2009 Km 142.620
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 Hdi 90Ps Viti 2009 Km 142.620

  PEUGEOT 207 1.6 Hdi 90Ps Viti 2009 Km 142.620 te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me

  Ferizaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent A Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent A Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent a Car Dardania 044 26 9000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pjes Per Vw Polo VW /Lupo 1.4 Tdi Di t kuqe
  Vetura

  Shes pjes Per Vw Polo VW /Lupo 1.4 Tdi Di t kuqe

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 730d 245ps
  Vetura

  BMW 730d 245ps

  BMW 730d 245ps Automatik tiptronik Klimatronik Distanc kontrollë Senzor parkingu para-mrapa Ulset me

  Lipjan Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Kamionë

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Sot, 11:35
  49 €
 • 11 foto
  GOLF 7 GTD automatik s round 2017
  Vetura

  GOLF 7 GTD automatik s round 2017

  Vetura asht e ardhur nga ?? Me dog gjendje perfekte me liber servisi s round model i ri goma treja p

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI

  Shitet Passat 2003 ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtum si jasht ashtu dhe brenda... +37

  Gjakovë Sot, 11:35
  5.700 €
 • 5 foto
  Citroen xsara 2.0 dizel Rks deri 5 Muj Vp2002
  Vetura

  Citroen xsara 2.0 dizel Rks deri 5 Muj Vp2002

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 Muj Vp 2002 Ne gjendje te mir .per inf 046 158 390 Ismeti.Qmimi

  Gjilan Sot, 11:35
  2.450 €
 • 5 foto
  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 MujVp2002
  Vetura

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 MujVp2002

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 Muj Vp 2002 Ne gjendje te mir .per inf 046 158 390 Ismeti.Qmimi 2

  Prishtinë Sot, 11:35
  2.450 €
 • 5 foto
  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 muj Vp 2002
  Vetura

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 muj Vp 2002

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 Muj Vp 2002 Ne gjendje te mir .per inf 046 158 390 Ismeti.Qmimi 2

  Ferizaj Sot, 11:35
  2.450 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 170 PS GTD -DSG Full Viti 2010
  Vetura

  Golf 6 2.0 170 PS GTD -DSG Full Viti 2010

  Shitet Golfi 6 2.0 GTD 170 Ps -DSG Xenon Bi Xenon Led Mrapa Shiper Lekur Mrenda Ulset me rrym Nxem

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  WV Caddy 1.9tdi 2007
  Vetura

  WV Caddy 1.9tdi 2007

  Shitet Vetura Caddy 1.9tdi 77kw manual i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shu

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet WV Tiguan - R / Line
  Vetura

  Shitet WV Tiguan - R / Line

  Shitet vetura wv Tiguan Viti i prodhimit 12.2016 I posaardhur me dogane e homologim INFO

  Lipjan Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll

  Shiten fellne të Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te

  Prishtinë Sot, 11:35
  20 €
 • 2 foto
  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi (me doganë të paguar) 2006
  Vetura

  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi (me doganë të paguar) 2006

  Vw T5 Maxi 1.9 Tdi me doganë të paguar. Viti 2006. Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë Sot, 11:35
  4.777 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 11:35
  799 €
 • 0 foto
  Shes Pjes Per Audi A4 1.9 Tdi Dhe 1.6 B
  Vetura

  Shes Pjes Per Audi A4 1.9 Tdi Dhe 1.6 B

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:35
  13 €